Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalalalalananana

co to sa gladiatorki?

Polecane posty

Gość tralalalalalalalananana
co ty masz ztym rozowym lakierem :P szczerze mowiac to nie kojarze fuksji... a na zdjecia w takim razie poczekam :) właśnie o leginsach i rajstopach myślałam w pierwszej kolejności :) ja narazie nie posiadam "dzikich" kolorów :P tzn mam takie jasno szare rajstopy den 69, fioletowe leginsy, szare leginsy ale w innym odcieniu niz rajstopy, zastanawiam sie wlasnie nad turkusowymi, albo nad miodowymi, ewentualnie musztardowymi- tylko nie wiem czy te 2 kolory nie sa zbyt rzucajace sie w oczy :) mam szczuple nogi ( w przeciwienstwie do tulowia :P) wiec mysle ze nie wygladaloby to zle... ale nie jestem pewna, myslalam tez o czerwonych ale za bardzo kojarza mi sie z bocianimi nogami :D chyba ta mysl zabardzo by mnie przesladoala i zle bym sie czula w tym kolorze na nogach :P:P druga moja opcja to popristu nosic ja do rurek, ale nie wpadlam na to zeby zrboic z niej cos w stylu plaszcza :) mysle ze to bylby swietny pomysl :) wiec bylam chyba w tej salsie jak szukalam sukienki na wesele, ale wszystko tam bylo takie mega blyszczace i wogole fasony takie jak na tandecie, zero oryginalnosci, taki jarmark totalny :) no ja nazydach kupilam raz, dawno temu torebeczke z housa oryginalna :) cieszylam sie strasznie bo dalamz a nia 25 zl a w sklepie kosztowala chyba ok 40 :) ale juz dawno tam nie bylam, moze sie wybiore :) a ja wlasnie uwielbiam botki i koaki, nie mam co do nich jakis mega wymagan :) ale niestety to drogi interes ;/ wiec nie moge sobie pozwolic na zmienianie ich co sezon, mam jdne botki, te o ktorych ci pisalam, 3 pary kozakow wiec poki co wystarczy :) tzn musi wystarczyc bo mnie nie stac juz na wiecej :P kupilam niedawno taka sweterkowa tunike, z krotkim rekawem, siega mi w sumie zaraz za tylek, ale jak sie na chyle to nie odslania nic :P odwarzylam sie dzis polaczyc ja z samymi leginsami i powiem ze bylam zachwycona efektem :) fajnie sie opiela na pupie co podkresilo jej ksztalt :) podobaja mi sie takie dluzszerozpinane sweterki, zastanawiam sie nad kupnem jakiegos, coraz wiecej osob widze w takich i swietnie to wyglada, tylko boje sie ze przy moich rozmiarach nie bedzie to dobrze lezalo ;/ kupilam sobie dzis gazetke avanti :) pierwszyraz, bo ja wogole nie czytam gazet, i szczerze fajne ciuchy tam nieraz sa :0 jesli sie skusisz na jej kupno to mozemy pogadac o ciuchach tam :P bedziemy pisac ktory model i ktora strone hehe :P pislaac cos, ze bylas w cliku i spodobalo ci sie kilka rzeczy, a mozesz napisac co konkretnie :) bo strasznie ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa internet mi strasznie działa :( ale jeszcze tylko nie cała godzina:P heheh mam fisia na punkcie różowych lakierów do paznokci:) jasno różowe, perłowe, ostre uwielbia wszystkie:) ja nie cierpię rajstop brrrrr.... antygwałtki:P jedyne co mnie przekonuje to te wspaniałe kolory. wcześniej nosiłam tylko czarne i w większości pończochy. ale kolorowych pończoch nie ma:( oj przy tobie to wyglądam marnie bo mam tylko 2 pary leginsów czarne i kremowe:P a rajstop w szalonych kolorach 0. ja planuje podobnie jak ty turkusowe. ten turkus modny w tym sezonie jest genialny:) wcześniej kompletnie mi się nie podobał bo zawsze był w takim ostrym wydaniu o takim: http://oraya.pl/zdjecia/160.jpg a teraz ten wpadający w morski strasznie mi się spodobał. z musztardowymi i miodowymi masz świetny pomysł. jak to przeczytałam to pomyślałam o zestawieniu z butami stylizowanymi na retro i trenczu. Jeśli nogi uważasz za świetne to tylko je podkreślaj i pokazuj! dobre z tym bocianem:D kurcze jak zobaczę dziewczynę w czerwonych rajstopach to teraz od razu mi się skojarzy:D i pewnie się udławię ze śmiechu:P a co do tej tuniki jako płaszczyku to przyszła mi namyśl tylko dla tego że chce kupić sobie na jesień płaszczyk w podobnym stylu:P chce żeby miał stójkę, był wiązany i w kroju bombki. tylko gdzie ja taki znajdę? właśnie mam podobne odczucia jak ty zajrzałam tam z pół roku temu bo szukałam żakietu. jak zobaczyłam co teraz tam sprzedają to dramat. dokładnie tak jak piszesz tandeta i jarmark. standard aż do bólu świecidełka i oklepany krój;/ ja uwielbiam chodzić w kozakach i botkach ja tylko nie cierpię ich kupować:( nigdy nie mogę kupić takich jak chce:( mi zostały tylko jedne - strasznie niszczę buty krzywy chód;/ może jeszcze z kowbojkami które kupiłam za 39zł :D w batcie da się jeszcze coś zrobić reszta nie nadaje się do niczego:( nie wiem jak to będzie w tamtym roku zniszczyłam 3 pary;/ co prawda tanie pary bo takich za które chciałabym wydać dużo pieniędzy nie znalazłam podoba mi się zestawienie sweterkowych tunik/sukienkę z leginsami. wrzuć fote jak będziesz miała aparat bo jestem ciekawa:)obiecałam sobie że zacznę częściej chodzić w spódniczkach i sukienkach a nie ciągle w spodniach ale mi nie idzie;/ o mi też te swetry wpadły w oko ale one wyglądają dobrze tylko na wysokich osobach;/ wiesz musiała byś zmierzyć czasem wydaje się że będzie leżało źle a mierzysz i super:) a może kupie jak będę wracać z pracy:P w cliku byłam dosłownie przelotem zarejestrowałam tylko że chciłam zmierzyć fioletową tunikę kimono i kilka innych rzeczy bo brat już krzyczał że idziemy:P a jak tylko wróci sensowny net to wkleję zdjęcie:P bo postanowiłam uczcić początek roku szkolnego:P i ubrać białą koszule:P ale przegięłam i chyba tak nie wyjdę jak zamierzałam ale fote zrobiłam:P z szortami i bardzo wysokimi obcasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście internet nadal się nie rozchodził:( ale udało mi się wyhostować zdjęcia: http://www.imageshare.web.id/images/etmfpxqb5tjp3nv2ey3.jpg http://www.imageshare.web.id/images/w431emnfz329t3o1cztb.jpg http://www.imageshare.web.id/images/5yingy0rr8tur53x1pe.jpg http://www.imageshare.web.id/images/xvnag6l635tvzrz6oxb.jpg koszula przez wygibasy z aparatem wisi mi;/ szkoda że nie mam innej pasującej. same w zimnych odcieniach a spodenki są z złotymi nitkami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
ooo już jesteśmy na 5 stronie :) niezle nam idzie :) tez mam problemy z netem ;/ wiec doskonale znam twoj bol :( pamietam jak udalo mi sie wychodowac kiedys dosc dlugie paznokcie i pomalowalam je na taki wlasnie cukierkowy roz, to moj owczesny chlopak stwierdzil ze wygladaja no coz, jak u k... naszczescie to byla krotka znajomosc :) nigdy wiecej takich idiotow w moim zycu!! :) co so rajstop to swietne okreslenie :D antygwalitki- boskie :D ja mam uczucie jakbym nosila pieluche w nich :) zawsze sie jakos tak zsuwaja :D tylko z ponczochami mam czasem problem, bo te samonosne delikatnie, zdaza sie ze obsuwaja mi sie i czuje taki dyskomfort ze mi beda wystawac spod sukienki/spodnicy, oczywiscie okazuje sie ze troszke fakt zsunely sie ale daleka droga przed nimi aby wydostaly sie spod kiecki :D ale jednak ciagle sie poprawiam, patrze czy ich nie widac, taka obsesja ;/ wiem ze to pewnie kwestia rozmiaru,jakosci itd i jeszcze mam takie dzwine uczucie przy nich ze czuje sie jakos tak nago :P chyba dlatego ze przywyklam juz do tych rajstop-antygwaltek :P i zakladajac ponczochy brakuje mi tam czegos miedzy nogami- jak kolwiek to brzmi :P:P:P o i zapomnialam ze czarne leginsytez mam no i czarne rajstopy den 60, nienawidze za to cienkich czarnych rajstop, jak sie zaciagna wyglada to strasznie, i nogi wydaja mi sie w nich jakies takie nie wiem, jakby zylastek ;/ taki dziwny efekt co do linku ktory wkleilas to wedlug mnie to raczej ultramaryna anie turkus :) albo poprostu niebieski :) ja wlasnie kojarze turkus bardziej wlasnie taki wwpadajacy w morki :) uwielbiam taki :) tzn wiem ze turkus wlasnie wyglada tak ja ta bluzka z linka ale ja wole chyba wlasnie morski :) kurde straszne zamieszanie z tymi nazwami kolorow :) wspomoge sie linkami :) jejku szukam na grafice koloru morskiego ale wogole jakies badziewia wychodza ;/ nie moge znalezc takiego idealnego morskiego- mam taki cien do powiek i sukienke z clika ale nie mam dalej aparatu ;/ narazie wklejam kobalt ktory tez mi sie szalenie podoba :) http://inspiratornia.blox.pl/resource/electricblue.jpg szukam dalej morskiego :P http://www.zeberka.pl/img/b/17_4.jpg to chyba jedyny sensowny odcien jaki udalo mi sie znalezc nie mam rewelacyjnych nog :( chodzilo mi jedynie o to ze sa dosc chude, a wiadomo do takich rajstop musza byc w miare szczuple, bo nie wyobrazam sobie kogos kto ma grube nozki i kolorowe rajstopki ktopre jeszcze bardziej je pogrubiaja ciesze sie ze spodobal ci sie moj pomysl z miodowymi i musztardowymi :) ja wlasnie zastanawiam sie do czego poza czarnym pasowalyby mi :) moglabym je laczyc z fioletem i turkusem, ale lubie tez polaczenie z szarym :) wtedy stonuje troche ten miod :P a braz nadawalby sie?? hehe czasem mam takie dziwne skojarzenia :) ale chyba nie przebilam swoim bocianem twocih antygwaltek :P widze ze ty masz tak jak ja :D wymysle sobie rzecz ktora chce koniecznie miec tylko jeszcze nikt takiej nie uszyl albo nie jest dostepna w sklepach :P:P raz ubzduralam sobie turkusowy plaszcz na zime bo widzialam dziewczyne w takim pieknym turkusowym palczu :) i co? zchodzilam wszystkie wszystki sklepy,barazy, no wszystko, i nic :( albo fason :) jak sobie ubzduram fason to koniec :D a jak kolor i fason to porazka murowana :D mama zawsze sie zemnie nabija ze jak ja cos wymysle to ona jest pewna ze ta rzecz jeszcze nie istnieje poza moja glowa :D oj ja tez mam krzywy chod, niszcze plaskie buty szybko, ale w obcasami jest juz ok :) wiec zmierze ten sweterek :) jest ich duzo wiec musze spotkac jakis ktory szczegolnie zwroci moja uwage :) przypomnialo mi sie jak kiedys ogladalam biala bluzke i pani wsykoczyla do mni z tekstem czy to na rozpoczecie roku :D myslalam ze padne :) owszem wygladam mlodo ale bez przesady hehehe :P czekam z niecierpliwoscia na fote :) no i jak sie skusisz to kup to avantki :P tylko 4,5 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
pisalam tak dluzgo ze zdazylas juz zdjecia wkliec :) dlaczego chcesz zrezygnowac z tego stroju?? wygladasz swietnie!!! tylko szkoda ze jakosc zdjec jest taka slaba :( jakos tak ciemno wyszly i nie widac dokladnie twoich butow a jestem ich ciekawa :) przy takim skrecie tulowia zadna bluzka nie bedzie lezec idealnie :P ale naprawde super wyglada ten zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obecnie 32 kb przesyłu;/ koszmar strona ładuje się minute;/ już powinno hulać bo nowy miesiąc ale widocznie blokują szybciej niż odblokowują;/ grrr.... hehehe oglądałam desperado gdzie są tacy mężczyźni:(;( hlip hlip:P nie wiem co mieli moi byli ale wiecznie twierdzili że nie podobają się im moje pomalowane paznokcie. chyba dlatego że mam tendencje do zdrapywania ich jak się nudzę bądź denerwuje;/ głupki:P wiecznie marze o długich paznokciach a wyhodowanie z moimi słabymi to nie możliwość;/ jak tylko usłyszałam określenie antygwałtki na rajstopy to stwierdziłam że dokładnie tym są:P mnie wiecznie wkurza to że muszę je tak wysoko podciągać;/ czuję się tak jakbym miała je nosić pod pachami;/ z pończochami to chyba wiele dziewczyn tak ma;/ u mnie na szczęście nic takiego nie zaobserwowałam. choć nie raz w zimie tak miałam. nie wiem czy wina temperatury czy producenta i wtedy właśnie ciągle mi zjeżdżały. w pończochach samonośnych wkurza mnie to że wiecznie przyklejają mi się do ud! zwłaszcza jak jest ciepło. bardzo nieprzyjemne wrażenie;/ dobry tekst z brakowaniem czegoś między nogami :D:D:D ja nosze tylko czarne nie wiem w sumie dlaczego;/ jako nastolatce mam zawsze kupowała mi beżowe i cieliste i tak mi chyba zbrzydły że nie cierpię takich:P no w sumie tez tak niezbyt mi pod turkus podchodziło ale to było jedyne zdjęcie jakie załadowało mi się w przypadku neta sprzed półgodziny:P ważne że się zrozumiałyśmy:P dla mnie taki "zwykły" turkus jest okropny;/ jak zobaczyłam morski turkus w nowych kolekcjach to stwierdziłam super! nie myślałam że ten kolor może być taki ładny. taki jak pokazałaś w liku z cieniami. widziałam świetne kobaltowe i hmmm znów brakuje mi określenia koloru:P 2 mocny kolor sezonu fioletowo-bordowy. coś jak zgaszona fuksja nie wiem jak to określić. a mnie net nie wspomoże;/ eh zgubiłam wątek o czym to było a wiedziałam właśnie świetne dodatki w tych kolorach w kappahl i h&m. w h&m spodobał mi się taki kwiatek brożka ale cena coś koło 50 zł! zwariowali za trochę materiału z agrafką? bardzo podobają mi się kolory tej jesieni:) eh a miałam oszczędzać i nie wydawać milionów na ciuchy;/ ja szaleje za kobaltem już jak wchodził 2 lata temu to chciałam coś kupić ale po zmierzeniu 1 rzeczy musiałam odpuścić. do włosów mi pasuje ale nie do karnacji. wyglądam jakbym dostała 2 razy prawego sierpowego raz w jedno oko raz w 2;/ więc pozostaje mi podziwiać na innych:) jest genialny:) wiesz to nie chodzi o to że mają być rewelacyjne tylko żeby ci się podobały:) i żebyś ty się dobrze czułą w ciuchach. prawda? ale masz racje jak ktoś ma masywne nogi (nie ważne jaka ich wielkość raczej kształt) to jak ubierze kolorowe rajstopy to wyglądają na jeszcze masywniejsze. ale wiesz co mega chude nogi też wygląda nie ciekawie. nie wiem kiedy to dokładnie było ale wiedziałam dziewczynę w mpk i miała tak chude nogi patyki w białych rajstopach na dodatek że wyglądała jak przebrana dziewczyna pedofila. hehe mów mi tak dalej miodowy, szary moje kolorki:) szary to w ogóle mój ulubiony kolor. większość ludzi to dziwi jak szary może być ulubionym kolorem a nie niebieski czerwony czy coś takiego. hmmm jeśli chodzi o fiolet to raczej z takim ciemnym śliwkowym. bo z bardziej nasyconym lub lila wydaje mi się że będzie zbyt ciapato. jednak to trzeba sprawdzić bo może w 2 stronę wyglądać ekstra. a nie pomyślałaś o połączeniu kobaltowego i miodowego? też dość ostre ale wydaje mi się że było by ekstra. a jeszcze co do brązu to ja uwielbiam ubierać się czasem wyłącznie w odcienie brązu lub kolory jemu zbliżone. np. mam czekoladowe spodnie i czasem noszę do nich jasno brązowy/beżowy podkoszulek do tego miodową torebkę, czekoladowe buty i brązowy pasek. bijesz mnie w skojarzeniach bo bocian był twój a antygwałtki zapożyczone:P oj z tym wymyślaniem sobie fasonów to po prostu maskara od 2 sezonów szukam kozaków bo wymyśliłam sobie takie z ozdobnymi guzikami no i co figa zwiedziłam wszystkie sklepy w Krakowie z butami tamtej zimy przeglądnęłam całe allegro i nic! chciałabym żeby ktoś szył to co mam w głowie!:D a masz jeszcze tak że czasem wpadniesz na coś z poprzedniej kolekcji gdzieś na internecie i nie wiesz jak to mogłaś przegapić i zaczynasz szukać czegoś podobnego i oczywiście nie ma:P może w tym roku uda ci się kupić turkusowy płaszcz? przypuszczam że będzie ich bardzo wiele:) tylko szkoda że tej zimy już nie będzie tak oryginalny;/ ja odwrotnie płaskie to nie problem za to obcasy;/ wiecznie wyobijane;/ stawiam jakoś tak dziwnie stopę że zdzieram tyły i środki obcasów;/ ja mam tylko jedną białą bluzkę i to ta;/ do tego ma taki pseudo hipisowski krój:P zawsze się zbieram żeby kupić jakąś porządną białą wygrywają inne:P bo białe to są takie grzeczne:P heheh mi tez czasem ktoś tak walnie zwłaszcza jak wybieram się na zakupy w sportowych ciuchach. mam ich nie wiele i prawie wyłącznie do tego je wykorzystuje:P jak wiem że z nikim się nie umawiam i że idę sama na zakupy to zero makijażu, bluza, podkoszulek i trampki żeby było mi wygodnie bo wiem że to będą minimum 4 h:P a jak ostatnio stwierdził kolega jak miałam zły dzień i wylądowałam w pracy w trampkach dżinsach i bluzie że odejmuje mi to jakieś 6 lat :P pomylił się bo wiek jaki podał to było 8 lat mniej:P przezabawne akcje wtedy mam w sklepach bo cóż dziwnie wyglądam robiąc zakupy w monnari lub solarze:P a żeby nie robić off topicu w temacie o granatowym :P to wkleję za niedługo złożenie granatu i czekolady:P zobaczymy czy cie przekonam:P a co do stroju to wydaje mi się że spodenki za krótkie jak do pracy choć tym nie muszę się martwić bo nie mamy reguł. problem raczej w koszuli bo źle leży i ciągle się wysuwa z spodenek. co do jakości to mam dobry aparat ale w tym że mam maleńkie lustro w przedpokoju. a tam jest ciemno i jeszcze muszę się na gimnastykować żeby zrobić fotę bo ciasno. ja chce duże lustro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
Bocianie nogi- http://www.flickr.com/photos/piksi_/2533991875/ no czy to nie jest dobre skojarzenie :D, powiedz sama :P?? no nie wiem czy jestem lepsza, pewnie ktoś gdzieś na świecie też wymyślił takie określenie jak ja więc na pewno nie jestem odosobniona i taka oryginalna :P a ja zapomniałam ze leciało desperado :( niestety już takich mężczyzn nie produkują :P ja niestety teraz tez mam bardzo słabe paznokcie i nie jestem w stanie wyhodować dłuższych;/ wiąże się to też przede wszystkim z moją pracą (od czasu do czasu- ale zniszczone paznokcie zanim się zregenerują to upłynie tyle czasu że kolejne zlecenie i już po nich :() raz miałam tipsy, ale nigdy więcej!! jak je zerwałam miałam okropną płytek paznokcia :( jeżeli się jeszcze zdecyduje kiedykolwiek na nie, to na jakieś bardziej profesjonalne, króciutkie (takie bardzo delikatne, troszkę wystające za opuszek palca), żeby wyglądały jak najbardziej naturalnie- oczywiście uniwersalny frencz, ale żeby nie było nawalonej centymetrowej warstwy żelu bo to jest obrzydliwe po prostu ;/ nie rozumiem jak laski mogą latać z 5 cm pazurami, z których wystają jakieś kamienie, cyrkonie czy Bóg raczy wiedzieć co jeszcze. Dla mnie to dramat jednym słowem, totalne bezguście no i chyba niewygoda w jednym. Myślałam też, żeby pokryć swoją płytkę paznokcia samym akrylem, to byłoby rewelacyjne wyjście, bo nie wygląda jak tips a nic się nie zdrapie :) notabene też mam tendencje do zdrapywania lakieru z nudów :P ale niestety moje paznokcie nigdy nie mogą osiągnąć odpowiedniej długości i kształtu, żeby móc je "zaakrylować" :( zawsze co najmniej jeden się złamie, kiedy już mają wszystko co im potrzeba :( no i też wiąże się to z kosztami, bo co jakieś 2 tygodnie musiałabym biegać, żeby uzupełnić odrost. Może kiedyś zainwestuje w lampę i żele i sama będę działać :) ale jeszcze nie teraz, są ważniejsze wydatki np. rozpinany sweterek :P:P ja bardzo polubiłam czarne rajstopy ale właśnie te grube, den 60 lub 80 , które nic nie przebijają :) w takich czuje się super :) ale w tym sezonie mam wielką ochotę poszaleć z kolorami :) wiem, że kobalt wszedł dawno ale w sklepach jakoś go mało się teraz zrobiło, a nigdy nie mogłam trafić na taki idealny odcień, więc kobaltu "solo" niestety nie posiadam :( jeszcze nie posiadam :P ja uwielbiam szary :) chociaż, przez ostatnie lata przystopowałam z zakupem szarych rzeczy bo wszystko miałam szare albo czarne :P i wprowadziłam mase innych kolorów :) ale odkąd szary wrócił do łask mam teraz w czym wybierać :) miodowy też jest świetny :) a połączenie szary- z miodowym/ musztardowym uwielbiam :) mysłe że miodowy plus kobalt też jest extra połączeniem ale nie wiem czy się odważe :P może jak znajde ten swój idealny odcień kobaltu to coś pomyśle :) co do filoteów to ja tylko i wyłącznie gustuje w odcieniach mocnych i ciemnych- właśnie śliwka i ten bordowo-fioletowy chyba wiesz co mam na myśli :P fajne połączenia brązu opisałaś :) i ta miodowa torebka ech :) co do wpadania na coś z poprzedniej kolekcji to oczywiście ze tak mam :) kiedyś znalazłam w outlecie jakąs fajna kiecke i oczywiscie nie bylo juz nigdzie takiej ;] wiesz co w tym roku to ja juz zrezygnuje z turkusowego plaszcza, co za duzo to niezdrowo zwlascza na ulicach :P chcialam go wczesniej by byl niespotykany (krolowaly czernie,czerwienie i fiolety, potem zolte i zielone ;/) a teraz skoro ma byc taki boom na turkus to ja sobie odpuszczam :) wystarcza rajstopy :P czekam niecierpliwe na granat+ czekolada :) bo mam ciemno brazowe wlasnie takie czekoladowe kozaku z zamszu i ostatnio kupilam ta sweterkowa granatowa tunike :) chcialabym ja zalozyc do kozakow, jak mnie przekonasz tym polaczeniem to moze zaloze ja do tych czekoladowych :P:P no wlasnie zastanawialam sie nad twoimi zdjeciami bo aparat wyglada na baardzo porzadny :) nie widzialam dokladnie, ale to lustrzanka?? niestety wlasnie ciemno masz i malo widac :( a z lampa zabardzo odbija sie swiatlo jak robisz?? tak sie zastanawiam wlasnie, co myslisz o szafiarkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
nibys-------- mam nadzieje ze nie zapomnialas o naszym topicu :( mam jeszcze duzo do napisania ale nie chce wszystkiego naraz pisac bo potem sie pogubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
ech jak tu pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam:) to był szalony/stresujący i mocno zajęty czas. nawet mając chwile czasu przesypiałam go żeby odpocząć. mam nadzieje że jeszcze tu zaglądniesz a ja postaram się napisać coś więcej za niedługo na razie wracam do projektu eh.. nienawidzę jak jest tyle rzeczy do zrobienia;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
zagladam zagladam :) i czekam na twoj wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co napisać:) nie było mnie szmat czasu... przepraszać już nie wypada, mogę się tylko jak winny tłumaczyć ale ci tego oszczędzę:P przejdę więc po prostu do naszego ulubionego tematu czyli ciuchy i moda. ja jestem pod wrażeniem kolekcji reserved. w ostatnich sezonach, ta marka, niezbyt trafiała w moje gusta. lubię oryginalne rzeczy, bardzo inspirowane moda, nie konwencjonalne. a reserved to taki nasz polski H&M, czyli ubrania dla wszystkich. tylko w przeciwieństwie do h&m niezbyt radził sobie z nadążaniem za modą. mimo zatrudnienia, według nowego trendu projektantów do tworzenia kolekcji, jakoś nie wyszło... sukienki Gosi Baczyńskie,j raziły wręcz użyciem kiepskich materiałów. jej projekty jakoś do mnie nie trafiają ale widziałam w nich potencjał fajnych ciuchów, gdyby tylko nie użyto tandety.. nie wspominając o podwyżce cen za którą nie szła podwyżka jakości. ;/ omijałam więc reserved, który kojarzył mi się tylko z bezpiecznymi ciuchami, standardem (nie cierpię standardu). a w weekend w poszukiwaniu ciucha dla przyjaciółki w reserved oszalałam z radości. po zmierzeniu 5 rzeczy byłam gotowa kupić 3! nie wspominając o tym że spojrzałam tylko na 4 ciągi wieszaków i już skierowałam się do przymierzalni. z braku funduszy, zakupy odłożone zostały na początek miesiąca. już nie mogę się doczekać. 1. sweterek w kolorze morskim, szeroki, z wycięciami na ramionach - seksowny zarazem nie wzywający to lubię 2.eleganckie, czarne, szerokie spodnie z zakładkami 3. szeroka, czapka w kolorze kobaltowym (a byłam przekonana że moja głowa w każdej czapce wygląda jak muchomor) przeglądam teraz stronę reserved można zobaczyć nie tylko sesje z modelkami. w dziale showroom pooglądać kilkanaście ciuchów ale tylko kilkanaście żadnych wybranych przeze mnie. Podoba mi się mieszanka stylów w tej kolekcji trochę rocka, disco, elegancji, luźnego stylu, sportowego totalna mieszanka. Teraz i innej beczki ostatnio jestem zafascynowana stylem Rihanny, zachwyca mnie ta masa dodatków zwłaszcza masa sznurów korali. to chyba jej najbardziej udana według mnie stylizacja: http://e3.pudelek.pl/p79/89753221000c308d4a6b8866 http://e3.pudelek.pl/p2633/f8b013c1002c102f4a6b885a http://e4.pudelek.pl/p2398/98e6780e002ab4114a6b8853 http://e1.pudelek.pl/p859/6ca8607c001e1cf64a6b886c podoba mi się prostota kombinezonu. wygląda jak zwyczajny komplet marynarka + spodnie jednak zamiast zwykłej nudnej garsonki mamy kombinezon tylko ją udający. perły klasyczne i eleganckie przez ilość i nieład niepokorne, do tego zwykłe zamszowe buty + koronkowe rękawiczki które w innym stroju wyglądały by burdelowo niczego tu nie psują. a czerwone usta idealnie psują. podoba mi się ta niepokorność w której jest odrobina elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę, patrzę... i nie wierzę..... napisałaś :P już straciłam nadzieję, że nasz wątek jeszcze zostanie reaktywowany, bo zaglądałam tu ale niestety cisza... aż przeoczyłam w ogóle ten fakt, że napisałaś :( niestety teraz nie mam wiele czasu żeby się rozwinąć w swojej wypowiedzi :( co do reserved to ja lubię bardzo ten sklep, ale zazwyczaj kupowałam na dziale męskim jakieś bokserki :P niestety ciężko mi było wypatrzeć coś dla siebie w przystępnej cenie, chociaż w wakacje chyba wspominałam, że kupiłam spódniczkę :) a teraz kupiłam korale :) uwielbiam dodatki reserved ale zazwyczaj kończy sie na oglądaniu :( bo 60 zł za zamszowe rękawiczki... no za tą cenę kupię bardziej potrzebne mi rzeczy, a rękawiczki mam za 20 zł :P jak będę miała więcej czasu to pooglądam linki i sie o nich wypowiem :) czy byłaś już w nowej galerii a raczej City Center Bonarka? jeśli tak to jakie wrażenia? pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że uda nam się teraz częściej poplotkować o ciuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijesz mnie;/ eh moje życie się popaprało i odcięłam się od świata dlatego nie pisałam. chandra za to poskutkowała kupieniem miliarda ciuchów. wyprzedaże czyli to co tygryski lubią najbardziej więc szalona kupiłam masę rzeczy. opisze ci jutro:) jeden wyczyn pobił wszystko kupiłam sandały!!! tak w środku zimy kupiłam sandały ale zakochałam się w nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wierze własnym oczom :) super że wróciłaś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys. Ja w ciagu tej zimy kupilam 3 pary sandalow (szpilek) i tylko jedne kozaki ;PP haha U mnie to normalka, nienawidze zimowego obuywia, wiec go nie kupuje, za to szpilki to cos co koooocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat kocham kozaki/botki i sandały :P za to nie przepadam za kupowaniem klasycznych szpilek bo wiecznie rozbijam je tak że wypadają mi z pięty;/ nie ma jak krzywy chód;/ w tym roku też kupiłam tylko jedne kozaki niestety. zwariowali w tych sklepach na wyprzedażach nigdzie nie było rozmiaru 36! same duże min. 40. załamałam się kiedy w zarze były wreszcie konkretne ceny zostały tylko duże rozmiary;/ w ten sposób przez pół zimy chodziłam w trampkach:P wieczorem zamieszczę zdjęcia kozaków i sandałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- jeszcze raz się ciesze, że powróciłaś na kafe :) nie wiem czy widziałaś, ale po wielu reanimacjach modowego topicu Dorotki, które nic nie dały postanowiłam założyć taki sam tyle, że nowy :) "Dla tych które uwielbiają modę" dlatego proponuje się tam przenieść, bo tak to będziemy pisać to samo na kilku topicach :P a na tamtym temacie jest nas więcej :) I Dorotka też powróciła, tyle, że teraz posiada nick I_want :) niestety linki jakie wkleiłaś nie otwierają mi się :( tzn otwierają ale nie ma tam zdjęć :( pamiętam, że już raz tak było :/ sweterek ciekawy, ale nie zachwyca, no i faktycznie nie wiadomo jak się będzie układać... ja chyba bym nie zaryzykowała co do butów to ja też kupiłam jedne kozaki :) jeszcze w jesieni 2 pary botków, a teraz w zimie balerinki w ccc :P dokładnie te: http://www.ccc.eu/#/pl/catalog/product/women/11/3519880000002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam i zastanawiałam się skąd pojawił się 2 temat o tej samej nazwie:P zaraz się przywitam:) co do linków musisz je przykleić do przeglądarki u usunąć tą spacje. nie da się ich inaczej wkleić na kafe zawsze dodaje się spacja. irytujące. a twoje baletki są super! bardzo mi się podobają:) jeszcze kupie identyczne bo szukałam dokładnie takich:P tylko nie materiałowe ale skórzane. :) kurcze nie cierpię kupować swetrów;/ chce lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) mi też się podobają :P tylko z wygodą troszkę nie bardzo, co prawda chodziłam w nich tylko chwilkę po domu, ale mam nadzieję, że jak już bedę mogła w nich wyjść na miasto to się rozchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×