Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość jumpa
ja robiłam u dr Zbigniewa Gołofita w Koszalinie bo to niedaleko mnie i uważam ze jest najlepszy:) poza tym ma certyfikat medycyny estetycznej co mnie mocno przekonuje o jego doświadczeniu i wiedzy. Zresztą usta mam bardzo ładnie zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_Man
W Krakowie najlepszą specjalistką jest pani Tyc- Tyka, doskonale potrafi wyczuć klientki i w przeciwieństwie do niektórych lekarzy dokładnie wszystko omawia i tłumaczy. Miałam u niej robiony hydrobalans i wypełnienie ust. Opuchlizna zeszła bardzo szybko, usta są pełniejsze, ale nie wyglądają sztucznie i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beranka
ja robiłam u dr Lenartowicz w med estetica....i bardzo sobie chwalę. usta są delikatnie powiększone, równo i wyglądają naturalnie. no a sama pani dr delikatna i subtelna. i widziałam ten certyfikat lekarzy medycyny estetycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z ustami mam problem jak chyba nikt inny. Usta robilam roznymi metodami, roznymi preparatami i u roznych lekarzy (z moimi ustami zmagali sie: LME Wanda Koziarska, dr Barbara Jerschina, dr Artur Broma, i raz w Dawno temu w Zabrzu rowniez robilam usta lecz nie pamietam juz nazwiska dr). Kwas trzyma sie ze 2 tyg potem usta maleja.. W zeszlym roku robiłam co miesiac i wladowalam gdzies z 7ampulek, potem odpuscilam bo stwierdzilam ze musze poprawic permanentny makijaz a potem wstrzykne wlasny tluszcz.. Tak tez zrobilam, w lutym tego roku zrobilam przeszczep tluszczu ale efekt nadal mnie nie zadawala. Jest lepiej niz bylo ale minimalnie.. Teraz mysle o permalip. Czy ktos wykonywal juz ten zabieg? Moze polecic dobrego chirurga? Najlepiej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palunia mala
Moja doktor widzę już się tutaj pojawiła - Sylwia Oczachowska-Szafkowska. Bardzo cenię sobie jej doświadczenie i zaangażowanie w pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie robilam sobie powiekszanie ust, robilam to w klinice www.kurban.com.pl naprawde polecam to miejsce, wszystko obylo się bez jakichkolwiek problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie, tylko nie u tych, co sie tu reklamuja. kot z kulawa noga do nich nie zawita, stad te posty...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić usługi gabinetu medycyny estetycznej http://www.keramed.com.pl/ z Wrocławia. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększenia ust, który zdecydowałam się tam wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Aleksandra Janicka - przyjmuje w Szczecinie. Wg mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dr Katarzyna Jasiewicz w Consensus med w Krakowie. Tylko ona jeśli chcecie mieć zrobione pewnie i profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, reklamujcie sie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiem co mowie, i myślę, że nie jedna pacjentka Pani doktor Jasiewicz potwierdziłaby moje słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itek00
Mogę polecić korekt ust wykonywaną w salonie l'bioline we Wrocławiu, bardzo profesjonalne zabiegi wykonywane w dobrych warunkach za niewielkie pieniądze. Korzystam z różnych zabiegów w salonie i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększałam usta w salonie L'Bioline we Wrocławiu, bardzo profesjonalnie wykonany zabieg, świetne efekty, dobra cena. Zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o Szczecin to mogę polecić gabinet www.agnieszka-marosz.pl. miałam tam powiększane usta pół roku temu i są faktycznie takie jakie sobie wymarzyłam. najbardziej chciałam uniknąć tzw. rybich które często widać u naszych ‘wspaniałych’ celebrytek. teraz mam większe ale jednocześnie wyglądające na naturalne. i o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu też zdecydowałam się powiększyć usta i specjalnie przyjechałam do Szczecina, ponieważ polecono mi Art Medical Center :www.artmedicalcenter.eu . Słyszałam wiele dobrego o tej klinice i drze Śliwińskim, więc nie widziałam innej możliwości, jak udać się w podróż i nie zawiodłam się, gorąco polecam, zwłaszcza ze względu na podejście do pacjenta i bogatego doświadczenia lekarzy, którzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może polecić lekarza który ładnie powiększa usta we wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurga Siwiec? To chyba żart - w życiu bym nie poszła do konowała, który zrobi ze mnie takiego glonojada jak Siwiec... blehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z powiększania ust we wrocławiu- klinika Dermamed, przy ul. Żeromskiego. wiem, że mają gdzieś jeszcze swój drugi oddział. świetna obsługa, wysokiej jakości zabieg i jeszcze lepszy efekt końcowy;) nie od razu wszystko wygladało pięknie ale jak się opuchlizna unormowała to już było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam u dra knakiewicza (Wrocław) zabieg trwal około pol godziny;) niedlugo mija rok od zabiegu a efekt nadal taki sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Wrocławia i dobrą opinię ma dr Nielepkowicz. Byłam u niej, ale na depilacji laserowej nie na powiększaniu ust. Znajoma miała wstrzykiwany kwas hialuronowy do ust, bardzo fajnie wygląda, efekt nie jest przesadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnerownia
Mam pytanie do osób znających się na zabiegach na twarz. Czy osoczem można powiększyć usta, właściwie nie powiększyć a polepszyć ich wygląd no żeby były jędrniejsze i takie bardzie pełne. Jestem po 40stce i moje usta nie są takie jak dawniej. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie powiększałam, ale wybieram się do dr Moniki Bujanowskiej, ona przyjmuje w klinice Szczyta, robiłam juz u niej dolinę łez i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara T
Ja ze swojej strony moge polecić dr Agnieszkę z krakowskiej Vesuny. Byłam na korekcie gównej wargi, dolną miałam o wiele większą i wyglądało to komicznie. Opuchlizna utrzymała sie naprawde krótko, a efekt jest bardzo naturalny. Zależało mi żeby nie przypominać tych karykaturalnyc celebrytek i cel uważam za osiągnięty ;) Będę tam wracać na uzupełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam dobrego specjalisty - ale takiego, który ładnie poprawi kontur i objętość (mam 48 lat i zaczynają robić mi się zmarszczki wokół ust :-(), a nie chciałabym wyglądać sztucznie. Zależy mi na zachowaniu proporcji i lekkiego podkreślenia. Czy mogą Panie polecić kogoś z wielkopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić w Gorzowie Estetik Laser na Sikorskiego bo sama jestem zadowolona. Usta zrobione hialuronem bez efektu kaczora dwie zmarszczki palacza po lewej stronie nad górną wargą znikły. Okolica ust zadbana i ładna. Dla mnie to ważne bo pracuję z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ciężko tak komu kogoś polecić bo nie wiem jakie macie oczekiwania i o jakie miasto wam chodzi ja robiłam sobie zabieg w http://medicor.krakow.pl jest to w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×