Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość gość
Przy częstych opryszczkach stosuj się tabletki anntywirusowe z acyklowirem - profilaktycznie , bo powiększenie ust to zabieg inwazyjny ( ostrzykiwanie) i opryszczka może się po nim pojawić co nie jest wskazane. Dlatego lekarze to doradzają. Powinnaś sie cieszyć że do dobrego lekarza trafiłaś skoro o to pyta , bo wieku ma to w nosie niestety a to dość wazna sprawa Tez brałam takie tabletki przed pierwszym zabiegiem , przed kolejnym już nie bo problem z opryszczką po tej kuracji przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelcianela
Ale jakie to tabletki KONKRETNIE ??????? Acyklowir ?????? to na recepte ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najlepiej dostępne tablety na opryszczke z acyklowirem to hascovir http://hascovircontrol.pl/ skuteczne w hamowaniu wirusa i bez recepty od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1998
Polecam klinikę estetyczą skopia estetic clinic :) Usta przepiękne wymodelowane takie jak chcialam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginevra_PL
najlepsza lekarka u której byłam, a mam porównanie, to Magdalena Tyc z mttestetica, po pierwsza to certyfikowany lekarz, który stale się szkoli, pracuje na najlepszych preparatach, po drugie to przemiła babeczka z fajnym podejściem do pacjenta (nie naciąga na niepotrzebne zabiegi). Stawia na naturalny wygląd, zawsze zaleca umiar i pyta 2, a nawet 3 razy o to na jakim efekcie końcowym nam zależy. Robiłam już u niej botoks czoła, wypełnianie bruzd nosowych i właśnie usta - jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatkaWw
Polecam stanowczo i niezaprzeczalnie skopia estetic clinic! Nie ma chyba lepszego miejsca do powiększenia czy modelowania ust na terenie Krakowa. Obsługa miła, niesamowita atmosfera, a jakość zabiegu - jestem zadowolona w 200%! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Szczecin chodzi to zdecydowanie pani Klaudia Orenczak http://makijazpermanentny.szczecin.pl/ Usta wyszły naturalnie tak jak chciałam, nie podoba mi się jak usta są jak nadmuchane, chciałam delikatnej poprawy i idealnie jest to co miało być. Zdecydowanie bardzo profesjonalny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Z
Bardzo dobra klinika zajmujca sie powiekszaniem ust jest Skopia Estetic Clinic w Krakowie.Nie tylko powiekszaja usta,ale takze modeluja kontur ust,koryguja asymetrie,a takze likwiduja zmarszczki palacza.Ja jestem zadowolona i szczerze polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Polecam kliniki estetyczne skopia estetic clinic Modelowanie ust kraków i nie tylko. Więcej informacji http://skopia-ec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was posiada namiary na Panią dr Wandę Koziarską w Warszawie? Gdzie przyjmuje i numer telefonu? Chciałabym sobie u niej powiększyć usta, a słyszałam że jest w tym niezastąpiona. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina Kwiatkowska
Hej dziewczyny, w Krakowie mogę polecić Wam klinikę estetyczną skopia estetic clinic. Można tam wymodelować, powiększyć usta i dokonać różnych korekcji. Moim zdaniem pełen profesjonalizm, rzetelne informacje, jak zabieg będzie wyglądał itd. Jestem w 100% zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masia86
Serdecznie polecam Scopia estetic clinic. Modelowanie i powiększanie w przystępnych cenach. Chcesz mieć piękne i kształtne usta wybierz Scopia estetic clinic. Zabiegi z kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona191919
polecam Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o. Krakow , efekt jest :) jestem bardzo zadowolona z zabiegu i przebiegu zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokietka
Jak dla mnie najlepsi specjaliści od modelowania twarzy to Ci z CZS Damian. Swietna klinika estetyczna, znaja sie na swoim fachu jak malo kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega naprawdę świetnie powiększa usta. Raz widziałem jak przyłożył takiemu wąskoustemu. Na drugi dzień nie poznaliśmy kmiotka wyglądał jak ryba z kreskówek :D polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam w Łodzi lub Warszawie konkretnego, sprawdzonego lekarza. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil631
Bardzo polecam KLINIKA SCM ESTETIC ul. Grzegórzecka 67C/U14 „Wiślane Tarasy” 31-559 Kraków Dojazd od Al.Pokoju Tel: +48 518 547 265 e-mail: rejestracja@scmestetic.pl facebook: facebook.com/SCMestetic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataly8
Ja się odmłodziłam w http://www.imageszczecin.pl/. Najpierw konsultacje i formalności a dopiero później zabieg, ale mogę powiedzieć że mimo obaw jestem zadowolona. Czuję się znacznie lepiej w swojej skórze po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka88
Najlepsi w tym są specjaliści z firmy Skopia estetic clinic w Krakowie. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudileLila
Jeżeli zależy Ci na naturalnym efekcie i ładnym konturze to polecam Ci dr Mudel serio ja jestem mega zadowolona bo po prostu widać że babka ma do tego dryg !Ja miałam powiększone preparatem stylage w dodatku widziałam ost na ich instagramie że chyba mają promo do końca sierpnia wlasnie na zabieg na usta i to stylagem ja nie skorzystam bo dopiero co zrobilam ale mysle ze fajna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mezoskin i jego włascicielke ktora robi usta bardzo ladnie i z wyczuciem do pacjenta. Dla tych co maja bariere przed kosmetologiem - chyba przyjmuje tam tez lekarka ale nie jestem pewna i osobiscie nie korzystalam. Nie polecam kliniki w Panoramie nieteyy nie pamietam nazwiska doktora, tasmowy przerob i spieprzona robota ani dr Ignaciuka - chaos, dziwne zachowanie lekarza. Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×