Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość gość
Niestety ale Kraków nie leży w wielkopolsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś powiększał sobie usta we Wrocławiu i może kogoś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie dobry jest dr Chęciński http://drchecinski.pl/ Sama powiększałam u niego usta w listopadzie. Efekt: super! Naturalnie, ale usta widocznie większe i bardziej jędrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO: gość 2016.01.21 Ja polecam doktora Łukszę. To jeden z tych niewielu lekarzy, który robi bardzo naturalnie wyglądające usta usuwając przy tym zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaEMI
Zdecydowanie Magadalena Tyc - Tyka z MTT Estetica. Miałam robione usta wcześniej gdzi indziej więc mam porównanie. Pani Magda bardzo długo rozmasowywała usta, żeby nie było nierówności, dodatkowo zostawiła odrobinę wypełniacza (restylane lip volume) i kazała mi dzwonić jak zejdzie opuchlizna, czy jestem zadowolona, czy chcę jeszcze powiększyć, oczywiście w cenie pierwszego zabiegu. Jak komuś zależy na naturalnie wyglądających i nawilżonych ustach to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam powiększane Juvedermem w Estetic w Szczecinie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo usta wyglądają przede wszystkim naturalnie i nie ma efektu ‘karpia’ czego najbardziej się bałam ;). Od razu twarz wygląda u mnie na bardziej ożywioną i delikatniejszą. A zabieg wykonywał dr. Zawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis i jestem bardzo zadowolona. Powiedziałam, że chcę delikatnie powiększyć, żeby zmiana nie rzucała się radykalnie w oczy i się udało. Powiększałam kwasem hialuronowym, polecam, ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam specjalisty z Wrocławia. Osobiście nie polecam Manufaktury Piekna i dr Katarzyny Luch zepsuła mi usta i musiałam pół roku czekać, aż kwas się wchłonie! Do tego bardzo nieprofesjonalnie podeszła do reklamacji, typowa cwaniara z twarzą anioła. Uważajcie na nią!!! Szkoda kasy, tylko naciąga na kolejne zabiegi, że niby z dobroci serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_21
Ja robiłam nawilżanie kwasem princess filler u Magdy Tyc Tyki w Krakowie. Bardzo delikatne podkreślenie kształtu ust, bez efektu stałego opuchniecia. Efekt ma sie utrzymać około 8 msc. Mam 21 i to był mój pierwszy zabieg w zyciu, a skusiły mnie opinie o gabinecie i tym wypełaniczu, bo jest szczególnie polecany młodym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrzy specjaliści przyjmują w Centrum Estetyki Beauty w Łodzi - bardzo podobało mi sie jak wypełnili bruzdki od zmarszczek na czole więc podobnie jestem przekonana doświadczenia w przypadku powiększania ust - http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielonogórzanki... Marzył mi się zabieg powiększenia ust, zależało mi jednak na naturalnym efekcie. Koleżanka poleciła mi gabinet na Malczewskiego http://medestetic.com.pl/ Marcin Banaszek, super lekarz, doradził, widać, że zna się na rzeczy. Efekt taki, o jaki mi chodziło. Coś czuję, że jeszcze nie raz skorzystam z jego usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja się ostatnio przełamałam i powiększyłam u siebie w Szczecinie w Image www.imageszczecin.pl. Ogólnie tak się na początku wahałam bo bałam się że będę wyglądała jak te niektóre celebrytki z ustami jak pontony ale okazało się że nie mam powodów ;-). Wyszło dokładnie tak jak chciałam i chociaż mam je teraz dużo większe to wyglądają bardzo naturalnie. Dziewczyny powiększajcie bo raz się żyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Łodzi jest doba klinika, która wstrzykuje kwas hialuronowy w usta i efekt jest bardzo naturalny? Chcę powiększyć tylko górną wargę dla zrównania z dolną dlatego zależy mi na naturalnym wyglądzie powiększenia ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam usta we Wrocławiu u dr Nielepkowicz i byłam bardzo zadowolona- nikt się nie zorientował bo wyglądały naturalnie. Siniaczek był 1 i to w dodatku malutki. Teraz przejrzałem forum i zdecydowałam że umawiam się na kolejny zabieg w to samo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara928
Jakby ktoś z Was szukał dobrego specjalisty na terenie woj. śląskiego, mogę polecić Medkorn w Świętochłowicach. To nowoczesna placówka medyczna, zabieg powiększania ust jest wykonywany przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej Panią dr Elżbietę Wawrzynek. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u Pani Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Dzięki zapisom telefonicznym nie trzeba po przyjściu do gabinetu czekać w kolejce. Jest to doświadczona specjalistka, i naprawdę zna się na wykonywanej pracy. Jeśli ktoś chce zobaczyć efekty to można zobaczyć zdjęcia na stronie http://www.klinikaurody.info/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie kogoś sprawdzonego w Krakowie? Trochę boję się efektu rybich ust. Mam generalnie dość wąskie wargi i chciałabym je tylko troszkę wypełnić, ale tak minimalnie bez efektu sztuczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciahula
Moja siostra robila usta u dr styczynskiej-kowalskiej w vesunie w bonarce i jest zadowolona. Efekt rzeczywiscie naturalny a kobieta podobno konkretna. Tylko na wizyte trzeba sie naczekac bo ma spore oblozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie korekcji ust gorąco polecam paniom doktor Wawrzynek z Medkon w Siemianowicach Sląskich. Wizyte tam zafundowały mi koleżanki na 40-tkę. Wybrałam własnie korekcję ust i jestem wniebowzieta. Strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika A
Bez porównania 1 miejsce : Łukasz Dada-Barcik z Wrocławia. Nie ma lepszego specjalisty od ust i nie tylko. Zna się na swojej pracy. Po jego zabiegach nigdy nie miałam jakiś wielkich siniaków , wie jak nakłuć, gdzie więcej , gdzie mniej, nigdy nie przesadza , nie robi karykatur, po prostu wgląda się o niebo lepiej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie Szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ja sietymch siniaków i śladów po nakłuciu bałam. Ale na szczescie duzo na wyrost. Robilam zabieg w Medkorn w Siemianowicach Sląskich (kawałek od katowic). Pani Doktor Wawrzynek to ekspert w swojej dziedzinie. Bardzo poważnie podchodzi do zabiegów i skupia isę na jak najlepszym efekcie. Od razu widać, że to jest osoba, która się cały czas kształci i nie osiada na laurach. Doceniam takich ludzi. I co nawaznijesze efekt jest subetleny i naturalny! jakbym odzwyskała swoje usta sprzed 20 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy specjalista wg mnie przyjmuje w klinice ReNew w Kobylnicy koło Słupska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktos moze wie gdzie pani doktor Wanda Koziarska przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na powiększaniu ust w tym gabinecie medycyny estetycznej we Wrocławiu http://chiroplastica.pl to profesjonaliści jeśli chodzi o modelowanie ust. Jestem zadowolona, bo efekt jest bardzo naturalny. Moim zdaniem warto zainwestować w taki zabieg, jeśli macie duże kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Migałę :) Doświadczony, precyzyjny, ma wyczucie, a do tego przesympatyczny :) Przyjmuje w Klinice Sfera, tutaj masz wszystkie informacje + cennik http://klinikasfera.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeżeli chodzi o powiększanie ust to absolutnie nie ma się czego bać . Ja jestem po tym zabiegu bardzo zadowolona i szczęśliwa że się na niego zdecydowałam chociaż też miałam pewne obawy. Grunt to żeby jak nie raz tu było pisane trafić na bardzo dobrego specjalistę akurat u mnie to był gabinet dr. Piotra Romańczuka w Stargardzie www.piotrromanczuk.pl. Każda kobieta z pełniejszymi ustami wygląda bardziej pociągająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie, dr. Tyc- Tyka. Zero grudek, nierówności. Opuchlizna zeszła po 3 dniach. Dobry i szybko kontakt z lekarzem, także telefonicznie po zabiegu. Rekomenduje mniejszą dawkę z możliwością, dodania wypełniacza w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaszaNasza
Na Śląsku uwazam ze dr n.med. Marcin Gierek jest świetny - Gabinet w Ustroniu (Remedest). Bardzo fajne efekty - jestem bardzo zadowolona z efektów. Mnie wystarcza średnio na 6-7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×