Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość gość
mttestetica krkow- najbardziej naturalny efekt, deliaktne powiększenie, ładny kontur ust, dbałość o jakość zbiegu i komfort pacjenta, ceny całkiem rozsadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa - dr Migała z Kliniki Sfera. Wspaniały lekarz, z doświadczeniem, efekt ładny, subtelny, wręcz naturalny :) Tu namiar http://klinikasfera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie do dziewczyny, która robiła usta u dr. Tyc - Tyki w Krakowie. Proszę powiedz mi jakiego kwasu użyto i jak długo utrzymuje Ci się efekt? Mieszkam w zasadzie 100 metrów od kliniki i chcę się tam wybrać dlatego szukam wiarygodnych opinii. Z góry dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Viva-Derm w Warszawie :) mam teraz tak piękne usta, a jednoczesnie wygladajace naturalnie. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakis lekarz w Szczecinie, tylko zeby nie kosmetyczka? Powiększałam u kosmetyczki i porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam usta u lekarza Aleksandra Żmudzińskiego ul. Narutowicza, nie pamiętam nazwy kliniki, to jest lekarz i efekt był bardzo fajny, utrzymywał sie około 6 miesięcy, robię w marcu jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Wandia Koziarska w Warszawie ustka moje to istna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również powiększyłam sobie usta. Zdecydowałam się na dr Łątkowskiego i klinikę w Polanicy Zdroju. Postanowiłam, że chce powiększyć sobie usta przy użyciu tkanki własnej czyli w moim przypadku tłuszczu. Usta wyglądają zdecydowanie lepiej niż po botoksie. Są zdecydowanie bardziej naturalne. A przy tym jednak pełne i ładne. Widać, że dr Łątkowski ma w tym spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam specjalistów z Poznania z Kliniki Promienistej, robiłam tam usta i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Tyc- Tyka z Krakowa, sprawnie, sterylnie, robi dokładny wywiad, długo rozmasowuje usta, jest dostępna pod telefonem po zabiegu, ewentualne dostrzyknięcie preparatu jest w cenie i można je zrobić podczas kontroli. Bardzo na plus jest też cena około 1000 zł za zabieg na princess volume. Jedyny problem to terminy ;/ najbliższy na koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka14
zabieg powiększania ust tylko w klinice Bonadea Ponieważ: - jest naturalny efekt kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze jestem po zabiegu -koszt to tylko 1000zł - Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej -Fachowa kadra specjalistów Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o powiększanie ust kwasem hialuronowym to Łodzi polecam bezkompromisowo Panią Majcherczyk z gabinetu Dream-Med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea. Naturalny efekt po zabiegu. Kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu. Zaplacilam tylko 1tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jarząbek
Zabiegi powiększania ust w klinice Bonadea - naturalny efekt kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) - Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki2678
Ja robie sobie usta w klinice Dr Legrand a Krakowie. Jestem mega zadowolona. Bałam się że będzie to wyglądac bardzo sztucznie a efekt jest naturalny i nie jest przerysowany. Kraków polecam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam panią doktor Lidie Majewską. Powiększałam u niej usta dwa miesiące temu i jestem w nich zakochana, polecam wszystkim swoim koleżanką. https://www.drlegrand.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększałam usta w klinice doktora Knakiewicza, który jest renomowanym chirurgiem i przez zabieg przeszłam bezproblemowo, a efekt taki jak zamierzony więc jestem przeszczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie to tylko dr Kępka. Robi najlepsze usta w Szczecinie. Na jej stronie na fb jest mnóstwo zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRANKA0725
Polecam zabieg powiększania ust w klinice bonadea w krakowie. Koszt do 1 tysiąca złotych a efekt niesamowity. Naturalne i pięknie wyglądające nawilżone usta tylko dzięki tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecacie w Szczecinie? Macie zdjęcia przed i po? Interesują mnie lekarze a nie pseudokosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić to medyczne centrum z Zielonej Góry http://zrodlana.com.pl/. W ich ofercie można znaleźć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak powiększanie ust czy redukcja zmarszczek. Dodatkowo zajmują się kompleksowym leczeniem bruksizmu i skutecznym leczeniem wrastających paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha33r
Gabinet http://ladymed.pl w Krakowie. Fajne miejsce ze świetną renomą, chyba każdy zna więc nie trzeba nic więcej opisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaXyMa26
Ja juz od trzech lat regularnie powiekszam usta i juz nie wyobrażam sobie inaczej... Na poczatku robilam 1ml a ostatnio zrobilam 2ml i jest juz idealnie ale napewno wiekszych nie chce, teraz sa soczyste i pelne a w dodatku wreszcie nawilzone. Zabieg robie w Klinice Rubinkiewicz Med na Wrocławskiej i wreszcie jest tak jak sobie wymarzylam. Robilam roznymi wypelniaczami ale najbardziej chwale Restylene bo nie mam grudek i kwas ma dodatek lidokainy dlatego nie boli wkluwanie za mocno. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsi specjalisci to sa mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaXyMa26
W Krakowie oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaXyMa26
Nie zgadzam się mnie robi Pani doktor i jest super, a u faceta tez robilam i to niby takiego znanego z TV i efekt dramatyczny, ten facet rowniez a ceny abstrakcyjne. Choc wiem, ze dobry preparat musi kosztowac bo wkoncu sobie to w usta wstrzykuje. Ale ja juz nie szukam bo znalazlam Klinike o odpowiedni dla mnie wypelniacz ten z najwyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a którys z lekarzy Was pytał o opryszczke przed powiększeniem? Bo ja drugi raz robie usta i wlaśnie mnie lekarz zapytał i kazał wziąść przed zabiegiem tabletki na opryszczke - pierwszy raz sie z ty spotykam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korcianela
Ale jakie tabletki i po co ????????? Bo ja miewam opryszczki dość często, termin mam za 5 dni , to musze coś brać ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×