Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość gość
A jakie maja tam preparaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezkonkurencyjnie dr Tyc Tyka z Kliniki MTTEstetica. Od 2 lat pracuję w Warszawie, a i tak na zabiegi jeżdże niej do Krakowa. Ceny w stolicy to masakra, a w mtt jest profesjonalnie, kameralnie, nowocześnie, po kilku wizytach można sobie wyrobić kartę vip i ma się niższe ceny. Można o wszystko zapytać, pogadać, pacjentów nie traktują jak maszynki do zarabiania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudileLila
Irinka 89 tak dokładnie tę klinikę miałam na mysli polecam Ci dr Mudel, która tam przyjmuje ... zabieg hmmm podają znieczuelnie emlą moim zdaniem do przeżycia, zabieg bez znieczulenia to 15 minut ja jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam salon Skopia Estetic Clinic który znajduje się w Krakowie koleżanka dokonywała tam zabiegu i chwali sobie go jest bardzo zadowlona z obsługi cena również fajna i godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkondi169
Polecam klinikę estetyczną skopia estetic clinic z Krakowa. Wszystko na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm oraz dbałość o każdy szczegół. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaullaMalaKrk
Ja od trzech lat powiekszam usta i wypelniam okolice ust w Klinice Rubinkiewicz Med, botoks tez robie u nich z tym , ze na czolo. Dobra lokalizacja, kameralnie i cenowo totalnie klasycznie. Pani doktor i Wlascicielka przemile, zawsze pijemy po zabiegu kawke. :-)Jest nieoficjalnie co dla mnie jest wazne i pracuja na Restylene a ten wypelniacz trzyma mi sie najdluzej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaMos
Tez u nich powiekszalam usta, bardzo polecam i to pierwszy raz przed moim wlasnym slubem, balam sie ale teraz jestem juz tak przyzwyczajona do tych puszystych ust, ze nie chce juz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama poprawiała sobie usta u drkepa.com, teraz jest zadowolona i poprawia je regularnie, super wygląda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabelka
kochane moge wam polecić http://skopia-ec.pl/ jest super. Bardzo profesjonalnie podchodzą do sprawy, bardzo konkretni i mili ludzie, po wizycie zero strachu, jestem zachwycona obsługą i usta są mega!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafurka
Ja skorzystałam z usłuf kliniki estetyczne skopia estetic clinic. Jestem bardzo zadowolona, efekt wow gwarantowany ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy macie moze nr telefonu do dr Wandy Koziarskiej ? Ten nr który mam nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata6216
Polecam Ci przejechać się do kliniki Beauty Dent w Krakowie. Sama tam byłam i muszę przyznać, że jeszcze żadna klinika mnie tak nie zaskoczyła. Obsługa i lekarze mili, a co najważniejsze w miarę tanio a do tego profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ka
Kliniki Zakrzewscy, Polecam i to bardzo a w szczególności Panią Magdę, zabieg wykonany ze starannością i dokładnością. A efekty zniewalające, jest bardzo zadowolona z tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym wykonuje klinika MultiClinic w Łodzi https://multiclinic.pl/medycyna-estetyczna/poprawa-wygladu-ust/zabieg-modelowanie-i-powiekszanie-ust-przy-uzyciu-wypelniaczy-na-bazie-kwasu-hialuronowego/ Miałam tam już powiększenie ust w tej klinice razem z korygowaniem asymetrii. Znieczulenie miejscowe, nic nie boli, ale widok igły może odstraszać, jednak efekt jest dobry i warto trochę się pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUSIAgość
najlepsza w warszawie/bardzo ludzkie ceny to doktor wanda koziarska ul .opaczewska 60h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinatondos
Serdecznie chciałabym polecić klinikę estetyczną skopia estetic clinic, od zawsze borykałam się z faktem iż moja górna warga była mało imponująca i nieproporcjonalna względem tej dolnej, narzeczonemu to nie przeszkadzało ale wiadomo jak to każda kobieta, chciałam i dla niego i dla siebie wyglądać lepiej dlatego poddałam się zabiegowi lekkiego powiększenia ust w tej właśnie klinice, zero powikłań i efekt powalający, wygląd ust naturalny, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być pomawiana o kryptoreklamę ale .......najlepiej powiększam usta JA. Dr.Antonina Sperma-Nachlany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada879
Ja bym skorzystała z oferty jakiegoś gabinetu kosmetologii estetycznej, np. ja jestem z Poznania i chodzę do Sylvetka Atelier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynakowalska
bardzo goraco polecam kliniki estetyczne skopia estetic clinic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Maj
Polecam najlepszych specjalistów od modelowania ust,usuwaniu zmarszczek itd.w Krakowie.Skopia Estetic Clinic to jest właśnie to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Bocha
Powiększałam usta w Skopia Estetic Clinic w Krakowie. Usta wyglądają teraz na pełniejsze bez efektu sztuczności. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaŻ
Polecam klinike estetyczną skopia estetic clinic, powiększałam tam usta, jestem bardzo zadowolona z wykonania, z ceny jak i z atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polecam Dermedikę. Robiłam tam usta 2 tygodnie temu i nie żałuję. Panie bardzo miłe i cena też nie taka zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam kilka dni temu co prawda na peelingu mechanicznym ale jestem bardzo zadowolona. Moja twarz się właśnie regeneruje i powoli dochodzi do siebie. Jeśli nie wiecie jaki zabieg Panie z Dermediki w Krakowie na pewno wam doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×