Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

Gość no ja teraz nie wiem
Rzygają hasełkami te, które prawda w oczy kole, nie pojmują, że są wykorzystywanymi szmatami bez godności i sumienia..... dlatego tak się grzeją... cóż może i takie są :( może niektóre przegapiły swoją szansę na miłość i zakochały się nieszczęśliwie niektóre kęci coś takiego jak rozwalanie cudzych związków nierzadko swoich"przyjaciółek" -ta grupa do dosłownie tanie szmaty głupie dziwki i zajebane kurwy czy facet facetowi rozwala małżeństwo a szczególnie dobry przyjaciel ???wątpie chyba ,że żona kolegi na niego wskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Musicie nadal zaśmiecać ten temat? Ja też chętnie tutaj zagladalam dokad nie było tego syfu, który robią jakieś chore dzieci albo po prostu złośliwe babska, którym nudzi się zajebiście w pracy... Współczuje wam... Do roboty się weźcie!!! Ewentualnie wakacje niebawem wam się skończą drogie dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nam oceniać
czemu chore babska od razu?? bo ktoś napisał ,że często facet jest chujem i oszukuje 2 na raz albo napisał ,że łatwowierne i nieszczęśliwie zakochane kobiety zostają często kochankami fakt niektóre wypowiedzi zdradzają autora i jak sa wyjątkowo chamskie i złosliwe powinny być skasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
O to mi właśnie chodzi!! Śledzę temat od początku, czytam wszystkie wypowiedzi i nie wydaje mi się aby któraś z kobiet była dziw*** !!!!!!! Po prostu miłość nie wybiera a one tak się zakochały... Więc puknijcie się troche w łeb zanim takie rzeczy napiszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Facet nie szuka wrażeń z dnia na dzień :) A jeśli odchodzi do innej to znak że coś było najzwyczajniej w świecie nie tak! Wina zawsze leży po dwóch stronach! Oczywiście są faceci kur** którzy tylko czekają na naiwne dziewczyny ale są też tacy którzy pragną miłości, kobiety która będzie blisko.. NORMALNEJ kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Dziękuję za wypowiedź... widać, że wypowiada się jakieś dziecko, lepiej za naukę się weź bo szkoła tuż, tuż :) Zeszyty kupione???? Ta wypowiedź "żal.... " mnie rozje**** :D :D :D Szkoda, że nie " żal.pl" Och, te dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty chyba
nie znasz facetów , w związkach jest ok . sex super i wszystko inne a i tak zdradzają........ zastanawia mnie na co dziewczyna ma czekać 5 lat? Na szmaciarza i zdrajcę? Pewnie nie ona pierwsza i nie ostatnia , jak by jej kazał czekać 15, 25.... to też by czekała? No opamiętajmy się, a koleżaneczki przytakują chórkiem, idź! poniżaj się! Bądź tą drugą czy trzecią! Daj dupy on Cię kocha! Rzuci żonę, czekaj! On cię chroni! Nikt nie powie tej bidulce żeby sobie z dupkiem dała spokój, albo żeby sama zadzwoniła do żony! Może by się sama czegoś dowiedziała fajnego! Do mnie zadzwoniła kochanka męża i wszystko wyśpiewała i chwała jej za to , szmaciarza na zbity ryj wywalić jak tak kocha to niech spiernicza! Jaka ulga, niech ona się z nim męczy. Może ta biedna żona jest nieświadoma, u mnie była rewelacja, sex codziennie obiadki, spacerki, a równolegle jeździł do kochanki raz czy dwa w tyg. (nigdy na noc) na godzinkę po pracy. A potem skomli, że jakaś kretynka się do niego przykleiła, że nic nie znaczy. Warto się zastanowić czy ten chodzący ideałek was też nie oszukuje, dlaczego nie zostawi żony??? Ja radzę POWIADOM ŻONĘ , UŚWIADOM JĄ! I zobaczysz jego reakcję, jak on cię baaardzo kocha. tylko trzeba mieć mózg, a nie żyć marzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Poczytajcie może od początku wszystkie wypowiedzi ze zrozumieniem i wtedy się wypowiadajcie! Nie każdy facet jest takim skurwie*** i nie pakujcie wszystkich do jednego worka bo KAŻDY FACET JEST INNY do cholery!!! Może ten jest wyjątkowy i warto czekać na niego jeszcze troszkę a poza tym dziewczyna jest młoda bo ma 20 lat więc nic nie traci :) Darujcie sobie ułomy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no traci traci
swoją młodość czekając na dupka, no skoro to ten jedyny to niech da dowód tej swojej miłości. Jak świat światem, jak facet się zakocha to odchodzi od żony i nie ma zmiłuj!!! A taka co leci na żonatego wiedząc o tym, to kto to jest? no nie chcę bluźnić ..... ale najgorsza suka na świecie i to od młodego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Kur**** ktoś tutaj coś zrozumie?????!!!! Jesteście ułomami jakimiś na serio bo nie mam siły pisać ciągle tego samego!! To że zakochała się w żonatym facecie to nic... Miłość nie wybiera, jest silniejsza!!! Rozumiecie ?!!!!! Mam wrażenie, że piszą tutaj dzieci z podstawówki którym trzeba tłumaczyć wszystko 100razy!! A ona jest młoda i może zawsze znaleźć w każdej chwili sobie chłopaka a od tego żonatego odejść! Może szaleć i się bawić bo patrząc na to bliżej jest WOLNA! Durne jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
A zastanowiła się któraś z Was ciemnoty nad sensem życia???! KAŻDY z nas umrze kiedyś więc jeśli ona jest przy tym facecie szczęśliwa to dlaczego ma odchodzić???!!! Niech robi wszystko co sprawia jej radość!! Niech cieszy się z życia dziewczyna i żyje przy jego boku!!! Ot, co!!! Żegnamy z tego forum!!!! PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmondrzejsza w klasie
:D dziewczyny!!!! słuchajcie OleŃkaaa45 bo to rasowa dziwka jest i nie jednego w paszczy miała, to wie:P my głupie żony na niczym się nie znamy-hahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Jasne, żony.... dobre sobie!!! :D Chyba kur*** z ulicy!!! Albo dzieci z przedszkola bo żony skoro od samego rana siedzą na takim forum to szkoda mi ich mężów :) Dziękuję za uwagę! Spier*****!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta oleńka
się wkurwiła no proszę.... bo to pewnie ta co 5 lat będzie czekać..... ona będzie szaleć? zmieni se na innego? siedzi zasrana, zaszczana ze szczęścia że w nocy wpadnie na godzinkę , tęskni i wyje.... i ona sobie poszaleje....... chyba tylko na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Nie mogę doczekać się kiedy spierdolicie do domu w końcu :D :D Z tego swojego przedszkola!! Nie wiem co żonate, normalne żony robią na tym forum!!!! Same pojeby tutajw chodzą :D :D Fajnie bo jest się z kogo pośmiać chociaż laleczki!! Pewnie mąż w chuja was robi i czytacie takie tematy!!!!! Zresztą nie dziwie się mężom bo też bym spierdoliła od takiej żony!!!!! :D Zamiast obiad gotować, pyry w polu kopać to idiotki na kompie siedzą!!!!! hehehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kompie
nie siedzę bo niewygodnie, siedzę w fotelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Możesz siedzieć sobie nawet na piździe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonate normalne żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonate normalne żony
ale sie olenka wqrwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleŃkaaa45
Daruj sobie! Póki co mam ubaw i wcale się nie wkurwiłam idiotko !!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie denerwuj się tak
OleŃkaaa45 , bo ci syfy wszędzie powychodzą i cię twój men zostawi :P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej OleŃkaaa45
a ty dzisiaj dyżur masz na tym forum? gdzie reszta twoich koleżaneczek lachociągów się podziała? nadgodziny w burdelach szarpią? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonate normalne żony
ja ci nie ublizylam wiec dlaczego mnie wyzywasz?klasy tyle co brudu za paznokciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lachociagi, budrele, syf... Na nic wiecej was nie stac i to niby Kerish jest prosta i niedouczona? Ona potrafi przynajmniej zdania formulowac Takie tanie haselka z pewnoscia Nie klasyfikuja was jako dobre zony i matki. Ale jezeli wasza glupota musi koniecznie gdzies znajsc ujscie to Proponuje zebyscie zalozyly sobie wlasny temat. Cos w stylu SABAT CZAROWNIC. Tutaj wasze proste teksciki nie robia na nikogo wrazenia! Czesc Olenka! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabat czarownic
to wy sobie tu stworzyłyście, :P a po za tym miałyście nas ignorować i co? jakoś wam to słabo wychodzi :D hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia.. 45 ....
się wstydzi pisać pod swoim nickiem prostaczka, zamiast na forum dyżurować to radzę sięgnąć po słownik, bo troszku masz ubogi i dosyć prosty sposób wyrażania się, może poznasz troszkę więcej zwrotów niż pizda, spier... cipa ... etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to nie wiem czy wiecie ale zlozeczenie innym przynosi pecha. Dajcie juz sobie spokoj. Juz niedlugo wrzesien. Czas powtorzyc tabliczke mnozenia. Na tym koncze dyskusje. Nie rozmawiam z ludzmi, ktore reprezentuja soba poziom warty zeru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na bumerang
malenkaaa24 nie czyń drugiemu co tobie nie miłe :D kto tu złożeczy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.... a
pierdolenie cudzego męża nie przynosi pecha? To dopiero zero! W nocy żonce cipkę wyliże a później idzie się całować z taką.... fuj... one chyba naprawde są niszczęśliwe i trzeba im współczuć.... biedaczynki, takie resztki faceta zbierać i jeszcze się tym zadowolić..... oj jakie biedaczki, no dziewczynki, one tu cierpią, a my takie wredne no to przepraszamy za to, że jak nas w domciu puknie to wy to potem zlizujecie...... no żal nam was jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×