Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

Gość nie....
muszę panienko do kostnicy bo młodziutka jestem, a do tego zgrabniutka, nie muszę ćwiczyć codziennie tak jak Wy i nie muszę szukać żonatych facetów bo to dziwkarze i szuje, no i takiego zużytego co alimenty do końca życia bedzie płacił i na zawołanie żonki będzie to ja nie potrzebuję!!! Znam swoją wartość. No i troszku ci słoma z butów wyłazi tymi śmisznymi komentarzykami, no ale masz poklask u swoich przyjaciółek to tylko pozazdrościć :) Rodzina wie ale nie chce cię znać i to chyba normalne..... czego się spodziewałaś, a skoro się nie rozwiódł tzn. że nie chce, widzenia z dzieckiem ustala się sądownie jak byś nie wiedziała. Zbywa cię i tyle, tylko trzeba mieć mózg do tego żeby racjonalnie myśleć. No i na sosach z biedronki to silny chłop będzie. Gratuluję weny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 78
nie jestem niczyja kochanka tylko żoną , nie wiem skąd bierze sie w tych kobietach tyle jadu , złości i obrzucania obelgami, może przez to wyładowywują na kimś swoja frustracje i niepowodzenie w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonia
Prawda doli, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamu cie kostucho zpowrotem;)i jak w kostnicy bylo??tak??wspaniale mowisz???no domyslalam sie....ale ty masz piekne oczyska.....tylko wiesz troche ci zeza za malo podkrecili,,,i te uszak..odstaja bosko.a ten nosek....ej masz chusteczke wytrzyj tego gilA ZEBY NIKT NIE WIDZIAL...no i te piersi..tak cudownie obwisłe..niczym uszy jamnika!pieknie cie zrobili naprawde.pogratulowac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam olivka witaj ona:) a tak mi sie pisalo...no prawda pluja tutaj jadem az kwas normalnie(ale co zrobic...wredne babska i tyle.. DEMONIA IDZ SPRAWDZ CZY CIE W KUCHNI NIE MA...OSTATNIO SIE KRECILAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 78
kerish ! normalnie pękam ze śmiechu czytając twoje wypowiedzi !język masz ostry dziewczyno ,,, to tak jak ja w ..realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gratuluję
tobie polotu , a te słówka to z rodzinnego domku zaciągnęłaś?? To chyba cię niczego w tym domu nie nauczyli, żadnych wartości i godności do samej siebie i innych .Współczuć tej biedaczynie co jest z tobą... :o Zupa z torebki, bo cały dzień na kafe do tego słownictwo podwórkowo patologiczne...... to nie ma co żałować w sumie tego twojego gaha jak on sobie takie ścierwo wziął. Żonie pogratulować , że się uwolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE ZA KOMPLEMENT I WZAJEMNIE;)TRZEBA PCHELKI LIKWIDOWAC ŻE TAK POWIEM..A WIESZ CO OLIVKA????/JAK TAK DAJA NAM LINKI NA SWOJE FORUM...CIEKAWE CZY NASZE WYPOWIDZI TEZ TAM ZAMIESZCZA???ZWLASZCZA BABCIE GOSIE I KOSTUCHE;)NIECH SIE POCHWALA A CO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NO GRATULUJE" EHEEHE DZIWCZYNO??KOBIETO?BABCIU ?JAK JA MAM SIE DO CIEBIE ZWRACAC?? SLUCHAJ BO JA DLA CIEBIE TO JESTEM PANI JAK JUZ I OD TEGO ZACZNIJMY..POZATYMZ ZAUWAZ ZE TO JA ZDRADZILAM MASZKARO.PO 2...WIESZ WYDAJE MI SIE ZE JESTEM OD CIEBIE LEPSZA...MYSLISZ PENIE POD JAKIM WZGLEDEM???A CHOCBY POD TAKIM ZE JA MAM MIEDZY NOGAMI COS DO CZEGO FACET WRACA A NIE PAJECZYNE TAK JAK TY....I MAM OKRAGLUTKIE ,JEDRNE PIERSI A NIE MLEKO W PROSZKU.....OJ BIDULKA Z CIEBIE..OJOJOJ ALE NIE MARTW SIE!ZAWSZE ZNAJDZIE SIE GARBATY TROL CO NA CIEBIE POLECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish! Ty to normalnie mnie rozbrajasz! Nie dajmy sie prowokowac bo sie nie odczepia. Hej ona! Gdzies Ty sie podziewala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM.....JAK CHCA NIECH PROWOKUJA.I TAK PRZEGRYWAJA WIEC CO MI TAM:) A CO DO ONY...NO WLASNIE GDZIE ONA POCZŁAPALA....JA JUZ ZDAZYLAM DAWNO OBIADEK ZROBIC WYSPRZATAC PRZEJECHAC SIE A TERAZ KSIAZKE KUCHARSKA KOMPLETUJE.MOZE POSZLA SIE SPOTKAC Z SWOJA DRUGA POLOWECZKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tam nie ma prostaczek. Tylko pelno wstretnych zmij, ktorym przeszkadza szczescie innych ty glupia pomaranczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKLADNIE MALENKA.TRZEBA JE TROCHE POPRZESTAWIAC BO NAPRAWDE...CO JEDNA POKAZE PAZURKI ZARAZ JE CHOWA BO JUZ SIE NAJADLA WLASNEGO JADU.I DOBRZE IM TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonil wlasnie moj ukochany i powiedzial ze w sumie to zjadlby danie z makaronu, a tak wogole to mam nic nie gotowac, bo on z checia zje zurek, ktory ugotowalam wczoraj :) A na deser... JA!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sa swiete, cnotliwe i niewinne a zycza innym wszystkiego co najgorsze. Jaka obluda. Nas potrafia oceniac a nie potrafia spojrzec spokojnie w lustro. Chociaz.. W takim zaklamaniu jakie soba reprezentuja pewnie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kerish
jak ty jestes prosta, prosta i gruba jak wieprz, z 50kg nadwaga... osiagnelas juz ten swoj cel, 95 kg? i przestan drzec jape na forum bo w koncu ktos cie skutecznie uciszy blokujac ci nicka za obrazliwy ton. jesli nie wiesz jeszcze tego, prostaczko, caps lock oznacza krzyk! idz do tej swojej cukierni robolu i odejdz od kompa bo to narzedzie dla intelignetnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o matko kerish" odp[owiedz na twoje pytanie nr 1 brzmi tak.osiagnelam swoj cel zatkalo kakao??? a co ty mnie marna istoto straszysz???Oj boze predzej wieliczke z soli oskubia niz ja sie wystrasze. to sobie zaloze 2 nick a potem 3 i jeszcze milion i co ty mi narobisz kobiecino.myslisz ze mnie czyms urazilas???ojojoj ja sie ciesze a tobie sie ryj gotuje i para z uszu dymi..oj uwarzaj bo sie przegrzejesz albo ci zyłka peknie.no dawaj ..jeszcze co tak malo??? ulzylas sobie????a z ta japa...hm kto tu ja drze...ja tylko mowie...a powiem tak jakby powiedzial to moj kolega :stul ryj bo dostaniesz w głytak az sie o wlasne nogi zabijesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje malenka;)swiete slowa ale popatrz..jedna pchelka sie wyrywa i pokazuje co to ona nie jest...ojojoj w niej sie chyba juz gotuje.oj jakos nie ma porzadnych argumentow co mnie zaczyna juz nudzic...musze wynalesc cos na nude...tylko za bardzo nie wiem cio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish wcale nie jestes prosta. Gruba tez nie. Jestes za to niezwykle symatyczna, kochana, zadbana i nie dajesz sobie w kasze dmuchac. Ja tam Cie uwielbiam dziewczyno. Juz dawno sie tak nie usmialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kerish
jestes wieksza idiotka i tepakiem niz poczatkowo sadzilam. takim zapasionym, otylym, pasztetem bez klasy. nie zatkalo mnie ani mnie nie urazilas. Ty to nie moj poziom, nie wdaje sie w dyskusje z takimi prostaczkami. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonia
Co wy się tak jej wagi czepiacie? Schudnąć można zawsze, a paskudnej twarzy nie zmienisz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środkowy palec sukom
kerish-1989 -to zawszona , tylko głośno szczekająca suka nic więcej! ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka dziekuje za komplement:)jestes slodziutka.:)i tez cie bardzo polubilam:) jakos mnie wszyscy lubia..nie za obrazliwe slowa a za humor a co do grubosci....no przyznam sie,.,,,,wczesniej bylam chudz i spaslam sie jak dzika swinia....ale trzeba wziasc sie za siebie i juz.nie zawsze bedzie kolorowo.trzeba zacisnac zeby i wrocic do dawnej figury.a to ze ona mnie obrazi;la....eee..mi tam to nie przeszkadza;)samam o sobie sadze ze spaslam sie i wygladam jak wieprz..nie moge sie na siebie patrzec i staram sie schudnac wiec czym ona mnie obrazila???niczym skoro samam tak sadze;) ale wiesz co mnie usatysfakcjonowalo???to ze sie stad wyniosla.kolejna spierniczyla.i moze to juz ostatnia bo ja faktycznie chyba zabijam smiechem:)hehhehe poddala sie i bardzo dobrze.trzeba miec troche szacunki zarowno do normalnych jak i do wieprza dinozaura hipopotama szczerbatej paskudnego ryja i itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to widzę że
kolegów też masz inteligentnych, towarzystwo pierwsza klasa. A koleżaneczki się usmiały .....prostaczki, dupodajki, co to żurek z torebki , albo sosik z biedronki potrafią przyrządzić, kuźwa jaki laski.... to ja się uśmiałam chyba to forum puszczę dalej niech się inni pośmieją... sto kg. żywej wagi to jak mówi mój facet zerzygałby się na taki tłuszcz a nie tknął by. Ale w takim patologicznym towarzystwie to wszystko jedno kto z kim i jak wygląda :) :) :) Jak można być zadbanym ważąc 100 kg. , nawet facet jak tyle waży to cielę :) Wyszczekana jak by ją z kicia wypuścili..... idę do domku, ja w przeciwieństwie do niektórych utrzymanek pracuję, jutro na pewno zajrzę się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środkowy palec sukom
podwórkowe dziwki do ruchania za darmoche!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środkowy palec sukom
no i poszły rozkładać nogi bo już czas, już czas, już czas:) ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×