Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

NO dobra. Jeszcze jedno. Wcale sie nie nie dziwie, ze tak naskoczylyscie na Kerish. W koncu o takim szczesciu mozecie tylko pomazyc. Ma swietnego faceta, dom, wspaniale zycie i stac ja wszystko czego tylko zapragnie. Wy natomiast nic... Waszym jedynym zajeciem jest siedzenie na forach i bluzganie na innych ludzi. To przykre. Sadze jednak, ze powinnyscie raczej wziacsie za siebie. Bo w ten sposob wasze zycie bedzie sie tylko nadal staczac w doooolllll! W koncu przestaniecie nawet miec za co oplacac internet. I co wtedy? Zaczniecie na przystankach swoje brednie wypisywac? W koncu i na nich miejsca zabraknie. Pomyslcie nad tym zanim nie jest jeszce za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupia! Nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz. Moj mezczyzna mieszka ze mna! Zony nie widzial od jakis 4 miesiecy! I nie moze jezdzic do niej po cichu bo dzieli ich ponad1,5 tysiaca kilometrow. HAHAHAHA ale mnie rozbawilas. Ja nie zlozecze nikomu. Jestem bardzo szczesliwa i zycze wam zeby kiedys was spotkalo chociaz odrobine tego co mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd to wasze
twierdzenie, że my jesteśmy, biedne, nieszczęśliwe i zdradzone, no bzdura kompletna :) Ja też mogę ułożyć sobie historyjkę, że Antonio mnie porwał na koniu, mieszkam w zamku, mam służbę, kupę dolarów i konta w Szwajcarii.... kretynki.... I ma zdjęcie jak się kochała w deszczu...... romantikos, a kto je robił? mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do żony po
cichu nie może jeździć ale może do kochanki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzie kryska na matyska
i będzie płacz i zgrzytanie zębów:P znam takie co to poodbijały mężów a później same zostały opuszczone dla innej-ryczały jak bobry-nie mogły zrozumieć jak ON ten jedyny na wieki mógł im coś takiego zrobić:D a przecież były takie fantastyczne! :P:P:P doigracie się wy podstarzałe galerianki , oj doigracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mu druga, skoro jedna daje mu wszystko? MA wyrozumiala przyjaciolke, gospodynie domowa, Przedsiebiorcza kobiete i seksowna, namietna kochanke! Wszystko w jednym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstarzale! mamy po 20lat. No w sumie najstarsza jestem, bo mam juz 24. Ja natomiast coraz czesciej czytam wypowiedzi zonek, ktore zlapawszy w koncu feceta na papierek przysiadly na tylku.Nie wszystkie oczywiscie!!! Ale spojrzcie w lustro? Kiedy ostanio zrobiluscie cos dla siebie? Kiedy on ostatnio powiedzial: Hmmm Kochanie to bylo cudowne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu mezowi
1500 km nie przeszkadzalo,lalunia go trzymala na smyczy,tylko nie wiedziala jaka dluga ma ta smycz.A tak na marginesie obie bylysmy oszukiwane,nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadasz ale gadasz
rzeczywiście z tobą coś nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież......
" A po co mu druga, skoro jedna daje mu wszystko? MA wyrozumiala przyjaciolke, gospodynie domowa, Przedsiebiorcza kobiete i seksowna, namietna kochanke! Wszystko w jednym! " każda tak myśli...... tylko czasem to zawodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic..............
nie mamy do dziewczyn, które są szczęśliwe i mieszkają z tym facetem, szacunek dla faceta że potrafił odejść!!! Miłość to miłość, ale nie zrozumiemy takich dwudziestek co to są w butelkę nabijane, nie znają swojej wartości i łykają każdy kit. A do tego jak coś napiszemy nas wyzywają, żony, partnerki.... itd..... Więc każdy się wkurza i jeszcze te teksty waszek kerish , no jest szczęśliwa to niech będzie , ale po co bluźnić ???? Niski poziom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Nadisha! Ale nie wszyscy to rozumieja i nie licz na to, ze kiedys do tego dojda! Witam Cie serdecznie moja droga! Ona! Pisz jak tam spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oleńka coś tam
Nie mogę doczekać się kiedy spie**olicie do domu w końcu Z tego swojego przedszkola!! Nie wiem co żonate, normalne żony robią na tym forum!!!! Same poj**y tutajw chodzą Fajnie bo jest się z kogo pośmiać chociaż laleczki!! Pewnie mąż w ch*ja was robi i czytacie takie tematy!!!!! Zresztą nie dziwie się mężom bo też bym spie**oliła od takiej żony!!!!! Zamiast obiad gotować, pyry w polu kopać to idiotki na kompie siedzą!!!!! hehehehe miałaś spierdalać z tego forum a chuj ci do tego ce to żony w domach robią ;)może są na macierzyńskim i mają chwile wytchnienia od dzieci widać jaka jesteś skoro tak cie strasznie zabolały niektóre wypowiedzi wiesz co ja jestem normalna i powiem tak kilku żonatych sie do mnie przystawiało nawet z uczelni i wiesz co niektórzy byli zajebiście przystojni kasiaści ale ja nic a nic.miałam propozycje jakieś tam ale nic z tego raz o mało przez to promotora nie zmieniłam no ale jak sie okazało za późno powiedziałam sobie trudno co mi tam najwyżej sama wszystko zrobię i napiszę nawet jak oddaną prawie prace dyplomową pokreśli. Nie dałam sie nie poleciałam na niego chociaż nie jedna studentka latała za nim i rozkładała nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka to właśnie ja! :) Spotkanie było wspaniałe jak każde ale tak późno się spotkaliśmy, że nie dawałam rady z opanowaniem snu... Porozmawialiśmy, znowu mówił o przyszłości a ja słuchałam i oczywiście milczałam.. Pewnie sobie myśli, że mam zamiar odejść na dniach od niego :) Jutro się spotykamy ale w większym gronie i będziemy świętować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka elokwencja
OleŃkaaa45 Możesz siedzieć sobie nawet na piź** pokazujesz jaka jesteś i cie łatwo sprowokować można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish nie będzie do 18 a ja za chwilkę będę musiała wyjść więc jak coś to ok 19 odezwę się do was moje kochane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zaczne od tego ze przyznalam sie mojemu kochanie do tego forum. Nie mowilam mu wczesniej, bo nie chcialam zeby smiel sie ze mnie, ze sie pierdolami zajmuje Wiesz jacy oni sa. Doroslych udaja;) Po drugie otwieram dzisiaj winko przez wzglad na twoja pierwsza rocznice;) Ale sie tu dzisiaj panoszyly czarownice, prawda? Juz sobie wyobrazam mine Kerish jak zobaczy. Moj eskarb dzisiaj wczesniej wraca do domu. Wiec gotujemy dzisaj razem. Powinien byc mniej wiecej za godzinke.A poza tym wszystko ok. zmylilas mnie tym nowym nickiem lobuzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resztki z pańskiego stołu
dobra nie nam oceniać - tych co nie spotkało to ani żadnej z nas która sie nie zakochała nieszczęśliwie w żonatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko Kerish nie napisała nic co by się kierowało do tamtych bo przez to, że reagujemy te kretynki tu są. Najlepiej udawać, że nie widzimy tego co piszą i właściwie najlepiej tego NIE CZYTAĆ :) Ja tak robię. Powiedziałaś o forum i co on na to?? Jaka reakcja?? Ja mojemu nie powiem bo jeszcze zacznie tutaj zaglądać :D A jeśli chodzi o nowy nick to on wcale nie jest taki nowy bo od dobrych 2 lat go mam :) Wolę zostać przy nim. :D Buziolki słońce, wpadnę później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymaj sie. w sumie ten bardziej mi sie podoba;) Kerish moje slonce. Melduj sie jak tylko wrocisz. Bo czekam tu z utesknieniem:) Caluje was moje sloneczka. Do pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasne pewnie
Nadisha (nataliaaaaaa22@wp.pl) Oby tylko Kerish nie napisała nic co by się kierowało do tamtych bo przez to, że reagujemy te kretynki tu są. Najlepiej udawać, że nie widzimy tego co piszą i właściwie najlepiej tego NIE CZYTAĆ Ja tak robię. Powiedziałaś o forum i co on na to?? Jaka reakcja?? Ja mojemu nie powiem bo jeszcze zacznie tutaj zaglądać A jeśli chodzi o nowy nick to on wcale nie jest taki nowy bo od dobrych 2 lat go mam Wolę zostać przy nim. Buziolki słońce, wpadnę później :* sama jesteś kretynka i do tego tania dz... ktoś mądrze napisał "żonie wyliże ciebie będzie całował" hahaha no i ochłapy faceta dostajesz ech żona nie ma ochoty ma zastepczą dupe żona będzie chciała odejść bo facet jest chujem bo lata za tanią dziwką ...to będzie błagał i skomlał ,żeby żoneczka nie zostawiała faktycznie przestarzałe galerianki aleście głupie życia nie znacie dorośnijcie czy po 40 jak będziecie nadal singielkami-dupodajkami żonatym...znajdziecie sobie kolejnego frajera ??wątpię żeby do rozumu coś wam przemówiło wasza sprawa normalne i szanujące się z was śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
Slepym w milosci , ciemnosc jest najmilsza... slepym z madrosci niekoniecznie ale z glupoty jak najbardziej ... Z kochankami jest przyjemnie do momentu kiedy z kochanki zmieniaja sie w oszukiwana a ich miejsce zajmuje nowa kochanka... Tak to z nami facetami jest ... myslimy i jestesmy wygodni ale przynajmniej nie musimy samych siebie oszukiwac... Zycie w zgodzie z samym soba to podstawa ... To tyle w temacie... no ale chodzi o milosc o uczucia... o tak nasze nie wasze... wasze sa tylko zludzenia... Tyle wam oferujemy a wy to sobie nazywajcie uczuciami... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupu jasiu nie znam sie
Lucjusz26 Slepym w milosci , ciemnosc jest najmilsza... slepym z madrosci niekoniecznie ale z glupoty jak najbardziej ... Z kochankami jest przyjemnie do momentu kiedy z kochanki zmieniaja sie w oszukiwana a ich miejsce zajmuje nowa kochanka... Tak to z nami facetami jest ... myslimy i jestesmy wygodni ale przynajmniej nie musimy samych siebie oszukiwac... Zycie w zgodzie z samym soba to podstawa ... To tyle w temacie... no ale chodzi o milosc o uczucia... o tak nasze nie wasze... wasze sa tylko zludzenia... Tyle wam oferujemy a wy to sobie nazywajcie uczuciami... Pozdrawiam współczuje twojej partnerce czy żone a nawet kochance jesteś straszna menda i tyle jesteś oszustem i socjopatą wrednym lepiej zaliczaj galerianki i kupuj im bluzki za 30zł za loda bo naprawde nie jesteś normalnej wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
Masz jakies warte uwagi mysli do przekazania na temat tego co napisalem... ?? takie meskie przemyslenia... troche dalekie od tego co kobiety sobie wyobrazaja ale takie sa fakty... myslisz ze jak my rozmawiamy o kochankach to mowimy o tym jak je kochamy czy o tym jakie sa w lozku ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×