Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! Chyba macie racje ze möj lekarz nie zna sie na poowulacyjnym usg.Caly czas sie zastanawialam czy wam to powiedziec?bo nie chce zapeszac. Zadzwonil do mnie dzisiaj lekarz ze mam koniecznie przyjsc w piatek na ponowne badanie krwi,bo moja beta z wczoraj byla podwyzszona. Pröbuje sie nie nakrecac bo dzis dopiero 20 dzien cyklu,wyniki mogly byc niedokladne przez hormony ktöre biore,a poza tym juz raz poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unterfüllter Kinderwunsch seit i jeszcze: Wie wurden Sie auf uns aufmerksam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha normalnie malo galy mi nie wyszly jak przeczytalam:):):) nic nie napisze by nie zapeszyc ale cos jednak napisze: o ku....wa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula ..z tego co wiem to maz oczywiscie:) z wlasnymi plemnikami:) i minimum rok leczenia...tzn powinnas wybrac sie do ktoregos lekarza ktory pracuje na oddziale(ja chodzilam na pryw wizyty) przedstawisz mu swoja historie choroby i to powinno wystarczyc:) wiesz byly rowniez 21 letnie dziewczeta...wiec z tymi przepisami to roznie:) ja do inseminacji podeszlam w 3 mies po ostatniej laparoskopi. Jak cos to pytaj bo nie wiem czy czegos nie zapomnialam Acha...za nasienie dawcy oplata 200 zl(przed 2 laty-jesli maz nie posiada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla poczytalam co napisalas i kwalifikujesz sie na 100% a wybierasz sie do kliniki prywatnej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to nie mam pojęcia do jakiej kliniki mam sie wybrac. Jestem z Rzeszowa, a tu tylko jedna klinika prywatna robi inseminację. Mój gin jednak odradza mi Rzeszów, bo twierdzi że nie widzi tu jakichś efektów. mówił o Lublinie albo Krakowie. Nawet nie wiem jakie kliniki w Krakowie robią inseminację. Jestem zupełnie zielona w tym temacie. Za tydzień idę dolekarza to może coś konkretnego mi powie. Dziękuję sisi za zainteresowanie :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Asha o kurcze ale by bylo:)) Ale nic...ci...nie zapeszam :D Dziewczynki juz sie zaczyna zaciazanie;)Ktora nastepna?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi. Unterfüllter Kinderwunsch seit-od kiedy nie mozesz zajsc w ciaze- i jeszcze: Wie wurden Sie auf uns aufmerksam-Chcielibysmy zwröcic panstwa uwage na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewuszki,ale ja taka zabobonna az wstyt sie przyznac. 6 Lat temu nie powiedzialam wlasnej matce ze jestem w ciazy bo nie chcialam zapeszyc a i tak w 8 tyg.poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Sisi ale ja taka dzisiaj rozstrzepana. 2 pytanie brzmi-jak ich znalazlas,chyba chodzi o ich klinike.np.dowiedzialas sie od znajomych,telewizji,prasy ,lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda dobra wiadomosc cieszy... nic sie nie przejmuj tym co bylo kiedys my wszystkie wstrzymujemy oddech do piatku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki bardzo bym sie cieszyla jakbym zalapala po 5 nieudanych inseminacjach,pco, niedoczynnosc tarczycy i skonczonych 33 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kiki jak wpadnie i zobaczy co tutaj sie wyprawia;) Jeszcze raz dziekuje za przetlumaczenie zycze wam milej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps:Ascha nic sie nie martw,bedzie i musi byc dobrze odpoczywaj i zajmij czyms glowe...my bedziemy martwic sie za ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Haha Sisi Ty jestes niemozliwie optymistyczna :)) Nie znam Cie,ale Twoje posty swiadcza o tym,ze piszesz je z usmiechem na twarzy :)) Dziekuje,ze choc Ty we mnie wierzysz :D:D:D No ale teraz czekamy do piatku :D Asha a czy wiadomo co bylo u Ciebie przyczyna poronienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
aha-jakby ktos chcial tlumaczenie z ang lub na ang to ja sie polecam :D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaa ja mam pecha do zbywania mnie przez lekarzy.Nie znam powodu poronienia.I przed 6 laty nie mialam mozliwosci drazyc im dziury w brzuchu bo chodzilam prywatnie i za wszystko placilam 100%.Nie wiem dokladnie czy mi to lekarz powiedzial czy gdzies czytalam ze 8 tydz. to za wczesnie zebymozna bylo to stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
asha kochana dbaj o siebie teraz...odpoczywaj jak najwiecej :) Sle buziaki i 3mam mocnoooooooo kciuki za Ciebie i za nas wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Chciałam tylko napisać, że bardzo miło robi mi się na sercu, jak "widzę" że tak bardzo się wspieracie :) Mam nadzieję, a nawet w to wierzę, że nam wszystkim uda się spełnić to największe pragnienie :) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla26 ja tez sadze ze nam wszystkim z biegiem czasu sie uda.Moja szwagierka leczyla sie 10 lat zanim zaszla.No i to wspieranie na forum przez inne dziewuszki podtrzymuje na duchu i czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam Nulla26 :) po przeczytaniu twoich postów doszłam do wniosku że macie ten sam problem co my z mężem endometrioza i słabe nasionka!! :(skąd jesteś napisz i dlaczego chcesz podjąc leczenie w Krakowie? katarynkaaa jak Gleria Krakowska????? ogromna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jejku dziewczyny co tu się dzieje?????? ktoś tu zaciążył??? bo nie rozumiem troche tu jest do pczytania a jeszcze mnie nie ma w domu wpadłam na chwilkę :) nulla ja znam dobrego gina który specjalizuje się w endometriozie leczę się z mężęm tam już 3 lata teraz w czerwcu miałam 2 laparoskopie 1 u nigo w klinice razem z histeroskopią zapłaciłam 3tyś jest drogi ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
napiszcie mi co tu się dzieje bo umrę z niewiedzy??????? :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zalozycielke topiku i przyznaje sie bez bicia ze u mnie podejzewaja ciaze po wzroscie bety.Tylko ze to wszystko bardzo wczesnie ja jestem tydzien przed@ ale sprawdzili mi bete zeby w razie czego od razu das tabletki na podtrzymanie bo ja mam sklonnosci do poronien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro robie 2 bete i jak czynnik podskoczyl to pija szympana:) tylko nie wiem kiedy dostane wyniki jutro czy w poniedzialek. Bo oni to wysylaja do laboratorium i w piatki szybciej zamykaja przychodnie.Ale nic do tego czysu poludze sie ze jestem zaciazona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI :) Jestem z Rzeszowa. Jest u nas klinika macierzyństwa i robią tu inseminację, jednak mój lekarz mi odradza, bo twierdzi, że nie widzi zadziwiających efektów. Poleca mi właśnie Kraków lub Lublin. jakbyś mogła mi napisać ile płaciłaś za inseminację i gdzie robiłaś to byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×