Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość KIKI09
zadra29????? gdzie się podziałaś :) jest tu kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
przepraszam ale mam klawiature na jezyk ang. ,wiec nie mam polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
kochana :) a może twój męzuś ma jakiś problem ??np plemniczki ????powinien się przebadać na 1 miejscu dlatego że facet ma mniej badan niż kobieta u kobiety jest mnóstwo.....a skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Tu wlasnie jest problem bo mieszkamy w Anglii jakbym byla w Pl to dawno juz bysmy byli przebadani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ok zadra29 pisz a ja zaglądne tu za niedlugo bo muszę coś zrobić narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dlaczego wy wszystkie mieszkacie za granicą??????????????????uznam ze nie pasuje do was :) ;) ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Chyba na tego typu forach siedzi wiecej osob z za granic Pl bo nie mamy na miejscu tylu kolezanek i rodzinki zeby sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaa
Kikus ja nie mieszkam za granica :PP Witam nowa kolezanke;)) Mamy wszystkie ten sam problem :(( U mnie wszystko sie poprzestawialo-jak nigdy-niedlugo powinna przyjsc@ a potem operacja,a tu plodne mi sie zaczely!!! O co chodzi ??? Bede musiala przesunac o tydz termin zabiegu,ale czy mi sie uda zgrac lekarza z wolnymi terminami?? Ja wczoraj nie pisalam,bo bylam na meczu,a pozniej prosto 400 km do domku...Pozdrawiam was wszystkie kochane..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Co do tematu to kilka miesiecy temu bylam u lekarza rodzinnego. Powiedzialam jej o moich obawach itd to prawie mnie wysmiala. Zaczela mi tlumaczyc jak mam sprawdzic kiedy mam owulacje itd potraktowala mnie jak idiotke. Teraz mam zamiar zaciagnac meza do kliniki planowania rodziny i zaczac cos z tym robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki09 ja wlasnie wstrzymywalam sie z przylaczeniem do was bo balam sie ze pomyslicie sobie-paniusia z niemiec co moze sobie na in vitro pozwolic a my w polsce nie. Mam wyniki bety-spadla czyli nie jestem w ciazy. Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
katarynkaaaaa przepraszam ,ze tak sie spytam ale nie w temacie jestem czy twoja operacja zwiazana jest z probleme zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Mnie to strasznie martwi, mam nadzieje, ze to cos malo powaznego i uda sie zajsc w ciaze bez invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
ascha33 przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Aisha...:((((( Bardzo mi smutno!!! Tak chcialam,bys rozpoczela zaciazenia :(( Kochana moja buzka do gory!! Zadra29 tak to jest histeroskopia-uwusanie polipow z macicy!! Lekarz powiedzial,ze to moze byc przyczyna,ale moze byc jeszcze cos innego.Modle sie,aby to byla jedyna przyczyna :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra 29
katarynkaaaaaaaa trzymam kciuki zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Trzymajcie sie dziewczyny narazie musze leciec ale jeszcze tu wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynkaaaaaaaaa
Ja za was tez 3mam kciuki!!! Oby sie nam wszystkim poszczescilo!!! Ja to juz czasem naprawde trace nadzieje,ale pocieszam sie faktem,ze moze niedlugo kupie sobie pieska -malego dalmatynczyczka-i zapomne o problemach...Jaki los jest niesprawiedliwy-jedne pragna byc matkami i nie moga doczekac sie,inne wpadaja-usuwaja ciaze :(( Plakac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
wpadaj wpadaj do nas;))Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaaa jak to przed @ dni płodne to może sluz zblizającej sie @ ktory masz dzień?? ascha tak mi przykro...... myslałam że tobie 1sie uda?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
widać że jestem u siebie w domu bo od rana tu siedzę (oczywiście z przerwami) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki i niwa kolezanke:) Aschaaa nic sie nie lam ,wazne ze cos sie dzialo.....wiec organizm nie stoi w miejscu! No tak jak tylko drzwi od domu otworze to biegne do kompa;) Pisalam katarynce o termometrze a sama juz chyba schizy na nowo dostaje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra kochana ile masz lat jesli moge wiedziec ? Jesli masz tylko mozliwosc leczenia w klinice ktora tym sie zajmuje ...to nie trac czasu.My wszystkie wystarczajaco duzo go natracilysmy(co lekarz inna diagnoza) i wynikow brak:( A leczenie jest przewaznie bardzo dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Jestem ponownie sisi.78 mam 29 lat myslalam, ze przed 30stka uda mi sie zobaczyc wlasnego dzidziusia. Niestety narazie musze sie pocieszyc podziwianiem kolejnych pociech moich znajomych. Bardzo to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
sisi.78 co do leczenia tutaj to sie jeszcze okaze czy to bedzie takie proste. Ale co ja pisze mam nadzieje ze zadne leczenie nie bedzie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosia27
ja staram sie o maleństwo od 2 lat ale nic z tego nie wychodzi, ostatnio zostałam skierowana do szpitala na hsg ... oczywiście ból nie z tej ziemi i co najgorsze lewy jajnik nie drożny a prwy nie wiadomo podejrzewają ze tez nie drozny bo miałam głęboki skórcz macicy w prawej stronie lekarz powiedział ze mam nie najlepsze badanka.... poprostu się załamać teraz dopiero mam mieć wizytę 8 wrzesnia .... porażka aja nie wiem nawet co mam zrobic:((( czy któraś z was miała może podobny problem, jeśli tak to na jakie badania mam się przygotować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia a czym ten skurcz byl spowodowany.....napisz cos wiecej a z jednym droznym jajowodem mozna zajsc w ciaze:)nic sie nie lam Zadra to my jeden rocznik jestesmy? Mi w grudniu przyjdzie plakac na moje 30-ste urodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia jak cos sie w macicy dzieje to pewnie czeka cie histeroskopia...ale dokladnie nie wiem co ci lekarz powiedzial.... a znieczulona bylas na hsg? mi dali taka dawke ze pamietam tylko blaszany zimny stol pod tylkiem potem film mi sie urwal na szczescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
przepraszam bardzo ja też mam 29 i też myslalam ze przed 30 zdąze a tu nic nie wiadomo czy w ogole coś zdąze zrobić------oszaleć można zwariować antosia27 z jednym drożnym możesz zajśc w ciąże nic się nie martw :) atwój mężuś jak wszystko ok? dziewczyny kt óra to pisała że ma męża ze słabym nasieniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
:( czemu jak ja jestem to nikogo tu nie ma??? :( znowu sama :( co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×