Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość katarynkaaaaaaa
Czesc Kochane;)) No to 3mamy kciuki w razie czego mam winko-jak asha da znac co i jak to tez sobie wypije przy kompiku :D Kiki Galeria olbrzymia-chyba wieksza nwet od tych z Warszawy-nawet maz moj tak stwierdzil :D A Krakow jest sliczny. Nulla kochana ja miszkalam pol roku w Rzeszowie-miasto cudowne-duzo zieleni,czysciutkie,ladne drogi,a Solina...cud natury!!! Milo wspominam spedzony tam czas... Kochane musimy sie wspierac bo tak naprawde te ktore nie przezyly wieloletnich rozczarowan nie wiedza o co chodzi,nie rozumieja nas!!! Zycze Nam wszystkim tego samego :D Buziaki,milego dzionka Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka!!!! To prawda, że Rzeszów jest ślicznym miastem, a Solina...rewelacja. W sobotę wybieram się z mężem na Solinkę, będziemy sobie żeglować i pozytywnie nastawiać się do kolejnej próby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Tu w Bielsku odpowiednikiem Soliny jest Międzybrodzie Bialskie-jeziorko otoczone zielonymi wzgórzami :)) Nad Solina bralismy zawsze z Mezem rowerki wodne i na srodek sie plynelo:))A żeglowanie musi byc jeszcze fajniejsze..Tak kochana trzeba sie pozytywnie nastawiac i wyluzowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
czesc. moje gratulacje ascha trzymam za ciebie kciuki naprawdę -buziaczki :) teraz wiem co tu się dzieje :) ha ha ha!!! nulla26 kochana ja robiłam inseminacje w Niepołomicach klinika LIFE jak cos wiecej to napisze ci jutro pa trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
hello czy jest tu ktos??? milego dnia dziewczynki:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wracam od lekarza.Wynik 2 bety bedzie dopiero w poniedzialek.Ale juz dostalam tabletki dowcipne z progesteronem jakbym byla w ciazy to mam od razu je brac zeby nie stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissi ja tez sie ciesze ze od razu mi dal te tabletki.Przyponme jeszcze ze mam w piatek dostac@ ale juz we krwi wyszla podwyzszona beta.Na potwierdzenie musze czekac do poniedzialku. Ja do lekarza poszlam we wtorek tylko po to zeby mi powiedzial czy mialam owulacje a on wykryl we krwi ze beta podskoczyla i nie wie czy to nie przez zastrzyki na owulke.No i w srode zadzwonil ze cos sie zaczyna dziac w moim organizmie. Möj maz jest sceptyczny i daje mi 55 % ze to prawda. Moge go zrozumiec bo nagle po 5 inseminacjach zaszla bym po zwyklym clo w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam was kochane dziewczynki wreszcie ;) wrócilam do domu :( no cóż wszystko co dobre szybko się konćzy!!! no nie?? ascha czekam z niecierpliwoscią i myślęze to jest pewne no i myślę że to chyba cud :) jak miałaś 5 inseminacji a naturalnie zaszłabyś:) super!!! nulla??czemu nic nie piszesz?? :) katarynkaaa? :) a jak tam z twoim samopoczuciem :) już nie długo...... główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI nic nie pisałam, bo nie miałam dziś dostępu do internetu. A jutro jadę na kilka dni na urlop, więc odezwę się dopiero w czwartek. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada sie piekny dzien:) morze wybiore sie na opalanko... wstalam wczesniej by poklikac a moj wlasnie zerka mi przez ramie;) Oj jak ja tego nie lubie brrr Anulka przedluzyla nam termin do poniedzialku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Ale sie ciesze-Asha 3mam kciuki i wierze,ze to to :D Ile sie slyszy takich przypadkow,ze nawet in-vitro nic nie dalo,a nagle buchh i ciaza :)) Jestem bbb dobrej mysli:)) Ja znow zalamana-ten cykl mi sie wydluza i jak tak dalej pojdzie bede musiala przesunac termin operacji bo mnie @ zaskoczy :((( Poza tym chyba ten byl bezowulac.cykl-pierwszy od 9 miesiecy,bo nie skoczyla mi tempka,a tu juz 17 dc :(( Ahhh beznadzieja totalna,juz w nic nie wierze :( Nulla milego wypoczynku,wracaj tu szybko, Sisi ,Kiki,Asha kochane milego dnia zycze:))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Sisi fajna stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak dalam stopke bysmy mogly sie pocieszyc:)... no w koncu my nie kwitniemy:):):) a jak zakwitniemy to zmienie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka nie zalamuj sie i wyrzuc termometr.......moj poczytal i przypomnial sobie jak to bylo:( ciagle schizy i akcja na owu...odprez sie ,zobaczysz ze po operacjii wszystko bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
cześć dziewczynki :) ale dziś piękna pogoda caly dzien bylam z moim mężem nad wodą teraz wrociliśmy nawet obiadu nie robiłam tylko grilek opalanko i luzik z dala od domu.....:) katarynkaaa dzisiaj nad wodą byla taka rodzinka ktora miała takiego malutkiego piesiunia chyba Jorka nie znam się nad tym super chyba tylko ten pies mi został....pewno sobie go kupie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
Hej kochane;)) Masz racje Sisi;)) Kiki ja juz od dawna mysle o pieseczku i wiem,ze niedlugo sobie sprawie;))Ja bym chciala takiego: http://2.bp.blogspot.com/_PWt6_pQG3dA/SUoYWOZxSWI/AAAAAAAAAGQ/1CXLIa0r5Jk/s320/dalmaty%C5%84czyk.jpg Mialam takiego,ale zginal smiercia tragiczna...dlugo nie moglam zapomniec,plakalam-toz to jak czlonek rodziny:(( Ja dzis bylam w Szczyrku,ale na pagorku,na peryferiach,pod drzewami rozlozylismy kocyk i podziwialismy gory:))Cudownie;)) Widze,ze wszystkie tak sobie pieknie spedzily dzionek:** Sle wielkie buzzzzzzziii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! u mnie takze piekna pogoda,caly czas bylam na zakupach z mezem.Troche sie martwie bo pobolewaja mnie jajniki.Zycze milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby pobolewanie przynioslo dobra wiadomosc:) no tak ....faktycznie wszystkie w miare milo spedzamy weeken...ale to jeszcze nie koniec bo jutro Bedzie niedziela:)) Wybieramy sie zaraz na pizze. Milego wieczorku rowniez dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Asha kiedy masz przypuszczalny termin @??? CZytalam,ze jajniki pobolewaja tez na ciaze :)) Sisi tak-to dalmatynczyk:))Krowka laciata :)) Milego wieczorku i smacznej pizzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u was? W Polsce tez taka duchota? weekend dobiega konca i jutro znow praca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam koleżanki ale dzisiaj grzało ja miałam cały dzien gości a wczoraj imprezowałam.coś nie mam znowu @ do jutra pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
hejka! :) znowu gorąco ale to dobrze bo nie wiadomo jaka bedzie jesien;)od wczoraj nikkogo tu nie ma ale szkoda ostatni mój wpis :( tak żle sie czuje że chyba wkrótce nadejdzie @ ! a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
witam tak was czytam i postanowilam sie przylaczyc jak mi pozwolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam jeżeli masz tylko ochote to jak najbardziej.... napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
u mnie to jest tak, ze sie staramy od roku i nic teraz byla ostatnia proba i mamy isc do lekarza. jutro mam dostac @ i czuje jak juz nadchodzi. Jestem zalamana, stracilam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
zadra29 rok to naprawdę nie jest tak dużo glowa do góry nic się nie martw :) a jak u ciebie przebiegają @ owulka i te sprawy??jestes mężatką ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Jestem mezatka od 3 lat ale jestesmy za soba juz kilkanascie, @ mam dosc regularnie robilam domowe testy owulacyjne, wiec raczej mam owulacje. Teraz zaluje,ze nie zaczelismy myslec o dziecku troche wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×