Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość KIKI09
nie wiem czemu to mi tak w kupie wyszlo trzeba by to było poprawić zeby było czytelne ale teraz idę do sklepu wrócę potem może za ten czas ktoś tu zajrzy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
NICK WIEK LATA STARAŃ PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jeszcze nie tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
NICK.............WIEK................LATA STARAŃ...................PROBLEM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
teraz ok ale ze mnie d...... czekam na odpowiedz waszą :) jest tu kto????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Ja jestem zgadzam sie na tabeleczke :))) Wlasnie dzwonilam do lekarza umowic nowy termin histeroskopii i mam dopiero 22 wrzesna-jestem zalamana.,..Morze lez,ale co ja mam zrobic??? On gdzies do Niemiec wyjezdza i bedzie dopiero 20 wrzesnia.. Ponadto mam brac antykoncepc by moznabylo od razu zrobic zabieg,a ja nie znosze hormonow i mam slaby zoladek...ahhhh Same problemy-normalnie sie zabic!!! Bleeeeeeee Milego dnia Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
kataryniuuuu zobaczysz że szybko ci zleci nie zalamuj się to nic nie da nie płacz wiem że najgorsze co moze byc to czekanie przesówanie terminów wkoncu czas ucieka a tu sie nic nie dzieje!!!:( po co ta antykoncepcja pierwsze slysze i jakie tabsy?? katarynkaaa to ja pierwsza się wpisze do naszej tabelki gówka do góry bedzie dobrze kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
No to ja zaczne jak mozna :D NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM..... Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?...... Wlasnie nie wiem ile ja sie w ogole staram-bo 2 lata wspolzylismy bez zabezpiecz i nic,a od pol roku zaczelam dzialac??Ale niech tak bedzie,a problem w sumie dopiero zaczynam odkrywac,mam nadz,ze tylko polipy-jakby sie okazalo,ze cos jeszcze(OBY NIE!!!!!)to dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
kiki kochana tabsy po to,by znow nas wredota najwredniejsza nie zaskoczyla i od razu 22 wrzes moznaby dzialac.Poradzil mi to juz miesiac temu,ale ja swoje,ze nie chce i ze dostane w terminie(zawsze mialam regularnie) no i mam swoje NIE i pewnosc swojego organizmu :((( Wszystko sie pokickalo-z nerwow!! ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Aha nie napisalam najgorszego-baba ze szpitala gdzie sobie termin przekladalam-"pocieszyla"mnie,ze skoro sobie przekladam termin,to moja decyzja (kurcze nie mamwyjscia przeciez)i ona nie moze mnie zapewnic,ze w ogole bede miala pod koniec wrzesnia zabieg,bo sa jakies przepychanki z NFZ i nikt nie gwarantuje,ze bede miala zabieg :((( JESTEM ZALAMANA!!!Ale te babska sa mile,co?? Ahh POLSKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
NICK.............WIEK................LATA STARAŃ...................PROBLEM..... KIKI09...........29....................4-5lat......................ENDOMETRIOZA+..................................................................SŁABE PLEMNIKI(3INSE ................................................................MINACJE+STYMULACJE................................................................obecnie;przerwa ok 3m. ...............................................................zastrzyki DIPHERELINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
chyba jeszcze nie doszłam po tym weekendzie poprawiam ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM..... Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?...... KIKI09............29..........4-5lat..............endometrioza...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jest ok sorry wybaczcie chciałam zeby bylo wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
haha KIki :)) No to tabeleczka sie nam zaczyna rozwijac jeszcze inne dziewczynki niech sie wpisuja!!! :))) A gdzie nasza Asha,Nulla i inne laseczki,a Sisi byla rano a teraz jej nie ma :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaa ale cię pocieszyła wredna krowa!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jeszcze by sie przydało wpisać skąd jesteśmy lub gdzie mieszkamy wtedy juz wszystko wiemy.możesz to poprawić ty bo ja jestem chyba nie doprobiona dziś JA jestem zkrakowa(tak wpisz)ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
No Kiki roplakalam sie od razu!! Zreszta mam juz to wszystko gdzies!! Co bedzie,to bedzie-juz tyle czekam na dziecko,to i miesiac jeszcze wytrzymam.TYlko,ze pozniej HSG i znow kurde pewnie czekanie bedzie,ahh czlowiek glupi i nie zaczal wszystkiego wczesniej robic,to teraz zyje sie tylko jednym i dlatego psycha siada :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
superrrrrrrrrrrr? :) katarynkaaa nie mysl juz o tym bo to pogarsza tylko sprawe wiesz że nerwy to jeszcze wszystko pogarszają wiem że jest ciężko!!! a gdzie to będziesz miała robione to hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM..... Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?...... KIKI09............29..........4-5lat..............endome trioza........... sisi.78............29..........8 lat................brak szyjki+zrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
oooo witam sisi skopiowałaś nie tą tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki przez te twoja tabelke chumor mi sie zdezelowal;( tyle lat juz i nic:( pewnie dluzszej staraczki o demnie nie bedzie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
O jest SISi:D No pewnie tez w Katowicach w szpitalu gdzie moj ginekolog pracuje..Chce miec wlasnie u niego,bo super czlowiek i lekarz jest. Boje sie tylko jednego czy po tabletkach nie wroci mi torbiel? Czy miesiac brania nie zaburzy mi hormonow??Bardzo sie tego boje i sie zastanawiam czy w ogole to swinstwo brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
sisi spokojnie-ja to powinnam w sumie 4 lata wpisac,bo tyle bez zabezpiecz w sumie zylismy,ale co :( oszukalam troche :pp Ja tez sie obawiam czy te jedne polipy mogly mi tyle lat utrudniac?To chyba niemozliwe jest :(( ahh mam zly dzien dzisiaj.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
u jakiego gina w katowicach??? sisi a ty gdzie mieszkasz? nic się nie martw jeszcze bedziesz pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow sisi.78...........29...........8 lat............po konizacji+zrosty....Austria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglam jeszcze dopisac problem psychiczny:) ale na szczescie tabelka za mala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×