Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

a jednak bedziemy mamami z" 3" z przodu bleeee;( bo na 4 to raczej nie ma co liczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
sisi ja naprawde dalam se spokoj z termometrem :P cieszylam sie nawet,ze juz dostane niedlugo okres i wtedy szybko na operacje.Tymczasem jak sie rozluznilam w niedziele-plodne mi sie zaczely!!! Przesunelo sie wszystko o tydzien!!!(u mnie 19 dc) a to powinno byc w 11-12 dc!!!!!! Z tych stresow!!! Teraz musze pewnie z 14 dni poczkac na @ i po zabiegu :( Jutro bede sie umawiac na inny termin ...O matko 3majxie za mnie kciukasy bym znow miesiac nie musiala czekac...zabije sie chyba :(((( WREDNA PARSZYWA @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Pozdrawiam nowe kolezanki:)) Antosia mnie czeka hsg zaraz po histeroskopii wiec juz sie boje..ahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
aha-a tak jak kolezanki pisaly 1 jajowodzik w zupelnosci wystarczy:))) Pytanko do was dziewuszki-kto wam sprawdzal wyniki nasienia meza,bo ja glupia sama sprawdzalam wg norm WHO!!! Tak se patrzylam na badanie i na normy i mi wyszlo,ze on ma ok wyniki,tylko sie martwie-moze cos pokickalam??MOze lekarz powinien to zobaczyc,a nie ja sama diagnoze wydaje??Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaa mi wyniki sprawdzał mój gin ponieważ mój mąż się leczy razem ze mną u jednego pewno się smiejecie ze razem ze mną chodzi ale liczy się że chce..... :)mój ma słabą ruchliwośc no i mało tych dobrej budowy a gzie sprawdzalaś masz jakąś stronkę?? sisi 40 ci się marzy ??za pózno nie wiem czy dozyje tych latek prędzej mnie teście przeżyją bo tak dają w d....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie lepiej bylo by bysmy do 40 wyrobily sie:) O matyldo to tesciowie pierwsza klasa:) Moja na szczescie dalekoooo Ja mialam histeroskopie w 2 dniu miesiaczki...ale to lekarz ustalil mi taki termin musialam tak miec(oj jak sie wstydzilam;() Dziewczyny tak mnie brzuch boli ze szoook,wczoraj i dzis a nawet nospy nie mam .zwariowac idzie cos mi sie poprzestawialo albo hormony nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki mojego tez sprawdzali lekarze srednio to 15% tych najzdrowszych klasy A Ale kazdy mial inna opinie,raz ze to malo potem ze wystarczy do inseminacji a jeszcze inny ze to calkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
a czy na jakosc nasienia ma wplyw to,ze my donosilismy nasienie-ok 45 min po oddaniu??Nie na miejscu! Ja jak sprawdzalam,to ma ok wszystkie wyniki,ale ruchliwosc na granicy-tj 50% .. Sisi mowisz,ze histero mialas w okres-kurcze sama nie wiem.Poszlam ostatnio do gin w 3 d okresu i tak sie ze mnie lalo,ze caly fotel i sprzet pochlapalam-ale WSTYD!!!!!!i wtedy gin powiedzial,ze to go tylko utwierdza w przekonaniu o polipach-bo krwawilam jak w 1 dniu,a w 1 to mam normalnie ulewe tam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma ruchliwosc 60 % plus/minus 10 (badali zawsze przy inseminacjii) spytaj lekarza najlepiej co w zwiazku twoja miesiaczka? Morze przy polipach musisz byc po @ a zwlaszcza jak tak mocno krwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
hmm...no tych klasy A ma 45 % a tych B ma 5% , wiem,ze ruchliwosc powinna byc 51%,na innej str pisza ze 50% conajmniej.ale moze to,ze donieslismy o 45 min ma wplyw?Samam nie wiem,ale najpierw zrobimy mnie,potem jeszcze raz meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo odwrotnie wlasnie wogle nie krwawilam (pisalam wczesniej o zrosnieciu) robil w czasie @ bo wtedy macica jest rozpulchniona i mial wieksza mozliwosc odszukania zrosnietego otworku,i tak mu sie wlasnie udalo wiesz jak mi robil: napelniali pochwe woda i spinali klamrami tak kilka razy az za ktoryms tam...dostrzegl plamke krwi wielkosci glowki od igly i juz wiedzial gdzie jest to wejscie:) Ale mialam znieczulenie i nic nie widzialam na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to A ma duzoooo:) przy najblizszej wizycie pokarz gin te wyniki a tak oby zerknol i bedziesz spokojnie spala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy tez wozilismy plyn do badania 45 km dalej...i to jeszcze maluchem 126p:) predkosc nie byla super:) lekarz wiedzial i nic nie mowil. te 45 min nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynklaaaaaaaaa
Sisi kochana no to dzieki za rade...Ja chyba niepojde w okres nawet dla wlasnego komfortu psychicznego.Nie chcialabym znowy zachlapac sali ...pewnie i tak krew sie poleje jak mi wytnie te grzybki,ale na pewno nie bedzie tego duzo;))) Boje sie o termin!! Oby mi sie udalo wszystko-jutro tam dzownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kATARYNKAAAAA
dziekuje sisi:)) Boje sie o wszystko,ale co ma byc to bedzie;))CALUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwon i daj znac kiedy nowy termin...i znow bedzie odliczanie:) na nude nie mamy co narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka tak sobie pomyslalam ze skoro grzybki tak lubia twoje cialko...i nie maja problemu z mieszkaniem "tam" to jak zaciazysz "zarodeczek"tez nie bedzie mial problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
hihih Sisi dziekuje za ten Twoj tryskajacy optymizm...Zobaczymy-jeszcze Ty pierwsza ode mnie zaciazysz:p i zycze Wam tego!! Ja tez zmykam-wracam do Bielska,wiec dzis juz nie napisze,a jutro od rana zalatwiam nowy termin i od razu napisze wam co i jak!! BUZIAKI moje kochane,glowa do gory Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dziewczyny mój mąż jak robi badania to normy ma takie objętosc-> =2ml odczyn ph 7.2 liczba plemników /ml > =20mln(15min) liczba plem/ejakulat >=40mln(39mln) ruch >=50%(>=28%)kat ai b lub >=25%kat a morfologia >=15% o prawidłowej budowie (>=3%) żywotność >=50% (>=59%) leukocyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
u nas jest fatalnie!!!!! :( :( ruch a 6.1% b 18.4% c 5.1% d 70.4% pl żywe 40% pl marttwe 60% prawidłowa budowa 15% nieprawidlowa 85% liczba pl /ejakulat 86 a w mln/ml43 MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI nie jest tak fatalnie wazne ze ma i wcale nie tak malo) a leki jakies bierze? hormony? czy tylko witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie zaniepokoilo i zerknelam na wyniki meza z 2006 roku robione w czasie in vitro i jestem w szoku ruch A 10% B 10% C15% D 65%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
czesc dziewczynki :) :( sisi gin mi powiedział że nie najgorsze ale ja tam nie wierzę co innego gdybym ze mną bylo wszystko ok ale nie jest i tu jest problem ja nie wierzę poprostu ze to się kiedyś uda!!!! sisi leczy się od samego poczatku od witamin zastrzyków testosteronów masci i nawet od nowego roku przestał palić wyniki za kazdym razem są inne raz gorsze raz lepsze. jesli chodzi o wyniki twojego męża to też nie za rewelka ale do in vitro pewno są ok ale ale z tobą jest dobrze bo juz nie mogę nadążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
mam pomysł żebysmy to miały czarne na białym i za kazdym razem nie pytały jaki mamy problem może bysmy sobie utworzyly taką tabelkę np: NICK WIEK LATA STARAŃ PROBLEM KIKI09 29 4-5lat ENDOMETRIOZA>>SŁABE PLEMNIKI (3 INSEMINACJE-NIE UDANE +stymulacje obecnie;przerwa zastrzyki ok3miesiące DIPHERELINE co wy na to kazda by napisała o sobie i nowe kolezanki też ? :) to moja propozycja n adzisiejszy dzien żeby nie było nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×