Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

ale dzis nudy tu u Was o matko , matko , idzie tzrech wariatów po torach kolejowych : pierwszy mówi : "ale te schody długie" drugi mówi : "ale te poręcze niskie" a trzeci sie odzywa: "chłopaki winda jedzie!" tacy ludzie mi zostali piatka dla was kargul very busy this week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wrociłam z rolek,ale byłam jeszcze przy okazji na herbatce u kumpeli:D buziaki moje drogie,do jutra!Sisi trzeba się kłocic-bo potem można się cudnie pogodzić:D::D:D DOBRANOCKA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kargul jak zwykle poprawił mi humor :P Siedzę w pracy i mam dziś straszne zawalenie roboty, ale cóż... Wolę to niż cały dzień nic nie robic i tylko czekać do 15 żeby iść do domu. Na szczęście mam w pracy wspaniałych znajomych i zawsze jak się nudzę to można połazić po pokojach i pogadać. Albo kawkę wypić albo coś mocniejszego :classic_cool:, ale to rzadko, bo w końcu w pracy nie powinno się pic alkoholu, no a później trzeba samochodem wracać :D Ja jestem spod znaku wagi. Pozdrawiam i życzę Wam moje kochane miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas cala noc lalo:( Dzieki dziewczyny za informacje o zodiakach;) Narazie kazda jest z innego. Zastanawiam sie co tu robic? Moze isc do fryzjera? Dzisiaj mialam filizoficzna rozmowe z mezem przy sniadaniu. Pröbuje mu uzmyslowic ze kobiety funktionuja inaczej niz faceci. I ze ma szczescie ze ja taka spokojna i mu przytakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Asha o jakiej fryzurce myślisz? Ja też ciągle myśle nad sobą.Chcialabym mieć taki ciemny blond na glowie,miodowo-karmelowy!Ale wątpię,że na moje ciemne się to uda.W każdym razie chcę coś niebanalnego;)Zobaczymy czy fryzjerka stanie na wysokości zadania.Niby salon świetny,ale.... Nulla zazdroszcze Ci fajnej pracy;)) Miłego dnia dziewczynki.Całuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola maz stwierdzil ze zmienilam sie odkad biore hormony na tarczyce.Ze chodze jak osa i szukam dziury w calym. Chodzi o to ze ja mu 11 lat przytakiwalam pomimo ze mialam inne zdanie a teraz möwie jak mi cos nie pasuje. Z wlosami nic ciekawego nie planuje,nie chce nic zmieniac,tylko odrosty zafarbowac i skröcic,bo mi wypadaja i zle wagladaja. Fragolinkaa ja chodze do najtanszych fryzjeröw-obcinanie 11 euro,pasemka cala glowa 30,dotego zawsze chca nalozyc odzywkw 2 euro,2 napiwku i 45 euro nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co mi jutro powiedza w klinice. Mam nadzieje ze nie musze robic in-vitro tylko inseminacje. Tak mi sie dzisiaj snilo. Mam ochote na ziola ale wstrzymam sie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah z tymi chłopami!! Asha tak to jest z nimi :( I dobrze-musisz mówić swoje zdanie,nie będziesz całe życie w sobie wszystkiego tłumić! No ja też idę we wtorek na te ogromne odrosty:) Ja ciągle mam plamienia.Już nie będę dzwonić do lekarza,bo za 17stego do niego idę i wtedy mi powie co i jak. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak wynik müller hormonu ile pecherzyköw mam jeszcze w magazynie;)-w jajnikach. I nasienie meza. Ide cos zgotowac i do fryzjera.A tak niechetnie chodze bo mi wsyt tych rzadkich wlosöw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...:) Ja dzis jak motorek ..pakowanie itd...a dopiero z pracy wrocilam...zaraz ma przyjsc znajoma z paczka ,prosi by w polsce wyslac. Ascha bede przez weekend ciekawa twojej jutrzejszej wizyty w klinice...i oczywiscie trzymam mocno kciuki za dobra i owocna decyzje lekarki:D Mam przeczucie ze od nastepnego cyklu bedziecie dzialac:P Kiki kochana ...czas leci szybko..nim sie obejrzysz ...juz bedzie po zastrzykach i zapomnisz o nich raz na zawsze🌼 Nulla pewnie juz myslami przy inseminacji:D Fragolinka a przystojny ten gosc od "mebli"? hi hi Dzis jest troszke lepiej...z moim nie odzywam sie ...zobaczymy co bedzie gdy wroci z pracy....fragolka ja sobie poplakalam wczoraj w poduszke :O Moj nie reaguje na placz jak twoj...wiec nawet nie pytal....:( Czasami mam dola i tyle....ale zaraz przechodzi! Dowiedzialam sie tylko ze skoro nie mam checi na chrzciny ...oznacza ze jestem ZLA...i samolubna,i ze bedzie czul sie nie namiejcu beze mnie .Niewiem moze ja juz denerwuje sie przed in vitro.....wczesniej podchodzilam luzno do sprawy...dzis wszystko zmienia swoj bieg. Ale juz wam nie smuce,trzymajcie sie dziewczyny:Zadra,Nulla,Ascha,Fragolinka,Kiki,Katarynka,Mania.....mam nadz ze nikogo nie pominelam:) Udanego weekendu,do uslyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi wspölczuje ja tez z mezem czesciej sie nie odzywamy niz klöcimy. Oni inaczej przezywaja niepowodzenia w staraniach i stress przed nastepna pröba. Ja tez wczesniej robilam rzeczy zeby nikogo nie urazic a sama sie wykanczalam.Teraz jest inaczej-i jestem osa-he,he Ale dobrze mi z tym. Mam nadzieje ze nie udusisz mamusi,bo ty na chrzciny jedziesz,tak? Najbardziej mnie wkurza jak mi dziecko wpychaja w ramiona.- -No,niech se potrzyma bo ona nie ma i nie wie jakie to uczucie! Fack!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za idioci na tym świecie!Myślą,że mają bachory,to są lepsi!Bleeeeee Sisi olej te chrzciny-w sensie psychicznym! Zachowuj się jakbys miała ich gdzieś,a jak coś mów,że nie lubisz dzieciaków!:) Asha ja Cię rozumiem,myslę zresztą że my wszystkie jesteśmy podobne,także się takimi tępakami nie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !!ale naklikalyście??:) ascha ja też jestem BYCZKIEM?? Tak tak sisi czas szybko leci ja za tydzień 3 zastrzyk a prawdopodobnie bedzie ich 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki pewnie nie uwierzysz ale ja mialam przeczucie ze ty tez jestes bykiem! Nie wiem czy dlatego ze ja tez smutas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są abachory tylko dzieci , Wam to trzeba tłumaczyc jak chłpou na roli. Nie bądźcie zazdrosne i zawsitne , bo w ten sposób nie tylko ranicie innych ale i siebie. Powiem tylko tyle z punktu widzenia waszych partnerów , takie na przykład ostenatycje "nie pójscie" na chrzciny jest głupie i mozecie sobie mówic co chcecie ale taka jest prawda MĘŻCZYXNI INACZEJ MYŚLĄ NIŻ KOBIETY ! A to że macie problem z płodnością wcale nie oznacza ze zaczną sie nad wami użalać i wam wybaczą to ze do kogos na chrzciny nie chcecie isc albo plujecie jadem na innych którzy mają dzieci . BY THE WAY JA DZIECI NIE MAM , BACHORÓW TEZ NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fryzjera jestem srednio zadowolona,bo chcialam pasemka zloty blond z brazowym a ona mi zrobila biale z czarnymi:( Mezowi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo napewno nie przyznasz sie czy jestes samiec czy samiczka tzn.Byczek czy kröwka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tez chce zrobic tobie portret psychologiczny jak ty nam robisz. No i jako staly gosc u nas chyba choc tyle mozesz zdradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja mam na twarzy wymalowane SMUTAS a to że na fotkach jestem uśmiechnięta to tylko pozory......my to chyba podobne jestesmy do siebie z charakterami no nie?wiecznie nie zadowolone.... fragola pytałam gina ostatno ile tych zastrzykow powiedział że 4 napewno ale zastanawia się nad 6 tyle można najwięcej to zalezy od stopnia choroby:(wiecie co powiem tylko tyle że teraz to nie wiem czy chce tak bardzo mam dobrą prace jestem zadowolona z niej nie chcialabym jej stracić bo mam na rok umowe ale z drugiej strony cale życie moje placimy za to żeby w koncu być prawdziwą rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaaaaa moja ty kochana dobrze że ty również doszlaś do siebie:)a byłaś u tego fryzjerka już?widzęże wszystkie zachorowały na fryzjerow a to wszystko zapoczątkowała nasza fragolcia! nulla zadrai a wy czemu tak rzadko tutaj zaglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja to znam,jak myslalam ze jestem w ciazy to mi nagle nie pasowalo.Czasami mysle ze ja bym sama z soba nie wytrzymala z tymi humorkami;) Wedlug mnie na zdjeciach jestes smutna,tak bardzo ze sie czasami zastanawiam co takiego traumatycznego przezylas? Möj maz ma zawsze dobry humor i sobie podspiewuje. A ja pytam-a ty z czego sie tak cieszysz? Ale ze mnie zolza,nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha od kiedy wiem że nie moge mieć dzieci a to od samego początku moje życie z dnia na dzien zaczęło się zmieniać a w dodatku mialam i mam do tego czasu problemy rodzinne niby ok ale huja prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×