Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ojejku Fragolcia - dopiero doczytał o tej @ przykro mi ale głowa do góry, mój ostatni cykl też trwał tylko 23 dni!! faza lutealna tylko 9 - tragedia :( ale zobaczysz w następnym się uda, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka dalas @ kopa o de mnie????? Nic sie nie przejmuj po tabsach dochodzi organizm do normy...:) Wiecie co ja poczytalam na necie i doszlam do wniosku ze zastosuje kilkutygodniowa diete niskoweglowodanowa,troszke schudne moze brzuch zejdzie i zobacze czy po calkowitym odstawieniu cukrow polepszy mi sie samopoczucie i przestana wypadac wlosy....:O Juz dzis pije kawe bez cukru i nie smakuje:P Ale jakos sie przemecze..jak nie bedzie efektow to zaprzestane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaki numer??? Znajomy z pracy sie chyba do mnie przywala...bo nie wiem jak to nazwac...:O Zawsze jak ma przerwe przychodzi i pijemy kawke w palarni...:) Bo jak pyta czy chce cappucino czy cos...to przeciesz nie moge zawsze odmowic bo nie wypada:P I tak gadamy on o swoim kraju ja o swoim:D Kiedys wymienilismy sie mailami ,i czasami pisal jak leci ..pozdrowienia itd... ale od kilku dni to jakies serduszka sle i bazgra bzdury o moich oczach i takie tam ..wiecie co mam na mysli. Ku....wa ja to mam pecha,teraz po pracy biegne pierwsze do kompa by maile wykasowac bo jak by moj zobaczyl:O reakcja wiadoma i zwolnie w trybie przyspieszonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi nie t była inna klinika-Pro Bono! lekarz swego czasu był naprawdę super i miał dobrą opinię nawet do 300km od Poznania,ale jak wybudował tę ogromną klinikę,spoczął na laurach.Ja tak uważam. Oj ale my wszystkie jesteśmy :D Każda ma inny problem.Maniu masz naprawdę krótką fazę lutealną!Pewnie to jest powodem poronienia,choć się nie znam i mogą być inne! Moja faza l jest ok-12-14 dni,ale w ciążę niestety nie mogłam zajść!Zobaczymy teraz.Choć nie liczę na cud,za wiele miesięcy doznawałam porażki!Boję się tylko czy przyjdą teraz te dni płodne,czy poprzez operację wszystko się rozregulowało.Temp.mam maksymalnie niską,co już jest dziwne,ale czekam i wierzę,że będzie ok. Fragola-zgadzam się.Jak do grudnia nic,to trzeba sprobować w Polsce,może co nieco będziesz wiedziała więcej. Asha pewnie już czeka w kolejce u ginka..ahh trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Masz Sisi branie..:D A ladna ta koleżanka?:) Żarcik... No to numer-najczęściej się od wielbicieli kasuje maile,a Ty masz kochana wielbicielkę:D Ale jaja...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to teraz Sisi jesteś uziemiona.Faceci są często nachalni!Pewnie będzie posuwał się coraz dalej.A zawsze w pracy się z nim widujesz? O jejuśku!! Ale się porobiło!A to Polak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodzi z Turcjii:O Ale naprawde sympatyczny ,spokojny gosc:) taki do pogadania i w zyciu bym nie podejrzewala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie widujemy sie tylko gdy przyjezdza tankowac paliwo(jest kierowca dla schella) Teraz jak zobacze jego woz to spierdzielam na 1 pietro i nie wynurzam sie az odjedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sisi tym bardziej-z Turcji-oni mają duży temperament:D Jejku oby tylko Twój mąż się nie dowiedział,bo czuję,że zareagowałby tak samo jak mój..hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% -glupia pipa ze mnie ze dalam mu maila....teraz mam nauczke:P Ale czlowiek uczy sie na bledach no nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko -dokładnie to pierwszy cykl po poronieniu był taki porażkowaty, ale też był pierwszy w którym mierzę się. Tak więc zobaczymy jak będzie w tym. Dziś 9 dc i już mam śluż przypominający płodny. Ale starania dopiero w styczniu, ewentualnie w Boże Narodzenie - w zależności od cyklu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja Cię doskonale rozumiem!Miałam podobną sytuację w Dublinie-aby gościu się odczepił dałam mu maila,a potem przychodziły wierszyki i inne!Ale najgorsze jest to,że faceci wiedzą,że masz męża i kurdę jakby to jeszcze mocniej na nich działało!!! Jak odchodziłam z roboty w Dublinie,to dostałam listy z numerami,czy na obiad i drinka z nimi nie pójdę..To jakaś paranoja.Widzą obrączkę i co??? Sisi olej dziada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi - co do diety, ja od miesiąca jem tylko ciemne, najlepiej pełnoziarniste pieczywo, unikam cukru, zamiast kawy, która zakwasza żołądek i wypłukuje magnez, piję kawę inkę :D staram się jeść codziennie przynajmniej 1 owoc, bo były dni że w ogóle nie jadłam, warzyw też staram się jeść więcej. Czytałam trochę o tym jak dieta wpływa na płodność i tak dodatkowo łykam też magnez z wit. B6, bo podobno taka dieta wpływa na wydłużenie drugiej fazy lutealnej - tej drugiej Sisi, po owulce:) Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jak nie wydłużę w ten sposób + luteina chyba od tego cyklu - to zacznę przygodę z ziołami. Fragolcia - ja mogę zamówić te zioła przez allegro i ci je wyślę do Włoch, jeśli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samopoczucie lepiej przy takiej diecie? Wlasnie spogladam na tabletki i widze ze dostalam FOLMIT-kwas foliowy z witamina B12 i B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam najpierw poczytac co naklikalyscie;) Z moimi jajowodami i macica wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja tez sie tak czasem wkopalam z facetami:( Musisz sobie na przyszlosc zalozyc prywatnego maila;) Mialam przeczucie ze to turek! Ja wczesniej tez mialam problemy w pracy,bylam mila a oni mysleli ze maja szanse. Dobrze ze mozesz zwiac i ze on tam non stop nie przesiaduje. Ja bym go troche mezem postraszyla jak sie nie odwali. To niepotrzebny sters w pacy a potem strach w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobie Ascha ...na szczescie mam mozliwosc unikania go:) Dobrze ze wszystko u ciebie ok:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie bylo nieprzyjamne. Jestem w 11 dc i jak na zlosc mialam dzisiaj jeszcze plamienia. Lekarka powiedziala ze moglam zadzwonic i przelozyc. Ale potem okazalo sie ze nie jest tak zle. Dostalam czopka na znieczulenie. Wprowadzila mi rurke do macicy,robila 2 podejscia bo za 1 razem cos nic nie widziala. Potem cos mi wstrzykleli do tej rurki w macicy zeby lepiej widziec. I na usg widziala ze oba jajowody sa drozne i macicy odpowiednio zbudowana,bez polipöw itp. Chwile bolalo i bylo nieprzyjemne. Zeszlam z samolotu zaczelam zakladac jeansy i ...zemdlalam. Ocknelam sie na kozetce. Dali mi wody,kazali 15 min lezec,zbadali cisnienie-jeszcze mialam za niskie. Mam sklonnosci do omdlen,ale potem bylo ok. Dala mi tez recepte na antybiotyki,skutkiem ubocznym badania moze byc zapalenie.Wiec to profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi u ciebie wszystko tak szybko poszlo w klinice. A ja 2 razy musialam oddac krew,maz nasienie. Teraz badali mi droznosc. I zeby laskawa papi doktor zdradzila ta wielka tajemnice jak mnie leczyc,musze umöwic sie na nastepna wizyte! Jak robila usg stwierdzila po kilkanascie pecherzyköw na kazdym jajniku. Powiedzialam ze stwierdzono u mnie pco. A ona sie pyta kto stwiedrzil? No chyba lekarz,nie ksiadz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinkaa ta rurka jest cienka jak wklad do dlugopisu;) To sie nazywa chyba cewnik. Ta rurka nie boli,dopiero jak ci wstrzykna przez ta rurke plyn,ktöry idzie do jajowodöw,i jak robia to pod cisnieniem. Nie jest tak zle fragolaa,ja biore znieczulenie nawet u dentysty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak fajnie Asha:) Ale dziwni są tam lekarze..Dziwne pytania zadają..haha Najważniejsze,że macica i jajowody są ok:D Chinszczyznę będę robiła może jutro,ale już dziś kupiłam wszystkie składniki podane przez Sisi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jej zbyt duzo nie mow Ascha......dobry lekarz sam oceni i lepiej by sie nie sugerowala zdaniem innych lekarzy...wtedy bedziesz miec pewnosc czy jest dobra w tym co robi:P Ja wiem, mi sie latwo mowi a sama zawsze tylko slucham i kiwam glowa:O a to pewnie o hormonach dowiesz sie na wizycie nastepnej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ty uwazaj bo piwnego bobaska urodzisz hi hi hi :D Daj tu jedno piwo bo mam pragnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×