Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dobranoc! Kataryniaaa jak bedziesz miala chwilke to napisz ten przepis na ciastka.Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Fragolinko :))))) :p :D Krogulcu,ale Ciebie ciężko ujarzmić!!!!!Trzeba przyznać,że jesteś indywidualistą/stką. A może w Chciago mieszkasz,to byś moją siostrzyczkę odwiedził/a i przekazał/a jej moje pozdrowionka:D:D:D hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być równowaga to wy jesteście slodkie ,ze aż zęby bolą a jestem ten gorzki nie czaisz jeszcze tego ? no sama mówisz ze mam "swój świat" mój swiat to nie slodycz, A WOGÓLE TO WAM COS POWIEM ANI RAZU NIKT Z MOICH UST NIE ZOSTAŁ OBRAŻONY , nie doceniacie mnie no , wogóle , pozdro nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kargulcu właśnie dlatego jeszcze mam do Ciebie cień szacunku,gdyż faktycznie NIKOGO nie obraziłeś.Wydałeś się,że jesteś mężczyzną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? Ja sie szykuje do lekarza musze wziasc skierowanie do kliniki na nowy kwartal.I o 16 30 termin w klinice. Do zobaczenia wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Asha no to jesteśmy z Tobą duchowo!Trzymaj się!!🌼 To przepis na te amerykańskie ciasteczka- 2 szklanki mąki 0,5 szkl.cukru-najlepiej brązwoego 0,5 szkl.masła orzechowego 0,5 kostki masła 2 łyżki jogurtu naturalnego pół łyżeczki sody łyżka cukru waniliowego Wszystkie składniki prócz mąki zmieszać,następnie dodajemy stopniowo mąkę. Tworzymy kuleczki,które w ręku spłaszczamy i na górze zagniatamy kratkę widelcem.Pieczemy 15 minut w 180 stop. Mam nadzieję,że dobrze wytlumaczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś obudził okropny ból jajnika,a więc owulkę mam dzisiaj!!!Poza tym skoczyła dziś rano temperatura! Ale przegapiłam moment!W tym cyklu w ogóle nie miałam tych objawów,co zwykle :( Tak więc nie wiem czy coś wyszło ze staranek,bo było ich tylko 2-4 dni temu i wczoraj:( Bylam pewna,ze dopiero się zaczyna,bo zaczął bolec wczoraj jajnik :( No coż,co ma być,to będzie!! Najwyżej nastepnym razem.Cieszę się,bo chyba skończyło się plamienie-odbudowało się już endo! Poza tym nic-czekam na tych znajomych!Ale pewnie najpierw pojadą do Szczyrku!!BUZIACZAKi dziewczynki kochane!Czytam ksiażkę-Lektor,a więc wracam do lektury! Odezwijcie się!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuall26
Cześć Dziewczynki :) Widzę, że topik kwitnie 🌼 Ja dziś jestem w świetnym humorze, bo dostałam premię !!!!!!!!!!!!! Słucham sobie muzyczki i już czekam do 15, żeby iść do domku. Jadę do Krakowa w środę na inseminację i postanowiłam się nie przejmować, co ma być to będzie. Całuję Was gorąco i Kargula też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla zazdroszczę Ci tej pracy-oczywiście pozytywnie :D Jak ja bym chciała pracować :( Czy ocknie się wreszcie jakiś pracodawca?? Fragolinka czytałam,że po owu już nie ma sensu!!I tak się nie zajdzie;)Ale można dla samej przyjemności przecież :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie wydaje czy mnie tu ktos pocałował? a kysz ;) OBAMA dostał Nobla , ja sie ciesze ,komunizm u podstaw w amerykańskim swiecie , dla mnie bomba lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski a widziałyście ten wywiad z Kazimierą Szczuką na temat edukacji seksualnej i wychowania prozdrowtnego , wklejam link , baba mnie w sumie momentami irytuje ale powiedziala jedną bardzo ważną rzecz a minaowicie : ze warto walczyć o równy dostęp do opieki zdrowotnej w zakresach prokreacji ,czyt, życia seksulanego http://wp.tv/iSzczuka-o-seksualnosci-Polekmid428063klip.html?ticaid=68e49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem! W klinice okazalo sie ze wyniki meza nie sa najlepsze ale jeszcze ujda ma kupic witaminki;) U mnie tym razem hormony byly na odwröt-tarczyca w normie a meskie za wysokie:( No i potwierdzila to pco. Mam jeszcze raz zbadac hormony i CUKIER! Monita miala racje ze to wazne i przy pco moze byc zaburzone. Mam wykupic recepte potrzebna do badania cukru i w piatek zglosic sie. Maz ma za miesiac zbadac ponownie nasienie. I bedzie nastepna rozmowa. Ale juz nam powiedziala ze mozemy liczyc na inseminacje przed Bozym Narodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zrobilam tydzien przed miasiaczka test ciazowy wynik negatywny. bolaly mnie piersi a z tego co pamietam nigdy mnie nie bolaly przed miesiaczka. dol brzucha teznie bolal caly czas. moze nie miesiaczkuje reguralnie ale mam tak 6 7 dnia miesiaca. tym razem dostalam 3 dnia miesiaca i trwal 2 dni. a potem mialam plamienia. bol piersi ustapil 3 dni po rozpoaczeciu miesiaczki. a przed miesiaczka trwal 2 tygodnie. nie robilam testu ciazowaego jeszcze bo wole was zapytac a nie na darmo kase wywalac. jak myslicie czy to zabuzenia miesiaczkowe czy jestem w ciazy?? dodam ze juz dwa razy bylam w ciazy pozmacicznej. odstatni raz w maju.nie wiem co mam myslec. jesli ktoras z waz by mogla cos powiedizec poradzic to dzieki czekam. aha i niedawno mierzylam temp to byla kawale powyzej 37 c. a ostatnio mierzylam z 2 tyg temu albo i wiecej to byla 36,6 ociekawe co jest?? chyba w pozamacicznej nie jestem??? ZNOWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres mialam zawsze skapy tak 3 dni ale teraz to mialam wrazenie ze juz 2 dnia chce sie skonczyc. potem tylko taki braz lecial 3 dni. no ale bol piersi ustal. a test robilam juz prze miesiaczka zanim dostalam i wynik negatywny. juz teraz sobie przypomnialam okres dostalam 3 pazdziern. a test robilam 24 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyglada to badanie cukru,mam wykupic recepte i cos mi dadza do picia i beda co godz sprawdzac poziom cukru. Nie wiem czy zniose to dobrze. I jestem troche zalamana wysokim stezeniem meskich hormonöw,ja to wiem bo wlosy mi leca. I bylo mi wstyd jak lekarka pytala gdzie w nietypowych miejscach mi wlosy rosna.Myslalam ze sie pod ziemie zapadne,przed mezem:( Möwila tez cos ze po tym clomifenie mialam owulacje ale mialam bardzo niski poziom progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam pytalam cZy moze ktos mial cos podobnego albo slyszal o czyms podobnym. testu juz dzisiaj nie zrobie bo nie ma apteki czynnej. chyba ze bym poszla tam gdzie dyzur jest ale szczrze powiem ze mi sie nie chce nic robic juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres mialam zawsze skapy tak 3 dni ale teraz to mialam wrazenie ze juz 2 dnia chce sie skonczyc. potem tylko taki braz lecial 3 dni. no ale bol piersi ustal. a test robilam juz prze miesiaczka zanim dostalam i wynik negatywny. juz teraz sobie przypomnialam okres dostalam 3 pazdziern. a test robilam 24 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha skarbie witaj w klubie mnie też wlosy wychodzą okropnie włosy rosną tu i tam mam niski progesteron dokladnie to co ty ale wiesz co mnie u ciebie niepokoi że masz bóle podzczas stosunku. u mnie jak sie okazalo że mam endometr to pierwsze jakie gin mi zadał pytanie po zabiegu to czy mam bóle podzczas stosunku Dzisiaj bylam na wizycie i rozmawialam o tym jak to tyle czasu stracilam i pieniędzy bo leczyłam sie tylko na pco i spytalam czy oni tego mogli nie zauwazyć?a on mi na to że endometriza jest ciężka w diagnozie i nie zawsze lekarze potrafią ją wykryć dlatego pisze dziewczynki wam o tym żebyście byly świadome tego że możecie leczyc sie nie koniecznie na to co wam zdiagnozowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fragola jesli masz za wysoki testosteron to jest problem w zajsciu w ciaże-ja tez mam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was zażywa tabletki z palkami kwasu mlekowego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×