Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dziewczyny tez tak macie ze jestescie smutne i wkurzone jednoczesnie? Ja mam tak prawie codziennie:( A tymi nogami do göry czytalam ze niektörzy to polecaja a ja w to tez nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ascha jak jestem smutna to i zawsze wkurzona ...:P i zamiast sie wygadac mojemu to szukam zaczepki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja ide juz do wyrka...musze psa pilnowac bo pcha juz ozorek tam gdzie mu nie wolno:O Milej nocki do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dłuugo sie nie odzywałam bo miałam doła i @ i wszystkiego dość. Nawet nie wchodziłam na kafe, wiec musze nadrobic zaległości w czytaniu. Moje wyniki krwi są w normie to jedyna dobra wiadomość narazie. Byłam u lekarza spytać co z tym skierowaniem bo to jutro 3 tygodnie mija to powiedziała, że to nawet ponad miesiąc moze potrwać bo są kolejki do kliniki. To tyle narazie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Zadra nasza taka bidula! Najgorsze jest to czekanie wszedzie!! Ahh!! Fragolinko ja mam tak samo! Ostatnio też tak leżałam podniesiona..haha Ale tylko dzień przed owulacją,natomiast 4 dni przed nie,bo myślałam,że niepłodne;( Ja nie oglądam w ogóle seriali :P Sisi,asha i Kiki już uciekły :( Pozdrowienia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ogladam wogöle polskich seriali bo nie mam satelity. Wspölczuje zadra dolu,kurde kiedy u nas cos pozytywnwgo bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fagolka :) Nie stresuję się, bo nie pojechałam, dzień wcześnejmiałamjajeczkowanie niż miałam mieć i nie było sensu jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam: ja w pracy, a po pracy może coś dziś skrobnę na kafe. Tymczasem pozdrawiam i życże miłego dzionka :) ... p.s. u mnie 2-gi dzień wyższych temperatur : katarynka miałaś rację nie dzień a 2 dni po owulce mi wzrosła :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja już jestem specjalistom od interpretacji wykresów i temperatur:D Nulla -skąd ja to znam-miałam podobnie przed operacją!Organizm się zbuntował i zrobił na złość?A tak w ogóle,to skąd wiesz,że miałas wczoraj to jajeczkowanie?? No to czekamy miesiąc teraz;) Fragolinko powodzenia w załatwianiu spraw!!:P Ja też zauważyłam ,że Krogulca nie ma;) Asha a jak On/Ona się wyśmiewa?Widziałaś gdzieś jedo wpisy?? Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha no skąd!!!! wcale się nie cieszę, jestem strasznie wściekła, ale co mogę poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Nulla a stymuluja cie czyms??? czy na naturalnym ?? Ale bez sensu!!!! To nie sprawiedliwe...:( No nic czekamy miesiac....widocznie jajeczko nie mialo checi czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym byla wkurzona:( Myslalam ze masz nadzieje ze moze sie udac naturalnie,albo nastepny cykl ci bardziej pasuje. Podtrzymuje pytanie,skad wiesz ze mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha tak mnie glowa dzis lupie ze nie wytrzymam....:( Wogle skupic sie nie moge i powieki mi opadaja... zrobie kawe moze przejdzie? Zapraszam do siebie na kawke...ciasta nie ma ...ale sa orzeszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze przeziebiona w domu. Maz kupil mi wczoraj kakao i malinowa herbatke:) Mam w domu kupne ciasto drozdzowe z makiem;) Do kawki. Siai maz dzisiaj wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla26
Ascha, byłam wczoraj na usg i nie było pęcherzyka, tylko ślady po pękniętym. Szczerze powiedziawszy lekarz był lekko zszokowany, że juz po jajeczkowaniu. Nie stymulował mnie niczym bo nie było takiej potrzeby, bo u nas problem jest po stronie męża. A ja mam "tylko" endometriozę, która na szczęście od ostatniej laparoskopii się zatrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej endomertioza sie zatrzymala to super! Nie chce cie nulla meczyc pytaniami,ale czy oni nie mogli wczesniej sprawdzac? W ktörym dniu cyklu jestes? Jakbys byla stymulowana to by sie chyba bardziej przylozyli badali krew i hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy...oj wpadla bym pogadac przy kawce:D Nulla...pytaj sie gina o jakies leki bys nie musiala sie denerwowac co miesiac:O Ale najwazniejsze ze jajeczkowanie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Nulla-czekamy miesiąc.Bardzo się cieszę,że choroba u Ciebie nie postępuje!!!Najważniejsze,że masz to jajeczkowanie! Dziewczynki to ja wpadam do Aschy na kakao,a do Sisi na orzeszki :p Wczoraj zobaczyłam na polu bażanta i dostałam takiej ochoty na rosół,że se dziś rosół zrobiłam..haha ale okropna jestem,a tak kocham zwierzaczki:( Dziewczynki jaką macie grupe krwi,bo podobno są grupy,które coś lubią,inne nie. Zacznę od siebie-mam B+ lubię mieso,tłuste i słone rzeczy,frytki,nie lubię owoców i warzyw,niezbyt lubię też słodycze!! Znam kolegę,który ma tę samą grupę i identyczny smak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×