Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

dzis nie robilam dyni-ale zadra tak:) ja jeszcze mam troszke porzadkow w kuchni...ale bede na bank po 21-wszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syzyf do Edypa : "yoł mother fucker!" Edyp do Syzyfa : " yoł rolling stones" która nie czi zartu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa na kawke , i sniadanko , carrot cake z kremem , jezusie jaki slodki chyba sie spawiujjeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wszystko jest albo przesłodzone albo przesolone , ale naszprycowane hormonami , dlatego malo jem. Chodzą takie grubasy po ulicach ze az mi ich żal , na prawde żal mi tych ludzi bo im na pewno jest cięzko sie poruszać . Nawet dzieci są grube , w szkole u mojej poodpiecznej na lunch daja hot dogi , pizze itd , na szczęście jest szczupła , trzymam jej reżim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul a ja slyszalam od kumla amerykanina ze w kalifornii ludzie dbaja o figure.A grubasy sa w centrum stanöw i tam gdzie zimny klimat? Pozostalo ci tylko kucharzenie w domu,zdrowo i dietetycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moja mama w koncu pojechala do kliniki. Zabieg prawdopodobnie bedzie robiony w czwartek. Ciesze sie bo przy komörkach rakowych czas jest bardzo wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze..zobaczysz:) najgorsze to czekanie na wyniki po zabiegu....zycze duzo sily mamie i tobie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja uciekam spac...wybaczcie ale oczy same opadaja:O poczytam was jutro rano,Ascha bedzie dobrze:) dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , na pewno w LOS ANGELES nie ma gurbych ludzi , kobieto chodzą takie monstra czasmi ze ja sie za glowe łapie , na każdym rogu jakas hamburgerownia . chudych i zadabncyh tez mozesz oczywiście spotkac , na przykład na deptaku venice beach gdzie sie zdarzają nawet 60 letnie babcie na rolkach ,zresztą Calafiornia to jest taka mieszanka ludnsci ze tu masz wszystko taki kociołek . A mamy nawet Poslką restauracje , całkiem dobre jedzonko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ide odgrzac mezowi bigosik i potem do wyrka. Do jutra! Pa! Katarynia odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Do mnie juz zawitala @,dzis dzwonie do kliniki i od jutra zaczynam klucie sie.Wczoraj wypalilam 9 szt papierosow ,dzis limit to 8:P Zaczynam odksztuszac te peciory...straszne to jest:O Katarynka napisz co u ciebie?? milego dzionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Pogoda u nas dzisiaj pod psem. A ja ide wpoludnie shopping machen! Sisi dobrze ze ograniczasz papierochy. Zastrzyki sama robisz,czy idziesz do lekarza? Musze mniej siedziec przy kompie bo rano mam napuchnieta twarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolaa tez o tym myslalam zeby naciskac dziewczyny do pisania ale nie chcialabym nikogo zmuszac bo efekt möglby byc odwrotny. Jak tu tak malo sie dzieje to röwnie dobrze moglabym z toba na tlenie czatowac! Rozumiem tez dziewczyny ktöre pracuja i nie maja tyle czasu co my. Problem w tym ze nas jest tylko 8 +kargul. A to czasem za malo zeby dialog sprawnie sie toczyl:( Ja sie szykuje na zakupy ciuszkowe i bede wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja wybiegam do dentysty a wiec bede po poludniu(ostatnio 3 godz tam siedzialam:( zastrzyki bede robila sama w brzuch,tylko ostatni pregnyl ma byc w noge domiesniowy,nie wiem jak go zrobie:O Katarynka widze nie odezwala sie jeszcze??? wiec do pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sisi dynia wyszła pycha. Bardzo nam smakowała, wiec za jakiś czas jeszcze zrobie to samo tylko z cukinią. Dziś na obiad robię rybę i pieczone ziemniaczki. Asha głowa do góry z mamą bedzie dobrze Diewczyny co do pisania to bardzo bym chciała spędzać z Wami więcej czasu ale niestety nie mogę. Sporo pracuje, zajmuje sie domem i chce tez spedzac czas z M i znajomymi, więc kurcze jakas ta doba robi się za krutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po dentyscie,jakies wyjatkowe szczescie dzis mialam bo praktycznie nie musialam czekac:) a zeby juz wszystkie poleczone,dzis jak sie dorwal to 2 zrobil,w 2 innych wymienil plomby i wyczyscil kamien,troche bolalo i zaczelam sie smiac:D ,przynajmniej mu nastroj poprawilam:P Do kliniki dzwonilam,pierwsze usg kontrolne we wtorek rano,spoznie sie do pracy..najwyzej zostane dluzej:) Ascha i jak dzwonil ten gosc do ciebie? Zadra fajnie ze smakowalo,z cukinia lub kabaczkiem bedzie na pewno lepsze! Katarynka odezwij sie w koncu ..ile mozna nooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,w tym cyklu,jestem pelna nadziei :D ale i obaw:( chciala bym o tym nie myslec ale im blizej tym ciezej wytrzymac. Dziekuje za mile slowa otuchy:P oby bylo tak jak piszesz fragolka🌼 Oj ile bym dala by tez pojsc na dobre zakupy w doborowym towarzystwie:P i z pelnym portfelem oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym psychiatrycznym to rządze lol Palma mi nie odbija , no po prostu pytam co robicie , no zwykle są 3 opcje . Muszę z Wami pisać czuje wewnętrzny przymus LOL, bo jak pisze to Wam się ciśnienie podnosi i takie żywsze od razu sie robicie :) Po prostu dbam o Wasze zdrowie hehehe. Buziaki kwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Truskawa sie tak nie wkurwiaj bo ci żyłka pierdząca pęknie i co wtedy zrobisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha chyba z calym sklepem do domu wroci:P Kiki ,dzisiejszy odcinek brzyduli nie najciekawszy...ojjjj zawiodlam sie:( Pozwol fragolka ze przytocze slowa mojej tesciowej:" A gonic to dziadostwo" lol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×