Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

No wlasnie kiki to nie jest tak hop siup. Dialog na stronie nie toczy sie plannie. Czasem mamy kilkugodzinne zastoje:( Czasem trzeba robic kilka podchodöw zanim sie trafi na kogos. A najlepiej jak möwi fragola -wtracac sie;) Ale ty sie masz z tym tesciem,jeszcze nie da ci spokoju jak lezy w szpitalu.Napewno tez go rozweselasz tak jak nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola ja idę do gina w srode w listopadzie zaraz po Wszystkich Świętych bedę miała 4 zastrzyk za jakieś 2 ipół tygodnia gin mi zapisał już witaminki ale myśle że do 5 zastrzyku dojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna stesknilam sie za katarynka,juz nawet niech porzuca troche miesem niz milczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki sie odezwala:) kochana zastrzyki twoje mina ...zobaczysz:D a ja juz sie nie moge doczekac az bedziesz pisala o dzialaniach:D tyle czasu minelo od kad zaczelysmy pisac na kafe...a pamietam jak pisalam ze wizyte mam dopiero za 2 miesiace! i zobacz jak to szybko minelo:) Fragolinka ja nie wiem jak robie te pierogi ze mam wszystko upackane..nawet uchwyty w szafkach bo zawsze czegos potrzebuje akurat jak lepie ciasto:O ale mam to gleboko w d...:P jutro porobie reszte,tez jest dzien a nie moge sie nudzic by o papierosach nie myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kobiety ja wcale się nie przejmuje tyko wkurzam tym że zazwyczaj jak ja jestem to na kafe jest cisza przecież wiem jak jest nie musicie mi tego ta tłumaczyć-halo :) Wiecie co im bliżej końca tych moich zastrzykow yo bardziej sie boje tego że nadal sie nie uda i znowu będzie masa problemów ALBO że się uda Dziwna jestem no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ma sie nie udac? te zastrzyki to wlasnie nadzieja:) i lekarstwo na twoje cierpienia Kiki:) bierz juz witaminki i mysl pozytywnie! bierzesz juz niedlugo przedostatni zastrzyk,to prawie jak ostatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi jak będę działać to po cichu będę sie starała w ogóle o tym nie myśleć nie bęędę się nakręcać bo psychicznie tego nie zniosę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez nie mozemy zajsc bo za duzo o tym myslimy i boimy sie jak to bedzie z ciaza a pözniej z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest po tych zastrzykach ...naturalnie bedziecie zachodzic :) czy stymulacja tez bedzie? To nie dlugo znow masz badanko Ascha...oby poszlo po twojej mysli. Oj ..moj pies tak pierdzi smierdzaco ze wysiedziec nie idzie:( A wczoraj wieczorem moj faszerowal go oponkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela też ma endometroze i pco tylko męża ma ok i też się starala 5 lat jak zaszla w ciąże to dopiero zaczęły się problemy bo miała ciążę zagrożoną od 4 miesiąca leżała w domu była na zastrzykach i miała zalożoną na szyjkę szef urodziła chłopca wielkiego i wyobrazcie sobie że zaraz za rok nawet nie wiem czy minął rok wpadla sama bo myslala że już nie będzie mogła i znowu ma chlopca też miala zagrożoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie,bardzo chcemy ale jak to kobiety:)... juz na przod myslimy co bedzie !!(przewaznie zlego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ale mnie rozbawilaś :) Co do mnie to nie wiem jak to będzie czy naturalnie czy nie nie mam pojęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jeszcze wam lekarz powie jak to bedzie po tych zastrzykach:) dziewczyny ja rowniez uciekam spac ,juz przysypialam na kanapie milej nocki do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fragola! Za duzo odpoczywalas? Ja siedze ze sklejonym paznokciem bo mi odstaje od zelu i pisze lewa reka;) Po poludniu ide odebrac plaszcz od krawca.#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dzwonilam do mamy,jest juz w domu po operacji i wszystko ok;) Za 2-3 tyg okaze sie czy musi miec chemioterapie:( Dziewczyny ja bede pöznym popoludniem. Zycze milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) Ascha to juz jedna dobra wiadomosc:) i oby nastepna byla jeszcze lepsza🌼 ja urlop mam dopiero od 9 listopada:# dzis luzik bo z wczoraj pierogow mi zostalo..pojade tylko pozniej na zakupy i popatrze za mydlem naturalnym bezzapachowym bo wyczytalam w tym linku od Mani ze przed punkcja nie wolno myc sie niczym co zawiera sztuczny zapach:P u nas dzis rowniez ladna pogoda,w pracy umylam 3 okna jutro zrobie jeszcze 5:) ciekawa jestem jak wygladaja te paznokcie zelowe? dajcie jakiegfos linka jak macie do fotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super sa te paznokcie:) a napisz mi w skrucie jak je sie robi i ile czasu trzymaja sie na paznokciach? bo to nie sa tipsy no nie? ale jestem ciemna w tym temacie:P ja uciekam do sklepu ,ale bede za jakas godzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja mam zel na moich paznokciach,bo ja juz je robie 2,5 roku. Na poczatku jak ktos ma krötkie to robi sie na tipsy. albo jak ktörys naturalny paznokiec sie ulamie to tez tips. Ja zawsze chodze zeby mi robili co 5 tygodni. Teraz kazalam jej tak grubo zelu nie nakladac i dlatego biala farba na koncöwkach mi odchodzi. Kupilam dzisiaj klej do paznokci zeby podkleic,i odrazu sztuczne paznokcie. Ja jeszcze nigdy nie mialam takich zwyklych sztucznych. 28 sztuk + klej za 9 euro:) Te mozna latwiej zsciagnac niz zel,bo zel trzeba caly spilowac. A plaszcz möj z zeszlego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola te paznokcie wygladaja 2-3 tyg bardzo ladnie. A jak zciagasz to musisz pöl godz pilowac i za kazdym razem troche swojej plytki paznokcia spilowac. Ty kleilas na superglu? I jak sciagalas?,bo do moich jest specjalny rozpuszczalnik ktöry odkleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ..myslalam ze na swoje paznokcie tez mozna:( tipsow czy tam sztucznych to ja nie chce:P no ewentualnie latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! ooo dzisiaj temat tipsow??ja mam takie słabe paznokcie że hej nie moge w ogóle zapuścić ja tipsy żelowe robie sobie jak mam jakieś większe imprezy no i oczywiscie wakacje tak to mi sie nie opłaca ale bardzo mi się podobają te żelowe ale to szaleństwo na 2tygodnie jak ci sie nie zlamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czego mogę chciec?wlosy slabe -lecą paznokcie słabe łamią się nic na to nie pomaga żadne tabsy wszystkiego próbowałam no ale hormony to jest to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie dziewczynki? Ascha to dobrze ze z mama twoją jest dobrze :) cos tu dzisiaj kiszka co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytam o tym zelu,mam grube pazurki wiec moze jak troszke zapuszcze:) na swieta akurat bym zrobila:P tylko tego zelu to pewnie w sklepie nie dostane? poszperam jutro w internecie:) dziewczyny czy pisala do was katarynka na nk..bo cos za dlugo nie ma tego internetu:( nie wiem czy by nie napisac do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×