Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Jestem laski! Sisi ale ta woda to chyba w srodku nie na zewnatrz?;) Möj sobie kupil plaszcz na ktöry go namöwilam. Od popoludnia pada:( Jestem z siebi dumna ze malo dzisiaj zjadlam Fragola to ty co miesiac myjesz okna? Lepiej ja sie nie przyznaje co ile ja myje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - podobnie jak ty zareagowałam na te okna :) ale ostatnio coraz częściej myślę o umyciu moich... Co tam porabiacie?? Sisi masz jutro monitoring?? Bo to w tym cyklu będzie zapłodnienie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,jutro monitoring i jak wszystko bedzie dobrze to w tym cyklu zaplodnienie:) ja o swoich oknach nie wspomne:O i jeszcze lizacy je wiecznie pies:) woda byla na zewnatrz,ale cieplutka 36 stopni,najzimniejsza miala 18 stopni ale zimna nic sie nie odczuwalo:) Ascha a twoj lubi w plaszczach chodzic? moj nie mogl sie przekonac a teraz to nawet do adidasow chce zakladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placilismy po 9,50 euro na osobe -wejsciowka na wszystkie termy -oprocz leczniczych..tam wiadomo sami emeryci :) miejsca i tak by nie znalazl. dzis moj 6 dziec cyklu ,na 13-go dnia przewidziana jest punkcja ale jeszcze wszystko moze sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak möj lubi plaszcze i elegancko sie ubrac. On ma 40 lat;) A adidasöw nie nosi. Czasem möglby sie na sportowo ubrac ale nie lubi i mu nie pasuje. Sisi a bardziej podoba ci sie w niemczech niz austrii? W jakiej miejscowosci bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej w Austrii:) To miejscowosc Bad Füssing -jakies 6 km od passau Bylismy 3 lata temu na tygodniowym wypoczynku pod namiotem (u rodziny rolnikow) nad samym morzem w niemczech dokladnie w miejscowosci"trawemunde" (nie wiem czy poprawnie napisalam),i powiem ci ze ani mojemu ani mnie nie podobalo sie zbytnio...moze dlatego ze niemcy maja jednak inna mentalnosc niz kasztany:O Ale wiadomo ze wszystko to kwestia przyzwyczajenia sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi skarbie, nie wiem czy Ciebie to zainteresuje, ale tu możesz poczytać o diecie która pomaga przed transferem, nie wiem czy to akurat Ciebie dotyczy, czy chodzi o inne techniki wspomagania, ale moze akurat, zresztą mi ta dieta się podoba i też ją w grudniu zastosuję, jeśli wtedy rozpoczniemy staranka :) myślę że nie wymaga wielu wyżeczeń tylko jedzenia pewnych produktów, których nam w tym czasi najbardziej potrzeba :) Oto link: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=56091&highlight=je%B6%E6++pic+aby+zwi%EAkszyc+szanse++ciaze+naturaln%B1+ivf+icsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niedaleko trawemünde jest zajebisty park rozrywki"HANSA PARK" placilismy 25 euro za wstep ale bilet byl na wszystkie karuzele i wesole miasteczka...dla nas to caly dzien byl malo by na wszystkim pojezdzic:D bylo naprawde swietnie:P Polecam wam to miejsce ,jesli jeszcze nie byliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mania ,zaraz poczytam. A propo ,dziewczyny dzis wazylam sie i od odstawienia cukrow-okolo 3-4 tygodnie schudlam 3 kg! Brzuch mi spadl ale nie myslalam ze az tyle schudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyobrazam sobie zycia bez cukru juz szybciej zrezygnuje z miecha;) Dziewczyny ja uciekam. Zycze dobrej nocki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też oglądałam seriale - notabene te same co Fragolcia, ale teraz już jestem, a wy wszystkie spać poszłyszcie?? Przed M jak miłość zrobiłam zupę cebulową z grzankami - przepis z kuchni francuskiej - pychotka :D A za 10 minut ziółka będą zaparzone i gotowe do picia :) jak to miło zapomnieć o faszerowaniu się tabletami przeciwbólowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) a co sie z wami dzieje? Fragolka kiedy do gina idziesz..jakos teraz mialas termin? Ja juz po usg,jest 12 pecherzykow:D ,nastepne usg w czwartek a punkcja w poniedzialek rano. Dzis robilam zastrzyk z cetrotide i byl bolesny. Wlasnie dzwonili z firmy ze mam za duzo urlopu i musze wybrac,akurat mi podpasuje,i pobycze sie po wszystkim w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sisi! Ja zagladam na strone ale nie chce mi sie pisac jak nikogo nie ma:( A co to za zastrzyk? Juz raz pytalam,bo nie znam. Bo na pecherzyki bralas inne zastrzyki? Wiesz juz ile zaplodnionych stück ci podadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest lek ,podtrzymujacy pecherzyki(aby nie pekly i dojrzaly zbyt wczesnie),a poda 2 zarodki. W Poznaniu mialam podane 3,ale ten lekarz twierdzi ze u mnie to ryzyko (w razie utrzymania ciazy ) wiec poda tylko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka ,macie racje z inseminacja ,to jest calkowicie bezinwazyjne..wiec nic do stracenia..oczywiscie jesli do tego czasu nie uda sie:D A testujesz w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis cos tknelo i wzielam sie za pierogi:O glupia jestem bo tyle roboty...uciekam zrobic ciasto. A po pierogach zawsze mam tak kuchnie ubrudzona ze szok...! Co z ta katarynka? kurcze teskno mi za nia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie katarynia jest taka pelna energii i albo wscieka sie albo smieje i my razem z nia:) Szkoda ze nie pisze:( Teraz rozumiem sisi dlaczego nie znam tych zaszczyköw bo ja nigdy nie robilam in-vitro. U mnie pecherzyki same nie chca pekac! No to fragola widze ze jak ja robilas podchody czy cos napisac;) Ja tez na twoim miejscu bym robila po nowym roku inseme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja tez lubie robic pierogi ale pod koniec juz mam dosyc i wszystko jest w mace:( Ale robie tylko 2 razy w roku duza ilosc i mroze na pözniej:) Sisi a na austiaköw möwi sie kasztany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na nich mowimy"kasztany":) poniewaz duzo ich jedza(jadalne oczywiscie nie te nasze) fragolka a to pewnie podopieczni jeszcze w szpitalu:P Ale jesli chcesz inseminacje,nie potrzebujesz tego badania na wrogosc sluzu! wtedy nawet jesli jest ten problem to go omijacie:D Ale lekarz pewnie wam lepiej doradzi i wytlumaczy:) Ja staralam sie nie podniecac tym wszystkim i miec jak najmniej nadziei (wiecie o co chodzi) a dzis przy badaniu lekarz mowi do mnie : bedziesz w ciazy! i juz mi sie w glowie miesza...tyle lat minelo i wszystko wraca. Boje sie rozczarowania Bardzo!!!!! Tak napaskudzilam w kuchni ze wszystko do mycia lacznie ze mna:D ale i pojadlam,no i moj mowi ze sa nawet lepsze niz jak on robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi to twöj potrafi pierogi robic? Möj prawie nic nie potrafi. Ja tez od niego nie wymagam. A ze oni lubuja sie w jadalnych kasztanach ci austyjacy to nie wiedzialam. Fragola wlasnie jak sie robi inseme to oni wladaja dlugi wezyk do macicy i uwazaja zeby po drodze nie dotknac scianek szyjki macicy gdzie moze byc sluz ktöry zwalcza plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po brzyduli Moj zawsze robi ciasto ja farsz a lepimy przewaznie razem,ale dzis sama ciasto zrobilam -i o dziwo wyszlo :P a zbytnio nie lubie ciast jakichkolwiek lepic. Lubie kiedy robimy cos razem (a jest tak naprawde rzadko) ! przez zmiane czasu ja juz senna jestem, a jeszcze pranie w pralce :) dzis chyba szybko padne.Ascha a ty wizyte masz w nastepnym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja mam wizyte dopiero za 4 tyg. Teraz czekam na@dzisiaj jest 33 dzien cyklu. Na poczatku nastepnego cyklu mam isc na badanie hormonöw we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja experymentuje dzisiaj w kuchni. Ma byc szybko i smacznie. Smazone kawalki kurczaka do tego wrzucam mrozone warzywa i makaron,przyprawiam,poglewam woda i dusze pod przykryciem;) Czekam teraz az ostygnie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany same kucharki na tym topiku :) Cześć dziewczynki!dawno mnie tutaj nie było-widzę żę najlepszy temat to jedzenie i pichcenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi jak ja ci zazdroszczę tego że u ciebie coś się będzie działo mam nadzięję że słowa twojego doktorka się spełnią i będziesz wciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to fragola dzisiaj strajkuje? Co z moją katarynką się dzieje kiedy w koncu tego neta będzie miała? czemu zadra się nie odzywa? Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dziewczynki okna myjecie a u mnie pada i pada a okna moje też warte są zainteresowania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha we wszystkim nawet tutaj nikogo nie ma i jak ja mam pisać ?????????sama?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×