Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kargul a moze spotkasz sie z moja rodziną-sa na Florydzie:P Chetnie takiego dziwaka jak Ty poznaja:P Pewnie dostales wize na 6 miesiecy z Polski i nie wrociles na czas i teraz musisz tam siedzieć:P A od Paciorków to wara:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko czasem rzeczywiscie nie ma co napisać,a się zagląda. Aniołku oby wszystko bylo ok,i nie było wisielczych humorków!:)Ja mam mimo wszystko dobry.Jedynie na 3-4 dni przed mam okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frafolka :) z tego co piszesz to oglądasz prawie te same seriale co ja :) M jak miłość, Barwy.... Fajne. praktycznie jedyne filmy jakie ogladam bo jak sie męzulek dorwie do pilota to tylko sama piłka nozna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktarynko a jak Ci się mieszka w tym nowym gniazdku :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak , będą chrzciny materaca LOL a co do wizy Krolowe moje , to juz dawno jej nie mam , za 2 mies będe rzucac na konutuar american passport hhehehe Znacie Stachurskiego nową pisoenke , polecam nute mozna poprawic sobie humor lepiej niż paciorkiem http://www.youtube.com/watch?v=TU7V5_Jy-RI I dosko się czuję. I wszystko kapuję. Na lekkiej fazie. Wciąż trybię i jarzę. nie wiem co on bierze ale ma albo dobrego dealrea albo jakis nowy specyfik lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu Plebanię tak, ostatni troszkę mniej ale tez bardzo lubię :) Katarynko tylko z ta różnicą że Twój Mąz jest czynnym sportowcem a mój tylko biernym hehe, na kanapie przed telewizorem. Fragola a daleko masz do Rzymu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul przypominasz mi jednego koelsia,ktorego znalam:p Baaaaaaaaaaaaaardzo dziwny człowiek był,a identycznie gadał-jak potłuczony. Może Ty to ON??? To ochrzcij koniecznie nowy materac...sex,winko i muzyka-moze byc Stachurskiego.. Ewka super domek;)Czekam na wiosne,zapraszam na grila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj katarakta jak będziesz całe zycie taka poważna to się zaćmy nabawisz albo oko Ci zbieleje LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie ten grill ? wpadne , ale ja oryginalnie to ze STOLYCY JEZDEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty TRUSKAWA to czaisz jak mój 90 letni dziadek , chyba za nim znalazlem sie w USA to musialem sie gdzies urodzic nie ? mam rodzine w stolicy , i czasami ich nawiedzam , cieszą sie tak jak i WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul,Kargulowa ale mam ubaw z Ciebie hehe Ale Ty jednak kargulowa będziesz,jakiemu facetowi by się tak chciało czytać,chyba,że laski nie masz i podniecają Cię nasze rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, gril oj zeby to blizej było to czemu nie :) Fragolciu to jedźcie czym predzej, będziesz Nas wszystkie reprezentować przy grobie Jana Pawła II :) i wtedy zmienimy nazwę topiku na szczęśliwe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja dostałam adres do Papieża Bebedykta,jak do kwietnia nie będzie fasoleczki w brzuszku to pisze do niego,wysyłam zdjęcie i w ogóle. Wiem,że w taki sposób też jest wiele cudów. Niestety narazie nie stać nas na wyjazd chodź bardzo tego pragne i potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty już truskawa tak tu nie dywaguj , żem taki cienias w ortografii i poprawnej polszczyźnie bo samaś na bakier z tymże cudnym ojczystym językiem .... fierany powiesiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frafolka nie przejmuj się mi też nieraz literki gdzieś uciekają jak pisze szybko hehe Kargul chyba sobie poszedł,szkoda bo jestem Ciekawa jak mnie przechrzci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniłku ja też chwytam się róznych świętych itp Miałam ochote jechać do Niżankowic na Ukrainę, ale jakoś tak mi schodzi, nie mamy paszportów. A zresztą pomyślałam że przecież Matka Boska jest przecież jedna, więc czy tu czy tam sie modlimy to jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre RWA KULSZOWA , nie czekaj QULSHOVA -bedzie old schoolowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa masz racje,ale niezaszkodzi gdzieś pojechać,może Polska wystaczy.Jest tyle pięknych sanktuariów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam,pewnie szuka dla mnie odpowiedniej nazwy by mnie przechrzcic.Niech sobie pisze,ja tam się śmieje.Ktoś musi nam ten humor poprawiać. Kargul jakbym dostała @ za ok 10 dni to musisz mnie rozśmieszać,inaczej będę przynudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka zanim wydała mnie na świat ,przez 5 lat , modliła sie do : Najświętszego Serca Jezusowego ,do Przeczystej Panienki ,do św. Judy , Franciszka , nad lóżkiem miała Matke Boską Kramiąca jeździła do Fatimy , chodziła do Częstochowy zdarła podeszwy do zera, była u Kaszpirowskiego i Zbyszka Nowaka , A jak się urodziłem została ATEISTKĄ , ciekawe dlaczego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem też mamy mało programów,które oglądamy razem. Kiedyś odlądaliśmy filmy na DVD ,zazwyczaj horrory bo ja takie lubie,ale ostatnio czasu na to nie mamy. Fragolka jak uciekasz to dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul nie rób se jaj bo my na poważnie a ty? Żarty se robisz. Hmm napisz coś bo chyba tu sami zostaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty Oszołomek2 jeszcze nie wiesz , ze ja jestem narratorem , monologuje i z rzadka prowadzę konwersacje na poziomie ..... a i kocham sushi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jestem juz jestem:D Dwa dni nie mialam neta i juz teskinlam:P A teraz wrocilam z urodzin kuzynka i ide pod prysznic i chyba popatrze jeszcze na tv i spac:) Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malutka! Odzywaj sie częściej! Kargul podoba mi się,Oszołomek2,hehe. Mnie ciężko obrazić. Rozmowa na poziomie? Jak chcesz to ja bardzo chętnie,zresztą jak każda z nas potrafi rozmawiać na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwa qulshova , jakbys uważnie czytała ten topic to byś wiedziala co sie stało z Pawlakiem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja sie na nikogo nie obrazilam a na katarynke w zyciu! Bylam po poludniu zawiesc moje swiadectwo do tlumaczenia. Potem troche po sklepach i wieczorem znowu bara bara. Myslalam ze nas ominie ten snieg ale tez troche popadalo:( Dobranoc laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×