Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

hej dziewczyny poczytałam o tych waszych planach obiadowych i głodna SIĘ zrobiłam a niestety na diete musze trzymać :( czekam na ten @ dziś drugi dzień biore na wywołanie mam nadzieje że sie doczekam, no chyba że już przekwitłam pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu na pewno nie przekwitłaś,po prostu musisz znależć dobrego lekareza,który Cię pokieruje. Nie wiem do kogo w Katowicach chodziłaś,ale mam rewelacyjnego lekarza tam,do którego na pewno będę jeździć mimo odległości.Jest ginekologiem,dodatkowo endokrynologiem,jego Żona też jest endokrynologiem i razem tworzą niezłą mieszankę,ale minusem ogromnym jest Jego cena i czas oczekiwania na wizytę nawet prywatnie(ok 3 miesiące!!!!-nie chcę wieedziec jak jest na NFZ:O) Także jeżeli chcesz,to daj znać,możesz poczytac sobie o Nim komentarze.Ja tylko dzięki opiniom innych zdecydowałam się,bo też zadnemu nie ufałam. On od razu zauwazył polipy,a inni umieli tylko gadać,że jest ok,że mąż musi się zbadać :O:O Sisi u nas też okropnie i zimno.Boję się już o rachunek za ogrzewanie,bo babka nam powiedizała,że nawet do 700 zł może wyjść:O:O Dlatego oszczędzamy i robimy na mniejszą temp,a zimno w domu jak cholera..Byle do wiosny! A podobno wiosna nie przyjdzie szybko. Kargul jak Ty to zrobiłeś,że na pomarańczowo piszesz pod tym samym nikiem? Po wtóre po co zmieniasz nick?? Fragolka Ty nie chcesz już przez nasze homo niewiadomo pisać??No coś TY!!!On/ona/ono każdego obraża!!! Sisi w tygodniu zrobię zupkę z Twojego przepisu:D Ewwka jak w pracy?ja tak bym chciała popracować ,ahhh... Dziewczyny piszcie ile wlezie,bo mi się nudzi.Idę zaraz jak zwykle po zakupy,chciałabym nauczyc się jak w ameryce-robić zakupy raz na tydzień!!Ale nie wychodzi mi.Zawsze trzeba jeszcze po cos skoczyć do sklepu:O BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko napisz cos?Nie przejmuj sie "Nim "bo nie masz "Czym":D:D:D W tym roku chyba wszystkich pociagnie ta zima po kieszeni,nam juz za prad wystawili rachunek i oczywiscie wiekszy niz w zeszlym roku:( Ascha jak tam sprawy u ciebie? podjeliscie juz decyzje co do icsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! My po wizycie,nic nowego wyniki nadal slabe:( A -0 B-18 robilismy spermogram w innej klinice ale to jeden wielki kartel! Maz sie pytal co moze zrobic zeby polepszyc nasienie a lekarz ze nic nie moze zrobic! Powiedzial tylko o szkodliwym skutku uzywania plastiku na co dzien,np picie z pastiku itp. Pozostalo nam tylko nicsi z tymi wynikami. Nawet nam nie dal tego do reki,powiedzial ze wyniki przesle bezposrednoi do naszej kliniki! Czyba sie podziela nasza forsa za icsi! Na dniach mam dostac@ i brac antyki. A za miesiac icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze wam nie dal tych wynikow. Kurcze Ascha to juz niedlugo!! Ale tutaj tez tak jest ze nie daja wynikow do reki obojetnie czy jestes u ginekologa czy lekarza pierwszego kontaktu. Fragolka przestan:( napisz kilka slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz sisi on nam pokazywal te wyniki na komputerze i jak pjdziemy do kliniki to wezniemy kopie. Ciesze sie ze jest cos takiego jak icsi bo inaczej bym sie zalamala. I wole to nawet niz inseminacje bo co z tego jak nawet konowaly nie beda wiedziec czy byla owulacja czy nie. Tak to chociaz mam pewnosc ze zarodek. Ja sie fragoli nie dziwie czlowiek pisze o osobistych rzeczach,czysem ponarzeka na rodzine a tu ci ktos obcy wyskakuje z twoim imieniem,nie wiadomo na czym to sie skonczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co o ile dobrze pamietam ,jednej z nas wymknelo sie raz czyjes imie i pewnie kargul przeczytal,ale nie chce mi sie teraz przeszukiwac stron.Fragolinko daj znac!!!!! Pobiegalam dzis troche :) i jestem padnieta. Widze ze bedziesz Ascha na dlugim protokole,za pierwszym moim podejsciem tez bylam na dlugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a nie może Twój Męzulek pobrać jakieś hormony-jak Agi mąż?Czemu lekarz nie zapisał nawet zadnych witamin?Ale ci lekarze idą na latwiznę,że"nic się nie da zrobić".. Sisi widzę,ze piękną formę na wiosnę szykujesz. Kurczę bez Fragolinki ten topik upadnie:(( Szkoda;( Reszta dziewczyn też już nie pisze..:( Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuje zlapac forme hi hi A jak tam z praca Katarynka ,szukasz juz czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ja tez bylam rozczarowana ze on nawet nie prbowal cos przepisac:( Ale przeciez nie bede sie klcic z konowalami! Tak sobie mysle to po co te wszystkie preparaty jak sa do dupy?! Dzieki Sisi za informacje ja nie mam pojecia co to jest dlugi protokl. Nie wiem czy leki bierze sie od poczatku cyklu i w 2-3 tyg robi transwer,czy to inaczej wyglada? Bedziemy musieli placic w ratach jak nam zaspiewaja 6 tys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem ze padlo przed miesiacami imie fragoli ale kto z obcych by zapamietal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul zapamietal,bystrzacha z niego :D Dlugi protokol jest z wyciszaczami,dostaniesz antyki aby wyciszyc jajniki,to niby daje zwiekszona ilosc pecherzykow(jajniki lepiej pracuja) i po miesiaczce [bywa roznie od 2-3 dzien cyklu] zaczyna sie stymulacje. Katarynko jestem pewna ze gdy slonce wyjdzie ,znajdziesz prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sisi za oswiecenie:) lekarka powiedziala ze bede brac antyki bo mam nieregularne cykle,ale co to ma do rzeczy jak i tak bede stymulowana. Przed 2 inseminacja(Udana) bralam antyki wiec cos w tym musi byc. Dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha napewno dostaniesz cala rozpiske:) U mnie punkcja w 13 dniu cyklu a w 18 transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama do konca nie wiem ,2 probe mialam juz bez antykow a wyniki podobne. Uciekam dziewczyny milej nocki i kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRAGOLCIA:))))))))))))))))))))))))))))))) Jesteś;) Czekamy na foty z nowymi nabytkami:* Fragola ja tez nie licze dni,kiedy bedzie,to będzie.. Dobrej nocki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) No własnie Aniołek przestała pisać-ma jakąs ciężką sytuację rodzinną :O Wiecie co?Oprócz własnych problemów musimy jeszcze cudzymi się przejmować..Każdej z NAS należy się medal!! A co z Manią i Malutką? Mania masz już wyniki tych badań?Bo już tak dawno nie pisałaś:( Fragolinko lepiej się czuję..dużo lepiej. A ja wczoraj mojemu zrobiłam deserek -budyż z galaretką,owocami i bitą śmietaną;)Ale się zajadał..Hihi Miłego dzionka Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę! Porobiłam porządki w domu,ugotowałam obiad,umyłam włoski,a tu od mojego ostatnie posta ŻADNA LASECZKA nie napisała N I C :(((( Co się z Wami dzieje moje drogie? Ascha jak z pracą?Co tam postanowiliście w sprawie męża? Sisi jak się dziś czujesz?Co robiłaś dzisiaj na obiad? Fragolinko masz już okularki?? Kiki boli brzuszek,przyszła@? Malutka co u Ciebie? reszta Kobitek PISZCIE...... powtórzę po Fragolince-"Albo któraś z Nas zaciązy albo topik upadnie"..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Kataraynka czasem to mi sie naprawde nic nie chce, nawet pisac:/ Znacie to dobrze:) Nie wiem co sie ze mna dzieje, jestem zalamana. 11 marca mialam dostac @. 10 mialam brazowe plamienia, piersi jak balony, bol brzucha wiec myslalam ze tego 11 dostane @. Juz sie cieszylam ze chociaz raz przyjdzie regularnie. No i 11 znow plamienia. A dzis nic:/ Jeszcze w nocy mialam na wkladce brazowe slady a dzis koniec. Masakra:( Poza tym od paru dni mam podwyzszona temperature, ale zewnetrzna bo mierze pod pacha bo tak jakos slabo sie czuje. No i boli mnie podbrzusze i wogole jestem w dolku bo mialam zaczac brac tabletki od nowego cyklu a tak dupa. Nie wiem co robic. Chyba pojde we wtorek do gina zeby zapytac czy brac luteine na wywolanie?? Tak sobie mysle ze moze stad te plamienia ze mam za malo progesteronu?? Albo jakas infekcja?? Nie wiem juz... Wszystko pod gorke:( Troche posmecilam. Wybaczcie. Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka,wszystko ok,ale czy możliwa jest u Ciebie ciąża?Bo jeśli tak,to mogłabyś zrobić test i sprawdzić. Skoro powinnaś dostać @,a go nie ma?Oczywiście nie nakręcam Cię,tylko logicznie myślę.. Kochana no to rzeczywiście czasem jest tak,że już by się chciało dostać@,by zacząć nowe staranka,ta małpa głupia jak na złość się opóźnia:O fajnie,że się odezwałaś..ja też często jestem smutna i nie mam o czym pisać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Wczoraj nie pisalam bo wręcz się wkurwiłam na jedną nie powołaną osobę na tym topiku która tu bardzo miesza obraża wręcz tak mi się ciśnienie podnioslo że postanowilam nic nie pisać!!! Malutka kochana nie lam się wiem co to znaczy być w takim stanie jak ty beż okresu mialam tak nie jeden raz !ja spuchnięta temp podniesiona plamienia ból brzucha już sie wydaje że okres a tu NIC kończy sie wywołaniem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaaaaaa myślalam że dzisiaj dostane @ znowu bol brzucha a tu nic nie ma na pewno dostanę w kwietniu po 3 miesiącach masakra!!!! :( Jeszcze w pracy zaczyna sie pierdolić czlowiek jeszcze z dolka nie wyszedł a już wpada odnowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola przeciez wiesz że to nie o ciebie chodzi kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nudy!!!pogoda mnie dobija!zimnooooo!!! :) Ja za tydzień znowu do gina>>>>>już mam dosyć tych wizyt dziewczyny czy my tak już do końca życia będziemy te dupy pokazywać!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja cala wine zwalam na pogode,ile mozna tak bez slonca? Mam jeszcze troche pracy ale zero sily. Za tydzien chcemy jechac do polski ale jesli snieg nie przestanie sypac to nie pojedziemy. Kiki to sie naczekasz na ta@ ...wszystko nam idzie pod gorke! Moj przyszedl z pracy i juz spi,nawet pogadac nie ma z kim. Dzis bylam u fryzjera i scielam wlosy ,jeszcze chce zafarbowac ale nie mam farby i natchnienia na wyjscie do sklepu. Malutka nie przejmuj sie:) bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×