Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki a ja nie mam Cie na nk:( a tez chce Cie popodziwiac:P Wyslesz mi linka na maila to Cie zaprosze ona21@autograf.pl Albo zapros mnie z profilu Fragolii albo Katarynki:) Oczywiscie o ile chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wszedzie na gg na skype na kafe i na nk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola mamy gg wspólne z mezem jak sobie kupie ? swojego laptopa to ci podam ok nie obraz się :) Uciekam laski Do jutra PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:) Fragolciu chyba poprostu załapuję dołka :(. Czytam Was ale jakoś nie miałam weny na pisanie. Co zrobić, wszystkie wiemy jak to jest. Malutka jeśli pozwolisz to ja też wyślę Ci zaproszenie na nk. Jeżeki zechceszto zaakceptujesz. Pozdrawiam bardzo serdecznie, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja tez czasem mam dolka,zwlaszcza jak pomysle ze w maju skoncze 34 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie chyba dzisiaj tu nic nie zadzieje. Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a ja już mam 34 i to dokładnie od dwóch miesięcy, gdybysmy miały dzieciątko to pewnie by Nam to zwisało ile mamy lat. Fragolciu ja tez się tak pocieszam, ale wiesz to wszystko jest silniejsze odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a nie myslalas o in vitro? Czy ze wzgedw wiary nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha i wzgledy wiary, i samo to że te zarodeczki nie przezywają. Nie chciała bym poswięcać jednego zycia dla drugiego. Narazie odpędzam tą myśl o in vitro od siebie. Raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba i Ascha poszła spać, to miłej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja juz zdazylam sie poklcic i pogodzic z mezem: Pamietacie ta dziewczyne zprzed kilku dni co pisala ze ma blada 2 kreske na tescie? Pisze na innym topiku je jednak jest w ciazy! Tak myslalam ,ale ma fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataraynkaaaaaa
Witam kochane;) Ja juz wysprzatalam dom,zrobilam obiad,teraz rozmawiam z sis na skype.Jadą z rodzicami na Florydę wygrzać kości.Nic tylko płakać,że u Nas jeszcze zima:(((((((( Co do tej dziewczyny,to kiedyś musi nastąpić ten dzień.U niej po 3 latach nastąpił.. Jak mamy wszystkie narządy,to co może być nie tak? Ja już powtarzam po raz kolejny,za 2 dni dostanę @ i od 6 marca 2010 wrzucam na luz!!!Tak mocno,jak mi tylko się uda. Kochane pozdrawiam Was serdecznie i całuje!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja też mam problem z zajsciem w ciąże od dawna się staram i nic:( mam stwierdzone PCOS miałam już laparoskopie, byłam na zastzrykach hormonalnych na monitoring cyklu i nic:( teraz zaprzesatał na chwile starań i wogóle od listopada czy grudnia nie mam okresu. zapisałam się na wizyte do gina w przyszłym tygodniu, ale mam duży problem z wagą bardzo się ograniczam nie jem tłuszów słodyczy a mimo to grubne wiem że to wina PCOS ale tak myśle czy np wizyta u dietetyka coś da?? czy raczej zbija się to tabletkami? czy może lepiej iść do endokrynologa? poradźcie coś bo już pół szafy musze wymienic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćdziewczyny! U nas piękna sloneczna pogoda,aż nie chce się siedzieć w domu. Niedawno wróciliśmy,mężuś zdał psychotesty,byliśmy pochodzić sobie na ryneczku bo żal wracać do domu. Asiu dobrze wiem jak się czujesz,ale musisz wierzyć i walczyć. Tyle nam zostało. Uważam,że powinnaś udać się do dietetyka,powiedzieć o swoich problemach,pozatym ruch bardzo ważny. Wiesz ja też mam podobno pco ale okres nigdyy tak mi się niezatrzymywał,najdłuższy cykl to 40dni. Spróbuj jakiś ziólek albo femifertil,tego co ja biore. To ziołowe preparaty,napewno niezaszkodzą a chociaż @ będzie przychodzić jak w zegarku. Oczywiście zioła mają to do siebie,że na efekty trzeba dłużej poczekać,ale warto. Coż moge jeszcze dodać - życzę siły,wiary,że się uda. Życzę byś szybko ujrzała 2 kreseczki na teście. Jeśli chcesz odzywaj się do nas,dziewczyny nie będą mialy nic przeciwko temu.Może one jeszcze coś Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno czy miałaś robione badania na tarczyce? To bardzo ważne bo to też może być przyczyną twoich problemów z wagą i ciążą. Cukrzyca również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj dziewczyny! Dopiero wrociłam z pracy !! Jestem chyba lekko na cyku wypiłam z kolezanką pól litra i opowiedziałam jej ż e nie możemy mieć dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka miło cię poznać czarnulko ;) Dzięki za komętarze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę.Pisz z Nami częściej.. My wszystkie mamy tutaj ten sam problem :( Kiki widzę,że ostro dałaś w palnik:) Ja też juz coraz cześciej obioeram inną strategię-i przyznaję się,że nie mogę zajść. Aniołku gratulację dla M.Wiedziałam,że zda:P Dziewczyny co porabiacie?Ja już odkryłam gdzie co jest w Ostrowcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Katarynka! Ja jakaś znudzona jestem,obiad zjedzony a teraz nie ma już co robić. Wczoraj mnie zmobilizowałas i poszłam biegać na podwórku jak już ciemno było żeby sąsiedzi niewidzieli. Hehe. Dzisiaj też tak zrobie.Kondycja okropna,aż strach się przyznawać. Wszystko przez tą zime. Jak podoba Ci się Ostrowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu gdzie mieszkam jest okolica domków jednorodzinnych,więc jest ładnie.Ale widziałam Ostrowiec i muszę niestety powiedzieć,że jest okropny:( Ale zapewne wiosną i latem będzie ślicznie;)) Ja biegam co 2 dzień-taki mam system,by bolące mięśnie odpoczęły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Ostrowiec nie należy do najpiękniejszych miast,ale cóż. Może nie będzie tak źle. Mnie narazie nie mają po czym boleć mięśnie bo z moją kondychą jest naprawde źle.Narazie muszę się powolutku rozruszać. Właśnie dostaliśmy telefon i będziemy mieć zaraz gości tzn brat męża z rodzinką. Dobrze bo naprawde już źle mi wieczorami w tym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka dziękuję za pomysł z bieganiem. Musisz mnie motywować bo nie wiem na jak długo mi starczy chęci. Ale musze bo moje obwisłe ciało. Brrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nic na sile:) Ja jak wracam do formy po dłuższym czasie,to biegam do oporu,a jak brak mi tchu,to maszeruję i później znów..Najważniejsze,by się ruszać,a czy szbki marsz czy bieg,to już mniej istotne;) Ja widzę bardzo szybką poparwę ciała jak biegam.Zaraz mi się napinają nogi,tyłek robi się wypięty.Wystarczy,że z 2 tygodnie mam labów-wracam do starej formy:(Niestety przez takie wahania mam okropne rozstępy,choć i tak borowina mi bardzo pomogła.Muszę właśnie nową zamówić koniecznie!!! Dziewczyny ja 6 mam mieć @!Mam cichą nadzieje,jutro się okaże,bo zawsze dzień przed mam lekkie plamienia.Dzię 12 dzień wyższych temp.Zazwyczaj mam ich 13.Tak więc na sobotę zakupiłam już podpaski:O:O:O:ONie wiem jeszcze czemu się łudzę:( Dziś mam wyjątkowo dobry humor,nie płakałam na pare dni przed @!Może tyle miałam na głowie,że nie miałam czasu sie nad sobą użalać,ale się cieszę,że mamy to forum i możemy się pożalić. Kochane piszcie.Ascha,Kiki,Fragolciu,Sisi:(,Malutka,Ewka,Aga,Maniu co z Wami ...Nowa koleżanka też by mogła popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×