Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej kobietki! Fajnie, że Sisi pisze :) Co porabiacie dziewczyny? Ja odpoczywam po stercie prasowania (nienawidze tego)! Miałam wczoraj mega zachciankę- bita smietana z rodzynkami, lodów nie miałam tylko, ale dzisiaj dokupiłam jakby znowu mi się zachciało :) Smiałam się sama do siebie jak jadłam tą śmietanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola gdzie jestes? Ja sie wpienilam i zjadlam schaboszczaka i popilam piwkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale fajnie.Chyba dziewczynka będzie,skoro na słodkie masz ochotę.Ktory to tydzień u Ciebie?Kiedy miałaś ostatnią@?tak z ciekawości chce wiedzieć czy masz podobny termin do męża bratowej. Ascha a na co się wpienilaś tak? A my sobie kupiliśmy pistacje z mężem i na filmiku w Jedynce zjemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka na tych arabw sie wpienilam,bo daja ogloszenie ze szukaja do pracy a potem okazuje sie ze chca tylko jak ktos zachoruje. My w domu zawsze mamy pistacje i paluszki-lepiej niz chipsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryniu ostatnią @ miałam 29.12. Fajnie by było jakby była dziewczynka bo synusia już mamy, ale nie nakręcam sie jakoś specjalnie, bo najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Witaj sisunia skarbie jak milo że się odzywasz :) Dziewczynki mnie wczoraj nie było z wami w Dniu Kobitek ale wiecie ja sie bawilam ale to żadna nowość -prawda?:-D Wrócilam pózno do domku i nie chcialo mi sie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszly czwartek tez będę imprezowala mówie wam mam wszystko w dupie !!!najwyższy czas dać na luzik? no nie? @jeszcze nie dostalam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jak dobrze ze mozesz sie wyszalec:D tez mam ochote na wypad;) nie wiem czy na nk zakladac konto...raz zlikwidowalam ,nie wiem jak to bedzie wygladalo? Ascha z Arabami lepiej na odleglosc...zarobic napewno nie dadza,szkoda tylko twoich nerwow. Fragolinko wstaw fotke jak odbierzesz okulary :) Katarynko a mozesz mi przeslac przez nk swoj nowy adres? Chyba ze fragolka ma to przez gg by mi go podala. Agnieszko ja zbieram sie do prasowania juz od tygodnia tez tego nie znosze brrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema LAFIRYNDY Przesyłam Wam spóźnionego chwosta z okazji Dnia Babiszcza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . ....... . .. .. ...... . . ..... . .. .. . ....... .. .. .. .. . ........ .. ... .. ....... ... .... ... .... ...... .... ... .... .... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... .... .. . .... .... ... ..... .. ... ... ....... ... ...... .. ... .... .......... ....... ..... ..... .... .... .. .... ..... ....... ... .. .... ........ ... ... ... ...... ............ .......... .... .... ...... .... ..... ............ ....... ...... ....... ............. .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz w morde tam miały być serca , żesz jasny gwint a wyszły kropki.... no to kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sisi załóż konto!:) Ja tez sie cieszę dziewczyny że od czasu do czasu troszkę sie zabawie co prawda w ostatnim czasie zdarza mi sie to dość często :-D no ale wiecie wszystko pod kontrolą :-P Sisi a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekend cos pokombinuje z nk:) U nas jest snieg ale na szczescie w niewielkich ilosciach,bynajmniej w miescie. Fragolinka macie polsat czy telewizje n? My telewizje n,ale maly talerz i tez przy zlej pogodzie nie ida wszystkie programy. Mamy 4 nowe filmy (horrory) ,uciekam wiec na seans a noz widelec w roli glownej zobacze Kargula:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki bylo by wspaniale gdyby sloneczko jeszcze wyszlo;) Nie jest zle. Teraz Mania nabiera nowych sil🌼 Maniu tylko nie za dlugo;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul a ty co na rekolekcje chodziles ze zlagodniales i serca chcesz wysylac. Fragola u mnie nie ma sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! byłam wczoraj u lekarza. powiem Wam że im starsza jestem tym gorzej znosze te wizyty u lekarza- faceta. No ale dał mi snatdardowo luteine na wywołanie okresu + metformax potem mam zrobić góre badań hormonalnych i kazał mi schudnąć!! wiecie co jak wyszłam od niego to się popłakałam...ja naprawde mało jem. no ale nic kazał sie dużo ruszac od niedzieli robie brzuszki, od dziś zaczynam jezdzić na rowerku stacjonarnym a jak nabiore troche kondycji wybiore się do siłowni może. mam pytanie któras z Was brała ten metformax coś to pomogło? były jakies skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - ostatnio koleżanka z pracy zaczęła stosować dietę wg Dukana, efekty są bardzo szybko, poczytaj o diecie wysokobiałkowej albo proteinowej. Nie polaga na głodzeniu się, ale na tym że przez kilka dni jesz sam nabiał (odtłuszczony), zero pieczywa, chude miesko, gotowane lub pieczone, zero tłuszczy, tylko słodzik, etc. Koleżanka po urodzeniu chciała schudnąć i w 3 tygodnie zesżło jej 6 kilo, i co najważniejsze trzyma wagę. Dukan napisał książkę o tej diecie, "Nie potrafie schudnąć" - znajdziesz w empiku za 20 zł Myslę, że warto. Powodzenia. A co do ruchu: trzeba się po prostu przełamać. Ja jeżdże na rowerku oglądając jednocześnie jakiś film lub serial i naprawdę mozna wpaść w trans :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mania napewno poczytam. Tylko ja kiedyś byłam na diecie South beach, wtedy bardzo schudłam, niby ciągle sie jej trzymałam ale organizm tak się przyzwyczaił po latach że każdy kilogram wrócił jak tylko pozwoliłam sobie na coś niedozowlonego i tak przez 2 lata wróciło wszystko. myślałam o jakiejś dietetyczce ale nie znam żadnej dobrej może wy możecie kogoś polecić z okolic katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Asiu fajnie,że się odezwałaś. Ach ci lekarze:( Propos dietetyczki nie znam nikogo:( A mogę sasugerować natomiast jakiś spinning na siłowni,po którym leci się w dół szybko(jak Mania mówiła-rowerki -w szybkim tempie muzyki) albo najlepiej bieganie! Złotym środkiem na to jest Ipod z dobrą,szybką muzą.Ale wiem,że jak się jest przygnębionym i smutno człowiekowi,to brak motywacji i najchętniej zasnąłby na miesiąc:( :( :( albo i dłużej... Sisi wróciła,a znów Aniołek znikneła :( Sisi zaraz wyślę Wam mój adres-dam domowy,bo tam będę na Święta.A Sisi bez gadania załóż swoje prywatne konto na n-k:) Fragolinko ciekawa jestem jak w okularkach wyglądasz.Nie martw się o to,ważny dobry wzrok. Dziewczyny życzę miłego dzionka;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Co tam u was od wczoraj? :) U mnie nic nowego :( pogoda beznadziejna zimno mróz -10 rano ja chcę zeby już bylo cieplutko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki drogie nie wiem jak to sie stalo ?pewno przechodzilam jakis kryzys ale ja też bardzo chcialabym abyście mi przeslaly swoje adresy na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj asiu27katowice my jeszcze sie chyba nie znamy????nie wiem też dlaczego ?Gdzie ja bylam ????spałam?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola kiedy nam się pokażesz w brylkach???ja siebie to nie widzę w okularach!!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ale Ty zakręcik jesteś..hihi Czyżbyś dziś znów zabalowała? U nas tez zimno,ja chcę wiosnę! Dziewczyny naszło mnie na żurek z kiełbaską i jajkiem...byłam w sklepie po składniki..Lubicie żur? Szukam jakiejs dobrej ksiązki,bo wszystkie już przeczytałam.Polećcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaa :-P masz rację zakrętas ze mnie?! A jakie książki lubisz? Ja ostatnio czytam Cobena :) Ja żurek wczoraj jadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×