Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Aniołku kochany! Może jak się spotkamy i poplotkujemy będzie nam lżej.nikt nas tak nie rozumie jak my same. Fajnie by było się spotkac w liczniejszym gronie;) ja zjadłam 4 cukierki czekoladowe,ale po to tylko,by nie rozpłakać się-mam tak zawsze przed @!!Jestem płaczliwa.Teraz popiję zieloną i będę radosna:)))JUż jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mi dopiero skończyły się płodne a już coraz częściej myślę czy w końcu zostane mamusią.Zastanawiam się czy już się coś dzieje w tym moim organiźmie. Wiem,głupie,ale co poradzić jak głowa głupia. Sama boję się porażki,licze na ten cykl,ostatecznie na następny. Mnie przeraża ten mój śluz,nie mam już pomysłu,chyba zamówie ten żel o którym kiedyś pisałam.jest co prawda drogi,ale .... Zobacze jeśli dostane @ to żel idzie w ruch w następnym cyklu. Fragolka rybka pyszna ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMA NUDZIARY! U mnie sie duzo zmieniło , praca , studia , zero czasu , ale mam WAS W ZAKŁADCE ULUBIONE ;) No jak tam cieszycie sie z mojego come backu? To która ma te 2 kreski na tescie , a ktorej już mózg sidał ? LOL POZDRAWIAM WASZ ZAROBIONY KARGUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ostatnio zastanawialam sie czy kargul sod jeszcze napisze. Kargull widze ze nie jestes na bierzaco. Moze wrciles bo yes yes juz nie ma? Jak tam nie zasypal Cie snieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynaka a ty dostalas na dobre czy masz dopiero plamienia? Maniu gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu nie ma w Los Angeles ! yes , yes poszła? uuuuu kiepaśnie , pocisnęła by mi troche hmmmmmmmm lubie to jestem maschosistą LOL ide spać nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Sreja;) Kargul Nudziarzu witaj. Jakbys nie wiedzial-Aga jest w ciazy:P:P Fragolinko ja pisalam,ze nie mam plamien;) Tylko,ze czulam podswiadomie,bo chcialo mi sie plakac-a to u mnie objaw@.No i moj zegareczek nie mylil sie.Minelo 13 dni od owu i dzis...same wiecie:) Ale ja mam ten organizm poukladany.Tym samym zaczal sie kolejny,7 po histero cykl. Juz sie teraz powoli przestawiam na nieobserwowanie i niemierzenie:O:ODaje na luz. U nas okropnaaaaaaa pogoda:(Zima wrocila pelna para:( bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczny! U nas śniegu napadało chyba z 10cm,okropności........ Mąż zjechał o 5 rano ledwo się przebił bo drogowców zima zastała. Katarynka ja miałam nadzieje,że ta wredniola nie przyjdzie,szkoda. Musisz wyluzować na ile dasz rade.Tobie się naprawde uda. Nie masz pojęcia jakbym chciała mieć wszystko tak poukładane jak Ty. Teraz gdy biore FF mam podobnie,gdybym nie była na wspomagaczach nie wiedziała ym dosłownie nic. Co tam słychać u reszty dziewczyn? Pewnie robicie porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nieważne jak-ważne uzyskane efekty-dobrze,że FF tak Ci pomaga i działa;)) Oby tak dalej. KAŻDEJ Z NAS SIĘ UDA!!!!!!!ZOBACZYCIE..Tylko stanie się to jak zrozumiemy,że trzeba wyluzować i nie spinać się,co jest niezmiernie trudne.Ja nie wiem czy mi się to uda,bo psyachika same wiecie-to potęga! Pozdrawiam kochane:) Tak dla zadumy: http://www.youtube.com/watch?v=NvTUrZrIMrY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas ladna pogoda,sloneczko choc tylko plus 1. Mnie cos nic nie pobolewa wiec mysle ze w tym cyklu nie bedzie owulki. Jak dostane @ to musze miesiac brac antyki przed icsi. No ale jeszcze poczekamy do wynikw meza i wizyty 11 u urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale Wam dobrze. Mi się nic nie chce,właśnie dostaliśmy wiadomość,że teściu dostał zatoru i chyba musi iść do szpitala.Mężuś pojechał do niego,strasznie się przejął bo został mu tylko tata.Ja sobie też miejsca nie moge znaleźć,nawet nie sprzątam,wszystko mi z rąk leci. Musze dzisiaj obiad na jutro zrobić.W planach mam roladki wieprzowe z porem.Polecam bo bardzo smaczne. pól kg szynki boczek wędzony duża po lub 2,3 mniejsze pół szkl piwa ziele angielskie,przyprawy Mięso rozbijamy,solimy,skropić sokiem z cytryny i odstawić na 20min. Z porów bierzemy białe i kroimy na ukośne kawałki. Na mięso kładziemy boczeczki i końcówki pora.Zawijamy i obsmażamy,dajemy do rondla z resztą pora i zalewamy piwem,ziele angielskie. Dusimy 30 min. Oczywiście ja jeszcze używam pieprzu,ewentualnie papryka gdyż lubimy pikantne patrawy.Ilość mięsa,pora i piwa zależy od nas. Jak będziecie miały ochote to spróbujcie,to stary wypróbowany przepis mojej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie :Boli mnie brzuch tylko nie wiem dlaczego ?dlatego że dostanę @ czy ze nadal mam z pęcherzem czyli stan zapalny z reszta tak sie dziwnie czuję :) Ja dzisiaj kupiłam z mężem szafę do sypialni bo mamy mało miejsca :)będziemy ją mieć za tydzień :-P Po za tym nudy!nigdzie dzisiaj nie idziemy totalny leń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że w garach dzisiaj siedzicie kobietki mnie sie nie chce............!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa mnie boli!:(ale dzisiaj nudzę -lepiej zajrzę pózniej :-D Milego popołudnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę,a ja własnie szukałam czegoś na obiad.Tylko już zakupiłam.Będę robić ogorkową i coś z kurczaka.Ale zaraz spiszę i nastepnym razem zrobię:p Ja jadę na meczyk:)Zaczyna się o 17. Aniołku oby tylko z teściem wszystko ok było. Chyba tylko my piszemy już tu.I czasem Fragolka.Rzadziej już Kiki i Ascha;(( O reszcie nawet nie wspomnę.Dziewczyny chyba znowu któraś musi zaciążyć,by topik ożył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaaaaaa zeby to było takie proste jak mówisz to ja JUŻ za ciąże pierwsza! Przecież ja piszę w kazdy dzień! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ma racje,ostatnio słabo coś dziewczyny się udzielacie. Posprzątałam już,ale roladki jeszcze mnie czekają. Nie chce tego zostawiać na jutro.Niedziele lubie mieć luźną w garach,mam więcej czasu dla męża.Jutro jeszcze musimy zawieść obiad teściowi,także lepiej zrobić to dzisiaj. Nudy,nudy,dziewczyny piszcie coś. Ascha co porabiasz? Malutka,Mania czemu się nic nie odzywacie? Ewa chyba też nas opuściła? Kiki wiem coś na temat niemieszczenia się,ciągle mamy ten problem. Ból brzucha? Może jakimś cudem będziesz następna z dobrą nowiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka teść narazie w domu,bierze zaszczyki w brzuch,jeśli do poniedziałku mu nie przejdzie muszę go zawieść do szpitala. Mam jednak nadzieje,że będzie dobrze. Dziękuję dziewczyny za dobre słowo! Kochana wy też macie przerąbane z tym teściem,zero swojego życia.Współczucia. My też mieliśmy spotkać się ze znajomymi,ale przez to wszystko odwołaliśmy spotkanie. Cóż takie życie. Mężuś siedzi w garażu i dłubie coś w aucie,zawsze tak odreagowuje jak mu jest źle,jak mamy jakieś problemy. Ide robić te roladki bo już troche nabrałam sił i chęci.Będę później,mam nadzieje,że Wy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Aniołku wcale Was nie opuściłam tylko dzisiaj byłam trochę zajęta a wczoraj to już nawet nie wspomnę. Byłam na Drodze Krzyżowej, później u mamy, a jak wróciłam do domu to już byłam padnięta i poszłam spać. Coś mnie wzięło jakieś lekkie przeziębienie. Byłam dzisiaj zrobić poziom progesteronu i narazie czekam. Katarynko już lepiej ale wiesz jak to jest, po głowie cały czas chodzi taka myśl że może akurat. Ale myślę że te płaczliwe nastroje nie wróżą nic dobrego. Wszystko w rękach Boga. Kiki, Katarynka, Frafolka, Ascha, Aniołku, Maniu, Malutka i reszta dziewczyn, pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Witam. Wygrany meczyk..juhuuuuu Wiernie kibicowałam:P :) Dziewczyny cisza tu straszna:( Moze pogniewałyście się na coś:( Kochane jeśli to moja wina,to przepraszam.. Dziewczyny zycze dobrej niocki.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka dlaczego ktoś miałby się na Ciebie obrażać,przestań. Prędzej na mnie niż na Ciebie.Fajnie,że meczyk wygrany,a Ty w dobrym humorku. Cisza jak makiem zasiał,jedynie nasza Ewa się odezwała. Hm te nasze humorki,każda to przechodzi. Za ok 10 dni czas na mnie z humorkiem,oj chciałabym się mylić. Cóż wszystkie zajęte więc życzę miłego wieczoru i dobrej nocki! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie poszłam spać lol JEZZDEM LOL , co tam nudziary , może jakis pacioreek odmówimy a poważanie to leje , leje jak z cebra , w planach było zoo bo chodzą plotki ,że mają sprzedać albo zamknąc L.A. ZOO , a tu już 2 weekend leje łehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje że ostatnio rozmijam się z Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 rowno ja w morde dał- w poludnie , zaczynam sprzątać chaciore bo dziś nowy materacyk wjeżdża w rozmiarze CALIFORNIA KING SIZE TO SIE WYSPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×