Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dzisiaj nie balowalam !!!po prostu nie jestem na czasie hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę fragola ty i brak czasu na komputer to nie w twoim stylu ty zawsze jestes!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki konkretnie jaką książkę czytasz? Fragolinko to dawaj przepis co tam pichcisz dzisiaj?Ja na sobotę zrobię krokiety z mięskiem i barszczyk czerwony.Już mi burczy w brzuchu na samą myśl..uwielbiam. Nie znoszę pluchy!wspolczuje Fragolinko... ja tez nie mam kaloszy,a takie modne są ostatnio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam krokiety ze wszystkim:)))Z pieczarkami,kapust czy mięsem;)Może zrobię pół na pół? Zachęciłaś mnie Fragolciu. Moi rodzice są na Florydzie,jadą teraz zwiedzić Orlando;)fajnie mają,ale pogoda w tym roku jest naprawdę lipna-zimno jest mimo słonca.4 lata temu w lutym jak byli-kąpali się i opalali,więc bzdury klepią o ociepleniu się klimatu:O Zresztą nawet u nas jest jeszcze zimnooooooo :( Podobno siostrzyczka nakupowała mi masę rzeczy i już nie mogę się doczekać jak mi to rodzice przywiozą:)))) Ale jestem okropna,co? Kiki ja lubię książki podróżnicz/na faktach/opisujące zycie w innych kulturach,kryminały,ale też fajne powieści-typu Cien Wiatru-może ktos czytal? itp.Nie przepadam natomiast za romansami i fickją. Może mi cos polecicie,bo zawsze mam ten sam problem po przeczytaniu książki:O Mam TV:))) Co prawda TVP1i 2,ale nie jestem wybredna:D::D:D Aniołku,Asiu27,Malutka,Mania,Ascha,Sisi ,Ewkaa i reszta kobitekmodezwijcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) No my sie tak mijamy ,zawsze ktoras znika . Zurek lubie bardzo pychota....:D Dzis zrobilam kapusniak z wkladka,wysprzatalam troche mieszkanie . Teraz odpoczne , majka juz sie skonczyla:( Jeszcze tylko jutro do pracy i mam weekend. U nas strasznie wieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi a jak robisz ten kapsuśniak?Może i ja to zrobię,bo lubię.Nigdy jeszcze kapusniaka nie robiłam.U nas też parszywie zimno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko podsmazam kapuste (nie wyciskam soku ),cebulke na zloty kolor. Dzis zrobilam na miesie wieprzowym ale czesto robie na drobiowym bo nam bardziej smakuje;) Dodatki takie jak do wszystkich zup,pod koniec gotowania dodaje podsmazonej na jasny braz (zaklepanej ) maki. Jeszcze zapomnialam o boczku(kilka plasterkow wytapiasz na patelni i wrzucasz do zupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ziemniaki oczywiscie:D Zapominalska jestem. Znow wlaczylam film ,zapowiada sie niezle...triller:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co radzicie na spierzchniete usta? juz nie wyrabiam z nimi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YESYES , smaruj miodem , tu w USA sa takie produkty BART'S BEES , wlasnie na bazie miodu , al jak posmarujesz miodkiem naturlanym to b ędzie miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam pitolisz Truskawa , ja slyszałem ,że UFO wylądowalo w Wylatowie , i zrobili piktogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja sie Ciebie pytam jak masz na imie i nazwisko ? co za różnica czy masz pipke czy willego miedzy nogami , ja jestem obupłciowy i się dobrze z tym czuje lol lidzia dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz teraz możesz nazywac siebie -kobietą oświeconą , rzuciłem mą światłość- czytaj wiedze na Ciebie LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U nas dzis byla piekna pogoda :) U mnie nic nowego,w tym miesiacu nic nie czuje na owulke,zadnych bli. Ewcia co u Ciebie widze ze jestes na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestescie? pozostalo nam z krogulem pisac czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Jutro mam duzo latania wiec bede wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ,że się ozywiło a Truskawe obleciał strAch , tak moja droga w internecie nie jestes taka anonimowa jak Ci się wydaje. Nie odgrażaj sie , ze nie chce ci pisac i tak dalej bo wiem ,że to jedno z Twoich ulubionych zajęć , no po za serialami i filmami dla dorosłych LOLLLLL Ale spoko nic Wam nie grozi z mojej strony , jestem spokojnym i opanowanym obojankiem ;) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka nie przejmuj się Krogulcem! czemu tu w ogóle piszesz,jak chcesz obrażać Nas to wywal to i spadaj!A tak nerwy wszystkim psujesz.. Dziewczyny jak przestaniecie pisać,to mi będzie smutno:((( Dobrej nocki życzę.. Ascha a robiłaś tety owu w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ KATARKTA troch HARDOŚĆI , obrażają to się właśnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A truskawie się skończyły argumenty to wytoczyła sugestie dotyczące gówna . hmmm cóż mozna i tak , nie przecze .......... rozmowe da sie prowadzić na setki różnych sposobów ale inetligencji rozmówcy raczej sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Ascha na nk na moim koncie to większość czasu mój mężulek szalał :) Coś zaczyna się ostro robić. Kargul Ty to chyba jakimś hakerem jesteś hehe. Ale jak wysłałeś kwiatka na dzień "babiszona" to chyba nie jesteś taki zły. Fragolka a Ty sie nie przejmuj, zwyczajnie Cię prowokuje to nasze homo niewiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
dzis mi sie nudzi , klient odwołał spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudyyyyyyyyy , może coś poczytam zresztą lunch time to zjem wiem ,też WAS KOFFAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wiec dzis poszaleje z miodem:classic_cool: Pogoda nas oszukuje od rana pada snieg...chyba wyjde z siebie i stane obok;) Milego dzionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×