Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć Agnieszko!wołałaś mnie??? Czesc wszystkim! Co tu takie pustki??? Ja nie piszę bo tu nikogo nie ma :( U nas piękna pogoda sloneczko:)jadę dzisiaj do kumpeli oczywiscie nie sama :) A co u was laski? Aga jak tam przeszlo ci zatrucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My już po weselu i poprawinach ;) Fajnie było, tylko za dużo nie mogłam skakać ;) Kiki koleżanka mi poradziła, że na biegunkę najlepsza herbata z czarnych jagód, więc w piątek zaczęłam pić i pomogło, wesele przeżyłam bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko jak ładnie wyglądasz!!!!!!!!!!!!! :)też tak chcę:( To dobrze że z wesela jesteś zadowolona to najważniejsze no i wiadomo że nie moglaś sobie pozwolić na calkowite szaleństwo :) Dziewczyny czemu nic nie piszecie????!!!!!!!!!! Ascha Sisi Fragola Mania Eewka i pozostałe laski!!! Katarynka!!!!!!!!!a może ty coś napiszesz???? już dawno po świętach!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny dziękuję za komentarze na nk :) Właśnie wróciliśmy od gina, z dzidzia wszystko dobrze. Poprosiliśmy gina aby się dobrze przyjrzał co tam między nóżkami, no i prawdopodobnie chłopiec ;) Ale to bardziej strzał, więc ja czekam, może jakaś pomyłka ;) Czemu nikt tu nie pisze, jakieś wiosenne depresje dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka wszystkie dziewczyny maj nas gdzieś! Wiesz przydałaby wam się dziewczynka ale jak to się mówi najważniejsze aby zdrowe było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Nie odzywalam sie bo pracowalam do 18 a potem bylam padnieta:P W koncu juz tyle cxzasu nie pracuje ze organizm zupelnie sie odzwyczail od tego procesu heheh:D No ale ogolnie wszystko dobrze:) Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(co z wami sie dzieje????nie piszecie ?! Dzisiaj taka piękna pogoda a tu cisza jakby wszystko umarło ....napiszcie co tam u was!Ascha co z tobą?wiem że miałaś się odezwać dopiero jak już będzie po ale chyba dwa słowka moglabyś napisać:) Eewka a ty co w gumki lecisz?pisz coś!! Ale dajecie popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj mialam punkcje-23 komrek jajowych. Troche duzo bo norma jest do 15,ale to przez moje pco. Nie wiem jeszcze czy bedziemy transferowac 1 czy 2 zarodki. Dzisiaj dzwonilam do lekarza ale nic nie chciala powiedziec ile komrek zostalo zaplodnionych. Lekarka chce podac mi 1 zarodek bo jestem lekko przestymulowana,ja chcialam 2 ale jeszcze nie jestem pewna. Transfer 5 dniowych zarodkw odbedzie sie we wtorek. Agnieszka w ktrym jestes tyg? Zdziwilam sie ze twj brzusio juz taki duzy! Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie umarło tylko sie wzięlo i zesrało , na nic czasu nie mam ,nie wiem w co ręce włozyć . Każdy coś chce , o cos sie czepia ,piernicze te Ameryke. Każdemu trzeba pomóc a kto mi pomoże , jestem tylko człowiekiem , co za ludzie . A ty Aisha idz na całość moze będą bliźniaki ;) No a wujek Kargul widział wczoraj właśnie film z Jennifer Lopez , o tym jak to laska zachodzi w ciąże przez inseminacje z dawcą(bliźniaki), a potem poznaje dopiero miłośc swojego życia i mówi mu ze jest w ciąży. Taka komedia romantyczna ,ale jak dla mnie nudna , taka popierdułka dla bab. nara miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ascha ja już jestem w 18 tyg, a z drugim dzieckiem podobno szybciej widać brzuszek, u mnie się sprawdziło, pomimo moich 3 miesięcznych katorg w kibelku. Przytyłam niecałe 2 kg a wyglądam jakbym juz z 5 kg przytyła :) Ale stwierdziłam, że co tam, moge nawet 30 kg przytyć, później się będe katować ;) Mam nadzieję, że u Ciebie będą bliźniaki :) Trzymam kciuki i ściskam Cię mocno !!!! Kargul a Ty wracaj do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze, ze stara ekipa tego topiku sie rozpada a szkoda bo fajnie bylo Was czasem poczytac. Pozdrawiam Ascha 3-mam kciuki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale pustki. Piszcie coś dziewczyny? Ascha jak się czujesz? Malutka jak tam w pracy idzie? Sisi, Ewcia, Fragolcia, Kiki, Mania, Kargul co tam u Was? A ja oczywiście chora, gardło, krtań i mega katar :( Nigdy tyle nie chorowałam co w ciąży. A nasza dzidzia tak fajnie już kopie, mówie Wam wspaniałe uczucie :) Pozdrawiam Was kochane. Napiszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Nie piszę bo nikt nie pisze sama ze sobą nie będę pisala:( Dziewczyny dzisiaj mam 17dc zdaje sie że owulacji nie miałam jeszcze a jezeli nie mialam to nie będę już miała testy ujemne jeszcze dzisiaj zrobię bo mi zostal jeden w tamtym cyklu czułam że coś było a w tym nic :( Agnieszko bardzo często chorujesz bez przerwy coś ci dolega kuruj się:) Ascha a jak tam u ciebie? Widziałyście jak fragola zmieniła kolor włosów-szał!!! Dziewczyny piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do gina mialam w 13dc ale wizyte mi przełozyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem po transferze. Przez te 2-3 tyg mialam wiele problemw i komplikacji w klinice. Najpierw zastrzyki slabo dzialaly i pecherzyki nie rosly a potem wystrzelily i bylo ich 23! Punkcje mialam w czwartek. Od soboty bardzo zle sie czulam i we przelezalam w lzku. Mialam bl brzucha i wzdety brzuch jak w ciazy. Lekarka caly czas sie bala zebym nie miala hiperstymulacji i non stop badala krew. Chciala zrobic transfer 1 zarodka a my sie upieralismy na 2. Dzien po punkcji zadzwonila ze wyniki sa ok,i jak tak dalej pjdzie to pozwoli na 2 embriony(5 dniowe) Dzis przed transferem powiedzialam ze sie zle czulam i mnie lekko zrypala ze nie poszlam na pogotowie. Zrobila usg i tak jak myslalam odkryla wode w brzuchu. Nie byla pewna czy robic transfer czy nie i poszla do szefa kliniki. Szef wyrazil zgode na 2 zarodki,ale musialam zbadac krew czy nie mam podejrzenia o tromboze. Od tyg musze pic 3-4 litry wody-meczarnia! Dostalam recepte na zastrzyki przeciwko trombozie(65 EURO) I mialam dzis o 17 zadzwonic i spytac o wyniki krwi czy sa ok. Jak nie to mialam wykupic zastrzyki i robic 10 dni. Dzieki Bogu wyniki ok i na razie zadnych zastrzykw. Nastepna wizyta w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha rany boskie dla mnie to czarna magia to co piszesz bo nigdy nie mialam in vitro ale trzymaj sie dzielnie !!! Trzymam za ciebie kochana żeby się wam udało z całego serca :) :) :) Fragola pisz co tam u ciebie !jak sie czujesz po laparoskopi już troszkę minęło.....pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a jednak 2 przeniesli ! super , mam nadzieje ze sie wszytko uda , i wujek kargul przyśle prezent z Hameryki . Aisha , trzymaj sie i dbaj o siebie , i wiesz pozytywne myślenie , zero paranoi ok ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki czuje sie ok.Czasem zapominam ze mialam laparoskopie :) Kargul A jednak z ciebie mily czlowiek :) Ascha trzymaj sie oby wszystko poszlo dobrze :=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ascha ,tak czy siak to dobre wiesci:) Pewnie juz wiesz ze przy "hiper...." szanse na powodzenie sa wieksze. Tylko sie bidna nameczysz z wielkim brzuchem:P Rowniez zycze samych pozytywow;) Pozdrowionka dla wszystkich Fragolka, ta fryzura bardzo cie odmienila:D Wygladasz rewelacyjnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Właśnie wrociłam od ginka :(odebralam wyniki męża bo robił 3tyg temu badania nasienia i powiem że miesci sie w normie...:) natomiast mnie sie pyta dlaczego nie jestem w ciąży?to proste nie mam owulki:( Moje tessty owulacyjne nic nie wskazują niby pojawia się ta druga kreska ale jest słabsza niż powinna być:( Robił mi usg na jednym pęcherzyk 16 a drugiego nie ma nie wiadomo co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zajdę a na pewno nie:( to na przyszły cykl będę stymulowana clostilbegytem 1tabl od5-9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ty czarnulko super że się odezwalaś Sisi ty również!co tam u ciebie?? A reszta dziewczyn ....co z wami??? Piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda!!!!no nie??juz mam dosyć tego deszczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka@83Ś
Kiki a który to dzień cyklu? 16 to znaczy że rośnie... Ja już sie trochę lepiej czuje ;) A i pogoda trochę lepsza dzisiaj. Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×