Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Agnieszko :)ja jakieś 7lat temu próbowałam być blondynką :) i byłam ale nigdy nie doczekalam się takiego koloru jak chciałam a zresztą te non stop odrosty masakra a w ogóle zle sie czulam w tym kolorze i nie oasował do mnie i mojego charakterku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 24dc ale zaczyna mnie brzuch pobolewać jak na @ dzisiaj ostatni dzień luteiny:) To ja chyba ślepa ale nie zauważyłam żeby tak napisała:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Fragola to odeszła z kafe bo nawet jej posty znikły wszystkie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś byłam na zakupach, kupiłam spodnie ciążowe i bluzki :) Ja nie wiedziałam, że z Fragolki taka obrażalska :( Ascha jak się czujesz? Kiki jak fryzura? Ja nawet pofarbowałam włoski bo juz taki odrost miałam, a nie chce teraz tak często farbować. Co tu znowu takie pustki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga:( Zdaje się ze to już koniec>>>>ja zaczynam starania a tu topik upada:( Ja dopiero idę na 17 obcina mnie koleżanka :) ja też mam odrost taki na nie cały centymetr;) Pokazałabyś się w tych ciężarówkach!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zaglądam!!!!ale pustki to po co mam pisać z kim???sama ze sobą??to już nudne:(jak nikt nie pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba usunę ten mój topik tak jak Fragola usunęła swoje wszystkie posty....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kargul ma sytuacje z pogranicza rozwodu , i nie ogrania sytuacji, zdarza sie nawet specjalistom, i dlatego nie wiele pisze , nie wiele je nie wiele spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kargul potwierdziles powiedzenie ze szefc bez butw chodzi. Poklciles sie o stuknietego Lexusa??????????? Wczoraj bylam w klinice ja to zawsze mam pecha,lekarka dziwila sie ze tak pzno przyszlam. Sama cipa dala mi termin!:( Ale twierdzi ze mozna jeszcze stymulowac.Powiedzialam jej ze ja cale isci sama place i zeby nie ryzykowac jak jest za pzno ale twierdzi ze jest ok. Kupilam 9 zastrzykw stymulujacych za 540 euro i od wczoraj szprycuje sie. Wczoraj bylam tez do plnocy w pracy,ale nie ide wiecej bo nie musze wypoczac i wieczorem zastrzyki robic a w prycy nie chce. Dziewczyny nie gniewajcie sie na mnie ale ja nie bede na razie pisac. Nie chce zapeszac,ciagle mam pecha. Wczoraj musialam sama isc do kliniki bo maz mial nagly termin. I ciagle cos az mam dosyc tego wszystkiego. Odezwe sie za ok.3 tyg po tescie ciazowym. Zycze wszystkim duzo zdrowia i owocnych staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze ze na kafe smutno sie zrobilo, ale wiecie co mysle ze jest to zwiazane z tym ze wszystkie jestesmy juz zmeczone nasza bezradnoscia. Dlatego musimy sie poprostu zrozumiec i pisac wtedy kiedy bedziemy mialy na to ochote. Bo przeciez wlasnie o to chodzi...to miejsce ma byc nasza odskocznia, azylem i miejscem wsparcia. Wiec kochane zycze Wam wszystkim powodzenia:) Aga napewno cudnie wygladasz w odziezy ciazowej juz:D Mam nadzieje ze dobrze sie czujesz:) Ascha trzymam kciuki za Ciebie!!!! Mam nadzieje ze niedlugo napiszesz nam o dwoch kreskach. Czekam na to i zycze Ci tego z calego serca:) Kiki nie usuwaj topiku bo tak jak napisalam musimy miec jakies oparcie...nawet jesli codziennie tutaj nie piszemy. Co do Fragolii to mysle ze jest zmeczona, bezradna jak kazda z nas, a poprostu kazda naczej reaguje. Wiec nie gniewajmy sie jedna na druga tylko badzmy dla siebie dobrymi energiami:) Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz Aischa ty sobie sama robisz te zastrzyki jak ??????????????? No właśnie szewc bez butów chodzi , wiecie ja mam parwie zawsze odpowiedz na rozterki i kłopty innych . Udaje mi sie pomóc ludziom czasmi w bardzo dziwny sposób , czasmi przez mnie płaczą ale to jest część terapii ,czasami ich zmuszam do totalnego przewratosciowania życia ,ale znaleźć odpowiedz na własne problemy to jest kurde sztuka . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul masz racje. Ja zawsze tak mam - ludzie rozmawiaja ze mna, szukaja pocieszenia, rady, dobrego slowa...i znajduja je. Wiem co im powiedziec, wiem co zrobic. Jestem zajebiscie dobra w roztrzasaniu ludzkich problemow. Ale jak przychodzi co do czego to nie potrafie poradzic sobie sama ze soba, ze swoimi emocjami, ze swoim zyciem. Mimo tego ze wiem jak powinnam postapic, co musze zrobic i dlaczego akurat takie rzeczy mi sie przytrafily. Wiec dokladnie...szewc bez butow chodzi. Ot taka refleksja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul tak robie sama zastrzyki. Wszystkie babki w klinice tak robia. Ale to sa domiesniowe w brzuch nie jakies dozylne. Wczesniej do inseminacji robilam zwykle zaszczyki a teraz jest taka technika ze 9 zastrzykw mam w jednym jakby flamastrze,musze tylko zalozyc nowa igle i nastawic jednostke przekretlem! Mezowi robie co miesiac witamine b12 w tylek;) Kargul ty piszesz jakis doktorat czy jestes terapeuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie etap doktoratu ale na razie jest zawieszony z kilku powodów , i jestem teraputą ,..... sie wydało .....no ale chyba wy wiedzialyscie od początku co?????? w zasadzie mam 2 wyuczone zawody , a parcuje w jednym , taki z mnie chwalipięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam poważne pytanie. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 3 i pół roku. Ale zastanawiam się jakie szanse mam na zajście w ciążę jeżeli będę je brać przez następne mniej więcej 3 lata (bo narazie nie mogę sobie pozwolić na dziecko). Jeden lekarz mi powiedział, że nie będę miała żadnych problemów z ciążą ale coraz częściej słyszę że kobiety które brały tabletki tyle lat co ja niestety miały potem problemy z okresem o ciąży nawet nie wspominając. Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia ja mysle ze temat jest jeszcze do konca nie zbadany. Oglnie branie tabletek hormonalnych wiele lat moze wplynac na zdrowie. Ale nie sadze zeby mialo duzy wplyw na plodnosc. Ja bralam antyki wiele lat,teraz mam problem z zajsciem ale nie z powodu tabletek. Mam Pco i nigdy nie mialam regularnych cykli. W moim przypadku branie antykw bylo wskazane bo bez tego jajniki pracowaly na maxa i produkowaly zbyt wiele pecherzykw. Co mogloby sie skonczyc ich przedwczesnym wyczerpaniem . Jestem chyba jedyna na tym topiku ktra latami brala antyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!Jak tam żyjecie nie wiele was słychać:) Ja zdaje się na dniach jestem z @@@@@@@masakra!!!ale czego się mozna spodziewać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie syf w domu, bo teściowa robi remont w kuchni, trwa właśnie gipsowanie a w zasadzie to już zacieranie. Jest pełno kurzu, brudu itd. Byłam u koleżanki, żeby odpocząć ;) A Wy co porabiacie? Kiki jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mój humorek powoli siada:( Zaraz idę do koleżanki bo jestem sama muszę sie rozerwać :) robię sobie kolorek na główce bo mam odrost .... Wczoraj poszłam do mojej szwagierki ta co ma dziecko 9mies ale ledwo zrobiłam 3 łyki i przylazla teściowa do niej no to ja kawa na 2razy i już wychodzę!!!!!!!Kurwica człowieka chwyta dzień w dzię=eń u niej jest co za kurwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można być tak natrętnym nie widzieć tego że się jej nie znosi!nie rozumiem co za baba bez skrupułów !!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc koleżanki:) Coś pusto tu dzisiaj?! U mnie już zaczyna się plamienie więc mogę powiedzieć że się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja , poranna kawa mmmmmmmmm jakoś wogole dzis ciśnienie nie tego ... U mnie powoli konflikt malżenski zażegnany ale zgrzyt z teściami został po ostatniej awanturze to na razie ich unikam jak gówniarz phie phie phie ;) Ide dzis do pracy , a jutro jedziemy z moją podopieczną i paroma innymi dzieciakami do Knott's berry Farm - to wesołe miasteczko , roller costery i te sprawy , mam nadzieje ze bedzie czadowo. Zazdroszcze Wam ze macie juz piątek wieczór , dobra wypieraaaalam do roboty narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale pustki :( Dobrze, że Kargul nas odwiedza ;) Sisi co u Ciebie, dawno się nie odzywałaś? Ewcia, Malutka, Ascha, Kiki, Mania jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×