Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Siska z czego sie śmiejesz? :-P Faktycznie tu nie wiadomo co do kogo napisać ! Mam nadzieję że Ascha nie obrazilaś się? Co wy to piszecie o tych zarodkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha my zawsze podpisywalismy zgode na mrozenie ,nawet nie bralam pod uwage innej mozliwosci. A z ta cena to przesadzili tutaj koszt rocznego przechowywania to 320 euro ,kazdy kolejny to koszt 60-ciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny widze ze my wszystkie jestesmy nerwowe i bojowo nastawione :( Ja mam ostatnio duzo stresu ale to zbyt osobiste zeby pisac na kafe. Dzisiaj dostalam piekna kartke od Katarynki:) Kurde bylo tak fajnie przed miesiacem na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale tu PMSem powiało ,ło matko no przestańcie Nie napisze nic więcej , bo mam przrwe na lunch i z powrotem zapitalam do roboty , o losie, nawet nie mam czasu wam podokuczac nooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny slyszalyście o katastrofie??? Masakra!! Fragola ale ja tobie nic nie wmuwiłam nawet to nie było skierowane do ciebie tylko do Aschy jak już coś to Ascha powinna mieć mi za złe coś a nie ty bo to nie bylo do ciebie -sorry jezeli tak to odebralaś:( W kazdym razie nie obrazilam się bo nie mam 5 lat żebym się obrazała!! To tak na marginesie wracając do wczorajszego dnia Ja jestem w szoku po prostu nie mogę dojśc do siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez jestem w szoku z Kaczynskim! Nie chcialam zaczynac tego delikatnego tematu na topiku. Jeszcze dwa dni temu rozmawialam z mezem ze moim faworytem na prezydenta jest Tusk a tu nagle taka wiadomosc! Ja nadal siedze w domu i sie kuruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wstrząśnięta w dalszym ciągu caly dzień łza w oku mi się kręci:( Ja za niedługo wyjeżdzam do kolezanki muszę sie rozerwać :) Pozdrawiam was wszystkie:) Milego popołudnia i wieczorka ;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola !!szukasz guza? Nie! żadna z was nie ma endometrizy mam ją tylko ja--JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TYLKO JA!!!!!!! MOŻE TAK POWIEDZIALAM ALE NIKOMU NIE WMAWIAM DO CHOLERY JASNEJ BO JUŻ MNIE WKURWIŁAŚ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie dobrze z tobą pisze a próbujesz teraz ty się kłucić !!! Nie rozumiem o co ci już chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo sie zdenerwowałam:-D Ale się nie obraziłam !!!!!Z góry to mówię ;-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale wieści, co? Masakra, taka katastrofa, aż włos na głowie staje :( Także nie kłóccie mi sie tu dziewczynki, bo nie wiadomo, co kogo jeszcze czeka w życiu. Kurde wsiadasz o 7 do samolotu a tu o 9 juz cię nie ma! My byliśmy w restauracji ustalić menu na komunie, bo jak wiecie moj synuś 16 maja ma komunie :) A teraz jadę do koleżanki na herbatkę. Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniawinia
co jest grane z kafeteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co sie dzieje , wogole , ze co? w szoku jestem budze sie rano a tu brat do mnie zaesemesowal ze , katastrofa i Polski Prezydent nie żyje ! Ale oni lecieli TU-154 , stary samolot , matko co sie dzieje na tym swiecie no bo o forum to juz nie wspomne. Co tak na siebie napadacie mało wrażeń macie czy jak , JAKEM KARGUL APELUJE O SPOKÓJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mwili ze byla mgla i pilot 4 razy podchodzil do ladowania. Ponoc baza proponowala ladowanie w wiekszej miejscowosci ale prezydent sie nie zgodzil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny straszna tragedia :( Szczególnie dla rodzin tych, którzy zginęli. Oni pozostali, a razem z Nimi ból i straszna tęskonota po stracie najbliższych. Niech ofiary katastrofy odpoczywają w pokoju Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski ;) Ja wlasnie wróciłam od kumpeli troszke się rozerwałam :) bo w telewizji jedno i to samo ale tym zyje Polska :( Do jutra ! dobrej nocki:) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z pustki????????? Co z wami kobiety?:) Pewno wszystkie oglądacie telewizję? Fragola odezwij się :)chyba nie gniewasz sie na mnie?no co ty!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja to od wczoraj ryczę jak głupia :(co siądę do tv to odrazu łzy lecą same:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze obiecalam sobie ze nie wypije piwa bo brzuch mi rosnie ,i dzis wypilam! Ale bylismy na pizzy i wyobrazcie sobie ze w barze non stop transmitowali wydarzenia z warszawy,sami obcokrajowcy a wszyscy bacznie obserwowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja myślę że ta tragedia to nie przypadek. Narazie jeszcze nie widzimy w tym wszystkim sensu, chyba tylko to że przez katastrofę cały świat dowiedział się o mordzie w Katyniu. Chociaż nie znałam tych ludzi, ostatnio nie interesowałam się wogóle polityką, to jednak mam wrażenie że coś się skończyło, że ludzie którzy byli patriotami odeszli. Cała Polska jednoczy się, tylko że zadaję sobie pytanie na jak długo? Pozdrawiam Was dziewczyny bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) W pracy tylko o tym sie mowi ja myślałam że jak w pracy nie mam tv to będzie lepiej a tu to samo-jeden temat:( Sisi nie pij tyle piwa bo faktycznie brzuch po nim rośnie ale tobie pewno to nie grozi;) Buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tak nic nie piszecie?? Hej!!! Ascha!Mania!Agnieszka!Eewka!Asia!!!Fragola!!! Strajkujecie !!czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszędzie tylko jeden temat, ale cóż się dziwić, taka tragedia ;( Ja już 2 noc nie spie, nie wiem jakoś myśle o tym ciągle. U nas dzisiaj trochę lepsze pogoda. Jutro jadę do fryzjera podciąć włosy.A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Aga idę jutro podciąć włoski bo wybieram się juz od świąt ;) Pogoda lepsza nić wczoraj nawet cieplo -dobrze że nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Kiki jakie mamy wyczucie? Hehe :) Kiki myslałaś kiedyś żeby się przefarbować na blond? Bo ja myśle nad tym, ciekawe jakbym wygladała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×