Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Eewka jak dobrze ze sie odezwalaś:) A ty jak sie czujesz na jakim etapie jesteś ty sama??? Fraguś ja mam wesele w czerwcu 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu coś się ruszyło :) Kiki ja też idę na wesele w czerwcu, tydzień po Tobie :) Właśnie wrociliśmy z próby komunijnej, jutro znowu... Ascha jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga do kogo idziesz?na wesele? w rodzinie masz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie czuje jakbym miala dostac @ Nie powiem ze tez czasem sobie mysle ze moze ja juz zaszlam.Ale...Czy mnie moze spotkac taki cud? Poczekam tydzien i dzwonie do gina jak @ nie przyjdzie! Kiki wiesz ja zawsze tez pilam zimne browarki ale teraz jakos winko mi lepiej podchodzi lub Martini z pomarancza :) Ewa ja bardzo czesto mam tak jak ty ze chce byc sama ... Nawet jak maz cos do mnie mowi to mi sie nie chce odpowiadac na jego pytania :( Aga ktory u ciebie juz tydzien? Jest polmetek czy jeszcze nie? Masz juz jakies imiona dla dziecka? Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wrcilam od lekarza. Usg bez zmian nadal tyle samo wody w brzuchu i jajniki powiekszone. Ale nie pogorszylo sie. Zbadali mi krew,wyniki jutro o 12(ODNOSNIE TROMBOZY). Lekarka mi mwi ze jeszcze nie mam hiperstymulacji wedlug wynikw krwi. A brzuch balon i bole to co? Ona jakas taka ciemna,musialam sama sie prosic o recepte na progesteron bo mi sie konczy i pytac sie kiedy Beta. Stwierdzila ze to dobry pomysl i dala recepte i mam przyjsc w piatek na bete. To dopiero bedzie 10 dni po transferze i troche za szybko na to badanie ale moze juz cos wyjdzie. Dzisiaj rano znowu mialam omdlenie ale nic nie mwie mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu coś się ruszyło :) Kiki ja też idę na wesele w czerwcu, tydzień po Tobie :) Właśnie wrociliśmy z próby komunijnej, jutro znowu... Ascha jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia u mnie zaraz 20 tydzień się zacznie ;) Także całe 5 miesięcy :) Imiona już mamy, dla dziewczynki to już od lat mam wybrane- Julia, a dla chłopca mój mąż wybierał bo mi się mało imion męskich podoba. Wybrał Jasiek :) Podoba mi się i tak zostanie jakby co :) Ascha będzie dobrze, trzymam kciuki! Fargoluś ile dni po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja sie niezbyt czuje. Boli mnie brzuch,zwlaszcza jak sie poruszam. Najchetniej lezala bym caly dzien w lozku ale nie moge przez ryzyko zakrzepu z zylach. A kilka dni temu myslalam ze sie polepszylo:( Ewka fajnie ze sie odezwalas,a te wyniki nasienia wychodza za kazdym razem inaczej. Fragola trzymam kciuki za ciebie i reszte dziewczyn zeby @nie przysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja ostatnio @ mialam 3 kwietnia no i pozniej zaraz po laparoskopi 4 dni.Ale wlasnie bylam w wc i zauwazylam jakies plamy.Mam nadzieje ze to objawy @ i ze jutro bedzie @ na maxa. Aga moja mama tez jezdzi na proby przed komunia z bratem :) Twoj syn ma 23 maja komunie? czy juz teraz? Ascha a nie wiesz od czego te omdlenia?Masz oslabiony organizm czy co? Sorry jezeli to glupie pytanie :D Dobranoc laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś ja mam teraz 16.05 komunie, wreszcie będziemy mieli za sobą, bo tyle tych przygotowań, te dzieci sie stresują, normalnie szok! A później biały tydzień, a mój syn mówi, nie będę chodził w tej albie bo chłopaki się będą ze mnie śmiać, że w sukience :) A ja mówie, że wszyscy będą tak samo wygladać ;) Ach te dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Tak Fragola ja mam sklonnosci do omdlen,juz kilka razy w zyciu sie zdarzylo,mam problemy z krazeniem. Wydaje mi sie ze teraz organizm jest wykonczony i pozatym przez bole. Wczoraj wieczorem i dzisiaj niezbyt sie czuje. Boli pod zebrami gdzie mam wode:( Mam nadzieje ze cos z tego bedzie bo juz 11 dzien sie mecze. Ja jestem wytrzymala na bl,ale nie wiecznosc. Aga to duzy juz twj synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz racje ze tylko stres przed ta komunia. U was tez dzieci musieli sie nauczyc 43 pytan i calego pacierza? Moja mama sie bala ze moj brat nie zda bo on nie chetny do nauki ale zdal na 6... Az sam nie wierzyl :) Ascha co do bolu to ja dzis nie mam sily chodzic.Krzyz napiernicza i brzuch tez! Juz wypilam tabletke ale chyba jeszcze jedna wezme...@ juz sie rozkrecila na maxa! Myslalam ze moze po zabiegu bede miala mniej bolesne @ ale widze ze nie! Ale ciebie to podziwiam.Ascha a co z ta woda pozniej bedzie? Nic lekarze nie mowia? Jakie my kobiety mamy przesrane zycie! Jak nie @ to jeszcze cos i tak ciagle! Milego dnia laski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do kliniki ale wynikw jeszcze nie ma :( Fragola ja mysle ze oni sami nie wiedza co z ta woda zrobic. Narazie obserwuja czy sie nie pogorszy. Czytalam w necie ze jak sie zajdzie to mode mozna miec do 7 tyg ciazy i nic nie robia z tym. Jak jest coraz wiecej to sciagaja ja przez dziurkr w brzuchu,ale to ostatecznosc bo traci sie duzo bialka wtedy i organizm jest oslabiony. Mysle ze jak nie bede w ciazy to na weekend dostane @ i woda zejdzie. Najgorsze ze nie mam zabardzo sie w co ubrac:( bo ja nie mam luznych ciuchw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ascha Ty bidulko, obyś nie dostała tej wrednej @. Fragolka u nas też był egzamin u proboszcza, nie dość, że na religii u katechetki cały rok zaliczali różne modlitwy i takie tam to jeszcze ten egzamin Szok! Ale wszyscy zdali, więc pewnie ksiądz lubi tak postraszyć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! przepraszam że się nie odzywałam ale podobnie jak ewcia miałam okres zwątpienia i olania całego tego starania!! podczytywałam Was czasem ale nie wiem czy jestem na bieżąco? Fragolinka dostała okres po laparoskopi? ascha jesteś już po zabiegu in vitro? Kiki badałas mężowi nasienie? widze że katarynka i anioołek sięnie odzywają? macie z nimi jakiś kontakt? u mnie po staremu czyli ciąży brak. @miałam skończyła się i zbieram siły znowu do walki. Jedyne co mnie dziwi to dziś mam 7 dc mam jakies małe plamienia z wieczora i bolą mnie sutki, ale w niedziele robiłam test i jedna krecha:/ w piątek idziemy badać nasienie, facet cały w stresie. powiedxcie mi dziewczyny, jak długo zamierzacie się starać? Macie wyznaczoną jaką granice?? bo ja opadam już z sił i nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane kolezanki:) Ascha ty bidulko nie miałam pojęcia ze in vitro tak przebiega jestem ciemna w te klocki więc sie nie udzielam ale chyba bym była posrana......;) Fragola to dobrze że dostałaś @ będziesz mogła zacząc od nowa a nóż sie uda za pierwszym razem:) Asia ja powiem ci szczerze że 2ostatnie tygodnie myślałam nad adopcją ale mój mąż nie chce bo juz kiedyś ten temat poruszaliśmy:( jest na nie! Z drugiej strony adopcja ciągnie się latami a ja chciałabym jakiegoś maluszka i tak 2 tygodnie męczyłam się sama ze sobą i moimi myślami w końcu miałam wizyte u gina i dał mi stymulację i przegonił na razie o de mnie te myśli..... Po tej wizycie nakreśliłam mojem u mężowi jak będzie wyglądało dalsza próba o dziecko........stymulacje inseminacje a potem znowu laparoskopia zastrzyki na endometriozę i tak w kółko aż wydamy fortunę a ja i tak wyląduję w wariatkowie:( A on wysłuchawszy mnie powiedział mi tylko tyle to może dajmy sobie już spokój zacznijmy normalnie żyć i pogudzmy sie z tym że nie będziemy mieć dzieci:( Ale się rozpisałam ....ho ho.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis cierpie :( Dwie nospy wzielam i eferalgan 500 dopiero mi przechodzi :( Caly dzien leze zwinieta jak slimak :) Nie wiem kiedy ostatnio mnie nawal brzuch :( Ascha ty nie mysl o @@@..ty mysl o ciazy. Kochana modle sie zeby tylko sie udalo. Kiki a wiesz ze duzo osob tak jak twoj maz zdecydowalo ze pogodza sie z tym ze nie moga miec dzieci i za jakis czas zaszly w ciaze! A wiec glowa do gory zajdziesz w ciaze kiedys! bym popisala ale bardzo zle sie czuje dzis :( Aga ja to bylam zla na ksiedza u nas bo oni tych dzieci stresuja a nie przygotowuja do komunia.Dzieciom tylko w glowie pytania i regulki. Zamiast dzieci sie cieszyc to tylko w stresie zyja! Ale teraz jak pozdawali egzaminy to tylko prezenty w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja , tak a propo kościoła widzialyscie na wp.pl a w zasadzie wp.tv w tych cyklach video , "strefa wolnych mysli"- wywiad z byłym księdzem ?!? Bardzo ciekawe w sumie , facet nie tylko opowiada o swoich doświadczeniach ale również porusza sprawe in vitro , antykoncepcji ( szczególnie zakazu używania prezerwaty wśród ludnosci Afryki . Pamietam jak Papież wizytowal Afryke i zwracał sie z prośbą o nieużywanie prezrewatyw , gdzie wiadomo ze odsetek zakazonych HIV jest tak duzy ,ze prezerwatywy sa tu jak najbardziej wskazane) Opowiada równiez o tym ,ze z budżetu Panstwa kościól dostaje pare ładnych mld zl , itd. Uważam ten wywiad za bardzo ciekawy , jest tam wiele konkretów i jest logiczny zobczcie sobie http://wp.tv/query,ksi%C4%85dz,queryType,2,klip.html#wpPlayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja , tak a propo kościoła widzialyscie na wp.pl a w zasadzie wp.tv w tych cyklach video , "strefa wolnych mysli"- wywiad z byłym księdzem ?!? Bardzo ciekawe w sumie , facet nie tylko opowiada o swoich doświadczeniach ale również porusza sprawe in vitro , antykoncepcji ( szczególnie zakazu używania prezerwaty wśród ludnosci Afryki . Pamietam jak Papież wizytowal Afryke i zwracał sie z prośbą o nieużywanie prezrewatyw , gdzie wiadomo ze odsetek zakazonych HIV jest tak duzy ,ze prezerwatywy sa tu jak najbardziej wskazane) Opowiada równiez o tym ,ze z budżetu Panstwa kościól dostaje pare ładnych mld zl , itd. Uważam ten wywiad za bardzo ciekawy , jest tam wiele konkretów i jest logiczny zobczcie sobie http://wp.tv/query,ksi%C4%85dz,queryType,2,klip.html#wpPlayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za spam ale kafe sobie wkleja po 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Asia fajnie ze sie odezwalas,ostatnio myslalam o tobie i sprawdzalam czy mam cie jeszcze na nk:) Kiki my tez myslelismy o adopcji,mj na poczatku byl przeciwyn ale jak zobaczyl program o fajnych dzieciaczkach adoptowanych to stwierdzil ze to fajna sprawa. Widze ze myslisz negatywnie ze sie nie uda i ze bedziesz leczyc sie w klko. Moim zdanie to tez kwestia szczescia, Fragola nie wiedzialam ze ty tak cierlisz przy @:( Na koniec chcialam tylko powiedziec ze to co ja przezywam po icsi nie zdarza sie czesto! Mam pecha i to przez pco gdze hormony warjuja i produkuja za duzo jajeczek! Niektre kobiety nie maja prawie zadnych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ze musialam znowu jechac do kliniki bo gdzies zgubili moja fiolke z krwia!:( Wyniki jutro. Mam nadzieje ze nie mam trombozy bo cos mnie nogi bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja juz dawno tak nie cierpialam jak dzis :( Ale za to nie mialam napiecia przedmiesiaczkowego! A Ty to sie najezdzisz do tej kliniki! Ciagle cos albo zapomna albo zgubia matko! Do jutra laski ide na M jak milosc i do lozka..Dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a nie mozesz brac zastrzykow zeby zapobiec tej trombozie? ja teraz jak szlam na laparoskopie to mialam te zastrzyki w sumnie tylko 3 ale zawsze to czlowiek spokojniejszy.U nas to kilka groszy kosztuja te zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja mam juz recepte w domu,ale czekam czy musze robic zastrzyki czy nie. Musialabym kupic 10 stk. 68 euro. Pozatym musze w piatek kupic utrogest za 35euro,wiec troche uwazam na forse. Teraz do tego bola mnie plecy i nogi:( Chyba sie przekrece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny asha a kiedy będzie wiadomo że się udało zaciążyć? kurde nie wiedziałam że in vitro jest takie skomplikowane a ile kasy szok no ale co zrobić:/ ja sobie daje jeszcze 3 lata na zajście w ciąże albo jeśli lekarz powie że nie da się naturalnie to do 2 inseminacji. pote pmyśle o in vitro chociaz nie wiem czy mnie na to stać finansowo:/ a co do adopcji to też czesto o tym myśle, ale ja tak jak Kiki chciałabym maluszka a cięzko jest "dostać" malutkie dziecko. w sumie jest to cięzka decyzja sama nie wiem na razie o tym nie myśle. powiem Wam dziewczyny że łapie doła chyba. Czy choć jednej tu na forum udało się zaciążyć ( nielicząc Agi oczywiście)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ascha to droge sa u was te zastrzyki. U nas jeden kosztuje chyba 3 euro i pojedynczo mozna kupic. Ale masz racje forsy nigdy nie za duzo.Lepiej poczekac. Ascha napewno bardzo ci ciezko bo juz tyle dni zle sie czujesz ale moze warto! :) ja dzis tez juz troche lepiej sie czuje ale czuje jakbym miala jakis pustak na brzuch polozony. Dziewczyny wiecie moze co z Sisi sie dzieje? Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chyba jak narazie to tylko Aga zaszla... Do mnie wlasnie pisala jedna kolezanka ze juz nie ma sil walczyc. Lekarz rozklada rece i wysyla ja do kliniki! Ciezkie to zycie.Ale musimy isc do przodu! ja to az sie boje pomyslec o staraniach! Boje sie ze znowu sien ie uda i ze znowu cos wymysla! ahhh..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! Ale u nas burza a leje -masakra!:) Fajnie że znowu zaczęłyście pisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×