Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Znowu sie zle czuje,dzisiaj oblaly mnie poty i prawie zemdlalam ale nie szlam na pogotowie bo jutro rano i tak mam termin. Nic mezowi nie mwilam bo i tak ma koszmary na mj temat. Sisi ja czytalam ze przy hiperstymulacji czesciej sie zachodzi,jakies dziwne to wszystko. Laski slyszalyscie co sie dzieje na swiecie? W Grecji i Cannes ? Kargul mnie zaraz zrypie ale nie dziwie sie ze ludzie gadaja ze koniec swiata sie zbliza. U nas kilku politykw zastanawia sie nad powrotem do niemieckiej waluty ze wzgledu na kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannka
czesc ja tez sie staram:( kiki powiedz mi jakie wyniki ma twoj maz i czy cos bral,bo z tego co czytalam na poczatku topiku-mial slabe nasienie?w ciagu ilu mu sie poprawilo,co lykal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kargul nie zrypie wyluzował ....... genralnie kargul ma wszystko gdzieś to życie jest krotkie i wystarczająco popierzone, więc juz nie walcze albo lepiej nie sram żarem , zwieracze puszczone....... co ma być to będzie , tak czy nie? kurde mol, po co to sie napinać już mi przeszło ewaluowałem czy coś W każdym razie moje mile Panie warto jest: 1.starać się 2. planować krótkoterminowe przedsięwziecia (nawet jak sie nie uda to nie koniec świata) 3. nie chrzanić o załamkach , deprechach tylko szukac plusów w sytuacjach ktore Nas spotykają. 4.iść czasami na całość 5. szukać alternatywnych rozwiązań 6.powiedzieć sobie jestem tylko człowiekiem i wszystich na końcu czeka ten sam los. 7. ostatnie i moje ulubione ,"Twoje życie jest przesłaniem, prezentując pewne postawy ludzie zapamiętają cie dobrze albo źle" no to tyle produkcji Kargulowej , jestem po 3 sesjach z pacjentami toteż dlatego napadło mnie tak filozoficznie ot co. no to pozdro SZPARKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mialam juz tu nie pisac ale cos mnie naszlo zeby sie czasem odezwac. Tak jak pisze kargul trzeba korzystac z zycia i sie nie lamac... Chyba zabraklo mi osob zeby z kim pogadac... Oglnie duzo gadam :p A tu nagle kazdy ma swoje sprawy i fragoli nikt nie slucha.... ja czekam ciagle na @@@ Ostatnio mialam 3 kwietnia a juz 6 maj !! Testu nie robie bo nie czuje ze juz zaszlam. A wiec czekam cierpliwie az ta wredna @@@ przyjdzie :) Kiki to moze w nastepnym cyklu uda ci sie z pomoca stymulacji. Bralas juz kiedys clo? Ascha masz racje nie stresuj meza! Ciekawe co u malutkiej? To chyba tyle z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem po wizycie:) Stan wody w brzuchu nie podnisl sie,lekarka ma wrazenie ze jest ciutke mniej. Zabronila mi calymi dniami lezac,bo moge dostac tromboze:( Pobrali krew i o 17 mam dzwonic czy tromboza sie zbliza i czy mam robic zastrzyki. W nocy mialam ble ale w dzien czuje sie dobrze. Lekarka chciala mnie badac przez brzuch ale nic nie widziala i musiala dowcipnie. Niechetnie daje sobie teraz tam grzebac. No,cz. Kargul mi sie podobaja 2 ostatnie zdania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze spotkalam w klinice polakw ktrzy przyjechali na in-vitro. Troche sobie porozmawialismy. Kobieta podchodzila 2 raz i za kazdym razem robili transfer 1 zarodka. Spytalam sie czemu tylko 1,wiekszosc robi 2-3. Facet odpowiedzial ze bylby niezadowolony z 2 ki! Troche mnie to zszokowalo,bo pomyslalam sobie chlopie nie wybrzydzaj! To nie bazar! Fragola co tam dzisiaj pichcisz? Ja robie zpiekany makaron z broklami i szynka. Kiki ja tez mialam sie pytac dzieki czemu maz ma lepsze wyniki? Nam nie dali szansy na poprawe-wyrok -icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fragola dobrze, że się odezwałaś, jak to mówią ,,w kupie raźniej" :) Czekaj cierpliwie na brak @ :) :) Jejku czuję jakies dobre fluidy, otóż, że powolutku grono ciężarnych bedzie się powiększać ;) Także dziewczyny bądźcie dobrej myśli i słuchajcie wujka kargula ;) A u nas dziś deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ascha a wiec bierz meza pod pache i na spacerek jak nie mozesz lezec.Ja wlasnie wrocilam ze spaceru. Ja dzis mialam skrzydelka z kurczaka w sosie pieczarkowym no i ziemiaczki.. Ja mysle zrobic zapiekanki ale takie jak w barach sprzedaja.Juz dawno za mna chodza te zapiekanki ale jakos nie moge sie zebrac zeby je zrobic. Aga dawaj nam te fluidki tylko duzo.... :D Sisi co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Ascha kochana trzymam kciuki po raz kolejny to powtarzam :) Fragola cieszę się ze wrócilaś :) Brałam już wiele razy clo także to dla mnie nie nowość :( Słuchajcie dziewczynki moj mąż miał tragiczne wyniki mało slabiutki ruch i ogolnie kiszka w każdym calu!!!! Własnie minęło w święta 3lata jak leczymy się razem u tego samego ginka jego terapia to masa leków zastzyków maści i witamin no i rzucił palenie już rok i 4 miesiące nie pali :) Ginek mówil że tylko in vitro ewentualnie jak mamy forse to można spróbować inseminacji Ale co z tego jak ja nie mam owulki:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mówił to na początku jak miał te wyniki takie liche! Teraz to ja jestem >>>>>>>>>>>>>dętka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mialas Kiki szczescie ze lekarz wolal leczyc niz walic z grubej rury i od razu in vitro. Ja czytalam ze jak kobieta nie reaguje na clo to sa lepsze zastrzyki i jak urosna pecherzyki to inny zastrzyk na pekniecie. Moze sie nie znam ale jakos nigdy nie slyszalam ze lekarze nie mogli wywolac owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to ja miałam potem zastrzyk pregnyl podany na pęknięcie :) Wiesz ja odrazu powiedzialam że nas nie stać jest na in vitro bo gadka byla już prawie na samym początku ale przecież nikt nie może cię do niczego zmusić zwłaszcza gdy cie nie stac jeszcze jak by ktoś dał gwarancję że na 100% sie uda to pewno wzielibyśmy kredyt ale widzisz że jedna proba nie starcza:) Nie wiem jak teraz będzie czy każe mi wziąść zastrzyk czy sam clo nie wiem to sie okaze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pęcherzyki rosną tylko co się dzieje z nimi potem pękaja czy nie ? a jak tak co co tam dalej sie dzieję? To wszystko takie proste sie wydaje a jak przyjdzie co do czego to człowiek głupieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ze mna tez tak bylo,przepisywali mi clo i nie monitorowali cyklu czy pekl. Jak powiedzialam o tym lekarzowi to mnie wysmial ze po pregnylu musi peknac :( Znowu kamien spadl mi z serca bo dzis znowu wyniki ok i obedzie sie bez zastrzyka na tromboze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej spiewac mi tu 100 lat , wujek Kargul dzis ma urodzinki TORT DLA WSZYSTKICH I PO BUTELCE SZAMPANA !!!!!!!!!!!! Płyne zaraz na Cataline island , wyspeka położona na Pacyfiku, goidzne os Long beach. No to jade tam na 2 dni . to tyle ide w tango ;) buziale robale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kolezanki :) Ascha mnie się też wydaje że po pregnylu nie pękają a tu cały czas chodzi o to pęknięcie tego pęcherzyka....a jakie zastrzyki brałaś jeszcze oprócz pregnylu?? Kargulku 100 lat 100lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul to ty rzeczywiscie Byczek jestes,jak ja i Kiki! Zycze spelnienia marzen i dobrej zabawy w slonku,u nas pogoda do duszy. Ja juz sie lepiej czuje,prawie zadnych booli,tylko brzuchol. Naczytalam sie o kobietach po in vitro. Co 4 ta zachodzila w ciaze,i co 2 z nich ja tracila:( Szok ze niektre robily kilka podejsc bezskutecznie. Nie znaczy ze sie podlamalym,pozostalam po prostu realistka;) Kiki ja nie pamietam czy bralam cos innego na pekniecie,to bylo wiele lat temu. Jak pecherzyki nie pekaja to mozna je naklc,ale zabieg jest pod narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Znowu pustki :( Kargulino wszystkiego najlepszego!!!!!! Sto lat i udanej zabawy urodzinowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki:) Ja jestem padnięta od 9 do 15 choodziłam za sukienką na wesele razem z moją szwagierka na szczęscie udało nam sie kupić jeszcze butki :) głowa mi pęka;) a co tu tak pusto? Laski gdzie jestescie i co robicie? Ascha to dobrze ze lepiej się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laski.Ja dzis mialam troche robotki w domciu jak zwykle w sobote :) A teraz sie zbieramy na grila do znajomych,troche pozno ale nam pasuje i im tez.A wiec pewnie sie pogoscimy troche :) Ja sie przezucilam ostatnio na winko a wiec kupilam moje ulubione i bede pic :p A mialam juz troche przerwy zrobic z tym winkiem :D Ale coz jak impreza to nie wypada nie pic :) A co tam u was? Ascha fajnie ze bole minely.Kochana oszczedzaj sie 👄 Kiki to kiedy bedziesz balowala na weselu? Pa do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! u mnie nic nowego,brzuch nadal jak w 5 miesiacu :( Na dworze zimno ale jutro ma byc ladna pogoda:) W sumie to sie ciesze z takiej aury bo moge ukryc brzuch dluzsza kurtka.Przybylo mi 9 cm w pasie! Kurde zostalo nas tylko 4? Ja,Fragolek,Aga i Kiki? A gdzie Sisi i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka@83Ś
Hej! U nas dziś w końcu słońce :) Ascha fajnie że już Ci lepiej ;) A My na grila do znajomych jedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. Co tam,jak tam? ja ciagle czekam na @@@ :( jak nigdy chce dostac ten @ :D Chce w koncu zaczac starania a tu nici bo @ nie ma :( Ahh jak nie jedno to drugie i tak ciagle! Ascha jak tam u ciebie? jak sie czujesz? Ewa,Malutka napiszcie co u was? na Nk was widac a tu nie zagladacie :( Nie chce mi sie do kazdego z osobna pisac prywatnej wiadomosci na nk.A wiec moze napiszcie kilka slow tu. Zadra ty tez nas czytasz a nie napiszesz co u ciebie? Pozdrawiam wszystki kobiety...te co pisza i te co tylko czytaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki! Ja mam taki ból gardła że masakra chyba mam jakieś zapalenie migdala a to wszystko od zimnego piwka ;) Tak tak Fragolcia wszystkie koleżanki nas czytają a nic nie napiszą .....nawet żebyśmy się pocałowały w d....e;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja koleżanka kargulina....... Właśnie cos mnie też przewiało i kicham , jakos głowa mnie boli. Na wyspie bylo w pyte a wczoraj z moją podopieczną poszlismy na wrotki to był czad . No a dziś powrót do codziennych zajęć , czyli praca i tak az do piątku a tu dopiero poniedziałek , hmmmm cóż praca uszlachetnia . to pozdrawiam i życzę udanego tygodnia , pełnego pracy obfitej w fundusze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Kobitki :) Mam nadzieję że tak na amen jeszcze się na mnie nie obraziłyście. Macie racje że Was poczytuję, ale i jestem całym sercem z Wami. Poprostu jakoś tak wyszło. Nie wiem jak Wy ale ja mam czasem coś takiego, że chce pobyć sama, dotyczy to również moich najbliższych. Tak wogóle to już nie raz zbierałam sie żeby coś napisać, ale cos mi nie szło. Fragolciu, nie wiem czy słyszałaś że niektóre dziewczyny zaraz po laparoskopii zachodzą w ciąże, tak że @ czasem może nie przyjść. Oby tak się stało, życze Ci tego z całego serca :) Właśnie taką historię miała żona mojego kuzyna. Agnieszko fajny brzuszek, zdrówka dla maluszka i dla Ciebie życzę :) Ascha kochana ja też trzymam kciuki i modlę się żeby Ci się udało, zresztą jak i wszystkim dziewczynom. Kiki no, no ;) Nigdy bym tak nie napisała. Nie martw się @, ciesz się z wyników męża. Napewno teraz będzie dobrze. Musicie próbować . W końcu podobno nawet przy normalnym cyklu jest tylko 20 % szans. Chodzi mi oczywiście o jeden cykl. Kargulku spóźnione 100 laaaaaat !!!! U mnie wszystko po staremu, może z tą różnicą, że okazałao się, że mój M ma kiepskie wyniki b.nasienia. Szanse jeszcze bardziej zmalały, ale pracujemy nad poprawą. Pije ProxeedPlus i Deksametazon. Zobaczymy co będzie dalej. Mam ciągle nadzieję. Pozdrawiam Was wszystkie, piszące i czytające ;) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×