Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Pożarło mi posta 😠 Aga piersi mnie bolą,czuję się normalnie a @ jak nie było tak nie ma. jestem jakaś zdołowana,zmęczona nie chce mi się nawet na kafe nic napisać,a jak już napisze to pożera posta :p U mnie nic ciekawego,w piątek będzie już u mnie siostra bardzo się cieszę,będę miała z kim pogadać chociaż. Agnieszka już coraz bliżej końca a więc będzie coraz ciężej.Ale jak już urodzisz będziesz tylko się cieszyła,już będzie z górki. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja smarowalam samoopalaczem tylko nogi;) Moja kolezanka pytala sie czy bylam na solarium! W miare wyszlo ale juz schodzi i widac troche plamek. Ja tez mam cos chandre,przespalismy sie z mezem 2 godz po poludniu i teraz mnie glowa boli. Musialam tabletke wziasc:( Sisi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! czy mogę się do Was przyłączyć? Znalazłam Wasz temat i czytam od początku. Ja nie staram się bardzo długo, ale mam endometriozę. Martwi mnie to czy w ogole uda mi się zajść. Widziałam, że kilka z Was też zmagało się z tą chorobą. Przynajmniej mnie zrozumiecie,a ja dowiem się jak to u Was było. Wracam do czytania. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Groszku! Oczywiscie z checia cie przyjmiemy:) Ja niestety nic ci nie powiem na temat endometriozy. Przez 2 ostatnie dni pobolewalo mnie podbrzusze,chyba za duzo sie nachodzilam po miescie:( Mam wizyte u gin za tydz.i mam nadzieje ze wszystko jest ok. Aga moge sobie wyobrazic ze brzuch w takie upaly przeszkadza. Patrzylam na wozki w internecie i kosztuja 2-3 tys! Zastanawiam sie jak ktos nie pracuje jak ma sobie pozwolic na dziecko? Albo jak ktos sie leczy,uciula forse na in vitro to zabraknie na wyprawke. Nie narzekam juz i zycze wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No w końcu się odezwałyście ;) Ja nocami nie śpie, tak duszno,no i pęcherz opróżniam bardzo często :) Oj dziewczynki życze Wam wszystkim tego samego. Fragolka który dzień cyklu? Wczoraj u nas padało wieczorem i w nocy ale nadal duchota, upał... Pozdrawiam Was wszystkie? Mania, Malutka co u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witaj Groszku ja też prawdopodobnie nie mam endometriozy chociaż już kilka osób probowało mi wmówić ją. Ale po laparoskopi jestem pewna że jej nie mam. U nas też bardzo gorąco,teraz jest 37 stopni :( Nie wytrzymuje. A mam tyle roboty pot leci po tyłku! Aga ja dziś mam 29 dc. Ascha masz racje że to wszystko tyle kosztuje! A ty musisz wszystko podwójnie kupować. Ja dziś dostałam zaproszenie do zrobienia cytologi za darmo bo u nas od 25 roku życia do 55 wysyłaja zaproszenia nic to nie kosztuje tylko ide z tym dokumentem. Cieszę się bo tyle kasy już wydałam na te badania. Dobre i 50 euro co w kieszeni zostanie na lody :p Uciekam kochane,odezwę się pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jade dziś w nocy na drugi koniec Polski kupić i tu niespodzianka- rodzinny samochód :) chociaż nasza rodzinka malutka narazie :) całuje was wszystkie w ten upalny dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc U mnie nic sie nie dzieje,ciesze sie ze teraz mamy troszke czasu dla siebie,duzo spokoju i nie zamartwiamy "glow" szczerze to nawet nie chce nam sie poruszac tego tematu:) Chwilo trwaj:D Milego dzionka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tam u was? Ja teraz pewnie będę mało się odzywała na kafe. Jest u mnie siostra i chcę się troche nią nacieszyć... :) Ale w miarę możliwości będę pisała. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich......8 lat wspolzycia bez zabezpieczen, 4 lata temu pierwsze badania i pozornie wszystko jest dobrze tzn oboje jestesmy plodni, pomijajac moje problemy z grzybica i bakteriami i dopiero od 2 miesiacy ogarnol mnie instynkt macierzynski, po raz pierwszy zaczelam obliczac dni plodne i obserwowac uplawy tylko nie wiem czy w moim przypadku ma to jakis sens czekam na @ brakuje 7 dni ale juz odczuwam bol piersi i jajnikow takze mysle ze i w tym msc przypaletaja sie @ jak w banku co 28 dni, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-6 do @ wydaje mi sie, ze jestem totalna idiotka majac jeszcze nadzieje ,ze po 8 latach stanie sie cud czy cos z tych rzeczy skoro przez tak dlugi czas moje zycie seksualne bylo na luzie to teraz sprawdzajac jak wariatka jajeczkowanie niczego nie zmieni....w moim przypadku traktuje sie tylko o zaplodnienie naturalne poniewaz zycie nam sie skomplikowalo tzn. nigdy nie zostane mama. ZALUJE :- 4 lata temu mialam okazje starac sie o sztuczne zaplodnienie ale przestraszylam sie, -ze 8 lat nieprzejmowalam sie tym problemem, -mam pieska 10 letniego a jak bym naciskala to moze mialabym dziecko 10 letnie bylam glupia.......teraz moj zegar biologiczny cyka a moj maz jest starszy ode mnie czyli to ze mam 2 jajniki, macice i obfite jajeczkowanie do niczego nie doprowadza zycie jest niesprawiedliwe i czasami naprawde trodno uwiezyc w niektore sytuacje......pozdrawiam i powoli staram sie czytac wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja.....nie ma nikogo to nieszkodzi pisanie podtrzymuje mnie na duchu ja z nikim nie moge podzielic sie moimi emocjami w pierwszej lini moj maz w tym momencie ostatni problem bylby ten ze nie zachodze w ciaze i znajomi, rodzina etc. od zawsze moj tekst to " czy wszyscy musza miec dzieci" takze nie chce wychodzic na wariatke u ktorej po 8 latach jak wszyscy mnie namawiali odwidzialo sie, zreszta w mojej rodzinie jestem wyjatkiem od pradziatkow nikt nie mial problemow z ciaza i pewnie litowaliby sie. u mnie jeszcze brakuje 5 dni i nigdy nie czekalam tak na okres ale niestety piersi zaczynaja bolec coraz bardziej i znajac moj organizm przygotowuje sie na @, zreszta na objawy ciazy to za wczesnie z tego co wyczytuje 1 objawem jest zanik @ takze nie warto robic testow bo po co. Ja mieszkam we Wloszech a tu okropne upaly, wczoraj na kapielisku otoczona bylam masa brzdakow i kobietek w ciazy jakie one cudowne. Fragolinko czytalam ze ty tez oczekujesz @ co u ciebie? Kiki nie daje rady czytac wszystkich postow jest ich masa i nie wiem przez ile inseminacji przeszlas, czeka cie nastepna w sierpniu i nie poddawaj sie i wykozystaj kazda okazje. Agnieszko jestes w ciazy w ktorym tygodniu? Czytajac1 posty poznalam tam katarynke co u niej? Pozdrawiam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest ktoras... mam pytanie bo nigdy nie mierzylam temp.ciala przed okresem czy 37,2 to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniołku podwyższona temperatura to normalne przed @, jak przyjdzie ta franca temperatura spadnie. Oby nie przyszła :) A jak nadal będzie sie utrzymywać to objaw ciąży. Tylko powinno sie mierzyć przez cały cykl najlepiej z rana przed wstaniem z łóżka. Ja jestem w 27 tygodniu. Wczoraj tez byliśmy na spacerze nad jeziorem to same ciężarne widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Agnieszko, wlasnie poczytalam troszeczke i zaczne mierzyc temp od 1 dnia okresu to u Ciebie juz piekny brzuszek a jak samopoczucie czy w PL tez takie upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Aga bardzo ślicznie wyglądasz... Dziewczyny co tam u was? Ewa,Sisi i reszta co z wami? Aniolku ja nie bardzo mogę ci pomóc. A gdzie Ty mieszkasz że są takie upały? Ja mieszkam we Włoszech i też jest tragicznie gorąco. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też ciepło było, dzisiaj niebo zachmurzone, deszcz pada, dla mnie to lepiej ;) Fragolka-dziękuje! A Ty jak się czujesz, nadal cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to juz 27 tydz? Jak ten czas szybko zlecial! Powiedz mi prosze czy bierzesz jod? Bo wszedzie trabia ze kobiety w ciazy powinny brac,ale z niedoczynnoscia tarczycy powinny spytac najpierw lekarza. Feagola co tam porabiasz ciekawego z siostra? Jak sie nie myle to ona jeszcze nie pelnoletnia to piwa nie wypije z toba? U nas tez upaly ostatnio bylo ok.35 stp. U mnie wszystkie okna pozaslaniane i wentylator chodzi na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja wcześniej nie zauważyłam twojego posta w którym pisałaś że mieszkasz we Włoszech. Moge wiedziec dokładnie gdzie mieszkasz? Pracujesz tu? Ile lat tu jesteś,napisz coś o sobie. Ascha moja siostra niepełnoletnia ale piwko sobie popija... Przecież nie musi odrazu sie nawalic... :p My dziś siedziałyśmy przed domem i się opalałyśmy! Teraz idę pod prysznic i musimy jechać do sklepu zawieźć expres do kawy bo cos nam wody nie pompuje. Ogólnie mam mało czasu jak jest siostra! Ona tak dużo mówi :p Ale ciesze się że przyjechała.. Ascha u nas tak samo okna pozamykane i wentylatory chodzą. Ale mnie strasznie mięśnie bolą od tych wentylatorów. U mnie 32 dc.Czuje się normalnie.. Nic nie czuje.Poczekam do 40 dc i zrobię test! Nie chce robić za wcześnie żeby się nie rozczarowac. Kiki i Sisi odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja biorę jedną tabletkę feminatal 400+DHA i to jest zestaw wszystkich witamin, równiez jodu. Innych nie biorę bo to jest wystarczające. Gin mi kazał teraz pić magnez, bo miałam skurcze w stopach, nogach. On mówi, że magnez można spokojnie pic bo ciąża bardzo lubi magnez :) Ja dziś mam bóle w podbrzuszu, ledwo chodzę, tak mnie ciągnie do dołu i lewa strona jakby jajnik, nie wiem czy to normalne, czytam na różnych forach i piszą, ze niby tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha doczytalam ze u ciebie blizniaczki podwojna uciecha zycze powodzenia.........fragolinko ja mieszkam na Toscani a dokladnie we Viareggio od 10 lat i jestem 36 letnia ludzaca sie ze slonie lataja i ze kiedykolwiek zajde w ciaze, ale bede sledzic wasze wpisy i cieszyc sie waszymi sukcesami, fragolinko nie przeczytalam jeszcze Twojej histori ale mysle,ze dobrze robisz czekajac do 40 dnia bede trzymala kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniolku;) Ja jakbym nie zrobila icsi to ten pewnie nigdy bym nie zaszla w ciaze. Staram sie w delikatny sposob namawiac dziewczyny na topiku zeby bardziej uwierzyly w medycyne niz nature i szczescie. Choc Adze sie poszczescilo w naturalny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki wszystkie te nowe i te stare:) Nie piszę bo nie mam co tzn nic nowego u mnie. Cieszę się że u was wszystko w porządku Ascha i Agnieszka no i Fragola trzymam za ciebie aby wam się udało i nie przyszla ta wstretna @ Któraś z was pytała która to bedzie inseminacja szykuję się do 4 ale mój mąż już nie ma ochoty bawić się w to Ja teraz mam zajęcie nie narzekam na nudę mam pieska ostatnio ciągle jacyś goście także leci :) We wrześniu mi stuknie 6latek starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku mam do ciebie pytanie odnośnie endometriozy ;który masz stopień co brałaś albo bierzesz i ile razy miałaś laparoskopie? A tak w ogóle to napisz cos na ten temat bo ja też wzmagam się z tą paskudą!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha wierz mi jak bym byla w innej sytuacj i miala tez wsparcie mojego meza to bym sie teraz nawet chwili nie ogladala niestety teraz to okres w ktorym problemow nam nie brakuje takze o inseminacji moge zapomniec jedyne co mi mozecie zyczyc i bede Wam wdzieczna to zajscia naturalnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalal
Dumka a ty pewnie jestes jedna z tych szczeniar-blachar, ktore zaliczyly wpadke w wieku 16 lat i teraz jestes zgorzkniala pizda z obwislymi cyckami. Nie znasz zycia wiec wypier***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie dzieciaki maja wakacje i wtracaja sie na tematy o ktorych nie maja zielonego pojecia, ja natomiast cala noc nie spalam i myslalam o mojej sytuacji wszyscy lekarze mi zawsze mowili, ze jest wszystko ok robiac usg dopochwowe i monitorujac jajeczkowanie nie mam zadnych boli ani innych problemow, @ co 28 dni, jajeczkowanie ok, ale to nie znaczy o bezplodnosci jest wiele schorzen ktore nie daja zadnych problemow a jest sie bezplodnym np. nie odpowiednia budowa macicy co nie zawsze widac na usg, dzisiaj ide do lekarza i zaczne sie badac jeszcze nie wiem jakie badania powinnam zrobic ale zobaczymy, do 42 lat mam czas nawet na inseminacje bynajmiej tu we Wloszech, zobaczymy. Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×