Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Sisi urlop mam od 26 lipca do 15 sierpnia, a planujemy... różne miejsca: była i Francja północna i oczywiście Hiszpania, gdyż tam jeszcze w wielu miejscach nas nie było ... Agnieszko życzę udanej zabawy Kiki :( przykro mi kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki nie smutaj sie,jeszcze bedzie dobrze:) Maniu ,udanego urlopu zycze,Hiszpania to jest to:classic_cool: Ewa ,Fragolka i Ascha co u was? Ja prasuje juz 2 godzine i konca nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobilam remament w szafie,i nie za duzo ciuchw pasuje na mnie:( Moj maz codziennie oglada mecz i czasem dotrzymuje mu towarzystwa. Jak jest u was mezowie tez sa za pilka? Musze wam sie przyznac ze niezbyt sie odzywiam. Cos w szpitalu sie zbrzydzilam i jem owoce,jogurty i slodycze. Wedlina i mieso cos mi nie podchodzi. Mam nadzieje ze nie szkodze dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laski. Każdy szuka jakiś fajnych miejsc na wakacje a dziś też pół dnia spedziłam na szukaniu autobusu dla mojej siostry i w końcu udało się coś znaleźć. tylko jeszcze na 100% nie wiem kiedy przyjedzie jak się uda to może 3 lipca a jak nie to 6 i posiedzi sobie miesiąc.Jeszcze u mnie nie była... Kurde tak się ciesze.... Sama nie mogę jechać to chociaż ona do mnie przyjedzie. Ascha jak mało się je mięsa to ma się mało żelaza w organiźmnie. Mój teść zawsze grymasi jak jest mięso a teraz pije tabletki bo za mało żelaza ma! Sisi masz racje że we Włoszech drogo kosztują autostrady. My żeby dojechać od granicy Włoskiej do domu musimy placić 50 euro. A wy musielibyście jechać przez całe Włochy.... Kiki kurde kiedy my się w końcu uwolnimy na całe 9 miesięcy od @@@ ? Człowiek chyba na głowie by stanoł żeby tylko zajść a ta wrednota zawsze przychodzi!!!!!!!!!! Szlag by to trafił! Aga ale ten czas leci.... Już 7 miesiąc! Kurde lada chwila i będziemy wirtualnymi ciotkami :D Ok laski uciekam na Pierwszą miłość :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, Wredota jest od czwartku. Dokładnie tak jak przewidywałam, niestety :( No nic, powoli i ja zaczynam tracić nadzieje że coś z tego będzie. Trzeba będzie sie z tym pogodzić. Ostatnio przez budowę nie mam czasu, dopiero teraz poczytałam co u Was słychać. Padam jak przecinek. Kiki coś mi się zdaje że idziemy równo. Fajnie że planujecie urlopy, u Nas pewnie nici z urlopu.Wszystko chłonie budowa. Chodzi mi i oczas i o pieniądze. Nie mówiąc o staraniach. Ascha odzywiaj się zdrowo :) Niech maleństwa rosną Aga fajnie że idziesz na wesele, my wczoraj dostaliśmy zaproszenie na 31.07 - dwudniowe, z tradycyjnymi poprawinami w niedzielę. Już mało się takie trafiaja. Frafgolciu wierzę że jesteś wk......a na takie ludzkie gadki. NIe przejmuj się, mów że jesteś jeszcze zamłoda na dziecko i utrzesz im nosa ;) Sisi, Maniu jadę z Wami na wakcje :) Tylko ja palcem po mapie hehe Idę spać bo jutro znowu od nowa Polska Ludowa :) śpijcie dobrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKI JA SIE DZISIAJ BAWIE NA WESELU! Byłam juz u fryzjera pogoda beznadziejna.... Kargul fajna ta twoja niunia:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) Miłego Weekendu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ewcia tak tez myslalam ze wredota przyszla ze nic nie piszesz. Glowa do gry. Moze za 1-2 lata uzbieracie na in vitro. Nie wiem czy jestes przeciwna temu ale ja uwazam ze to daje duze szanse przy pco. Widzisz ja robilam 5 razy iui bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne :-(
jakie to smutne tak bardzo chiec i nie muc. przestancie tak CHCIEC. przeciez to nie jest normalne. no psa nazywac niunia rowniez... trzymam kciuki. ja sama sie staram, bylo juz poronienie, no ale bez przesady. Lekarz mi powiedzal 2 rzeczy: - wstrzymac sie ze wspolzyciem do 12 dnia cylku (moje sa tak 27-29 dni) - wieczorem wypijac lampke czerwonego wina - brac kwas foliowy nie dajcie sie zwariowac. natura wie co robi, poza tym moze sie psychicznie blokujecie, bo to dziala tak, ze jak sie stresujecie to ciezej zaciazyc, poza tym czyjecie frustracje i takie bleden kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej smutne:( nie widze tutaj nic bardziej smutnego od twojego posta:D a jesli po kilku lub kilkunastu latach spedzonych z psem nie potrafisz nazwac go pieszczotliwie....samo mowi za siebie........................ Robotem jestes ze milosc czy sex(nazwij jak chcesz) uprawiasz tylko w dni dozwolone?? heh dobre:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne :-(
psa nie mam wiec nie wiem, jak mialam lat 11 to sie opiekowalam chomikami :-) i to byly moje najwieksze skarby! chodzilam do weterynarza, aby podcinac zabki, hehe. Teraz lat mam troche wiecej, chomikow juz nia ma, a ja wlasnie staram sie o dziecko i raczej mojej milosci na zwierzeta nie bede przelewala. ale nie mam nic do osob, ktore tak roba! zeby bylo jasne. wlasnie nie uprawiam seksu w 10, czy 12 dniu, tylko duzo wczesniej i czesto i to ponoc nie jest za dobre, ale wlasnie mysle, ze nie jestem maszyna i jak mam chec, to przeciez nie bede sie powstrzymywala. moj post nie byl smutny, tak sobie tylko poczytalam co piszecie, wiele z was ma duzo sily, ktorej ja sama nie wiem czy mam. przewrazliwiona jestes ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne ,nie zapominaj ze nieplodny moze byc partner i partnerka moze bez konca pic wino,brac kwas folowy i nic z tego!:( Nic z tego takze jak kobieta ma niedrozne jajowody,endometrioze lub pco jak ja i brak owulacji. Niektre dziewczyny na forum lecza sie bezskutecznie latami wiec nie dawaj nam takich -domowych- rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne :-(
ok, dzieki, ale skoro juz raz poronilam to chyba znaczy, ze jednak plodni jestesmy? (tak mi mowil lekarz i poki co na badania nie wyslal, bo psychicznie ponoc sie pogasza jak sie zaczyna badania robic). poza tym staram sie od niedawna, 3 miesiace (wtedy zaciazylam i poronilam), no i teraz dopiero 2 cykl, wiec nie chce sie stresowac, ale musze przyznac, ze przeraza mnie sytuacja w ktorej cos nie dziala i w sumie nie wiadomo co, na razie bazuje sie na domowych sposobach. a jesli chodzi o owulacje, to po czym poznac, ze jej nie bylo? jesli jest sluz, skok temperatury (z 36,1 do 36,6), mozliwe zeby mimo wszystko nie wystapila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SMUTNE :( nie czytałas mnie ze zrozumieniem , JA SIE NIE STARM O DZIECKO I NIE PRZELEWAM UCZUC NA PSA Z POWODU BRAKU DZIECKA , PIPO NAJPIERW SKUMAJ O CO COME ON A POTEM pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargulku rozumiem ze to twoje arcydzielo. Obraz abstrakcyjny ktory moze kazdy namalowac. Mozna powiesic w mieszkaniu lub dac w prezencie. Ps. Ladniejszy od twojego psa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co u was slychac? Nie znam sie na malowidlach:D ale obraz ciekawy,pasuje do "ala" meksykanskiego wystroju wnetrza. Dla mnie osobiscie troszke ponury a nawet i mroczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kargul ja też się nie znam, ale mi się obraz podoba, fajne kolorki i taki tajemniczy. Ja mam burze hormonów, w weekend byłam cały czas wkurzona na maksa,wczoraj popołudniu dopiero wyluzowałam ;) Ascha, nie martw się jedzeniem i jedz to na co masz ochotę. Ja tez jem mało mięsa, przez 3 pierwsze miesiące nie jadłam prawie nic jak pamiętacie a teraz mogę wszystko. Mój gin właśnie kazał dużo jogurtów, serów, białe mięso i oczywiście warzyw, owoców. A ja jestem prawie bezowocna-lubie bardzo mało owoców, teraz trochę truskawek podjadam bo akurat sezon, ale bardziej zmuszam się, żeby chociaż kilka naturalnych witamin dla mojego skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kupilam sobie dzisiaj zelazo i mineraly do picia. Mialam wizyte u nowej gin-polecili mi ja w klinice i mieszka na sasiedniej ulicy. Byla mila i delikatna ale wkurzyla mnie bo potrzebuje ksiazeczke ciazy a oni dopiero musza zbadac krew i za 2 tyg bedzie gotowe. Do tego lezalam na fotelu i komputer sie zawiesil i musialam zejsc a lekarka ponownie startowac. Wkurzyla mnie tez bo nie wypisala mi recepty na zastrzyki na tromboze wYslala mnie do oglnego a najlepiej do specjalisty. Ale sie wkurwilam,potrzebuje zastrzyki dzis w aptece zamowic a ta mnie wysyla Bog wie gdzie! Pojechalam do kliniki i dostalam recepte. I skierowanie do specjalisty od trombozy. Najwazniejsze ze dzidzie maja po 3 cm. Lekarka twierdzila ze widzi nozki i raczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski. Ja jakoś nie miałam i czasu i natchnienia napisać :( Nie wiem co się ze mną dzieje :( Bez życia jakaś jestem. Kurgul piesek mi się podoba ale nie chciałabym mieć takiego ze względu na sierść! Napewno jest przy takim zwierzaku pracy i sprzątania... A obraz fajny,jakby był trochę wiekszy to można by było go powiesić gdzieś w salonie... Ascha to miałaś przygody. A Ty widziałaś coś na usg? Widziałaś te dzieciaczki? :) Kurde kiedy w końcu ja ujrzę na usg moje dziecko? Czasem myślę sobie jestem egoistką nie chce dzieci!!!!!!!!!!! A za chwilę mam ochotę się poryczeć z powodu mojej bezradności i bezpłodności! U nas już drugi dzień zimno i pada! Czuję się jakby marzec był! Pozdrawiam wszystkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,Fragola widzialam dzieciaczki. Juz wiele razy w szpitalu widzialam bo tam bez przerwy mi robili usg. Tak mi glupio ze mi sie udalo a reszta(oprocz Agi)sie smuci :( Trzymam za was kciuki i wiem ze zanim urodze ktras zaciazy. Zycze wam tego z calego serca. Fragola ja juz wpadalam w depresje z powodu dziecka 34 na karku i nic! Nie wiedzialam ze we Wloszech zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha wcześniej Ty smuciłaś zawsze przyjdzie na każdego czas. Nie smuć się tylko ciesz się ciążą. U nas bardzo zimno wczoraj i dziś to nawet 17 stopni nie ma. A deszcz leje ze aż piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Co tam u was slychać? U mnie nic nowego...juz po weselu szybko zlecialy te dwa dni wczoraj dopiero sie odsypiało no a dzisiaj do pracy ....:) Fajnie było wybawiłam się jestem zadowolona:P Pogoda niestety nie dopisała teraz też jest zimno kiedy w końcu bedzie to ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Co z Wami? Ja dzisiaj sie przelamalam i zrobilam lasagne ze szpinakiem i mielonym. Kupilam sobie krem na rozstepy. Narazie tylko na brzuch,bo nigdzie indziej nie przytylam. Piersi bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Ja nie miałam jakoś czasu usiąść i napisać. Ascha ale bym zjadła tych twoich lasani :) Mniammmm :p Kiki a czemu żadnych fotek z wesela nie wstawiłaś jeszcze? Ewcia jak tam prace przy domku? co u ciebie? Dziewczyny jeszcze jedna Asia z nami pisala pamiętacie ją? Asia jak nas czytasz to odezwij się i napisz co u Ciebie? Ja wczoraj myslałam że dostane @ tak mnie brzuch bolał a to dopiero 20 dc ale puki co @ nie ma i nic nie boli. Sisi gdzie w końcu się wybieracie na wakacje? Pozdrawiam wszystkie czytające i piszące.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:) U mnie nic nowego:( U mnie 7dc ale nawet nie mam czasu mysleć o tym ten pies wypełnia moje mysli takze to był strzał w dziesiatkę;) Fragola nawet nie mam czasu fotek powstawiać;) Ja też miałam na wakację gdzies jechać ale raczej to nie wypali Ascha a tak w ogóle to lepiej się czujesz ? Dziewczyny czytam was ale malo piszę bo nie mam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×