Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć laski. Aniołku tu w wieku 50 lat zachodzą w ciąże a więc my mamy jeszcze dużo czasu :p Aniołku wiesz że ja to nie lubię Włoskich lekarzy... Oni to tacy żółwie. Ciągle tylko mówią piano piano.... :D Jesteś jeszcze młoda itd... Wkurza mnie to! Aniołku a nie robiłaś nigdy laparoskopi? Ty nie znasz mojej sytuacji bo usunęłam kiedyś swoje posty. A więc ja mialam w 2007 roku operacje ,usuwane torbiele.Teraz 16 kwietnia robiłam laparoskopie miałam dużo zrostów.Niby wszystko jest ok. Jak wychodziłam ze szpitala to lekarz powiedział że szybko zajdę! Ale nie wiem jak to będzie,czasem tracę nadzieje....Ciągle w niepewności żyje! Nikt nie powie na serio co i jak...Nie wiem nawet czy mam owulacje! Ja dziś wybieram się nad morze :p Nie lubie za bardzo morza ale siostrze chce pokazać! Przyjechała z myślą że sie opali :) Aniołku to bardzo daleko mieszkamy od siebie! ok laski do pozniej.miłego dnia. Aniołku daj znać jak wrócisz od lekarza.... Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarby!!! Aniołku ja miałam 2 laparoskopie na pierwszej stwierdzono pco a po 2 latach kiedy już nie wiadomo dlaczego dalej się nie udało zrobiono mi 2 laparoskopie dokładnie 12 06 będzie rok gdzie stwierdzono już 3stopień endometriozy Fragola ale ci dobrze!!morze.......................... Pozdrawiam bużka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.......zarejestrowalam sie do Centrum Plodnosci bo sluchac tych pojedynczch ginekologow co pieprza nie mam juz ochoty wedlug nich powinnam miec juz druzyne pilkarska a tu ble.....zadnych badan przez 5 lat tylko trala....la.pierwszy termin wstepny 1 pazdziernika zleci szybko bo caly sierpien jestem w ukochanej PL. Slodka Fragolinko nie robilam ani laparoskopi ani nawet isterosalpingografii nic bo dla nich nie bylo takiej potrzeby zadnej cystki zadnych badan,a o zrostach to slyszalam sa bezobjawowe a prowokuja bezplodnosc ale latwo je usunac i jest ok. Ginek. tutaj przyzwyczajeni,ze Wloszki o 1 dziecko staraja sie po 40 takze maja kupe czasu zeby cie powkuzac. U ciebie to teraz z gorki po takim "oczyszczeniu" to slyszalam ze tylko kwestia czasu a noz dolaczysz do agnieszki i aschy ale bylby numer zycze ci tego a to, ze nie masz owulacji to nie mowione niewszystkie mamy obfity sluz. Fragolciu a Ty gdzie przebywasz dlugo juz tu jestes? Siostra na pewno zachwycona z wizyty Wlochy sa piekne jak sie nie mieszka a jak sie mieszka to ble....gdzie nad morze ja zawiozlas? Zycze milego dnia wszystkim nie popijajcie za duzo dojechalam do strony na ktorej bylo ostro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki dzieki, ze odpisalas tak sie spytalam mysle, ze nie bylam wscipska jak co to sorry.....tylko myslalam nad badaniami jakie bede musiala przeprowadzic Heja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnie tak brzuch bolał i promieniował ból do pleców z lewej strony, że pojechałam do lekarza. Gin mnie zbadał z każdej strony i się okazało, że mam zastój w nerkach,dostałam leki i czekam na poprawę... Jutro jeszcze badanie moczu muszę zrobić. A co tam u Was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieje ze leki pomoga. Kazal lekarz ci duzo pic? Czy skad ten zastoj? Ja dzisiaj bylam u lekarza po skierowanie bo w przeciagu miesiaca mam 3 rozne wizyty u specjalistow. Dzieki bogu czuje sie lepiej,nie boli mnie przy chodzeniu. Chyba cysty sie wchlonely:) Tylko mam nudnosci po jedzeniu:( Dzisiaj super pogoda 20 stp i wiaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha gin powiedział, że z powodu ucisku przez macicę, zobaczymy jeszcze wyniki moczu, będą popołudniu i mam dzwonić do gina jak je odbiorę. Na początku ciąży też miałam problemy z moczem, jakieś bakterie były. Przed ciążą też odczuwałam tą nerkę ale żadnych badań nie robiłam. U nas też chłodniej, od razu lepiej się śpi, ale na weekend znowu upały zapowiadają u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha gin powiedział, że macica powoduje ucisk i dlatego ten zastój. Dzisiaj robiłam badanie moczu, wynik będzie popołudniu i mam dzwonić do niego. Zobaczymy co powie. U nas też chłodniej ale na weekend zapowiadaja upały :( Nawet śpie normalnie jak chłodniej, pomijam tylko wędrówki do kibelka :) Mały waży już 1200g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha gin powiedział, że macica powoduje ucisk i dlatego ten zastój. Dzisiaj robiłam badanie moczu, wynik będzie popołudniu i mam dzwonić do niego. Zobaczymy co powie. U nas też chłodniej ale na weekend zapowiadaja upały :( Nawet śpie normalnie jak chłodniej, pomijam tylko wędrówki do kibelka :) Mały waży już 1200g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a to na wizytę się zapisałaś? Chcesz robić inseminacje czy co? Ja mieszkam juz 4 lata we Włoszech. Mam męża Włocha. Mieszkam 35 km od Fano A więc i nad morze jeździmy do Fano. Wczoraj nie byliśmy długo bo burza nas zaskoczyła! No ale troche posiedzieliśmy. Aga to lecz się skarbie! jak tam twoje wyniki,odebrałaś już? Ascha jak się czujesz? A gdzie nasza Ewa!!!!!!!!!????????????? Ja @ jeszcze nie dostałam! :D dziś 34 dc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a to na wizytę się zapisałaś? Chcesz robić inseminacje czy co? Ja mieszkam juz 4 lata we Włoszech. Mam męża Włocha. Mieszkam 35 km od Fano A więc i nad morze jeździmy do Fano. Wczoraj nie byliśmy długo bo burza nas zaskoczyła! No ale troche posiedzieliśmy. Aga to lecz się skarbie! jak tam twoje wyniki,odebrałaś już? Ascha jak się czujesz? A gdzie nasza Ewa!!!!!!!!!????????????? Ja @ jeszcze nie dostałam! :D dziś 34 dc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a to na wizytę się zapisałaś? Chcesz robić inseminacje czy co? Ja mieszkam juz 4 lata we Włoszech. Mam męża Włocha. Mieszkam 35 km od Fano A więc i nad morze jeździmy do Fano. Wczoraj nie byliśmy długo bo burza nas zaskoczyła! No ale troche posiedzieliśmy. Aga to lecz się skarbie! jak tam twoje wyniki,odebrałaś już? Ascha jak się czujesz? A gdzie nasza Ewa!!!!!!!!!????????????? Ja @ jeszcze nie dostałam! :D dziś 34 dc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kafe szwankuje. Fragolcia odebrałam wyniki, i nie jest źle na szczęście :) Co tu nikogo nie ma cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to super że nie jest źle! Zdrowie najważniejsze. Ja uciekam na spacer bo dopiero teraz można wyjść spokojnie na świeże powietrze. buziaki i do jutra.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nic nowego. Siedze w domu i ogladam przeceny w internecie. Aga to dobrze ze wszystko w miare ok z wynikami:) Duzy juz twoj dzieciaczek;) Fragola to juz troche po terminie twoja@. Blanka jak pojechala po samochod tak sie nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nic nowego. Siedze w domu i ogladam przeceny w internecie. Aga to dobrze ze wszystko w miare ok z wynikami:) Duzy juz twoj dzieciaczek;) Fragola to juz troche po terminie twoja@. Blanka jak pojechala po samochod tak sie nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nic nowego. Siedze w domu i ogladam przeceny w internecie. Aga to dobrze ze wszystko w miare ok z wynikami:) Duzy juz twoj dzieciaczek;) Fragola to juz troche po terminie twoja@. Blanka jak pojechala po samochod tak sie nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie nic nowego. Siedze w domu i ogladam przeceny w internecie. Aga to dobrze ze wszystko w miare ok z wynikami:) Duzy juz twoj dzieciaczek;) Fragola to juz troche po terminie twoja@. Blanka jak pojechala po samochod tak sie nie odzywa:( Ja nie moglam sie dostac na topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Jestem Fragolciu :) Dopiero dzisiaj po dłuższej przerwie włączyłam kompa. Jakoś ostatnio mąż okupował go a teraz oglada mecz oczywiście, więc mam wolne. Mam nadzieję ze @ nie nadejdzie do Ciebie i dołączysz do zacnego grona :) Ja to nawet nie wiem który mam dc. Nie zapisałam sobie ostaniej @ i muszę odszukać na topiku, jak Wam pisałam że przyszła. Na długo siostra przyjechała? Aga to dobrze że poszłaś do lekarza, lepiej trzymać rękę na pulsie :) Ascha cieszę się że dochodzisz do zdrowia :) Kiki, czyli jest ok skoro była owu :) Może akurat tym razem się uda : Pozdrawiam wszyskie Kobitki i witam nowe dziewczyny :) Cos wujek Kargul ostatnio nic nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ze mnie to ranny ptaszek moze dlatego, ze moj jamniczek juz od 6 skomle, ewka dzieki za powitanie......aga dobrze,ze wyniki sa dobre napewno spadl ci kamien z serca, asca te wizyty u specjalisty to tylko do kontroli prawda? czytalam ze mialas problemy ale teraz piszesz ze sytuacja sie poprawila zobaczysz, ze szybko wszystko sie ustabilizuje. Fragolciu tak mam wizyte w Centrum Plodnosci ale napewno przepisza mi cala serie badan i poprowadza w kierunku ciazy czy bedzie potrzebne leczenie, inseminacja czy invitro, moj maz ma dzieci z 1 malzenstwa robil spermogram i wyszlo ze plemniczki nie jezdza w Ferrari a fiatem 500 robil tylko raz a zeby miec wiarygodne badanie to trzebaby powtorzyc ze 3 razy. Truskaweczko dzis 35dc to juz ladnie a masz @ regularne? u mnie 26dc ale juz od jajeczkowania czuje,ze franca sie zbliza u mnie sa regularne @ co 28,29 dc. no niestety daleko mamy od siebie dlugie te Wlochy i te pierunskie lancuchy gorskie, tez wczoraj wybralam sie nad morzem ja to mam rzut beretem, dzis zapowiadaja upaly poprasuje troche z rana bo pozniej bede ledwie dyczec. do uslyszenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kafe szwankuje. Fragolcia odebrałam wyniki, i nie jest źle na szczęście :) Co tu nikogo nie ma cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Znowu kafe wariuje. Sisi co tam u Ciebie? Ja dzisiaj znowu kupiłam ubranka dla małego, nie mogę się powstrzymać, chyba zbankrutujemy ;) Ale te małe są takie słodkie :) Fragolka mam nadzieję, że ta @ nie nadejdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem po wizycie u gina:) Z maluchami wszystko ok. Maja po 5,6 i 5,7 cm. -12 tydz.ciazy Pierwszy raz widzialam jak sie ruszaja! Jeden krecil sie w kolko! Niesamowite wrazenie,wygladaja juz jak mali ludzie. Moja hemoglobina super 15,5 pomimo ze prawie nie jem miesa,ale biore zelazo. Lekarka przestraszyla sie moim powaznym przypadkiem i wyslala mnie do specjalisty na badania czy wszystko ok z ciaza. Ciesze sie bo mam obawy po miesiacu lykania antybiotykow i tabletek przeciwbolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to super, że wszystko dobrze z maluszkami. Ty to masz dopiero obraz usg, dwa ruszające się skarby :) Fajnie to widać, nie? Ja za każdym razem jestem pod wielkim wrażeniem :) Aniołku to czeka Cie pewnie trochę badań, ale może znajdą jakąs przyczynę. A może twojego męża wystarczy podleczyć? U mnie mąż miał problemy, zaczął brać leki i się udało niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha to chyba wrazenia nie doopisania, widzialas Twoje malenstwa i w dodatku jeden to juz lobuziak. U mnie zaczelo sie plamnienie przed miesiaczkowe z jednej strony mi przykro ale nie potrafie sie smucic bo przelamalam sie i rozmawialam z mezem i nie wiem jak moglam myslec,ze problemy moga byc przeszkoda w staraniu sie o ciaze poryczelismy sie oboje, do pazdziernika bede robila swiece z gorki chlopaki maja lzejsza drogie a w pazdzierniku zobaczymy nie nam pojecia ale tak jak piszesz Aga napewno przepisza nam kupe badan ewentualnie do inseminacji to dluga droga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja , co tam, widze ze jakies nowe maniurki sie zapisały do forumee. Wszystkim sie marzą krzyczące dzieciorki , heh zobaczymy co bedziecie pisały jak już sie porodzą i nie dadzą Wam spać ehhehhh ............. a potem kupki , zupki , szczepionki , kolki , srolki hmmmmmmmm kobiety i ich natura. Ja pracuje teraz z dwoma małymi autystami , i powiem Wam ,że momentami cięzko ich ogranąć , wogóle wychowanie dzieci to jest sztuka już nie mowiąc o dzieciach które wymagają specjalnej troski. Ide własnie do pracy , a dzis piątek od 4-6 co za godziny pochrzanione. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test! Ale jak zwykle nie ma ciąży. Zaczekam troche i może po niedzieli pójdę do gina bo nie wiem co się dzieje! Dziś się popłakałam i mówie do męża że ja chyba nigdy na tescie nie zobacze II kresek!!!!!!!!!!!!!!! A poza tym to teraz jak jest siostra to jezdzimy sobie wieczoram nad morze wczoraj też jak pojechaliśmy to wrócilismy aż na 2 w nocy! Super już dawno tak miło nie sędzałam czasu. Kochane odezwe się później,idę troche posprzątać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka może jeszcze za wcześnie i nie wyszło na teście, poczekaj jeszcze ze 3 dni i powtórz test z innej firmy. Grunt to brak @! Będzie dobrze :) U nas wczoraj i dzisiaj upał nie do wytrzymania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×