Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

No to dal Ci duza dawke,napewno bedzie kilka dominujacych pecherzykow;) Ja dokonca nie wiedzialam czy robisz teraz iui czy nie,wyglada na to ze tak:) Termin na inseminacje masz chyba w przyszlym tyg? Dla mnie stymulacja byla zawsze czasem nadzieji i cieszylam sie ze sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ascha Ty szczęściaro, moje gratulacje! Warto było czekać :) A my wróciliśmy od gina, mały waży 2,2kg i się odwrócił, do naturalnego porodu, jestem w szoku!!! Teraz myślimy jak rodzić, ja naturalnie nie chce, następna wizyta 6.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez bym nie chciala naturalnie rodzic. Dzisiaj lekarka ponaglila mnie zebym w koncu wybrala szpital gdzie bede rodzic jestem w szoku,to dopiero 18 tydz! Ona twierdzi ze niektore szpitale chca juz zeby w 12 tyg sie zglaszac. Na poczatku powiedziala mi ze chlopiec lezy na dole brzucha, ja na to ze chcialabym choc 1 dziewczynke. I rzeczywiscie na gorze siedzi sobie dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha od samego początku życzyłam ci chłopaka i dziewczyny a teraz tylko pogratuluje :) Fajnie że tak sie złożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ascha to wcześnie u Was wybierają szpital, może to i dobrze. A u nas to wszystko w ostatniej chwili a jeszcze się boję, że nie będzie mojego lekarza na dyżurze jak coś się zacznie i wtedy będą jaja. Całą ciążę chodzę prywatnie, żeby mieć jakąś lepszą opiekę a może się okazać, że nici z tego. Zobaczymy ;) U nas słoneczko przez weekend. A Wy co porabiacie? Ewcia jak tam fachowcy? U mnie w końcu przyszli ale co to za ekipa to szkoda słów :( Sisi masz wolny weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Tak weekend mam wolny,wczoraj zrobilismy sobie mala wycieczke,bylo fajnie juz dawno tak beztrosko nie spedzalismy czasu, bez gonitwy,nerwow i spogladania na zegarek:) Dzis ma byc podobno 30 stopni na plusie,chyba poopalam sie bo nie wiadomo czy bedzie jeszcze lato?;) Dziewczyny a co z Kargulem....nie odzywal sie dawno....? Pozdrawiam i zycze udanego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ,wspaniale.........chlopiec i dziewczynka:D Tak samo jak u znajomej ,ona ma Martina i Marike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ja tez sie ciesze z parki. Sisi ogladalam Twoje zdjecia na NK mowilas ze przytylas po zastrzykach a tu widze super figure! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul czyta od czasu do czasu nie pisze bo za gorąco........... A wrócilismy wlasnie z pic-nic-u i było fajnie , grill , wódki troche , posiedzielismy do 5 i do domu . Mam teraz napiety plan , dużo zajęć , non stop brak czasu , jest zawsze coś do zrobienia. Po za tym w ciąży nie jestem jak będe to napisze ;) lol pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja chyba dzisiaj pojde do lekarza bo mam czerwona i sucha skore na powiekach. Tragedia,zawsze cos!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :)witam Kargulka :) Wreszcie się schłodziło bo nie dało się ani spać ani oddychać.... Ja jutro jadę do gina na usg powiem szczerze że już chciałabym miec to za sobą :)ostatni raz już próbujemy taką decyzję podjełam Zyczę miłego dnia wszystkim koleżanką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki bylam u lekarza,wyslal mnie do okulisty. Naczekalam sie w sumie ponad 2,5 godz. Przepisal mi masc z cortizolem,niby nie powinno sie jej stosowac w ciazy,ale lekarz twierdzi ze po 3 miesiacu nie jest szkodliwa dla ciazy. Dziaj bylam z kolezanka ogladac rzeczy dziecinne. Kupilysmy sobie po maskotce z pozytywka bo wyczytalam ze dzieci lubia czegos takiego sluchac jej sa jeszcze w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nic ciekawego, remonty trwają, kuchnia już by mogła być ale musiałam wstrzymać faceta bo jeszcze dach robią i się boję, żeby czasem nie zalało. Te pogody teraz takie, że nie wiadomo co się stanie. Także wszystko z opóźnieniem, nie zdążymy przed porodem wyremontować pokoi dla dzieci :( Ascha w ciąży to zawsze coś się przydarzy ale jak trzeba brać leki to trzeba. Wczoraj zamówiłam łóżeczko :) a wózek kupimy po porodzie. Fragolka co się nic nie odzywasz? Malutka jak się czujesz? Kiki nie denerwuj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Agnieszko dobrze ci mówić? ;)ja dzisiaj mam wizyte tak się żle czuje już nie wiem czy mnie brzuch z nerwów boli czy nie? Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja się nie odzywam bo nie mam co pisać.... wy macie o czym pisać a ja nie chce się już użalać nad moim losem co ma być to będzie.... teraz jestem na nowym topiku :p Zakochałam sie w orchidei i mam już 3 :D Ascha dobrze że tylko maść masz i że to nic grożnego.Trzymaj sie... Aga a ty to już powoli pewnie będziesz się pakowała do szpitala? Czy już torba czeka? :) Kiki zdaj relacje jak wrócisz! Głowa do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !wlaśnie wrócilam... Wszystko jest ok śluz endometrium i jeden pecherzyk już się wystraszyłam bo patrzy na 1byly trzy samemu się to nie spodobało ale patrzy na 2 jest 20mm dostalam dzisiaj zastrzyk jutro wieczorem insemka zobaczymy :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki a jedziesz robic to inseminacje? Czy to lekarz w gabinecie robi? Sorry za to pytanie ale nigdy jeszcze nie mialam z tym stycznosci. Sisi a no wczoraj taką spotkałam i mi się tak spodobała że musiałam ją kupic :p Mój mąż sie wkurza bo mówi ja rozumiem jeden kwiatek w domu ale co dwa tygodnie orchidee kupować :D Ciekawe co u naszej Malutkiej i u Ewy? Ewę widzę na nk ale tu się nie odzywa.... odezwijcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Tak fragola jadę tam gdzie pobierają nasienie do badania i tam też robią inseminacje w gabinecie.nie nakrecam się wcale już mi to obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U nas zimno i deszczowo :(ale lepsze to niz upaly. Kiki trzymam kciuki i wiem z wlasnego doswiadczenia ze najlepiej sie nie nastawiac,ja bylam pesymistycznie nastawiona do mojego icsi. Dzisiaj robie na obiad zapiekanke ziemniaczana z parowkami i warzywami,ciekawe czy bedzie dobra?;) Ja jestem non stop senna,wczoraj poszlam 0 22 spac,czesto tez budze sie w srodku nocy i nie moge zasnac,albo o swicie budzi mnie glod. Chyba dzisiaj odstawie masc na oczy bo to juz 4 dzien i nie chce ryzykowac uszkodzeniem plodu. pozdrowienia dla wszystkich babek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Ascha gratuluje Ci z calego serca parki:))) Cudownie!! Ciesze sie razem z Toba:) Ja wczoraj posprzatalam caly dom i dostalam plamien:( Zaraz zadzwonilam do lekarki, kazala mi wziac duphaston i lezec. Dzis u niej bylam cala zestresowana ale wszystko jest ok. Malenstwo przez tydzien uroslo z 18 mm do 32,9mm:) Bylam w szoku. No i ma juz taki zarys czlowieczka, tzn glowke, jakby raczki, nozki i rusza sie niemozliwie:) Dostalam 15 dni l4 bo jestem zestresowana za bardzo, mam odpoczywc i byc spokojna:) Mam nadzieje ze tak bedzie:) Kiki trzymam mocno kciuki:) Pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Malutka ty uważaj na siebie dobrze ze nic sie nie stało!!!! Ja wczoraj wróciłam o 20 inseminacje mialam o 19 wiecie co chyba czulam jak mi pękło cos w środku wczoraj o 18 30 jak czekałam na doktorkę ze az się zwinełam na sekunde :)albo jestem przewrazliwiona....;)ale pal licho jeżeli miałam owulke to napewno byla słabsza niż w czerwcu po stymulacji wtedy miałam dwa pęcherzyki i w 12dc jeden mial 22mm i tak mnie brzuch bolał w13dc.Doktorka powiedzialaa że jest zadowolona z podania nasienia technicznie a nie zawsze podobno to wchodzi tak ładnie śluz miałam dobry i duzo aż wyplywał :) Ja uciekam dzisiaj ostatni dzień i do pracy!!umówilam sie jeszcze z kolezanką na ploty :-P Miłego dnia! Nie trzymajcie za mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas deszcz, cały dzień ma lać :( Mam lenia, zgaga mnie pali cały czas, już nie wyrabiam, nic nie pomaga. Malutka odpoczywaj i się nie stresuj. Kiki jedź na ploty, żeby nie myśleć :) Ewcia co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale pogoda!!!???nawet psu się nie chce wyjść z domu bo pada :) Ta doktorka co mi robila inseminacje proponuje mi in vitro w pewnej klinice gdy by sie nie udało a pewno tak będzie ...tnz że nie mam nadziei jeszcze troszkę jest :) Co porabiacie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez ponuro,checi brak do czegokolwiek:( Sciagam tytanika juz tydzien ...idzie jak krew z nosa ...chyba w ten weekend nie ogladne. Ascha duzo schudlam w ciagu ostatnich 2 miesiecy...waga stanela na 53 kg,w ramionach ok;) ale brzuch ...szkoda gadac...spada pomaluuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jakas dziwna ta lekarka ze juz proponuje in vitro,jak ja robilam iui to lekarze zawsze byli optymistyczni. Wiem ze to jest jak ruletka,czasem potrzebne jest poprostu szczescie. Sisi ja tez tyle wazylam przed icsi jak pracowalam przy 163 cm bylo ok;) U nas tez ponuro i zimno. Chyba zaraz przebiore cieplejsza posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha moze to zle napisalam nie namawiala mnie tylko napomkła i dala wizytówkę jak byśmy kiedyś się zdecydowali w razie jak sie nie uda ;) Sisi ty chudzielcu ja waże 57kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×