Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ascha no to Ciebie nieźle męczą w tym urzędzie, współczuję Fragolko czyżby dziś był 31 dc?? Sisi czekamy na tempki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka nie mam jeszcze @:(:(:( i nie wiem co sie dzieje. jajniki juz mnie nie bola tylko sutki masakra:/ kiedy tylko moge chodze bez stanika:/ Maz sie cieszy z tego powodu:P :P Poza tym mam jakby podwyzszona tempke: rano 36,9; 36,89; 36,77 :/ Wczesniej mialam standard 36 lub 36,1; najwiecej 36,28... Skoro to nie ciaza to moze mam jakies zapalenie czy cos... Juz sama nie wiem:/ W tym tyg nie moge jeszcze isc do gina bo jutro i w sobote do pracy a w piatek mam wyjazd:/ Mam nadzieje Katarynka ze bedzie maly Andrzejek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja olewam te komentarze, nie wszyscy wiedzą,że się staramy i nie wychodzi, a to akurat mój wujaszek,on to zawsze coś wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1dc 37,00 2 36,8 3 36,7 4 36,7 5 36,7 6 36,8 7 36,8 8 36,9 9 36,6 10 36,7 11 36,7 12 przerwa po andrzejkach 13 36,4 14 36,5 15 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jeszcze nie mozna nic powiedziec? dokoncze pomiary do nastepnej @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sisi ale masz odwrócone te tempki:) Niby powinien być niedlugo skok..A iluodniowe masz cykle?? Malutka TESCIOR rób! Skoro nie masz @ i temperatury takie wysoki,to albo jakiś wyjątkowy niefart albo ciąża!! Aga nie martw się tymi tekstami!Ja też ciągle słyszę-a Ty byś uż nie chciała mieć dzieci??Taki podtekst,że co?3lata po ślubie czy ze najwyzszy czas??BEZSENS.A ja im wtedy,że chcialabym wpiejrw prace znalezc albo,że w jednym miejscu osiąść:D:D Zawsze coś powiem :P haha Fragolka a z Tobą to juz w ogóle nie wiem co się dzieje.. Może też teścik powtórzysz-wcześniej,co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie z moim poklöcilam. Pojechal spontanicznie w interesach do innego miasta i nie mial czasu mnie o tym powiadomic. Powiedzial ze chcial mi powiedziec w domu:( Pozarlam sie z nim a on möwi ze nie wie o co mi chodzi,chcial mi osobiscie powiedziec. Co o tym sadzicie czy to normalne ze zona chce wiedziec jak maz jest w innym miescie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi no wygląda na to że owulki jeszcze nie było, jak sie mierzysz dowcipnie czy jak?? przed wstaniem z wyrka?? To ważne do tego by tempki były wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,dowcipnie i przed wstaniem:) mnie rowniez wydaje sie ze jeszcze nie bylo...i pewnie juz nie bedzie...no zobaczymy,dzieki wam za pomoc:D Ascha nie daj sie! pogadajcie na spokojnie bo nerwy nic tu nie pomoga...wiem po sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle sa 26-32 dniowe .ale w tym dlugo plamilam i hormony jeszcze we mnie siedza ,wiec pewnie dlatego takie cyrki mam z temperatura...mam nadzieje ze nastepny wykres juz mi cos powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jednego szwagra ktory zawsze podczas jakiegos rodzinnego spotkania...podchodzi ,przytula mnie z calej sily i mowi jak bardzo nam wspolczuje:O Ostatnim razem dodal:No ja wiem ze tylko JEDNEGO potrzeba wam do szczescia...no i ma racje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi tragedia ja bym chyba jakos negatywnie zareagowala,ja nie chce zeby ktos mnie zalowal:( Ide nalozyc sobie borowine:) Fragolus pochwal sie pazurkami:) rzuc fotke na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok fragola nie chcialam Cie meczyc:) moje zelowe maja 2 tyg i poczekam jeszcze 2 i cos sama pokombinuje;) Jak tam wyszly sajgonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha facetom niektóre rzeczy wydają się takie oczywiste, moj kiedyś tez pojechal, ja do niego dzwonie a on na drugim końcu Polski. Myślałam że go zabije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola odwazny wzör:) Spröbuje zrobic zdjecie moich pazörköw:) Agnieszka chyba najlepsze rozwiazanie pozabijac tych chlopöw. On mi obiecal ze nastepnym razem mnie powiadomi jak bedzie poza miastem. A ja do niego ze juz mi to wczesniej kilka razy obiecal:( Wyjasnilismy sobie sprawe ale jestem nadal obrazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a te tipsy same odchodza po tygodniu,czy musisz odrywac sila?czy specjalnym plynem? Ja dziewczyny nie wiedzialam sama co dzisiaj zjesc. Po obiedzie na ktöry byl makaron z meksykanskimi warzywami i kawalkami miesa zjadlam trufle z szampanem i pistacje,jutro poczuje kalorie w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ty mnie zawsze rozsmieszysz-tipsy zebami zrywasz hi,hi:) no nie wiem czy mi szybko rosna 2 tyg temu robilam i mi troche urosly,möwilam jej zeby mi wyzej podciagnela bialy pasek ale chyba nie chciala zebym dlugo z tym zelem chodzila. Fragola ja mam kosciste dlonie i rece w przeciwienstwie do reszty ciala:( Agnieszka kochana ja nie potrafie przez nk zdjec wysylac:( Jak chcesz to Ci przesle jak fragoli mailem,jak mi podasz. Ale ostrzegam ze zele sa najnormalniejsze na swiecie z bialymi koncöwkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem robilam sobie rözowy albo blekitny pasek,ale teraz nie chce zeby w urzedzie pracy krzywo na mnie patrzyli;) Ale na sylwka chyba zaszaleje z paznokciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa fragola. Ja mam juz kupione tipsy z gotowym wzorkiem ale znöw skusilam sie do salonu na zele,mam nadzieje ze ostatni raz. Zycze dobrej nocy i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dzieki fragolaza zdjecia;) Wyglada bardzo profesjonalnie,dokladnie jak na poprzednim zdjeciu. I to sa tipsy, Jak tam z wredna malpa,chyba jeszcze nie przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdolna i pracowita. Jak ja sie poröwnuje to jestem len z lewymi rekami:( No cöz,nie kazdy ma dryg do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola paznokcie śliczne :) może test byś zrobiła?? A nie tak nas w niepewności trzymasz...ja lepiej, ale w głowie mi się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieki fragola za kaplement. Ciasta potrafie piec ale jak czesto mozna jesc ciasto?:( Najwazniejsze ze möj nie narzeka;) Jestem w sziku ze wczoraj na kolacje zjadlam czekoladki i pistacje i kilo schudlam? To chyba przez nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja myslalam ze szwagier w domu bo ostatnio pisalas ze opiekowal sie tesciem? Ja dzisiaj powiedzialam do meza ze chyba podziekuje tym osoba co mnie wkurzaja ze schudlam przez nich;) Ale nie dobrze jast sie denerwowac bo organizm wlancza alarm ze jest stress i nieodpowiedni czys na ciaze. I hormony wariuja i nic nie funktionuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×