Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witam Was dziewczynki po swietach:) Swieta swieta i juz po... Tak ten czas leci szybko ze ani sie obejrzec a juz starosc hehehe;P Nie wiem nawet kiedy ten czas przelecial. Wczoraj bylam w pracy 8 godzin, a dzis poszlam na niby szkolenie do kolejnej pracy bo sprzedaz portfeli sie konczy 31 grudnia. No i to szkolenie niby masakra. Bylam tam 5 godzin, ale strasznie nie podoba mi sie szef:/ Nie wiem co mam zrobic, bo z jednej strony wiem ze jest ciezko ze znalezieniem pracy, a z drugiej strony znam ten typ szefostwa i wiem ze zle mi sie bedzie pracowalo, tym bardziej ze on codziennie tam jest i codziennie musialabym spedzac z nim 9 godzin:/ Nie wiem co robic:(:( Wiadomo kasa sie przyda, ale moze znajde cos lepszego po nowym roku?? Mam nadzieje ze Wy w lepszych humorach czekacie na Nowy Roczek?? Buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie kafe wraca do łask po Świętach:) JEszcze tylko KIki,Sisi i Nulla się nie odezwały:P Fragolciu moja kochana WIEM co przezywasz z opieką nad teściem i szwagrem.Zaznałam tego troszkę dziś i wczoraj!!Jestem padnięta,a Ty masz dwóch pewnie ciężkich chłopów.Babcia ma niewładne nogi i wszystko trzeba przy niej zrobić!To jest masakra!Ale cóż.Fragolciu wielki SZACUNEK DLA CIEBIE🌼🌼 Ascha to wkoncu nie wiadomo co z pracą?? Maniu fajnie,że tu takie dane przytaczasz.Mój dba bardzo o zdrowie i dietę-jako sportowiec.Zdrowo się odżywia,do tego jeszcze łyka jakieś witaminki i ja mu podrzucam raz po raz Salfazin-tak,by choć on był w 100% zdrowy:) Maniu a Twój mężuś to ile ma tych plemników Ai B?Przecież Ty i tak zachodziłaś w ciążę,to pewnie bez znaczenia:) Malutka nic na siłę-najgorzej jakbyś miała chdzić do pracy,której nienawidzisz!!Może weź ją na jakiś czas,a w międzyczasie szukaj innej? Zadra fajnie masz z tym urlopem,a co do tej zazdrości,to nie tyle zazdrość sama w sobie,bo przecież nie chciałabyś dziecka kolezanki,ale to wielki ból,smutek,pytanie-czemu nie ja??Ja Cię tak doskonale kochana rozumiem.... Miłej nocki,już po Świętach,ale szybko przeleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Wreszcie wróciłam z pracy, dzisiaj to była masakra, pełno ludzi :0 Mania to mnie pocieszyłaś, witamina c od dzisiaj na kolacje dla mojego M :) Maniu spytam podobnie jak Katarynka, twój mężuś ile miał A iB bo przecież zachodziłaś w ciąże? Jestem bardzo ciekawa jak mojemu wyniki wyjda po 3 miesiącach hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Już odpowiadam na wasze pytanie. Mój M miał we wrześniu 10 % A i 30% B, wiem, że nie sa to złe wyniki, ale zawsze poniżej normy... Pamiętajcie, że witamina C bardzo szybko "ucieka" z organizmu i z samego pożywienia. Dlatego trzeba jej dostarczać na różne sposoby. Najbardziej "trwała" jest w surowej czerwonej papryce. A więc witamina C na śniadanie, obiad i kolację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś no to jestem zadowolona,bo normy są niby od 51% Ai B,a mój ma 50% i bardzo się martwiłam,ale widzę,że normy to tylko jakiś tam odnośnik:)Ty zachodzisz bez problemu,więc jest ok. Fajnie,że nawzajem sobie radzimy:D:D Fragolka co z Toba?? Agnieszko masz fajnie,że masz pracę-chodzisz,to zapominasz.A jak tam z @ u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś no to jestem zadowolona,bo normy są niby od 51% Ai B,a mój ma 50% i bardzo się martwiłam,ale widzę,że normy to tylko jakiś tam odnośnik:)Ty zachodzisz bez problemu,więc jest ok. Fajnie,że nawzajem sobie radzimy:D:D Fragolka co z Toba?? Agnieszko masz fajnie,że masz pracę-chodzisz,to zapominasz.A jak tam z @ u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia ja właśnie przezywam kolejny kryzys przed nadejściem @, chyba za chwile nadejdzie bo brzuch mnie napieprza. A dziś w nocy miałam taki piękny sen, że urodziła nam się córeczka... Ja normalnie zwariuje, jak można tak dalej żyć! Co miesiąc mam nadzieje i co? Nic! Choć lekarz powiedział, że na naturalne zajście nie ma szans to ja ciągle czekam, że może jakiś cud się zdarzy. Juz nie wiem czy inseminacja ma sens, człowiek się jeszcze bardziej zdołuje jak się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 83Ś a moze sie uda... Jesli nie cud to moze wlasnie inseminascja?? Mam nadzieje ze w 2010 wszystkie spotkamy sie w innym temacie:) Oby tak bylo:D czego Wam i sobie zycze z calego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 83Ś a moze sie uda... Jesli nie cud to moze wlasnie inseminascja?? Mam nadzieje ze w 2010 wszystkie spotkamy sie w innym temacie:) Oby tak bylo:D czego Wam i sobie zycze z calego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 83Ś a moze sie uda... Jesli nie cud to moze wlasnie inseminascja?? Mam nadzieje ze w 2010 wszystkie spotkamy sie w innym temacie:) Oby tak bylo:D czego Wam i sobie zycze z calego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 83Ś a moze sie uda... Jesli nie cud to moze wlasnie inseminascja?? Mam nadzieje ze w 2010 wszystkie spotkamy sie w innym temacie:) Oby tak bylo:D czego Wam i sobie zycze z calego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj dluzej pospalam. Po poludniu wybywam na zakupy. Wczoraj zaaplikowalam sobie w ciemno progesteron dowcipnie. Duzo czytalam o ziolach i jestem w szoku ze teoretycznie mozna w tem sposöb wyregulowac hormony. Narazie pije ziola ale juz mam ochote wypröbowac cos innego. Zlwlaszcza olej z wiesiolka i ziola wytwarzajace progesteron;) Tez tu mniej zagladam niz wczesniej bo wy malo piszecie:( A moje starania tak samo jak u fragoli przesunelam na pözniej. Chodzi o klinike. Zycze wszystkim milego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj dluzej pospalam. Po poludniu wybywam na zakupy. Wczoraj zaaplikowalam sobie w ciemno progesteron dowcipnie. Duzo czytalam o ziolach i jestem w szoku ze teoretycznie mozna w tem sposöb wyregulowac hormony. Narazie pije ziola ale juz mam ochote wypröbowac cos innego. Zlwlaszcza olej z wiesiolka i ziola wytwarzajace progesteron;) Tez tu mniej zagladam niz wczesniej bo wy malo piszecie:( A moje starania tak samo jak u fragoli przesunelam na pözniej. Chodzi o klinike. Zycze wszystkim milego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
kafe szwankuje!!! dziewczyny jeszcze nie wrociły pewnie ze swiat! Ja juz po starankach,ale nie mam czasu w tym miechu myslec-caigle cos.Zajmuję się babcią,bo chora.Jutro jadę z mężem spotkać się z prezesem nowego klubu-może cos nowego wypali. Pozniej jade do znajomych do Gorzowa,wiec nie wiem kochane czy nie bede dopiero po nowym roku. W kazdym razie dziekuje za zyczenia(Fragolinko kochana) i Wam wszystkim zycze SZCZESLISWEGO NOWEGO 2010 ROKU,oby obfitował w pampersy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
kafe szwankuje!!! dziewczyny jeszcze nie wrociły pewnie ze swiat! Ja juz po starankach,ale nie mam czasu w tym miechu myslec-caigle cos.Zajmuję się babcią,bo chora.Jutro jadę z mężem spotkać się z prezesem nowego klubu-może cos nowego wypali. Pozniej jade do znajomych do Gorzowa,wiec nie wiem kochane czy nie bede dopiero po nowym roku. W kazdym razie dziekuje za zyczenia(Fragolinko kochana) i Wam wszystkim zycze SZCZESLISWEGO NOWEGO 2010 ROKU,oby obfitował w pampersy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
nic juznie idzie tu napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ascha ja łykałam olej z wiesiołka w kapsułkach i powiem Ci że rewelacja, śluz mi się znacznie poprawił :) Także powinnaś być zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieje ze nie zlapiesz dola. Nowy cykl-nowe starania:) Jak u mnie sie zacznie to tez zaczne brac wiesiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - zazdroszczę ci tej @ mozesz mi oddać, bo ja czekam na moją a coś pojawić się nie może, dziś 33 dc a od 30 dnia cyklu pojawiają się sporadyczne plamienia. Poza tym chora jestem, katar mam straszny i stan podgorączkowy. Jutro chyba pojadę do lekarza... gardło mnie boli i padam. Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieje ze nie zlapiesz dola. Nowy cykl-nowe starania:) Jak u mnie sie zacznie to tez zaczne brac wiesiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - zazdroszczę ci tej @ mozesz mi oddać, bo ja czekam na moją a coś pojawić się nie może, dziś 33 dc a od 30 dnia cyklu pojawiają się sporadyczne plamienia. Poza tym chora jestem, katar mam straszny i stan podgorączkowy. Jutro chyba pojadę do lekarza... gardło mnie boli i padam. Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - zazdroszczę ci tej @ mozesz mi oddać, bo ja czekam na moją a coś pojawić się nie może, dziś 33 dc a od 30 dnia cyklu pojawiają się sporadyczne plamienia. Poza tym chora jestem, katar mam straszny i stan podgorączkowy. Jutro chyba pojadę do lekarza... gardło mnie boli i padam. Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczki iiiiii
nowe cykle , nowe starania i tak do ....2050 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu z chęcią oddam @, ciśnienie poszło więc już mi troche lepiej :) W styczniu odpuszczam, wcale nie będe sie starać a w lutym do lekarza więc zobacze co nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Na szczescie nie mialam duzo do nadrabiania;) U nas swieta minely spokojnie,poodwiedzalismy wszystkich i wczoraj w nocy wrocilismy. Na dodatek przez caly tydzien meczylam sie chyba z grypa zoladkowa,non stop bolesci brzucha i wczoraj w drodze dwa razy dlugieee przystanki,ale jak narazie nie jest zle:) jak nie przejdzie jutro do lekarza;) Dokupilam w polsce castagnusa i wiesiolka no i borowinke oczywiscie ale w plastrach ,taka ktora stosowalam wczesniej. Gdzie wybieracie sie na sylwestra kochaniutkie? Pozdrawiam was wszystkie i milego dzionka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na narty dopiero jedziemy...;) a sylwestra jeszcze nie planowalismy...ale moze ze znajomymi posiedzimy ,dzis podejmiemy decyzje,ja nie mam checi gdzies chodzic po balach:P Fragolinka a robilas 2-gie badanie progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sisi witamy:) Wczoraj wieczorem oczywiscie nie mozna bylo sie dostac na kafe:( Fragola ja tez jestem juz zmeczona staraniami. Spröbuje zajac sie czyms innym. Nie wiem tylko czym? U nas dzisiaj spadlo duzo sniegu. Milego dnia laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×