Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć Fargolciu ja miałam 16dc owulkę a @ dostałam 30dc niestety :( DZiewczyny życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku, oby był lepszy niż ten stary i żebyśmy się doczekały tego naszego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! W ten sylwestrowy wieczór życzę Wam wszystkiego najlepszego, uśmiechu na twarzy, duuużo cierpliwości w dążeniu do CELU oraz duuużo duuużo zdrówka a szczególnie teraz Mani i Sisi. Oby ten NOWY 2010 rok był dla Nas wszystkich szczęśliwy :) Szampańskiej zabawy do samego rana !!! Dzięki za linki, poczytam o tych ziółkach i może coś zacznę pić. Castangusa chyba rzeczywiście wezmę tak od 1 dc, ten sobie odpuszcze. To nara kobitki. A zapomniałabym Fragolciu, mężulka pokażę tylko muszę strzelić parę fotek i wgrac na kompa. Jakoś narazie choinka blokuje mi dojście do łączy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam w nowym 2010 roku, który musi byc udany :) my teraz wróciliśmy, już zmywam makijaż, zęby umyte i ...spaaaaać :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 2010! Zaraz jade z mezem na przejazdzke i na obiad,wiec bede wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam was w Nowym Roku:) Mam nadzieje ze przyniesie on nam wiele radosci no i spelnionych marzen:D Nie pisalam dosc dlugo bo nie mialam dostepu do neta pare dni a potem zalapalam dola:( Cos ostatnio czesto mnie lapie dlatego nie chce Was tutaj zanudzac:) Mam nadzieje ze sylwestrowanie udane?? my bylismy w domku, ja poszlam spac o 23.30 i ogolnie tak weszlam do nowego roku - jakas taka zrezygnowana i smutna:( Oby caly rok nie byl taki jak jego poczatek... Bawcie sie dobrze kochane:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk!!! Jest tu kto?? Pustki nastaly...chyba snieg przysypal lacza;) Milego dnia dziewczynki:) Jade do rodzicow dzis ;) Mam nadzieje ze nastroje sie troszke optymistycznie:D Trzymajcie sie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj siedze w domu. Trocze wczoraj sie przeziebilam z mezem na spacerze. Katarynia,Sisi gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, otóż @ już dostałam, a nadal podwyższona temperatura mi się utrzymuje, 37 stopni. Zawsze mi spadała jak ta franca @ przyszła. Czemu teraz tak jest? Przeziębiona nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko zrób test dla pewności.A okres jest obfity jak zawsze czy skąpy?? Dziewczynki WSZYSTKIEGO NAJ KOCHANE W NOWYM 2010!!! 30 grudnia rano wyjechałam do znajomych do Gorzowa Wlkp i nie miałam kompa. Ubawiłam sie przednio!Wypiłysmy sporo wina i robiłyśmy szpagaty,stanie na głowie,właziłam na siatki,drzewa,spiewaliśmy i w ogóle extra :)Odchamiłam się... Choć już dziś załapałam doła.Ale nie będę smęcic. Kochane jeszcze raz WSZYSTKIEGO co NAJLEPSZE:)))) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a mierzyłaś zaraz po obudzeniu o tej samej porze w tym samym miejscu?Jeśli tak,to duzzze prawdopodobienstwo ciązy! Sprawdz kochana,bo jak cos ,to do lekarza suń!! Dziewczynki co z WAMI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zobacze jeszcze jutro, ale nie chce mi się w to wierzyć, przy normalnym krwawieniu, choć czytałam że niektóre kobiety normalnie mięsiączkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja bylam przed chwila w nocnej aptece po tabletki na katar dla meza:( Zauwazylyscie ze malutka usunela konto na nk? To chyba przez dola ktörego ostatnio zalapala. Malutka nie zalamuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję za życzenia:)) :* Malutka ja nawet nie zdążyłam dodać Cię do znajomych:(( Nie załamuj się Rybka..Jesteśmy z Tobą! Aga sprawdz jeszcze jutro:) Ascha bidulko ale się rozłożyłaś..Wszyscy dookoła chorują-jakiś wirus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Nie pisalam bo nie czulam sie najlepiej,wczoraj w nocy pedzilismy na pogotowie,zlapal mnie okropny bol brzucha + wymioty.Dostalam kroplowke,lek przeciwbolowy i wrocilam do domu. Jutro pedze do lekarza,podejrzewam torbiele poniewaz przed rokiem mialam podobna sytuacje,ale o wiele mniejszy bol. Malutka co sie z toba dzieje?A nowy rok zobaczysz ze bedzie o wiele lepszy niz ostatnia noc poprzedniego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ciesze sie ze Sisi,karatynia i fragola pojawily sie na kafe. Bez fragoli ani rusz! Sisi bardzo mi przykro z powodu torbieli. Ja tez mialam taki przypadek miedzy jedna a druga insema ale nie byla duza i sama sie wchlonela. Szkoda ze w nocy nie bylo mozliwosci sptrawdzic dolkadnie co ci jest kochana. U mnie 31 dzien cyklu nadal aplikuje progesteron. Znowu po kilku miesiacach skopoju wyskakuja mi duze bolesne krostki na twarzy,chyba z nadmiaru androgenöw. Dostalam tez jakiej wysypki na kostkach. Mozliwe ze to od progesteronu? Dziewczyny progesteron to to samo co luteina,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku!Sisi no mam nadzieję,że będzie ok!Bidulko! Pisz co mówił lekarz?Oby nie torbiele,a zwykła jelitówka. Fragolinko jutro jadę w swoje strony.Nie wiem na jak długo,bo moze mężuś zmieni klub i będę w nowym mieście mieszkać. Miłego dnia.Załapałam od wczoraj paskudnego doła,a przecież do @ jeszcze ok 9 dni!:( Aga zrób test i to szybko!!!! Ewka wszystkiego co najlepsze,dużo zdrówka,szczęścia, radości z życia.. Spełnienia marzeń~!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Macie racje - dol totalny. Jeszcze chwila a calkowicie sie zalamie:( Dobrze ze chociaz wam moge to napisac. Ostatnio bylam na urodzinach mojej kuzynki. Rodzina oczywiscie mila itd...oprocz spogladania na moj brzuch wszystko ok. A wczoraj sie dowiedzialam ze w sylwestra zadzwonila ciocia i grztulowala mojej mamie ze pewnie zostanie babcia, ze pewnie jestem w ciazy, ze wygladam tak mniej wiecej na polowe ciazy:( Rzeczywiscie po slubie przytylam 8 kg... ale powiedzcie mi jak mozna byc takim tepym?? Przeciez wiadomo ze gdybym byla w ciazy to rodzina wiedzialaby o tym ...przeciez nie ukrywalabym tego... Dlaczego ludzie tacy sa?? Mi nigdy nie przyszloby do glowy komentowac czyjas wage, wyglad czy cokolwiek... Nigdy w zyciu nie zdarzylo mi sie zebym komus gratulowala bo sobie wymyslilam ze ten ktos jest w ciazy:( Mam takiego dola ze nie umiem sobie z tym poradzic... Dlatego usunelam konto...juz nikt mnie nie bedzie ogladal i nie bedzie komentowal mojego zycia:(:( A poza tym to sasiadka jest w ciazy z facetem ktorego zna moze rok... Beda mieli bliznieta... Przepraszam ze tak smedze... Milego dnia dziewczynki:) Agnieszka zrob tescior:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę malutka!!! Bardzo mi przykro z powodu takiej dewoty jaką jest Twoja ciotka;( Okropnie się zachowała!! Ja też mam doła,więc możemy sobie podać rękę.Ale to wina otoczenia,że tak nam ciężko i łapie nas przygnębienie. NIE NAWIDZĘ SWIĄT!!!Co roku-jak to Kiki napisała-Święta są coraz trudniejsze do zniesienie;( Mlutka żal się i smęć do bólu-niech tylko to Tobie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka my przezywamy to samo! Ja tu jestem jedna z najstarszych i co roku jest gorzej. Bo slysze co raz glosniej ostatni dzwonek. Ja tez jakis czas nie pisalam na kafe. Jak lekarze podejrzewali ciaze i potem okazalo sie ze jednak nie:( Teraz pisanie na kafe pomaga mi. Kolezanki ciagle daja zdjecia dzieci na nk. Nawet göwniary sasiadki ktörym zmienialam pieluchy! Ja sie ciesze ze nie jestem w Polsce i nie musze odpowiadac na wscipskie pytania. Tu duzo kobiet decyduje sie na bezdzietnosc. Wiec moge udawac ze jestem jedna z nich! Wiem ze to odbija sie na psychice,ale nie moge sie wszystkim przyznac do mojego nieszczescia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka olej to!!! i pomysl ze tylko ty meczysz sie jej slowami ,NIE ona!! Ona nie wyplacze sie pozniej w poduszke ,tylko TY!!!! I czy dla niej warto jest sie w to wszystko zaglebiac??...na 100% NIE!!!! Pomysl o tym co moze cie dobrego spotkac:D a takich chwil ,niewatpliwie bedzie wiele ;) Ewa -wszystkiego naj...naj👄 Fragolinka ale cie zalatwili z tym badaniem,ale tak juz jest ze jak sie chce to nie wychodzi:P Ascha a moze masz uczulenie na cos?np:bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dziekuje za piekna karteczke swiateczna:D Katarynko tylko po przeprowadzce nie zapomnij o nas hi hi hi;) Na jutro szykowalismy sie na narty i nici z tego..:( bede biegac po lekarzach,ale mam nadzieje ze wtorek spedzimy na stoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, rzeczywiście ostatnio było tu bardzo pusto. Sisi 3maj sie kochana, oby to nie było nic poważnego Ewuś - Zdrówka, Szczęścia, Pomyślności Fragola - szkoda, ze tak wyszło z tym progesteronem, ja wciąż upierałabym się w Twoim przypadku na zbadanie prolaktyny, najlepeij wtedy kiedy będziesz badać progesteron... już raczej w przyszłym cyklu chyba ze w srodę zrobisz badanie? Który to będzie dzień cyklu? Ja wciaż czytam o tej prolaktynie i nakręcam się, ze to przez nią poroniłam, bo jej poziom gdy gwałtownie wzrasta to automatem hamuje wzrost progesteronu. Co prawda prolaktyna wzrasta w czasie ciąży, ale na początku nie może byc za wysoka. Dziewczyny, które nawet biorą leki na obniżenie prolaktyny zachodzą w ciażę ale gdy odstawiaja leki bo dowiadują się o ciąży to ją poraniają. Nie chcę mysleć o najgorszym scenariuszu, ale boję się ze tak u mnie jest. Wysoka prolaktyna różnie objawia sie każdego, u mnie to są plamienia przed @ . W cyklu z ziołami plamienia te wyniosły 3 dni, czyli aż o 2 dni mniej niz wcześniej. Jednak teraz w cyklu bez ziół znów plamienia wyniosły 5 dni. Dopóki nie pozbędę się tych plamień to nie będę mogła pozwolić sobie na ciażę... bo nie chcę znów przechodzić tego samego. Miłego dnia dziewcyzny Fajnie, ze do niektórych z Was podochodziły "dopiero" kartki :) Malutka - jeszcze słowo do Ciebie: nie patrz na to co inni mówią, patrz na siebie, na męża i na Twoje życie. Ciotka jest wścibska i tyle... buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola mi sie wydaje ze zalezy jak dlugi masz cykl. Ja mam ponad 30 dni i robilam progesteron w 24 dc. Dziewczyny ja chyba dzisiaj nie bede pila ziöl bo mam wysypke na nogach,podejrzewam ze od tego. Bo czytalam na innym topiku ze dziewczyny miala uczulenie pokarmowe po ziolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - dlatego trzeba pić krople propolisowe czy nalewkę propolisową łącznie z ziołami. Może poczekaj do końca cyklu i wytrzymaj. Całuję Fragola nie wiem do kiedy możesz te badanie zrobić,najlepiej jak najszybciej. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×