Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

No wlasnie ja mialam tez napisac ze zubröwke pilam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było sie spotać ale niestety za bardzo jesteśmy rozproszone po swiecie :( ale by była imprezka? :-P Dzięki kochane za radę moze jednak odczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię żubrówki.Ale wy Agentki jesteście.Kurczę ;) Co do wiesiołka-nie mam pojęcia -przyznaję się bez bicia:P Fragolinko-za niecałe 2 h powinni wylądować!! Bardzo się bali czy wpuszczą Ich tam,bo nie wiem czy wiecie,że oprócz polskiego pozwolenia i wizy,muszą mieć pozwolenie ze strony Amerykanów,a to dopiero na miejscu się okaże! Rodzice już 2 raz tam lecą,a to zawsze utrudnia już wjazd.Ale bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M do mnie przyjechał;) Zjedliśmy kolację,teraz On ogląda Vancuver,a ja się nudzę. Ale bym zjadła sobie ciasto czekoladowe od Malutkiej;) Aniołek pisałaś,że robisz takie cuda ze słodkości.Daj przepis na cosik mega wyjątkowego i trudnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział że jeszcze czas- to nie wiem!! do 3 miesięcy moge nie miec na razie nic nie zapowiada się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale pozjadało mi litery. Mam internet bezprzewodowy,totana lipało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale by było fajnie normalnie ja to juz mam przed oczami jak sie bawimy tańczymy pijemy płaczemy -po prostu żyjemy !!!!bawimy się ale jazda:-P Szkoda że tak nie może być wiecie jak byśmy odżyly !!!ja uwielbiam takie imprezki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas jest inna bylo by bardzo ciekawie???a wydaje mi się że kazda z nas lubi dobrą zabawę no nie?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku a co ma internet bezprzewodowy do zjadania liter? ja tez mam bezprzewodowy ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny dzisiaj z Wami niepogadam. Totalna lipa. Pisałam co innego a dwa razy to samo. Mam zamulony internet. Nie ma siły i nerwów. Katarynka moge dać co tylko chcesz powiedz co lubisz a przepis podam. Przyedź do mnie a naprawde upieke coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Ja też uwielbiam takie imprezy! Ale bym się schlała :P:P:P:P haha co byście zrobiły na imprezkę?Ja bigos i kokosankę-skoro Fragolka tak lubisz kokos:P No i sandwiche z tortilli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a co ja mam na twarzy to napisane "wieczna imprezowiczka"???? Pewnie jak byśmy za dużo wypiły to pewno były by wypadki no wiecie róznie to bywa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla katarynki zaparzyłabym zieloną herbatkę i upiekłabym snicersa :-P i jeszcze strogonowa bo dobrego robię :) no i wzielabym żubróweczke oczywiscie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stalo fragola??? nie przesadzaj znowu chodzę bo lubie ale męża ciężko wyciągnąć!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola strogonow to jest tak jak gulasz tylko robisz z mięsa wolowego kroisz w cięki paseczki dodajesz pieczarki paprykę ogórek konserwowy groszek zielony ceblkę koncentrat i to tak na gęsto z chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często nie wychodzę ale jak mam okazje to korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge zrobic bigos,salatke lub golabki i napoje mixowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola przypomnij to ci jutro podam przepis bo mam zapisane ale naprawde na imprezy dobre jedzonko smakowalo by ci na 100% :) Ja też jak stara baba!!!!nawet to wczoraj ginowi mówie a on do mnie to co on ma powiedziec jak ma 60 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mogę salatkę pyszną zrobić z gyrosem !!!:-P Mogę dziewczynki polewać alkohol!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem fragola człowiek się marnuje jak tak siedzi w domu przecież jesteśmy jeszcze młode !!!!życie zaczyna sie dla kobiety w wieku 40 jak to powiedział wczoraj mój gin :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde opisałam się i lipa. Bezprzewodowy internet iu nas to lipa,szczególnie na zadupiu. W Niemczech pewnie dziabie a my to sto lat za murzynami.. Na imprezke zrobiłabym super ciacha, pikantne skrzydełka i krokiety z barszczykiem. Pychotka. Kurde szkoda,że tak daleko od siebie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dużo o jedzeniu :) Fragolinko czy Ty robisz czasem włoską zupę stracciatella? Ja dziś robiłam, 15 minut i jest zupa :) Ciekawe Sisi pisała, że bedzie nas czytać. Mogłaby napisać chociaż jedno słowo, typu część,Sisi daj znać, naprawdę pusto tu bez Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam tę sałatkę to moja ulubona i też często ja robie. Katarynka chyba slońce się nie obraziłaś za ta zielona herbatkę ?? Wiecie jakie byśmy miały butki wypastowane ha ha ha ha ah !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz tak długo tu klikam to jakas nowosc z mojej strony??? :) gdzie jesteście piszci bo zaraz uciekam bo mój mężuś juz mówi żebym kończyla -chyba liczy na coś?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka gyros dobra, ja też lubie grecką i z makaronem tortelini. Oj samo dobe jedzono. Ja to nienadążam za wami,zbyt słaby internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola to był zart odnośnie katarynki i tego pastowania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×