Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Aniolku u mnie tez diagnozy byly sprzeczne. Ale poczytalam w internecie i mam prawie wszystkie symptomy pco. Möj gin powiedzial ze nie mam a specjalisci w klinice ze mam. Kiki wiesz lekarze za duzo mi nie möwia i pröbuje sama szukac przyczyny. Czy nie dojrzewaja u mnie pecherzyki,czy nie pekaja,czy komörka jajowa nie moze sie zagniezdzic? Czy moje endometrium jest za cienkie,czy mam za malo sluzu przez niedobör estrogenöw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile razy się kochacie w ciągu tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze chwile a My same zostaniemy lekarzami hehe. Kiki a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja endometrium miałam dobre jak mi zawsze w tych dniach robił było ok Mam malo śluzu pęcherzyki nie pękaja -bo rosną,ale zanikają i stąd endometrioza u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie :-P staramy sie 2razy wtygodniu ale to zależy od wielu rzeczy czasem jest częsciej :)jak pooglądam za dużo filmików to wiecie jak jest hormony buzują :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie nic nie robić na siłę bo to jest jeszcze gorzej odniechciewa się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa niestety nie pracuje chodź bardzo bym chciała. Krwawienie owulacyjne występuje pod postacią nieznacznej domieszki krwi w wydzielinie pochwowej zabarwiając tę wydzielinę na różowo. Trwa ono krótko,nigdy nie bywa obfite,a 12-16 dni po nim występuje normalne krwawienie miesiączkowe.Przyczyna opisanego krwawienia śródcyklicznego jest wzrost stężenia hormonu wydzielanego przez dojrzały pęcherzyk,zawierający jajo gotowe do opuszcczenia jajnika.Występuje w okresie największej płodnośći. Ten tekst pochodzi z książki "rodzi się człowiek'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie bzykam chyba najrzadziej z was wszystkich. co do lekarzy to ja im ufalam przez 6 lat,teraz wiem ze to nie wystarczy. Gdzie wszystkie kobietki,robimy tabelke-kto jak czesto? Ja wpisuje sie na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to różnie, mniej więcej tak jak Ty Kiki a czasem może i częsciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie te czasy jak sie było młodym !!!!!!!no nie???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre tabelka! Ascha widzisz ja się bronie przed tym pco,nie mam nic z tego o czym piszą. jedynie brak ciąży! My kochamy się różnie. Po okresie zazwyczaj często,później do ok 20dc co drugi dzień,jak test owulacyjny wychodzi pozytywny to codziennie.Później do okresu post bo zazwyczaj mam humorki,myślę już o @ czy przyjdzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze dlatego bo jestesmy prawie 12 lat razem. Möj maz zawsze mial mniejszy temperament ode mnie. A teraz duzo pracuje i dalej sie ksztalci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż czasem nie mam ochoty i jestem bierna tak jak Ty Ascha to napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest w najbardziej nie oczekiwanym momencie??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku a ja myslalam ze ty maz meza tylko na weekendy. To dobrze ze nie masz obiawöw pco,to prawdopodobnie nie masz tego dziadostwa. Ewcia nie to ze ja jestem bierna,tylko mi sie nie podoba ujezdzanie. Czesto jestem aktywna tak jak ja lubie hi,hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy w tygodniu to za mało! Jeśli są dni gdy powinna być owulka trzeba częściej. Przed samą owulką post by plemników było dużo.Potem do bólu kochane żeby w końcu zaskoczyć. Gin mi tak mówił,hehe Też nie zawsze tak jest? To znaczy,że w książce o naturalnym planowaniu rodziny kłamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO nie krótko !!prawda?? Nie ma to jak było na początku no nie?? :-D To byly czasy tu tam.....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, zobaczycie że kiedyś jeszcze powiemy że dobrze że to tylko pco, przynajmniej mam taką nadzieję. Kiedyś jena lekarka powiedziała mi że ona wierzy że jeżli są jajniki, jest macica to wszystko jest możliwe. Teraz trzeba Nam dużo cierpliwości, oj jak zawsze dobrze się tylko tak gada a w rzeczywistości człowiek prawie świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie że klamią ale nie zawsze jest tak jak piszą. Ascha ty z tym ujeżdzaniem ??!!:-P dajesz popalić ?śmiać mi sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha miałam tak przez 3 lata. Teraz od grudnia zmienił prace więc jest częściej. Dlatego mam nadzieje,że nam się teraz uda,tym bardziej jak się wspomagam tymi tabletkami. Nieraz było tak,że w te najważniejsze dni go wogóle nie było. Masakra. Ascha czemu nie lubisz ujeżdżać? Ja to lubie tylko nie jak mam płodne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEwka masz rację święte słowa ja też to słyszałam od swojego doktorka :) Słuchajcie jak jest owulka i ma sie chcice to tak trzeba tyle razy ile się chce ........... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki chyba nie ma na to cudownego przepisu, widzicie Naszej Agusi wystarczył tylko raz. Raz a dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×