Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Ja sie zbieram i ruszamy z mezem gdzies na przejazdzke i moze cos zjesc. Musze tylko przedtym zrobic plukanke na te moje nieszczesne wlosy :( Zycze milego dnia laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! U nas piękna pogoda,słoneczko świeci.Aż chce się żyć. Zresztą po wczorajszym pisaniu i realizowaniu .... czuje się wyśmienicie,mogłabym góry przenosić. Ja już obiad gotowy więc pewnie też gdzieś wyjdziemy,szkoda dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ale sie wczoraj usmialam z tych teksciorow...tak naprawde wszystkie jestesmy podobne heheheh... Dobrze jest moc z kims tak bez oporow pogadac o wszystkim:D My wczoraj poswietowalismy, wypilam prawie cala butelke winka maniam mniam:D A co do przytulanek to wczoraj nam sie nie chcialo ...ale dzis rano to nadrobilismy:P i odrazu lepiej sie czuje...poza tym nie mysle teraz o ciazy bo wiem ze nie ma owulacji i tak jakos inaczej bylo:D Teraz maz pojechal zrobic traske na motorze a ja siedze w domku bo dla mnie luty to jeszcze nie miesiac na jezdzenie motorem:P No a potem mysle na jakis spacerek wyskoczymy bo pogoda dzis cudna:) Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku posprzatalam chwila relaksu i trzeba gdzies wyjść???? U nas tez śliczna pogoda sloneczko świeci az chce się żyć:) Wiecie my to chyba wszystkie jesteś my dość podobne do siebie nie tylko pod tym względem że nie mozemy zajść w ciąże ale i odnośnie spraw sexu :-P Szkoda że nie moglam być zwami wczoraj do końca bo tematy tu wesole byly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nudy. Popadalo troche i zostalismy w domu :( Jestem po obiedzie i walcze z ochota na snikersa. Dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snikers,mnaim;)Zjadłanbym ciacho!! Dzieczyny ale się jeszcze wczoraj przed snem smiałam z nas i z siebie samej..Agentki,że ta lala.. Malutka to żeś zabalowala:)Fajnie by było razem na imprezkę pójść🌼 Ascha kochana zrób jak ja. Mianowicie już 3 raz zrobiłam sobie długggggggie odrosty! Moi rodzice już w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Żałuje bardzo, że mnie wczoraj z Wami nie było w tych tematach. Ale się uśmiałam :) My niestety nie możemy nic do 12 tyg :( Gin zakazał, aż byłam zdziwiona, ale podobno nasienie źle wpływa na tworzenie łożyska. Także celibat jeszcze trwa :( A co do moich objawów to nadeszła jeszcze zgaga i cierpie z powodu bólu głowy-masakra. Wczoraj i w piatek zwijałam się z bólu. A i jeszcze wszystkie zęby mnie bola, choć mam wyleczone ;) To na tyle u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale Ci fajnie z tymi dolegliwościam. My też tak chcemy,co nie dziewczyny? Celibat? No powiem szczerze,że już o tym słyszałam więc lepiej stosować się do wskazówek. Snicers mniam normalnie ślinka mi cieknie,ale niestety jak zakaz to zakaz. na święta sobie popieke super ciacha i się poopycham. A co? Nie moge? My dopiero wrócliśmy do domu,ale już powoli też się nudze. Długie jeszcze te wieczory,w telewizji same głupoty. Testowałam dzisiaj,zużyłam aż 3 testy i same głupoty mi powychodziły. Jestem zła bo robiłam jak zawsze,nigdy takie cuda mi się nie działy.Nie wiem na czym stoje. Aj beznadzieja. Piłam 2 godz przed kawe bo strasznie mnie głowa bolała,może to ta kawa? Jak myślicie? Nigdy nie piłam wcześniej więc może to jest przyczyna. Sama nie wiem już co o tym myśleć. Został mi jeden test na juro,wczoraj miałam już ładną drugą kreske,nie wiem nic nic nic nic............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku najlepiej robic rano. Ja tez juz sie w zyciu narobilam testöw ale nigdy nie mialam 2 kreski. Wiec nie chce Cie nakrecac ale moze,moze..... Aga a ty w pierwszej ciazy tez tak sie meczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Ja słyszałam,że testów nie powinno się robić z porannego moczu. Nie wiem zobacze jutro co wyjdzie. czy nie będę miała? Nie wiem jak biore FF to mam owulke. Zastanawiam się tylko czy nie mialam wcześniej. Aj nic już nie wiem i mam wszystko w d...e Co ma być to będzie. Jakoś nachodzi mnie znowu czarny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a Ty wogóle nie miałaś drugiej kreski,czy nie miałaś dwóch takich samych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku aTY mówisz o testach owulacyjnych czy ciążowych? Aguś ja też bym chciała mieć te bóle wszystkie,bylebym miała dzieciątko pod serduszkiem:) To musi być cudowne uczucie.Opisz mi-choć w przybliżeniu-jak to jest?? Dziewczyny ja zaraz mielę mięsko na tatara;)Zapraszam wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja też mam takie przygnębienie często.Niby jest dobrze,ale za 5 minut mogę ryczeć. ale postanwiam i ogłaszam-od następnego cyklu odstawiam termometr i nie stresuję się ,że dni płodne,to już zaraz,teraz trzeba.Nie...!!!! Od 13 cykli mierzyłam temperatury i włąśnie od 13 cykli jestem zestresowana.Wiem chociaż,że tempka pięknie skacze,nauczyłam się obserwować organizm.Wystarczy!!Teraz mogę na pare cykli zrezygnować!!Wrzucam na luz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba Aniolka zle zrozumialam z testami tez myslalam ze chodzi o ciazowy,ktöry nalezy robic rano. Owulacyjnych nie robi sie rano. Ja mialm 2 tluste krechy 2 dni i 2 dni slaba druga kreske. Ja tak samo jak ty Aniolku nie wiem czy mialam wczesniej owulke bo robilam za wczesnie testy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma to jak zrozumienie! Na tego tatara chętnie bym się załapała. Może poprawiłby humor. Też myślę co dalej robić,nie mam już pomysłu. Tak źle tak niedobrze. fragolka gdzie jesteś,co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was! Może i dobrze co Wam będę psuła humor i marudziła. Spadam. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski!!! Co tam u was ciekawego? Nudy no nie ? Ja się nie nudzilam byłam na małych zakupach ale nic nie kupiołam wypiłam dwa drinki z żubróweczki i jestem szczęsliwa :-P Uchachana jak małe dziecko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku !!!!!!!!!!!!jestem !!!!!!!!!!!!!!czekaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co wy te testy robicie przecież to głupota !!!nakręcacie się po co??? Przeciez jak ma być owulka to wystarczy się sexić tak od 12dc -19dc jeżeli ma sie udac to się uda -no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robiłam ale uznałam że to strata czasu przecież nie mialam owulki bo taki jest mój problem ale prawie zawsze kochałam sie w tych dniach na wypadek jakby cud sie zdazyl ale to bylo przed zastrzykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja robilam testy bo zaden lekarz nie byl w stanie mi odpowiedziec czy mam owulacje,wiec nie uwazam tego za glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny bo człowiek nie wie już co robić i jak robić by było dobrze. Ostatnio przeglądałam swoje badania i znalazłam opis usg,gdzie lekarz stwierdził,że nie mam pco. Lekarz u którego się leczyłam stwierdził,że mam. Wiecie co ja już nie wiem nic. Powiedzcie mi co wiecie na temat plamienia śródcyklicznego? Macie ? Jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ale mi nie chodzi o to że to jest glupota tylko o to że człowiek się nakręca nie odbieraj tego że to zle Mój gin mi powiedzial że jak ktos nie ma owulki tzn jak sie leczy to jedynym dowodem na to że owulka była jest ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Nie wiem co sądzić o tych testach, mój ginek stwierdził swego czasu że to strata pieniędzy. Okropny mętlik. Ale co tam, moze jakoś to będzie. Katarynko nigdy nie jadłam tatara, nie wiem jak smakuje. Nie boisz się np toksoplazmozy? Maniu a ty miałaś robione badanie na toksoplazmoze? Fragolciu jacy są Włosi, masz tam chociaż namiastkę Polski? Aniołku a co to za humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja miałam takie plamienia wśród cykliczne jak spytalam o to gina to powiedział mi że to zaburzenia hormonalne( a też mam pco) potem miałam przed okresem potem po stosunku ale teraz wiem ze to byly objawy będącej juz endometriozy no i te bóle po stosunku w czasie albo za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dlatego że jutro poniedziałek i znów trzeba iśc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku zacznij temat to dołączymy :-P Ze mna jak z dzieckiem !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×