Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witam dziewczynki! Ja dzisiaj robiłam pranko,byłam na zakupach,gotowałam.Jednym słowem wcale się nie nudziłam. Mania to co piszesz to prawda,ja też jak już pisałam musze powtórzyć badanie w tym kierunku bo mam wrażenie,że dzieje się coś niedobrego w moim organiźmie. Ale plamień o których piszecie nie mam. Katarynka nie dziwnie Ci się,że nie masz ochoty jechać znowu w inne miejsce,jeszcze do syfiatego mieszkania.Musisz zrobić wszystko by umilić Wam Tam pobyt.Pozatym piszesz,że w tym cyklu nici z ciąży.Tego nie wiesz,nigdy nic nie wiadomo,bądź dobrej myśli. Ja zaczełam testowanie ale też mam dziwne wrażenie,że w tym cyklu nic z tego. Albo owulka już była albo jej nie będzie. Aj nie chce się nakręcać bo robi mi się smutno, a tego nie chce. Wiosna idzie. Fragolka dla Ciebie medal,będę to ciągle powtarzać.Nieraz mam wrażenie,że jesteś tam zbytnio wykorzystywana,ale cóż takie to nasze życie. Tą wredną jakoś szybko dostałaś,miałaś tak już kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Nie uwierzycie dlaczego sie nie odzywałam do was wczoraj??? Złapałam takiego doła że masakra tak się broniłam :( ale nie udało mi się tak się pokłuciłam z moim że myślałam ze spakuję walizki i się wyniosę że niema miejsca dla mmie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam wyrzuty sumienia i przeprosiłam mojego M za to że tak sie zachowałam ale tak sobie wczoraj dogadaliśmy że hej :) Dzisiaj już spoko :-D Eewka nie mam cię na nk bo nie mam fotki którą dodałaś z mężem Byłam dzisiaj u gina powiedzial ze wierzy w to że nam się uda-cud oczywiscie Zaczyna mi się pojawiać śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja to się wykończe przez tesciów oni mnie podgryzają od środka jestem zmęczona już nimi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra!jestem z lekka zmęczona bo dopiero wrócilam od gina a chciałam coś napisac bo wczoraj sie nie odezwalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...Maniu mówisz o posiewie?Za dużo tycha badań..Ja nigdy nie miałam stanu zapalnego i nadzerki.Czy muszę też ten posiew robić?? Plamienia mam na dzień,góra dwa przed@,a czasem w ogóle.Jakby tak patrzeć,chyba musiałabym na wszystko robić;(( Zauważyłam Laski,że my siebie same często czymś nakręcamy:O A Maniu oby to było to samo,ale mówię CI-każdy organizm jest inny,u niej mogło to być to,a Ty nie musisz mieć tych bakterii tlenowych! Aniołku który to u Ciebie dzień cyklu?Może owulka już była.Nie martw się na zapas(łatwo mi mówic,a sama taka jestem)! U mnie szał pakowania,nerwów tyle przy tym,rodzice strasznie się strsują.Jutro będę wieczorem na kompie-jak wrócę z Warszawy.A jeszcze Mąż po mnie przyjeżdża! Kiki skąd ja znam pakowanie i wynoszenie się... Hah nie raz już na dworzec sama szłam,a potem wracałam:O:O Ale my mamy nerwy dziewczyny:) Fragolinko a co Wam ta teściowa tak mieszałą,że ptzez nią się kłóciliście.Ja się cieszę,że od teściowej zawsze dzieli mnie pare setek km:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka ale ci dobrze ja tez bym tak chciała miec ich z głowy raz na zawsze!!!!!!!!!co za ludzie oni mnie psychicznie niszczą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nienawidzę ich :( :( :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomagałam mamie się spakować-w tym jestem specjalistką.Szybko i pomysłowo :) Mama nie wiedziała od czego się zabrać,a ja tylko popatrzyłam i w 5 minut cała walizka zapięta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre, Wy macie problemy z teściowymi a ja czasami żałuje,że wogóle mojej nie znałam.Nieraz widze jak mężowi brakuje mamy,szczególnie w dniu slubu było przykro. My mieszkamy sami,jedynie latem przyjeżdżają rodzice.Mamy dom po moich dziadkach,sami zamierzamy się budować.Jednak gdybym miała taką sytuację jak Kiki wolałabym dawać obcym kase a mieć święty spokój. Katarynka dzisiaj 14dc niby wcześnie,ale jajniki już mnie bolały pare dni temu. Aj nakręcam się chyba. Zobaczymy co będzie dalej. Najwyżej d..a. Mam nijaki humor. Znowu jakaś małpa zabiła swoje dziecko,nie wiadomo czy tylko jedno. Wkurza mnie to. My tak bardzo tego pragniemy a takie .............. zabijają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki :) Dzięki za komplementy odnośnie zdjęcia. Jak urządze sobie sesję to dodam więcej :) ale muszę się przyznać że niebardzo lubię się fotografować. Szczególnie jak jestem "utyta" hehe. Fragolciu patrząc na Ciebie i Kiki, jakie macie problemy z tesciami, widzę jakie to szczęście mieszkać osobno. Ja nie mogę na swoich narzekać ale podejrzewam że mieszkając z moimi albo Krzyska rodzicami nie raz nie jeden dochodziło by do kłotni. Dziewczyny czy Wy mówicie do teściów Mamo, Tato? Ja jakoś nie przeszłam z tym do porządku dziennego i zawsze zwracam się do Nich okrężną drogą, byle nie bezpośrednio hehe. Katarynko ja tak jak Twoja Mama nie lubię się pakować. Ostatnio jak jechałam na szkolenie to pakowałam się chyba dopiero przed pólnocą a następnego dnia o 6 miałam wyjazd. Ale u mnie to nie nowość. Zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę. To chyba moja największa wada. Maniu ja też cały czas myślę jakie badania porobić. Ostanio wyczytała w gazecie że kobiety planujące ciążę powinny zrobić test na obecność chlamydii. Słyszałałyście coś o tym? To też jakaś bakteria. Ponoć bardzo utrudnia zajście w ciąże. A nadżerkę kiedyś miałam, nawet po jej wymrażaniu pozostał mi na szyjce polip, który wygląda ponoć jak koreczek i napewno utrudnia plemniczkom dotarcie do celu. Tak to jest z lekarzami, miałam dwie laparoskopie podczas których mieli mi go usunąć i nic z tego. Ale się rozpisałam hihi, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne,wzruszające historie,które zarówno napawają optymizmem. Ja wierze,że u nas cud też nastąpi,codziennie się modlę,tylko jestem bardzo niecierpliwa bo tak bardzo chciałabym teraz,już. Myślę sobie,że Bóg chce mnie nauczyc cierpliwości,pokazać,że to czego chcemy nie zawsze musi zdażyć się w momencie przez nas wymyslonym. Jest to dla mnie trudne,ale niestety wiem,że przyjdzie na dziecko odpowiedni moment,który Bóg mi wyznaczył. Fragolka chcemy się budować bo to nie jest nowy dom,troche wyremontowany,ale z dala od cywilizacji. Musielibyśmy wsadzić dużo kasy na remont,mój mąż stwierdził,że się nieopłaca. Pozatym rodzina mojej mamy niezbyt przychylnie patrzy na nasze pomieszkiwanie. Nie ma to jak swoje,nikt Ci nigdy niczego nie wypomni. Dzieci nie mamy więc co stoi na przeszkodzie? Nawet nie masz pojęcia jak to nas cieszy. Kupiliśmy działke to jeździmy na nią by tylko pomarzyć,popatrzeć.Mamy coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak tak!! Cuda się zdarzają i ja już dziś wiem,że każdej z NAS się uda.Trzeba tylko być cierpliwym i wierzyć. Ewka słyszałam o chlamydii! Jak miałam robione badania przed operacją to miałam cytologię z całym opisem i nie było podejrzenia chlamydii. Ale cytologia tylko może nakreślać coś,trzeba zrobić wymaz z antybiogramem;)) Buziaki,ide spać,bo rano trzeba wstać;))Miłego piątku Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ta chlamydia to bakterie takie jak ureaplazma i mycoplazma. Faktycznie utrudniają zajście w ciąże lub prowadzą do poronień. Pisałam już o tym,że mieliśmy z mężem te bakterie,Mania z mężem również się leczą. Jeśli twój mąż miał badane nasienie i jest ok to myślę,że tych bakterii nie macie.No ale lekarzem nie jestem. To tylko tak z moich wiadomości i obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru chyba:)) Buziaki Aniołku mam identycznie jak TY-dostałam obietnicę,że mam cierpliwie czekać,bo Bóg ześle mi łaskę,a mimo to nie potrafię i zawsze przed okresem ryczę..Wyczuwam ,że dostanę@,bo mam swój mały test.Zawsze przed @mam troszkę sluzu płodnego,co oznacza u mnie wzrost estrogenów,a więc rychłe złuszczanie się endometrium!Mówię wam -mój organizm to idealnie tykający zegar..Oby w tym miesiącu nie przyszła WREDOTA!!!!!Zadnej z NAs;)Dobranoc kochane,juz naprawde idę spać!:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dziękuję! Również jak Fragolka uważam,że musisz Ewko usunąć polipa. Aniołku mi też się wydaje,ze jak mąż ma dobre wyniki,to nie powinno być bakterii..TYm bardziej jak nie chorujesz na zapalenia itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wierzę w cuda i napewno kiedyś zdażą się one Nas. Dopiero będziemy doceniać ten cud nowego życia. Wiadomo że chciało by się juz przytulić maleństwo do serca, ale cóż jak to mówi babcia mojej koleżanki: "człowiek myśli, Pan Bóg kryśli" Aniłku My też się budujemy, super sprawa jak rosną mury. W tej chwili stan surowy zamknięty. Jeszcze masa roboty, ale może jakoś skończymy. Zmykam kochane, spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Katarynka wyśpij się bo rano pobudka. fragolka ma racje z tym polipem. Ewa musisz się leczyć najpierw w tym kierunku,inaczej marny skutek, no chyba,że cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm wszystkie zmykacie więc zostałam sama. Cóż,mąż ogląda znowu jakiś głupi film. Dobrze,ze Was mam bo inaczej bym się już totalnie nudziła. On ma inny gust odemnie. Poszukam czegoś dobrego w inernecie do zjedzenia,pomolestuje się,pooglądam zdjęcia pysznych ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie dziewczyny jak to jest, leczą człowieka ale nie do końca. Coś trzeba będzie z tym zrobić. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu jutro wolne, ale jakoś mnie spanie męczy. Ale widzisz że ide już spaćdobrą chwilęi jeszcze nie poszłam hehe. Aniołku mój mąż to też zagorzały kibic, stale tylko mecze i mecze. Mąż Katarynki przynajmniej gra, a mój wyleguje się z pilotem przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa coś o tym wiem. Trudno znaleźć dobrego lekarza,nieraz samemu trzeba się o coś wyprosić. Taki już nas los. Dobranoc dziewczynki1 A nasza ascha chyba faktycznie tego męża morduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie naprawde przerąbane z tym teściem,ale myślę,że Bóg wam to wynagrodzi w dzieciach. Będzies miała gromadke od której nie będziesz mogła się odpędzić. Mięsko z warzywami- miodzio. Ja robie bitki z warzywami,dużo warzyw,pychotka. piec uwielbiam,mam tak duzo przepisów,że musialabym piec chociaż co wekeend. Mój mąż uwielbia słodkości,ja też. Tylko on może jeść bezkarnie i nawet brzucha nie ma,mi to od razu gdzieś wejdzie. planuję nawet piec ciasta na komunie,chrzty i podobne imprezy.Zawsze pare grosza wleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak będzie. Ja w to wierze, ty w to wierzysz. Wszystkie będziemy mamusiami i zmienimy ten tytuł. A Sisi to wróci do nas z dobrymi nowinami. Odpuści sobie,zrelaksuje i będzie pierwsza. Dobra trzeba też się zbierać. Muszę jeszcze zrobić pare rzeczy. Dobrej,spokojnej nocki Fragolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie mnie podejrzewacie o molestowanie meza. Troche sie pomylilyscie wczoraj bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mialm dola,ale zmusilam sie i poszlam do fryzjera. Na dobre Mi to nie wyszlo bo brzydko mi zrobila:( Moje wlosy sa prawie czarne i widac mocne odrosty a robilam pasemka 6 tyg temu! A ta pipka znowu zostawila duzo tych odrostöw,tak ze wlosy prawie cale blond a odrosty dalej sa:( Do tego znowu mam zimno pod nosem. Chyba ze stresu. Ale sie usmialam z Aniolka ze lubi sie meczyc smakolykami w internecie. A co do tesciöw to ja widywalam tesciowa kilka razy w roku i to byla dla mnie meka. Moja tesciowa pobija waszych tesciöw wrednoscia. Ale nie chce sie wglebiac. Katarynka jutro szoferuje ,ciekawe do jakiego miasta leca rodzice? Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się Ascha,szkoda,że nie było Cie wcześniej. Lubię słodkości,ale na czas gdy biore FF postanowiłam nie jeść nic słodkiego. Zostało mi molestowanie i oglądanie zdjęć pysznośći,chociaż ślinka niech poleci. Dzisiaj jak byłam na zakupach kupiłam pyszne pierniczki,będę miała je na święta. Mąż się ze mnie śmiał,że robie sobie zapasy. Wrednol jeden,wcina slodkości i się naśmiewa ze swojej żonki. Dobra zmykm bo i tak Was nie ma. Ja już w łóżeczku,ale jeszcze coś pooglądam jak zawsze. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×