Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Tzn chodziło mi o to że u mnie będą z tego nici chociaż jest ten pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jest pęcherzyk,to dobrze.Niech sobie rośnie i pęknie;) 3mam kciuki aby tak się stało. Ja też Aniołku odkąd nie jem słodyczy i chipsów jestem jakaś smutna,nerwowa,baaaaaaaaaardzo mam ochotę na coś kalorycznego.Czuję się taka osłabiona.Ważyłam się rano i ciągle 50-51 kg:( Czyli nic nie przytyłam.Mimo że na zdjęciach nie widać tego,to w rzeczywistości nie ma osoby,któraby mi uwagi nie zwróciła,że wyglądam za chudo. I ja to wiem.Znajomy gastrolog powiedział,że jak nie wyleczę wrzodów,to mogę coraz mocniej chudnąć!!Tak więc jak tylko pozałatwiam sprawy ginekologiczne lecę do gastrologa! Poza tym u mnie gorączka przygotowań do wylotu rodziców.Ciągle jakieś spięcia są,bo rodzice panikują co zabrać,jak się spakować,jak pozałatwiać wszystko!!Mówię Wam jaka wściekła jestem na ten cały szum! Ok spadam już chyba,nudzę się strasznie! chcę już coś konstruktywnego zrobić.... :O:O:O Sisi kiedy do Nas powrócisz? Fragolinko a jaki kolor masz tych włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka tak też myślałam z tym duphastonem..to mi logicznie pasowało,że tylko po owu trzeba! Z tym termometrem,to możesz w 3 miejscach-odbyt,pochwa lub usta.Ja wolę w to drugie:P Mi tam miarodajne wychodzą!Zawsze są 2 fazy,a to najważniejsze,obojętnie czy o 0,1 się pomylisz czy nie,ważne by był wykres dwufazowy! Mierz kochana tempki i jak masz problemy-słuzymy pomoca :P Aniołek napisała,że z tym śluzem to jest tak,że jest on niepłodny i dlatego jest wrogi! A więc każda z Nas go ma w dni niepłodne..I to by było całkiem logiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, też myślałam o Sisi, nk już nie ma, macie z naszym Sisiulkiem kontakt? Pewnie Fragolka ma :) Aniołku ja też ostatnio mówię sobie do lustra: "jestem płodna" i uważam że takie cosik moze skutecznie wpłynąć na podświadomość. Ewuś pęcherzyk śliczny, czyli kobietko zabierajcie się do roboty :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinko dopiero zobaczyłam twój post, czyli Ty też z Sisi nie masz kontaktu? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka jak pisałam wcześniej przez badanie pct stwierdzono mi tą wrogość. Jednak ja od początku nie mogę sie z tym zgodzić. Trzy razy robione i trzy razy wychodziło co innego. Zaczełam czytać,szukac i coraz bardziej jestem przekonana,że jednak to nadużycie ze strony lekarzy. Fragolka ciężko tak w kilku słowach wyjaśnić o co w tym chodzi bym bardziej,ze Ty chyba nie za dużo wiesz o tym wrogim śluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu piękna stopka,aczkolwiek nie lubię książek Coelho:P Nudne i zboczone ksiązki ma,ale czasem cytaty są fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi skasowala konto jeszcze przed in-vitro. Pisalam do niej maila ale nie zareagowala. Smutno bez sisiaka,rzadko ktos dowali do pieca jak sisi. Smiesznie i romantycznie bylo z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Okna blyszcza wiec pewnie jutro bedzie padal deszcz:P zawsze tak jest:P Nie odzywalam sie bo sprzatalam gruntownie a potem posiedzialam z mezulkiem, a potem bylam u tesciowej no i teraz wrocilam:) Eewka to sliczny masz pecherzyk:D Trzymam kciuki:) Maniu oczywiscie ze chce cie poznac - czekam na zaproszenie na nk:D Aga to dobrze ze juz lepiej sie czujesz:D Fragola dzieki za link o FF:) Wogole co o tym myslicie?? Ja postanowilam jeszczcze dwa cykle sprobowac z clo, bo chyba potem trzeba zrobic trzmiesieczna przerwe. A potem moze ten puregal o ktorym pisala Ascha. Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wyczytalam ze sluz jest wazny do transportowania plemniköw. Wiec dobrze jak jest go duzo i nie jest za gesty. Chroni plemniki przed zaböjczym kwasnym odczynem ktöry wytrwarza kobieta. I pomaga im dluzej przezyc. Wrogi sluz unieruchamia plemniki. Warto poczytac w necie. Ale niestety ciezko potwierdzic czy kobieta ma wrogi sluz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu Aniołek pisała,że wiesiołek nie pomagał!!! Ja osobiście po nim mam wylew sluzu-dosłownie.Nie wiem czy brac go dalej.Mam nadzieje,ze juz nie bede musiala;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ciężko jest wszystko spamietać co piszemy więc się nie przejmuj. Ascha to co piszesz o śluzie to prawda,ale to nie świadczy,że jest on wrogi tylko nieprawidłowy,niepłodny.To co wkleilam wcześniej o tym sluzie utwierdziło mnie w moim przekonaniu. Ciężko jest zbadać śluz przez to badanie pct bo ciężko trafić w odpowiedni dzień,moment. Skoro badanie miałam robione jak nie miałam owulki to jak śluz można mieć ok? Raz po podaniu clo miałam owulke to i badnie wyszło w miare mimo złych wyników męża ( wtedy mieliśmy baakterie te co mania). Wiecie co samemu trzeba sobie być lekarzem i do pewnych spraw dochodzić. Na tych konowałów nie można liczyć,oni tylko patrzą by zgarnąć kase. Oczywiście są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wreszcie dodałam zdjęcie na nk z moim mężulkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eewa w końcu pokazała swojego mężulka,normalnie chowałaś go przed światem. Mój mąż teraz ogląda jakiś mecz,normalnie zgłupieje z tym sportem.Ale jak tu zabronić po ciężkim dniu za kółkiem.Nie mam serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Maluka zaproszenie już wysłane Ten cytat to skradziony z jakiegoś profilu, tez nie lubie tego autora, bo nic jego nie przeczytałam :P Aniołku pamietasz jakim antybiotykiem pozbyliście się tej parszywej ureaplazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka badanie robiłam do 12 godz,ale z tego co teraz już wiem i szukam lekarze nie badają,odchodzą od tego bo naprawde ciężko to stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu przykro mi,ale nie pamietam.To już było jakieś 1,5 roku temu. Wiem tylko,że miał zielony kolor. Ja muszę się wybrać też do lekarza,tylko narazie szukam w miare dobrego w okolicy,podejrzewam,że mam jakieś zapalenie,może nawet znowu bakterie. Kurcze chyba się powiesze,ale mam takie przeczucie.Jeśli chodzi o takie sprawy to mam skłonności do tego,muszę bardzo na siebie uważać.Właśnie - zapalenie,bakterie też pogarszają jakość śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a czy wtedy gdy mieliście ureaplzme badaliscie też nasienie męża? Jeśli tak, czy twój mąż miał za dużo leukocytów? Ciekawa jestem dlaczego mój wciąż ma :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu leukocyty miał w normie,zarówno gdy mieliśmy bakterie jak i po wyleczeniu. Jedynie miał zabudzoną ruchliwość plemników,właściwie nie do oceny. Nie przejmuj się będzie dobrze,przecież nie każdy ma tak samo,każdy organizm jest inny. Może potrzebujecie więej czasu! Będzie dobrze,te bakterie to nie koniec świata,są gorsze przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minusia bez brzusia
heja DZIEWCZYNY! Podczytuje Was od jakiegos czasu , i widziłam ,że któras wspomniala o roli orgazmu w "procesie" zachodzenia w ciąże. To jest prawada ,że orgazm kobiecy bardzo w tym pomaga ! Po pierwsze przy orgazmie kurczy sie macica i tak jakby szyjka sie zanuża w nasieniu - TO UŁATWIA TRANSPORT PLEMNIKÓW DALEJ !. Po drugie nasie zostaje troche dłużej, co też jest sprzyjające. Po trzecie były robione badania w tym kirunku ktróe jednoznacznie stwierdzily ze kobiety , które osiągały regularne orgazmy zahcodziły łatwiej niz te które ich nie miały.(Wilhelm Reich „Funkcje orgazmu”) Oczywiscie kobiecy orgazm nie jest wyznacznikiem zajscia w ciąże ale jest czynnikiem który BARDZO UŁATWIA a w ręcz niktórzy twierdzą ,że dzięki orgazmom(obu partnerów) w dni płodne poczęli potomka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niestety u mnie nie będzie pewnie w tym cyklu efektów,bo jak zwykle podświadomość zadziałała:( Ale obiecuję ,że na następne starania wypiję lampkę wina przed i będę całkowicie nieświadoma,że to ten czas!!!! Dziewczyny odezwijcie się kochane..Fragolinko ale Ty wcześnie wstajesz:P Ja o tej porze na drugi boczek się dopiero przekręcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko- ja nie mam plamień kochana,okres powinien być 5-6 marca u mnie,ale nawiązałam do tekstu o orgazmie;))) Ja podczas staranek nie mam przyjemności!! A kiedy staranka mijaja owszem;)Taka moja porypana psycha!! I pod tym kątem myślę,że żadnych rewelacji w tym cyklu znowu nie będzie..Poza tym NIC mnie nie boli,nie kłuje!! Zero czegokolwiek:(((((Jak zwykle! Z tym duphaston-wybierz już go do końca.A od następnego cyklu zacznij mierzyć temperaturki i nie bierz go wcześniej jak 2 dni po owulacji;) A jeżeli chodzi o spagetti z owocami morza,to już mi ślinka cieknie Fragolinko!Kocham takie frykasy-szcególnie krewetki..Wpadnę kiedyś do Ciebie do tych Włoch;)))) :* dziewuszki co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię za wielu dań z ryb.Jedynie ryba po grecku:O:O:O:O Ale z chęcią spiszę od Was kochane jakieś przepisy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulko:( Masz przeboje z tym teściem:( Ja Ci współczuję,naprawdę.Bardzo cięzko jest opiekować się chorymi osobami!!!! Co do duphastonu,skoro masz już żywą okresową krew,to chyba możesz go odstawić.Ile zatem wyniósł Twój cykl?Boli Cię już brzuch? Jadę z wujkiem zawieżć rodziców na Okęcie.Jutro o 5 pobudka :O Fragolciu ja lubię burzę,a czemu się jej boisz?Jak nie stoisz w przeciągu i pod drzewem,to burza nie jest groźna;)) A w burzę najlepiej jest drzemać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 d.c powiadasz Kochana,a masz już typowe bóle brzucha czy tylko te plamienia?Może to jeszcze nie całkowity okres? Kochana dajemy klucze sąsiadom.Mają podlewać kwiatki:)) Mój tata zakochany w tych kwiatach i zostawił rozpiskę sąsiadce które ile i kiedy podlewać..hahaha Ja w niedzielę też wyjeżdżam do Ostrowca,do M. Sam tam siedzi bidol,ale nie ma czasu,bo ciągle trenuje.Ja tam zbytnio nie chcę jechać-syfiaste mieszkanie i brak zajęcia=nuda i przygnębienie!Ale już takie życie. Fragolinko szkoda,że Twój wraca do nałogu.Macie ciężko z teściem,bardzo Wam współczuję:( Szkoda,że nie możecie skorzystać z opiekunki! Czemu nikt jeszcze oprócz Nas sie nie odliczył? Mania, Malutka, Aga, Aniołek, Kiki, Ascha, Ewka, Sisi, Duall i reszta gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Fragolinko bardzo mi przykro z powodu plamień, ale z tego co piszesz to już jest praktycznie @. Więc zostaw już ten cykl i przerwij dupahston. A w nastepnym cyklu działaj tak jak mówisz. Zioła mozesz pić , a po wzroscie tempki wezmiesz duphaston. Ja dostałam dziś objawienia, bo znalazłam przypadek podobny do mojego. A najbardziej cieszę się, że wkrótce dowiem się i to za małe pieniądze - za 30 zł / osobę czy mamy ureaplazmę, to jest tak tanie badanie w zywkłym laboratorium w olsztynie, a ja debilka przez internet zamawiałam za 300 zł, nawet żadnego antubiogramu nie było, po porstu nic. Nie polecam urogin za żadne skarby! Dziewczyny, polecam żebyście zrobiły posiew z wymazu pod kątem bakterii tlenowych i beztlenowych. A oto cytat dziewczyny, która ma identyczny problem z plamieniami co ja:) "Ja od długiego czasu miałam plamienie 1 - 2 dni przed @. Potem nawet i 4 - 5 dni. Po zrobieniu posiewu wyszła mi bakteria ureaplasma, ponoć może ona powodować plamienia. Po wyleczeniu znów wróciło mi plamienie 1 dzień przed @. Ja też starałam się ok. roku. Po badaniach okazało się, że oboje mamy bakterie, ja ureaplasmę, mąż enterococcus feacalis. Po wyleczeniu od razu zaskoczyło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×