Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja dzisiaj zaczełam wiesioła brać od dzisiaj!!!zobaczymy? :-P Do wieczorka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz obejrzałam katarynkę bo nie mogę się napatrzeć jaka jest zgrabniutka!a ja?:( gdzie by nie spojrzec to walek a cellulit?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro już poniedziałek niestety do pracy trzeba wrócić ale mi się nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupiłam :( Nic mi w oko nie wpadło. Zjadłam tylk duże lody ;) A Wy co porabiacie? A Ty Kiki przecież jeszcze nie wyzdrowiałaś, weź może jeszcze zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Wiosna przyszla!! Nawet cieplejszy wieje wiatr:P Maniu kochana. Nie mysl o tym. Mysle ze Katarynkaaa ma racje ze byc moze to zwiekszona nadzerka powoduje zly wynik cytologii. Ja gleboko w to wierze ze po usunieciu jej wszystko wroci do normy. Napewno:* Katarynkaaa przepieknie wygladasz:) Masz sliczna figure i nie pozwol innym mowic nic innego!!! A ta kolezanka w pociagu pewnie najzwyczajniej w swiecie byla zazdrosna bo sliczna laseczka z Ciebie:) Fragolaa psinka jest cudownaaaa:D Slodki ryjeczek:P Kiki ja rowniez ciesze sie ze dostalas @!!!! Wiem jak to jest z czekaniem na to dziadostwo, ktore w rezultacie jest blogoslawienstwem. Dobrze ze bierzesz olej z wiesiolka, napewno pomoze:) Aga co do zakupow to moze jeszcze poprostu nie ma jakichs szalowych kolekcji wiosennych i trzeba poczekac:) Ale pewnie lodziki byly pyszne:D Buziaki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć smuciary to ja wasz ulubiony internauta, ale tu lepko od tego cukru! Co tam robicie przy niedzieli , u mnie popite było wczoraj to dziś mam sloł moł czyt. zwolnione tempo ;) A tu widze same śluzy i miesiączki , zarzućcie wreszcie jakis konkret temat to sie wujek kargul wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Jeszcze nie poczytalam wszystkiego dokladnie:P ale nadrobie Maniu nie powinnas sie niepokoic tym wynikiem cytologii,jesli sa podejrzenia nowotworu kieruja na wycinki a nie powtorne badanie cytologi,pewnie przy wymazie plamilas ...i dlatego byl problem z dokladnym oznaczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki brać 2xdziennie tego wiesioła? Nie chce przesadzić ! Agnieszko szkoda że nic nie kupilaś ale tak czasem jest :) Jutro ide do pracy po wczorajszym i dzisiejszym antybiotyku jest poprawa i to bbbbb duża :)i patrzcie mój gin mnie zbadał i przepisał mi leki a rodzinny o dupe rozbić !jak oni leczą??? Ja już nie wytrzymuję w domu dziś to było przegięcie pały ja nie pozwolę sobie na to żeby ktoś mi muwił co ja mam robić,jak mam robić i w dodatku wydawać mi polecenia ooo tego to nie zniosę!!!!!! 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siska!!!ty już w domku???opowiadaj jak wizyta w Polsce?miło spędziłaś czas?:) Nic u nas takiego sie nie zdarzylo ;) Fragola ja jeszcze z domu nie wychodzę więc dzisiaj nudy a na przyszły tydzień Palmowa niedziela więc nic za bardzo nie zdziałam ale po Świętach czas ruszyć dupe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sisi zabić to za mało! Doczytałaś że dostałam @??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam w Polsce?pisz co? Widziałaś katarynkę nasza laskę na N-K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja bralam wiesiolka 2 razy dziennie po dwie kapsulki i rzeczywiscie poprawil mi sie sluz, bo wczesniej to chyba wogole nie mialam:/ Sisi wreszcie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj muszę obejrzeć jakiś dobry film w telewizji! Laski znowu się mijamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,wpadam na moment się przywitać. Dzisiaj cały dzień poza domem,teraz odpoczywamy no i przytulamy się.Już odliczam godziny do odjazdu męża i jest mi smutno. Fragolka mój mąż dokładnie tak samo zrobi,jak wybudujemy dom to rzuca tą robote.Niestety jak narazie to najlepiej platna praca. Maniu ciesze się,że samopoczucie już lepiej,zobaczysz,że wszystko dobrze się skończy. Katarynko piękna kobieta z Ciebie,piękny uśmiech więc co tu chciec więcej.Uwierz,że nie dogodzisz wszystkim więc olej tych wrednych ludzi. Kiki nie daj się,jeszcze by tego brakowalo żeby teściowa tobą rządziła.Niech rządzi se mężem. Dobra spadam bo szkoda mi czasu straconego.Jutro będę sama to popisze z Wami dłużej. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie doczytalam:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Serdeczne gratulacje....a wiec zaczynacie dzialac hi hi:D wiesiolka wystarczy 2 tabletki,zawsze pozniej mozesz zwiekszyc dawke!! Jutro napisze wam wszystko bo dzis nie mam glowy,troche jestem zmeczona ,uciekam do wanny:P Ale wszystko ok u rodziny:) Tylko wkurzylam sie bo mamy pomnik jak zwykle zaniedbany ,a siostra mieszka na miejscu:( szkoda gadac,ale widzialam ze od swiat nie byla na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 1tabl to za mało? to wezmę jeszcze 1czyli będę go brać2x1 chyba nic mi nie będzie? nie lubię tak nic zazywa na własną rękę :)ale ja też nie mam nie wiem jak teraz będzie ale przed tem nie mialam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ..a ty spedzalas mi sen z powiek! i juz nie moglam doczekac sie wyjazdu ha ha:D Az dzis zwalilam mojego z wyrka o 6.00 rano i o 9.00 juz bylismy w drodze;) Tak myslalam ze wszystko bedzie dobrze🌼,a jednak z malego niepozornego pecherzyka ,Taka wielka NIESPODZIANKA:D:D:D Plamienia juz ustaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi tak to jest czasem ze ten kto na miejscu to nie zajmie sie grobem a ten co z daleka przyjeżdza to jeszcze musi dbać bo jest zaniedbany-samo życie :) Dzięki za radę odnosnie wieśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki 2 dziennie bierz bez obawy...jak tak jak dziewczyny bralam az 4 dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzę się dzisiaj troszkę:-P Robilam dzisiaj na kolację szaszłyki drobiowe-pycha :-Dtak dojadłam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Aniołka, że z naszej Katarynki piękna kobieta. A Kiki rozumiem doskonale bo ja też ciągle się wkurzam na teściową- mogłabym o tej babie książkę napisać!!! Oglądam taniec z gwiazdami a Wy kobietki? Malutka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku !!mam chyba spokuj na pare dni bo teściowa nos zawiesila hahhaha;) Uciekam laski coś jestem padnięta nie wiem po czym? Fragola ten link na alegro odnośnie tych testów to są sprawdzone testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja tesciowa przestrzegala mnie dzis przed diablem!!!!! Juz mnie nic nie zdziwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,cześć Sisi:) O co chodzi z tym diabłem? Udał się wyjazd? Przykro mi jak słyszę takie rzeczy,że grób najważniejszej na świecie osoby jest zaniedbany.Twoja siostra może nie ma czasu,ale w sumie raz na jakiś czas mogłaby się tym zająć.Ja dziś też byłam na cmentarzu u dziadków-ryczałam jak głupia.Mam od wczoraj doła,nie wiem dlaczego. GDZIE JEST ASCHA:((((( DZiękuję bardzo za komenty dziewczyny:) Kiki ja wieśka brałam nawet 2 x 3!! Także z tym to spoko;)SUPER ZE DOSTAŁAŚ@@@@@ -chyba pierwszy raz się z niej cieszysz?:) U mnie lipa. Ani widu ani słychu owulki,a tu 17 dc na karku!CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE? Ja już się pogodziłam i odpuszczam,mam w d.... te całe starania.Beczę tylko od wczoraj-po kolei bawię dzieci innych.Są takie śliczne,takie słodkie i mądre.Cały czas się zastanawiam jak moje dziecko by wyglądało,jakby się zachowywało,jakie cechy charakteru by miało.Ja coraz mocniej zastanawiam się czy nie skorzystać z psychologa-nie radzę sobie już!Mam w głowie obłęd!Myśli krążą TYLKO wokół jednego. Fragolinko Twój nowy przyjaciel jest przesłodziak.Czemu nawet psa nie mogę mieć w tym moich beznadziejnym trybie życia! Maniu odezwij się-przeczytaj mojego posta co pisałam o cioci!Ona miała też zaawansowaną nadżerkę,ale Tobie przecież nie powiedzieli,że masz gr 3,przecież by Cię natychmiast poinformowali! Malutka i Agnieszka fajnie,że z Nami piszecie-mimo że Wam już los wynagrodził to paskudne cierpienie! Aniołku przytulaj męża ile wlezie;) Ja jutro jadę do chaty,bo może jeszcze coś w tym cyklu się uda-zobaczcie jak schizuję,mówię że nie myśle,a i tak kalkuluję:O Tu tylko psycholog pomoże i przysięgam,że pójdę! Ewka odezwij się... ASCHA martwię się o Ciebie.Oby to nie dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam wreszcie wszystko! Asiu kiedy będziesz miała resztę wyników hormonlanych?Spisałam sobie przepis na te kotlety z jabłkiem i majonezem. KIki jak oskrzela?Mam nadzieję,że już lepiej.Co to za bakteria siedzi w moczu?Ja to nie wiem skąd człowiek ma te bakterie?? Czemu je tak ciężko wytępić? Strasznie niepokoję się Aschą-praktycznie przestała pisać BEZ SŁOWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Witaj Kataryniu, jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×