Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

zapalenie oskrzeli to kaszle i mam szmery tak mi piszczy jak głeboko oddycham i to na oskrzelach Mania ide kolację robic będę potem :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie plamienia miałam gin mi powiedział że to hormony ale to mówil przed laparoskopią teraz to wiem że to miałam od endometrizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie dzwoniłam do lekarza w sprawie tego wysokiego testostronu poczekam na wszystkie wyniki, nie będę siać paniki bo lekarz stwierdzi że jestem nienormalna:/ ja weekend jak zwykle zalatany do 16 sie szkole potem sprzatanie, brzuszki rowerek. teraz uż po kąpieli bede oglądac tv no bo co tu robić jak się dzieci nie ma:/ KIKI gratuluje @@@ to będziemy się starać razem:) ciekawe jak Kataryna czy dobrze sie bawi. Ja narzekam że gruba jestem ona znowu że za chuda, same problemy:/ ale musze się wam pochwalić w ciągu 8 dni kilogram w dół wiem że to nie dużo ale zawsze coś:) jeszcze 9 przede mną:) życze Wam dziewczynki miłego wieczorku Maniu a ja Ci polecam takie kotleciki są super wyprubowane na imprezach goście chwalili: normalnie samżysz katlety w panierce tak jak zwykle jak będą gotowe to niech trochę ostygną potem posmaruj każdego z jednej strony majonezem nałóż starte jabłko tak nie za dużo tak by było ok i to przykryj żółtym serem przed podaniem podgrzej w piekarniku aż ser sie rozpuści pyszne i syte!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki śmiać :)mi sie chce gratulujecie mi jakbym w ciąże byla !!!ale po tylu miesiącach to naprawdę jest sie z czego cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu za przepis. Dziewcyzny jestem przerażona:(( Lekarz stwierdził, że to od nadżerki Ale gorsze jest to, że musimy szybko zrobić badanie cytologiczne. Najgorsze jest to, że w styczniu lekarz mi pobrał cytologię,a le ostatnio nie chciał mi powiedzieć wyniku, stwierdził ze badanie jest do powtórzenia że czasem tak się zdarza. Ostatnią cytologię miałam we wrześniu 2008, i była 2. Jenki a jeśli ja mam raka :( nie wiem co mam z sobą zrobić, cytologię pobierzemy 1 kwietnia zaraz po @, czytałam że rozwiniety rak objawia się nieprawidłowymi krwawieniami a ja takie mam :((((( Pzrepraszam was za tego posta, ale się z lekka podłamałam. Podpada mi to że cytologia jest do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI no przecież wywoływałam okres luteiną i badania hormonalne robiłam w 2 dc dziś jest mój 4 dzień. ale już mi się skończyła @ a i tak była bardzo słaba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania przedewszystkim nie czytaj głupot w necie!! sama mi tak radziłaś jak panikowałam z testosteronem że mam raka kory nadnerczy!! czekaj cierpliwie na powtórzenie wyniku!!! ja tez kiedyś tak miałam że z cytologi wyszło mi nie wiem co lekarka aż do mnie dzwoniła że musze wziąść szczepionke na raka szyjki za 1500 zł ale ja wyczułam ze ściemnia poszłam z wynikami do innego lekarza i powiedział że to nic groźngo zwykłam barkteria a ona mnie też straszyła ze to rak także nie czytaj nic tylko czekaj na powtórzenie badań a najlepiej zrób to u 2 niezaleznych lekarzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K>>>>>>>>> jestem Asiu zakręcona jak domek ślimaka ale ja być może nie doczytałam albo z głowy mi wylecialo:)!! Mania kopnąć cię w dupe??zaraz moge to zrobić to ja też miała raka?kochana przestań szaleć i nie przybieraj sobie do glowy cytologia 2 to normalny wynik 1ci już nie wyjdzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin zawsze mi powtarza żebym nie czytala głupot w necie jak nie chcę zwariować !!!i ty też przestań!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas może miec jakby zacząć czytać to na 100% wszystkie mamy skorupiaka :-Dnie nakręcajcie sie laski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to czemu on nie podał wyniku? Moze wyszła 3 albo 4 ale on stwierdził, że ja za młoda, baran jeden. Wolę go teraz zwyzywać a później żałować. Bo cos mi tu śmierdzi :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle słyszałyście kiedyś o tym że musicie powtórzyć badanie cytologiczne? bo niby na jakiej podstawie? Wiadomo, że jak coś wychodzi źle to lepiej powtórzyć żeby zdiagnozować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko było tak napisane bo co rok trzeba powtarzać cytologię, a ja nigdy nie miałam w ręku moich wyników cytologii!!! A ten był swieży i trzeba od razu pobrać, ale że pobierałam wymaz na zbadanie bakterii, to nie mógł mi pobrać dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczątka :) Kiki chyba tylko my peceowiczki możemy się tak cieszyć z @ ;) Maniu napewno wszystko będzie dobrze, nie zamartwiaj się kochana. Katarynka na imprezie, a my do łóżeczek :) Dobranoc Wszystkim, pozdrawiam buźka ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frgolinka masz racje z tym przytulaniem,ja próbowałam się cieszyć moim jak tylko mogłam.Jutro w nocy już wyjeżdża,znowu. Teraz śpi a ja buszuje po necie. Maniu nie przejmuj się,wszystko będzie dobrze.wiem,że łatwo się mówi ale póki nie ma postawionej diagnozy to nie wolno sobie nic wmawiać. Kiki gratuluje @,hehe hihi haha.Nie wiedziałam,że można się cieszyć tak z tej małpy. Ok zmykam,jutro może wpadne na chwile,papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ja nie jestem zła, już się uspokoiłam i tak nic nie zmienię, a na razie wolę w ogóle nie myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu przestań myśleć negatywnie. Po prostu nadżerka się powiększyła i tyle.Moja ciocia nie leczyła parę lat nadżerki i też jej wyszło,że komórki rakowe ma,a lekarz powiedział,że nadżerka daje takie wyniki,ale nie oznaczają one raka!!!Po jej usunięciu cytologia wrócuiła do normy!!!!!!!!!!!!Także Mania nie martw się już tym:) Dziewczyny ja po imprezce.Dodałam parę zdjęć,bo dawno nie miałam żadnej sesji;) Byłam sama,bo Mąż miał mecz.Ubawiłam się,a zaraz idę do spowiedzi,bo niestety bawiłam się w Post! U mnie wszystko ok-nie miałam jeszcze owu,mimo że 16 dc i dzś miałąm ogrom śluzu,a więc ten cykl uważam za stracony,bo jestem z dala od męża,a tylko 2 razy było przytulanko:( Jestem taka wściekła!!! NIC MI SIĘ NIE UDAJE.Wczoraj na imprezie miałam mega doła,ale robiłam dobrą minę do złej gry. Dziewczyny jadę do jednej cioci na śniadanie teraz,a później zaprosiła mnie druga ciocia;)Przygarneli mnie,bo samiusieńka jestem. Kusi mnie by jechać szybko do Ostrowca,może jeszcze nie jest za późno?? Kiki czyżbyś okresu dostała?Nie czytalam Was jeszcze,bo dopiero weszłam,a już ciocia dzwoniła by przyjechać. Kochane popiszę później. Sisi kiedy wraca,bo smutno bez niej? Ascha kochana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My wróciliśmy z kościoła, teraz jedziemy do sklepu, chciałam jakiś płaszczyk wiosenny kupić :) Czuję się dużo lepiej fragolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to cześć laski! :) katarynka a skąd u ciebie taki nastrój?co sie stało? Ascha odezwij się!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiadku :) Mania to dobrze że zmieniłaś podejśie do tej sprawy nie ma się co za wczasu martwić ;) Agnieszko mam nadzieję że udane będziesz miala zakupy :) Fragola a ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×