Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Zamrażanie i te inne metody można stosować u nieródek ale nie dajcie się namówić na wypalanie. Skrócona szyjka powoduje szybszy poród i to dużo szybszy, więc nie warto ryzykować kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dziękuję.Jak już pisałam nie chce się użalać nad sobą,chce w miare normalnie żyć bo inaczej musiałabym sobie w łeb strzelić. Olcia super,że Ci się udało.Mogłabym przeleżeć całą ciąże by móc utulić dzidzie. Zyczę spokojnej nocki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam staramy sie o dziecko juz 7mcy i nic:( byłam u ginekologa ze mna wszystko ok od wizyty minęło 3mce co robić pomżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Katarynko ja sie na nic nie pogniewalam! padlam wczoraj ze zmeczenia ,do 12 w nocy spalam na kanapie przed telewizorem:P A co z Ascha? Poogladalam dzis twoje zdjecia:D Jestes nasza kafe modelka:classic_cool:. Ale widac ze strasznnie te problemy sie na tobie odbijaja,i nie chodzi mi o figure ,dociac tobie moze tylko glupiec,bo od razu widac ze cos cie w zyciu meczy. Katarynko ,nie daj sie ....szukaj pomocy wszedzie gdzie to tylko mozliwe!!! Nie zastanawiaj sie nad wizyta u psychologa,po to on jest by pomagac ludziom w trudnych dla nich sytuacjach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny i już po weekendzie:( ja w pracy i zaczyna się kolejny tydzień walki..o dzidzie. powiedzcie mi czy ten wiesiołek to w kapsułkach?? i od kiedy trzeba go brać jak się go bierze może ja bym tez spróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka zdjęcia super ślicznie wyglądasz przyćmiłas panne młodą! Dziewczyny nie wiem czy to przez ten wysoki testosteron czy co ale wogóle trace ochote na przytulanki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko wątpię,że to przez testosteron... ja mam identycznie,wręcz denerwuje mnie,że mąż mnie dotyka-to jest chore!!!! Sisunia ja wiem,że takie docinki głupich ludzi tzreba zlać,a gdyby dowiedzieli się,co ja przeżywam i że to problemy z żołądkiem,to by się oblali rumieńcem.Ale ja nie tłumaczę lucziom,bo tępym to i tak nic nie da. Sisi użyłaś coś wyjazdu?To w święta już nie pojedziecie?Spędzacie razem w Austrii? Aniołku dorastam już coraz mocniej do myśli o psychologu,dziękuję za namiary.Wiem,że skorzystam. Zobaczcie co potrafi psychika.Myślałam,że jak rzucę termometr będzie lepiej,ale nie-jest jeszcze gorzej,całkowicie rozregulowałam sobie cykl.Na weselu miałam doła,niby był dzień owu,a NIC mnie nie kłuło jak zwykle-to jest chore.Zamiast się bawić ja ciągle myślałam.Nie potrafię przestać siebie kontrolować,doszukiwać się zakłuć,jakiś inny ból,a ja już schizuję,że coś źle,że polipy rosną.Muszę uwolnić psychę od tego-tylko psycholog jest mi w stanie pomóc. Dziewczyny super,że jesteście. Asiu napisz mi kiedy idziesz z wynikami do ginka? Dziewczynki miłego dnia,o 13 mam pociąg..BUZIAKI przeogromne -kocham WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu co do wieśka-to bierzesz od 1,2 d.c czyli jak @ się zacznie,albo na początku cyklu po prostu i łykasz w kapsułkach-nawet 2x3!Nie zaszkodzi.Ale po domniemanej owulce odstawiasz,bo podobno powoduje skurcze/poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Katarynko! czyli juz teraz nie moge brać wieśka bo dziś 6 dc no nic zaczne od następnego. a co do wizyty u ginka to czekam jeszcze na wyniki jednego hormonu no i będe do niego dzwonić i się umawiać. czyli pewnie za jakieś 2 tygodnie. Ja też mysle o tym psychologu... a co do braku ochote na przytulanie to już sama nie wiem co robić:( Katarynka życze szczęśliwej podróży wracaj do domku szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to lece do apteki tylko do kiedy mam brać jak ja w życiu owulacji chyba nie miałam to kiedy mam wiedziec że jest?? tzn kiedy profilaktycznie przestać brać.15 dc?? Wiem głupie pytanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie dzisiaj nudy,nic mi się nie chce.Pogoda też nieciekawa bo brak słoneczka.Nuuuudyyyyy Katarynka nie ma za co.musimy siebie wspierać.Może ten psycholog Ci pomoże. Pustko tu dzisiaj,nawet Fragolki jeszcze nie było. Tak wszystkie mają prace,obowiązki tylko ja taka beznadziejna.Ten Radom to można zaorać bo zero perspektyw dla mlodej dziewczyny,kobiety. Ok ide pooddychać świeżym,wiosennym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia27katowice spokojnie wiesiolek mozesz brac do 14 dnia cyklu. Na swieta juz nie pojedziemy do Polskii,bedzie dlugi weekend ,jak sie poszczesci to cieply:) wiec wybedziemy gdzies w plener:P U mnie znow problemy po tych dawkach hormonow ,plamie juz caly tydzien,zwariowac idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sisi za odpowiedź:) dziewczyny wpadła mi w ręke ulotka że w mojej mieścowości otwarli salon urody itp gdzie wykonują zabiegi elektrostumulacji podłączają do prądu i sie spala w połączeniu z dietą oczywiście i tak myśle czy się nie zdecydować czy by nie wykupić seri zabiegów. myślicie że jest sens ze coś to da?? a może któraś z Was to stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu powiem Ci szczerze,że nigdy nie byłam za takimi zabiegami. Owszem może Ci to pomóc w połączeniu z dietą i ruchem. Pamiętaj jednak,że wszelkie zabiegi z prądem to duże ryzyko,jest wiele przeciwwskazań.Znam z własnego doświadczenia przypadki gdy w gabinetach kosmetycznych,salonach urody pracują niekompetentni ludzie. Sama skończylam studium kosmetyczne,miałam praktyki właśnie w takich gabinetach.Jeszcze rok temu miałam propozycje pracy w salonie,który wyposażony był w same sprzęty z prądem.Gdy mówiłam,że już wiele lat nie pracuje odpowiedziano mi,że dwa dni i moge obsługiwac taki sprzęt.Papierek z ukończonym kursem mi podbiją i sprawa załatwiona. Nie pisze Ci tego byś się zniechęciła.Zanim się zdecydyjesz sprawdź dokładnie ten salon i kompetencje,doświadczenie osób tam pracujących.Pozatym jeśli nikt nie spyta Cię o choroby serca,padaczke i inne schorzenia to jest to znak nieprofesjonalności osób tam pracujących. Jak mówie może to pomóc,ale szczerze jeśli miałabym wywalić kase to wolałabym na masaże odchudzające,które dają znakomite efekty i są z pewnością bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam jeszcze o chorobach nowotworowych i po przebytych nowotworach,cukrzyca.Pozatym jesli starasz się o dziecko to też niezbyt polecam,gdyż ciąża też jest przeciwskazaniem. Takie zabiegi powinien wykonywać profesjonalnie przeszkolony fizykoterapeuta.Czy kosmatyczka to nie wiem.Być może z pokończonymi kursami.Już w tym nie siedze więc jestem do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety :) Ale zapisałyscie???masakra!!!! Ja padam z nóg jestem wykończona a w dodatku nie doleczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień tak pomalutku dzisiaj mi leciał ze nie moglam sie doczekać zeby znaleść się w domu :) Widzę ze miałyśmy tutaj gości kolezanka potwierdzila odnośnie nadżerki tak to prawda ale na ogół jest tak ze nie raz po przebytej nadżerce jest uszkodzona szyjka ja mam uszkodzoną i na dzisiejszy dzień mogę powiedzieć że gdybym zaszła ciężko by mi było donosić musialabym miec załozony szef :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_X
witam wszystkich.... pisze pierwszy raz choc na tym forum nie jestem pierwszy raz, wczesniej egoistycznie czytalam wasze wypowiedzi zeby dodawac sobie otuchy. ale tym razem zdecydowalam sie i ja napisac... ...sama nie wiem od czego zaczac. nie bede sie rozpisywala, powiem krotko, jestem po ciazy pozamacicznej i poronieniu (dziecku przestalo bic serduszko w 7tyg.). ciaza pozamaciczna skonczyla sie dla mnie na tyle szczesliwie (o ile mozna to nazwac szczesciem) ze skonczylo sie tylko na zaszczyku ktory ''usunal'' ciaze z jajowodu. wiec nadal mam cale janiki, jajowody i brzuch. do tego mam cos nie tak z ksztaltem macicy, najprawdopodobniej mam przegrode. ciezko to stwierdzic bo tu gdzie mieszkam ciezko sie doprosic lekarzy o jakiekolwiek badania. od trzech miesiecy staramy sie znowu z mezem o dzidzie, zyczcie mi powodzenia, prosze! Mam tylko male pytanko czy ktoras z was miala goraczke, bole krzyza i brzucha w 3 tyg ciazy? testu jeszczenie moge zrobic bo jest za wczesnie wiec moze wy mi dodacie nadzieji ze to objawy mojej upragnionej ciazy....:( pozdrawiam wszystkich goraco, buzka :* P.S. a jednak sie rozpisalam, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ty sama zapędzasz się w doła>kochana taka z ciebie ślicznotka a taka nie szczęśliwa?kto by pomyślał-ale tak czasami jest :( nie smuć się kobieto bo zapędzisz sie w ślepy zaułek a szkoda ciebie :-Otak samo jak każdej z nas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie cieszę ze mogę wszystkie żale i smutki przelać na kafe zawsze to inaczej nawet jak ktoś nie do końca cię zrozumie to zawsze coś napisze i pocieszy cię troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czemu nic nie piszecie? Pusto tutaj! Fragolinka nawet Ty dzisiaj odpuściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej!Ja cały dzień jechalam,a tu niemal NIC nie napisane? kasiulka x -pewnie,że mogąś być to objawy ciąży,ale również okresu..Tylko test Ci to wyjaśni;) Mania co u Ciebie? Fragolinko jak psinka?Czemu nie piszesz? Aniolku podobno w Radomiu jest jeden z najwyższych wskaźników bezrobocia:O Dziewczyny halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszecie:( Jak samopoczucie? Wiosna idzie no nie? jak fajnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka szybciej dojechałaś niż my coś napisałyśmy!!!hahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko dobrze,że już jesteś w domciu.Pewnie mężuś szczęśliwy.Zobaczysz,że lepiej się poczujesz. Jeśli chodzi o Radom to zdaje sobie z tego sprawe.Gdyby nie mielibyśmy tutaj gdzie mieszkać nigdy bym tutaj nie siedziała. Sama wiesz ile płacisz za wynajem.Kredyt na kupno mieszkania też nas nie urządza.Wolimy wybudować dom.Musimy się przemęczyć.Później będzie już tylko lepiej. Dziewczyny gdzie jesteście? Ok zaczeły się Barwy szczęścia więc spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka cos dobrego dzis ugotowala? Ja dzis krupnik-pierwszy raz w zyciu:) Wyszedl podobnej gestosci jak zupa tesciowej Kiki,hi hi bedzie na kilka dni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×