Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Nie mam co dzisiaj pisać tematy mi sie wyczerpały i zle się czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki powiem Ci,że wybyczyłaś się w tym tygodniu. Pewnie w poniedziałek do pracy musisz wrócić? Ok uciekam,może coś pooglądam ciekawego w tv. Papa dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa do jutra Tak Aniołku do pracy i całe szczęście :-P W domu dostaje depresje czymam się dzięki wam ale dzisiaj mam męża więc...????kto wie???pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, wiesz ja zawsze też łykałam ibuprom max co kilka godzin. Ale od grudnia mam zioła mieszankę nr 3 ojca Sroki, która bardzo zmniejsza ból, nie piję tych ziół codziennie tylko doraźnie jak mi się @ zaczyna. A uwierz mi, że wiem co to ból @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineapleboobs
odpowie ktos na moj temat "brac czy nie brac" ? :) dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ja też bym nie chciała tak póxno,ale tyle lat już sama wszędzie jeżdżę.Nawet sama na kilka dni przyleciała z Dublina do domu:)także to dla mnie pestka;) Ja tez zawsze miałam bolesne okresy,ale na szczęście 1 ibuprom od razu mi na 6-8 h pomagał.Potem kolejny i po 6 h kolejny. Teraz wystarczy mi jedna tableta ibumu na cały okres plus mieszanka ziół-krwawnik,mięta,melisa,rumianek,pokrzywa.Operacja na polipy też pomogła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate houswifes, nie macie o czym gadac to ja mam pytanie I TO POWAŻNE BEZ ŚCIEMY A MIANOWICIE : JAKIE MACIE HOBBY???? ide do pracy mam klienta nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobby:bieganie,rolki,rower,czytanie książek,j.angielski,gotowanie,podróże,pilka nożna,a po co Ci to Kargul ?Kim Ty jesteś w ogóle?:P Dziewczyny ja jutro umawiam się do gastrologa to już 100%-mam ciągle mdlosci,doszły mi od 2 dni-zgaga i kompletny brak apetytu-przy niedawnym wilczym apetycie..szok!tak się boję,że już nie będę zwlekała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo hobby to jest ważna sprawa , szczególnie u mężczyzn , u kobiet tez, ale podbno faceci którzy mają hobby rzadziej zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a co tu takie pustki dziś? byłam na angielskim, teraz poćwiczyłam i siadłam Was poczytać. Dziś drugi dzień @ ale jakoś tak bardzo słabo wręcz to takie plamienie:( Katarynko pisałaś że Twoje hobby to angielski, ja też się uczę może kiedyś pogadamy :) Aniołek współczuje bólu, widzisz Ty tak cierpisz a ja nic zero bolu nigdy zresztą nie miałam bolesnych @ nawet przed operacja Oki mykam spać dobranoc dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam do Was jedno pytanie dużo się naczytałam o tym leku co biorę metformax i dożo dziewczyn super go ocenia że nie dość ze chudną to i jest owulacja... Dziewczyny a wy go brałyście? coś pomógł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fragolinka dziś mam 3 dzień cyklu nie 22 brałam tabletki na wywołanie niedawno. widze że psina dała w nocy w kość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba go było wziąść do łózka do siebie to może by spał spokojnioe:) ja robiłam takie: FSH LH Estradiol Testosteron Androstendion Prolaktyna Kortyzol lekarz kazał w 2 lub w 3 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu ja też bym chciala pieseczka..zazdroszczę..A jakiego masz?Gdzie go kupil Twój Męzuś? Asiu ja kocham angielski;) Uczyłam się długo,zdawałam pisemną maturę z ang..dawno i nieprawda;) Chciałam isć na filologię,ale nie dostałam się:( Ale coż.Takie życie;)Teraz myślę,by zacząć chodzić na hiszpański,coś kreatywnego muszę robić,a nie tylko przy garach:P Co do leku-tak jak Fragolka-nic Ci nie pomogę:( Ale Ewka chyba go stosowała.Ewka odezwij się:D Malutka jak tam beta?Daj znac. Kochane moje dziewczątka.Kuzyn zaproponował,że po mnie pojedzie do OStr.,bo się boją wszyscy o mnie :O:O Hihi milo mi się zrobiło,ale chyba nie będę nikogo frasować i pojadę pociągiem. Mam mnóstwo do zrobienia i jeszcze pazury muszę pomalować..Nie wyrobię sie jak zwykle. aha wpadłam znowu w lekkiego doła,bo koleżanka siostry (25)zamieściła dziś zdj. na n-k-urodziła bliźniaki!-dziewczynkę i chłopca..fuksiara-2 w 1..ma już parkę..starała się tylko parę miesięcy,bo zdradziła siostrze.Gdzie tu sprawiedliwość:((((((((((((((((( Całuski..pa Kargulku Ty już o naszych facetów się nie bój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zdjęcia,ach te zdjęcia... Zdjęcie dzieci jeszcze ok chodź też mi przykro.Natomiast jak widze usg to już masakra.W ogóle uważam,że chwalenie się zdjęciem usg to jest niesmaczne.Kurcze przecież to taka osobista sprawa a ludzie z tego zrobili... Ach nie rozumiem tego i chyba nigdy nie zrozumie.Nawet gdybym nie miała problemów z zajściem w ciąże nigdy bym nie dała takiego zdjęcia. Czy ludzie już nie mają się czym chwali? Wycieczki,podróże nie wystarczą.Jeszcze troche i bedą robić sobie sesje zdjęciowe jak się piep..ą i będą wstawiać fotki na nk. Sorki ale to moje zdanie.Jeśli tak osobiste zdjecia wstawiają to granica już jest bardzo cieńka. Katarynka poproś może by ktoś tylko wyjechał po Ciebie na stacje pkp byś nie musiała się szlajać po dworcu. Fragolka fajnie,że masz taką psine.Też miałam suer pieska,ale stary był i niesety już zdechł.Teraz chciałabym jakiegoś owczarka niemieckiego albo innego mądrego psine.Często jetem sama w nocy w domu i czułabym się raźniej. U mnie dziiaj narazie ok,już nic nie boli.Ale fajnie.Człowiekowi od razu żyć się chce.Pogoda piękna,słoneczko. Powoli trzeba będzie robić porządki wiosenno-świąteczne. Mnie czeka sprzątanie jeszcze domu teścia bo kto tam coś zrobi. Szczerze to mi się nie chce,ale mąż coś napomknął,trzeba zrobić dobry uczynek. Nie chce mi się z powodu szwagra który tam mieszka. Zbyt wiele przykrych słów usłyszałam od niego. HMMM zrobie to dla teścia i mojego męża.Musze jakoś się przełamać.Ten dupek mnie nie interesuje,zarośli by brudem jak teściu chory więc szkoda mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dzwonilam dzis do laboratorium i beta wyszla 57,77 wiec jest wzrost ale nie wiem czy nie za maly. Tzn wzroslo chyba o conajmniej 66% ale ogoolnie to musi byc bardzo wczesna ciaza. Poza tym sobie mysle ze skoro w 12dc lekarz powiedzial ze nie ma pecherzyka dominujacego to owulacja widocznie byla ale pozniej a nie tak jak zaklada wiekszosc lekarzy ze w 14dc!! Czytalam ze kobiety z PCO stymulowane lekami badz nie ,maja bardzo czesto przesunieta owulacje. A wyniki badan mam podane w normach liczonych od daty ostatniej miesiaczki i dlatego wydaje mi sie ze jesli owulacja sie przesunela to ciaza moze byc mlodsza niz podaja wyniki i stad taka dosyc niska beta. Troche to zagmatwalam ale sama juz nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ale skoro beta przyrasta to musi być ciąża!! dzwoń do lekarza szybko niech Ci coś poradzi albo umówi na wizyte!! Moje gratulacje!!! Fragolinka paliłam kilka lat moze z 6, ale nie dużo tzn paczkę miałam na 3 dni czasem na imprezie więcej albo do alkoholu jak miałam doły to i paczkę dziennie umiałam wypalić. Rzuciłam sama z siebie tzn zaczęłam stosowac tabletki TABEX ale przestałam bo nie chce za dużo lekarstw w siebie wciskać ale sa bardzo dobre odrzucają Cię od fajek. Przestałm i już ale mam w torebce kilka sztuk, czuje się tak lepiej bo wiem ze jak co to są. dziewczyny mam wyniki badań. Pozwole se je tutaj przedstawić może któraś się wypowie ?? Robione w 2 dc FSH 7 norma 2,8-11,3 LH 16,6 norma 1,1-11,6 i to mnie martwi! Estradiol 38,9 norma 0-160 Testosteron 221 norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka napisz kochana dokładnie w jakio dzieńi o której robiłas pierwszą betę i w jaki dzień i o której drugą bete Na pewno jesteś w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu27 - podaję stronkę gdzie ładnie opisane jest jak interpretować wyniki: http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych Masz super prolaktynę, ale ten testosteron za wysoki, FSH masz super LH trochę za wysokie Ważny jest stosunek LH do FSH powinien być 1 - 1,5 a u Ciebie jest powyzej 2 Czy masz zdiagnozowane PCOS? Myślę, że warto na spokojnie powtórzyć badania jak uda Ci się zrzucić trochę kilogramów, bo teraz jak się odchudzasz to różne cuda mogą Ci wychodzić, tak wiec bez paniki Asiu. Pozdrawiam :* Stało się! Umówiłam się wreszcie do gina z Olsztyna, ma małą klinikę. Opowiedziałampo krótce o co u mnie chodzi. Wizyta 2 kwietnia o 14. Już się boje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Maniu za odpowiedż! własnie przez ten testosteron tak przytyłam bo jeszcze 2 lata temu była szczupła:( cały czas się pilnowałam z jedzeniem ale mimo tego przytyłam teraz już wiem że to przez te hormony. czekam jeszcze na wynik kortyzolu i andro coś tam i beigne z wynikami do lekarza! a co do pcos to mam zdiagnozowane, anwet miałam już laparoskopie 1,5 roku temu ale mało co pomogła Do kwietnia nie daleko szybko zleci Ci do wizyty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam że zbyt wysoki poziom testosteronu powyżej 200 a ja mam 221 może swiadczyć o nowotworze kory nadnerczy!:( to już po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu pierwsza bete robilam 15 marca o 8.00 ( to bylo 4 dni po spodziewanym @ z tym ze miewam nieregularne @), drugi raz bete robilam 18 marca o 8.00. Nie wiem co o tym myslec. Spodziewam sie najgorszego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie czytaj internetu, ja to nie wiem czy ja przez to czytanie w necie nie poroniłam bo tylko dodatkowo zestresować się idzie! Tylko spokojnie! Wiesz ja dziś mam 23 dc do @ jeszcze 5-6 dni a ja mam plamienia, i tez na dobrą sprawę nie wiadomo skąd, teżmogę sobie wmawiać nawet nowotwór, ale nie dajmy się zwariować!! 3maj się dzielnie i niech lekarz się wypowie w temacie. Czy masz problem z nadmiernym owłosieniem? Zresztą nasza Ascha coś wie więcej na temat testosteronu. Aschu wzywamy Cię skarbie - mam nadzieję, że lepiej się już czujesz, :* dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×