Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

To ja jadę ok 150 km w jedną stronę, ale czego się nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pientrole , koleżanki TO JA JESTEM OD CZARNEJ ROBOTY ! Czemu się tak kłócita , no zmówcie sie przeciwko mnie to będziecie się mogły przynajmnej wyżyć ! A tak na serio to muszę Wam coś powiedzieć a propos kościoła , otóż wujkowi kargulowi zadrzyło sie skończyć liceum katolickie! Tak moje drogie , wiem że ciężko w to uwierzyć , ale to prawda. Kargul był piątkowy uczeń , dostal sie na studia bio-chem po tym liecum (za jakis czas studia olał ....skończył inne na szczęście) Mieliśmy wysoki poziom nauczania , pod tym wzgęldem ta szkoła była git , ale niestety prali nam mózgi . Codziennie modlitwa , przed i po zajeciach , i wtedy własnie kargulowi sie przekręciły zwoje i zaczęło brakować 5 klepki ahahhah No to konic wynurzeń , ale temat kościoła to temat rzeka , więc ja zawsze chętnie pogadam jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Czytalam wczorajsze posty i pozwolcie ze tez sie wypowiem. Uwazam ze kazda z nas jest inna, kazda ma inne poglady, inne spojrzenie na swiat. Dajmy sobie prawo do innosci:) Przeciez inne jest piekne. Popatrzcie ile mozemy sie od siebie nauczyc: tolerancji, szacunku, empatii... Co do zakladania osobnych topikow to moim zdaniem jest to niepotrzebne, ale nie narzucam nikomu swojego zdania. Popieram Kiki, ktora napisala ze tpik ktory zalozyla to "moja nadzieja na dziecko"... Niewazne czy staramy sie naturalnie czy wspomagamy sie lekami, kazda z nas nosi w sercu wielkie pragnienie i TO nas laczy. Lubie Was wszystkie, a jednak nie odpisuje wszystkim zawsze bo albo nie jestem w temacie, nie mam odpowiednich wiadomosci lub poprostu w danym czasie nie jestem na kafe. To nie zanaczy ze nie modle sie codziennie za siebie i za Was, ktore nosimy w sercu ta sama nadzieje. Co do in vitro...jestem katoliczka, chodze do kosciola, ale NIE ZASTANAWIALBYM SIE ani minuty jesli to pomogloby mi w spelnieniu mojego pragnienia. Kosciol to instytucja tak naprawde nie znajaca zycia:( A Bog jest milosierny i On wie, co jest dla nas wazne... Kochane badzmy dla siebie dobre:) Mamy siebie...a to naprawde cos wielkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu:) Mi lekarz tez przepisal te globulki na nadzerke i powiedzial ze sa dobre ale nie uzywalam ich bo wyszla mi druga grupa w cytologii i stwierdzilam ze nie bede ich stosowala, bo II gr to chyba nie jest szczegolnie zly wynik. No i nie lubie tego bulgotania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeden dzień nie było mnie na kafe i tyle się działo! niebardzo wiem o co chodzi Aniołkowi i Sisi, o co się pokłócuły bo nie jestem z Wami do początku, wiem że chodzi o podejście do in vitro! Podpisuje się pod tym co malutka powiedziała. Łączy nas pragnienie dziecka a jakimi metodami to osiągniemy to sprawa każdej z nas indywidualnie. tamat wiary i kościoła to tematr rzeka, każdy ma inne doświadczenia życiowe i inne zdanie na ten temat. a tak apropo słyszałyście o tej kobiecie co podczas libacji spaliła dziecko w piecu?? jak to sprawiedliwość?? ona je spaliła a każda z nas oddała by 10 lat życia by mieć chociaż jedno swoje maleństwo. Nie ma sie co kłócic, wiadomo czasami każdej z nas puszczą nerwy, ale od tego jest forum by się tu wyżalić i czasem wyżyć:) wiecie inaczej jest z kimś pisać a inaczej rozmawiać. Czasem nawet ktoś coś pisząc nie ma złych intencji a odbiorca odbierze to jako atak....Mam nadzieje że forum się nie rozpadnie ani nie podzieli, ja długo szukałam forum dla mnie i nie chciałabym stąd ochodzić. Byłam dziś na badaniach powtórzyłam kortyzol i testosteron zrobiłam jeszcze przeciwciała tarczycowe, bo czytałam na innym topiku że dziewczyna 9 lat starała się o dziecko tarczyca wyszła ok a przeciwciała 500 % więcej i to był problem. Badałyście to może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - ja badałam miesiąc temu przeciwciała antytarczycowe i wyszły niskie, więc ten temat jest ok. Ja już przebadałm prwie wszystko, no poza badaniami genetycznymi. Malutka mi gin nie przepisał tych globulek, ale sobie o nich czytałam i byłam ciekawa czy któraś z Was miała z nimi doświadczenie i czy w takich krwawiących nadżerkach to w ogóle pomaga, bo coś mi się zdaje że ta moja to już tylko nadaje się na zabieg zamrażania. Pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - ja badałam miesiąc temu przeciwciała antytarczycowe i wyszły niskie, więc ten temat jest ok. Ja już przebadałm prwie wszystko, no poza badaniami genetycznymi. Malutka mi gin nie przepisał tych globulek, ale sobie o nich czytałam i byłam ciekawa czy któraś z Was miała z nimi doświadczenie i czy w takich krwawiących nadżerkach to w ogóle pomaga, bo coś mi się zdaje że ta moja to już tylko nadaje się na zabieg zamrażania. Pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - ja badałam miesiąc temu przeciwciała antytarczycowe i wyszły niskie, więc ten temat jest ok. Ja już przebadałm prwie wszystko, no poza badaniami genetycznymi. Malutka mi gin nie przepisał tych globulek, ale sobie o nich czytałam i byłam ciekawa czy któraś z Was miała z nimi doświadczenie i czy w takich krwawiących nadżerkach to w ogóle pomaga, bo coś mi się zdaje że ta moja to już tylko nadaje się na zabieg zamrażania. Pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny AsiaKatowice a co to za bydanie przeciwcial?,to sa przeciwciala tarczycy czy jak? Maniu moja siostra stosowala te globulki miala dysplazje,cyt 3 grupa,wiem ze jej pomogly nic sie nie pogorszylo,lekarz stwierdzil ze zaleczyla,ale mowila ze byly dosc drogie i stosowala je juz ponad 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny AsiaKatowice a co to za bydanie przeciwcial?,to sa przeciwciala tarczycy czy jak? Maniu moja siostra stosowala te globulki miala dysplazje,cyt 3 grupa,wiem ze jej pomogly nic sie nie pogorszylo,lekarz stwierdzil ze zaleczyla,ale mowila ze byly dosc drogie i stosowala je juz ponad 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Nadrobiłam wszystko! Ok skoro mamy sobie już wszystko wyjaśnić,to ja tylko sprostuję to,co dziś przeczytałam!! Sisi i Ascha Wam chylę czoła,bo choć nie piszecie ciągle-byłam w kościele,modliłam się itp,a robicie co innego...jesteście sobą i ja takich ludzi cenię!!! Ale WŁOS MI SIĘ NA GŁOWIE JEŻY JAK CZYTAM TEXTY TYPU: "JESTEM WIERZĄCA,CHODZĘ DO KOŚCIOŁA,ALE NIE UZNAJĘ,CO MÓWIĄ BISKUPI,CO GŁOSI KOŚCIÓŁ ..." itp itd!! No to ja moje drogie zatem jestem muzułmanką,ale zupełnie nie obchodzi mnie i nie uznaję koranu!!! To tyle w tym temacie.Przepraszam,ale jak ktoś jest katolikiem to jest 100% a nie 90% i układa własne przykazania itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi tak to sa przeciwciała tarczycowe, badanie nazywa sie anty TPO i roi się je w którymkolwiek dniu cyklu, lepiej je zrobić i miec pewność że ok przynajmniej można wykluczyć jedną opcje niepłodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Aniołek miała rację!NIE MOŻNA NIC POWIEDZIEĆ!!!!Ja też moge się obrazić,bo nie raz któras z Was inaczej niz ja pomyślała! Ponadto jak pisałam-nabrałam wiele pokory przez ten rok.. Dziewczyny macie rację,ja też już tu nie pasuję.. Zyczę Wam wszytkim duzzzzzzzzzzzzzzzzzzzo szczęscia,obojętnie jakim sposobem..Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tu się narobiło :( Dziewczyny wrzućcie na luz, ja wiem,że każda chce dzidziusia i każda szuka drogi aby to spełnić. Ja tez byłam gotowa na in vitro, jeśli miałby to być jedyny sposób to na pewno bym go wykorzystała. Ale każdy sam decyduje i tyle :) Powiem Wam dla odmiany, że nagle dostałam takiego brzuszka, że dzisiaj chodziłam po sklepach, żeby jakąś fajna tunikę kupić ale nic nie było fajnego a przynajmniej ja wyglądałam w tym jak słonik, a co to będzie później :0 W swoich spodniach się na szczęście jeszcze spokojnie mieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko dobrze ze zima juz sie skonczyla:) nie bedziesz musiala sie tyle w spodniach dusic;) Fragolinka co z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam kiedy moge,ale dzis i jutro pracuje od 17-stej wiec nie ogladne,ale nie zaluje bo w sumie to nie ma juz czego ogladac:( Za to usta-usta ,bardzo nam sie spodobal,ktos widzial:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi usta usta mi też się bardzo podoba, a Majkę ja zawsze oglądam w necie. Zawsze jest jeden odcinek do przodu :) Jesteś na nk to Ci wyśle tą stronę bo nie chce tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Przepraszam że cie Ascha urazilam wiedzialam że obrazilaś się na mnie bardzo mi przykro z tego powodu myślałam że żarty są tutaj wskazane ale najwyrazniej się pomyliłam i to bardzo !!!!!!!!!:) Jedyną osobą która tutaj nie pasuje jestem ja więc ja odchodzę Nie chciałam nikogo urazić bo nie miałam zlych zamiarów Życzę powodzenia i spełnienia marzeń 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zachowujecie się jak dzieci, wszystkie odejdziecie bo tak najłatwiej! Po to jest forum,żeby każdy pisał o czym chce, a wszystkie jesteśmy inne i nie zawsze będziemy się zgadzać we wszystkim. Kiki nie odchodź!!! Ascha, Katarynia nie odchodźcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fragolka ratuj topik upada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto zostanie na topiku , no kto? wujek kargul ! Podobał mi się tekst katarkty o "masowym mordzie dzeci z in vitro" , bardzo emocjonalne to , smutne. Wyluzujta cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy uchwalenia biskupów kataliczko porównujesz do Pisma Świętego? Żenada - to jest moja opinia, a co nie można? Przeciez chodzi o to zeby kogoś obrazić, czyż nie? Ja tak się składa mam swój mózg i nie wierzę we wszystko co powie ksiądz czy biskup i nie kieruję się tym jako wyrocznią, ale kwestia mojej wiary to moja osobista sprawa, więc mogłaś sobie "Katoliczko 100%" darować, bo celowo mnie i malutka obraziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×