Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hejka laski:) Jak miło że od wczoraj ktoś sie tu jeszcze odezwał :) Malutka jak tylko bedziesz coś wiedziała to daj znać trzymam za ciebie zeby wszystko było ok ;) Sisi jak dobrze że się odezwałaś .....!!!! Dziewczyny nic mi się nie chce robić na święta do jedzenia najchętniej to bym nic nie robiła ale sie nie da!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobija mnie ta kafe mieli jak w młynku!!!!😠 Ok idę na kafkę i coś zjem będę potem :) Jestem dzis samiutka popołudniu aż do wieczora nikt mi przynajmniej za uszami nie będzie dudniał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jestem, wlaśnie wrociłam od gina.Z dzidzią wszystko dobrze, rośnie. Mam bakterie w moczu, dostałam tabletki. Termin porodu 6 październik :) Brunetka nie przejmuj się, przyjdzie czas na Ciebie. Tutaj wszystkie pragną dzidziusia. Malutka a Ty jak się czujesz? Napisz jak po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja bakterie w moczu to znam często mam z pęcherzem i wychodzą mi bakterie To super ze wszystko jest w porzadku ;) Jak widzisz nikogo nie ma ......!!!chyba wszystkie dziewczyny przed świętami zajęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam kilka razy zapalenie pęchęrza, ale teraz to nawet nic nie czuje, tylko z tego badania moczu coś wyszło. Niby nic strasznego na szczęście. Nie wiem gdzie wszystkie laski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema , co tam ? U mnie była , zajebista sobota , ;) , koleżanka miala urodziny , obiadek/kolacja w restauracji + driny, w beverly hills moje drogie , taki wypas był! Nawet odwózka limuzyną ! W sumie dostala od wszystkich gości "po kopercie" , to pewnie jej sie zwróciło , bo tak sobie myśle ze rachuneczek to byl leciutko koło 3. No a krgul ma za miesiąc urodziny , na początku maja , i bedzie juz starym stetryczałym dziadem . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wszystkie po umierałyście ??? Zeby od 16 nikt nie napisał oprócz Agnieszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul to w maju wpadamy do Ciebie na imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga cieszę się że u Ciebie wszystko ok :) Malutka jak tam wizyta? Fragolka seriale oglądasz? Ascha i Sisi pewnie w pracy Asia ja właśnie też nie wiem co by to dobrego upiec Katarynka, Aniołku na Nas wszystkie się obraziłyście, napiszcie co porabiacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki to chyba zrobisz imprezę razem z wujkiem Kargulem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewka one nie wrócą już do nas 😭 Ja też nie wiem co będę piekla co prawda nie zbyt ze mnie piekarka ale zawsze coś? A sałatki jakie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA :)lepiej nie!bo na limuzyne mnie nie stać i co?na nogach będzie wracał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nadzieję że wrócą My zawsze robimy sałatkę z marynowanej cebuli, pieczarek, kukurydzy, jajek, korniszonów i oczywiście do tego majonez. Bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiozło by się Go furmanką ;) zawsze to jakieś urozmaicenie od limuzyn hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślalam że wrócą???? :( Ja nie wiem jaka będę robiła jeszcze ale ja uwielbiam z gyrosem i kurczakiem bo te inne takie to zawsze tesciowa robi i mi się przyjadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kargul miałby jazzzzzzdę :-P Oglądasz M jak miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ją uwielbiam:) A co pieczesz? Na pewno dziewczyny sie pojawia jak mnie nie będzie już hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×